>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Są już prawie ostateczne składy!
W Elitcie jest ostateczny skład - to osoby z pierwszej 12 listy rankingowej (według wspomnianych zasad).
1. Seku(l)ar (dołączył do ligi)
2. JuanAntonio (dołączył do ligi)
3. Baqu (dołączył do ligi)
4. TheDon (dołączył do ligi)
5. Vader (dołączył do ligi)
6. Bzyku (dołączył do ligi)
7. lupus (dołączył do ligi)
8. Shen (dołączył do ligi)
9. Crowned (dołączył do ligi)
10. Pietaszek (dołączył do ligi)
11. JuanRoman08 (dołączył do ligi)
12. Sierhun (dołączył do ligi)
Z Elity spadną dwie najsłabsze drużyny. Z I Dywizji awans otrzymają dwie najlepsze ekipy.
W Elicie awans do PO ma 6 zespołów - to i tak połowa z ligi.
Ustawiłem wstępnie draft na 3 października, tj. poniedziałek godz. 20:00.
Termin jest umowny i czekam na dyskusję w tej sprawie.
Podobnie co do ustawień w lidze. Czy są jakieś propozycje?

------------
Do I Dywizji trafią pozostałe osoby.
Primo!
Proszę każdego żeby jednak dał nazwę drużyny z nickiem. Czyli np. &quot;Dats13 Karani za nic&quot;.
Sam nie jestem pewny kto jest w lidze. To ułatwi rozpoznawalność.
Na Liście teraz jest 13 osób:
Pro Darters (wiadomo, że to Darter)
Frost Knighst (chmielu bo napisał w temacie)
Botshek Maple Leafs (wzorowa identyfikacja)
Karani za nic (chyba Dats13)
Michael Ellis Freaks (wiadomo)
Backrus Vsyuks (wiadomo)
TeddyEndżels (wiadomo)
Odisio Wild (wzorowo)
Matthias (wiadomo)
Old Cracow Patriots (chyba radzio_xp)
Gobel Miners (wiadomo)
Team Morsztyn (qwerty16 - bo napisał w temacie)
Vader LightningStars

radhu21 zgłosił się jako chętny ale nie mam maila, brak kontaktu, na forum się nie pojawia więc temat jego udział chyba odpada.
Jest zasadniczo 12 drużyn + ja.
Więc można grać na 12 ekip wtedy ja się usunę i samotnym komisarzem zostanie Odisio. Albo dołączy jedna ekipa i będzie 14 drużyn - wtedy ja mogę zostać. JR08 jest już chętny do ligi.
Sprytnie sprytnie, jedną ekipą możesz spaść z elity, ale drugą się uratować i awansować ! WETO !
Taka opcja nie wchodzi w grę. Gdybym zagrał jednocześnie I dywizji i Elicie - zająłbym 1 lub 2 miejsce w I Dywizji to awans mają pierwsze dwie ekipy poza mną. Bez względu na to jaki wynik osiągnę w Elicie (utrzymanie czy spadek)*.
* mogę się rozmyślić :razz:
Sprawy do ustalenia są dwie:
1- gra w 12 czy 14?
2- termin draftu.
Widzę, że niektóre osoby grają w tych samych ligach co ja więc już wiem, że niektóre terminy są zajęte.
Proponuję 3 lub 4 października (pon. lub wt.). Godziny w graniach 18:30 do 20:00 start.
3 - czy są jakieś propozycje co do ustawień w lidze?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Sprawy do ustalenia są dwie: 1- gra w 12 czy 14? 2- termin draftu. Widzę, że niektóre osoby grają w tych samych ligach co ja więc już wiem, że niektóre terminy są zajęte. Proponuję 3 lub 4 października (pon. lub wt.). Godziny w graniach 18:30 do 20:00 start. 3 - czy są jakieś propozycje co do ustawień w lidze?
Wypowiem się jako wice-komisarz :p
1- Od początku byłem za opcją, że mniej to będzie lepiej. Skoro mam szczęśliwą &quot;12&quot; w 1 dywizji to sory batory ale i JR08 zbędny i Ty zacny komisarzu Elity ; )
2- Termin draftu proponuję poniedziałek (3.10) godzina 21 ! ---&gt; wypowiadać się ludzie z 1. Div czy wam pasuje czy nie i ewentualne propozycje !
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Powiem tak: pasuje mi 3.10, w zasadzie każdy termin będzie dobry oprócz wtorku 04.10 (wyjazd służbowy), ale jak będzie trzeba to się dostosuję.
 
C 0

chmielu

Użytkownik
Termin draftu kazdy dzien tygodnia i niemal kazda racjonalna godzina oprocz weekendu (a juz na pewno piatku) 30.09-2.10 ???? W ogole najlepiej zeby w weekendy takich rzeczy nie robic, a noz wejda do domu kumple ze zgrzewka wodki i godzine pozniej naprawde ciezko znalezc komputer w swoim domu...

Juz raz tak mialem ;)
 
darter 134

darter

Użytkownik
Ja się nie wyróżnię. Każdy pon-czw w godzinach wieczornych mi odpowiada.
PS. Gdzie można trochę poczytać o funkcjonowaniu tej zabawy, na czym ona polega itd. Najlepiej w języku polskim :p
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Tak, tak - Old Cracow Patriots to ja :p
Poniedziałek 3.10 jak najbardziej może być i choć osobiście wołałbym 21 lub później, to do 20 powinienem się wyrobić ;)
 
darter 134

darter

Użytkownik
Mi także pasuje. To ja zadam kilka pytań jako że w tej zabawie jestem nowicjuszem.
Podczas terminu draftu każdy zespół ma swoich zawodników do wyboru czy tak jakby licytujemy ich z ogólnej dla ligi listy?
Jakie &quot;skile&quot; posiada każdy z zawodników?
Jak często odbywają się mecze?
Zasady punktacji po wygranym/przegranym meczu?
Ogólne zasady i może jakieś rady? ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Spróbuje pokrótce odpowiedzieć na pytania zadane przez Dartera.
Po pierwsze przypomnę, DRAFT Dywizji I odbędzie się dnia 3.10 (PONIEDZIAŁEK) godzina 21.
Teraz odpowiedź na niektóre pytania, po szczegóły ewentualne następne pytania zapraszam na priv.
1. Draft odbywa się w następujący sposób. System losuje kolejność spośród wszystkich uczestników. Każdy ma półtorej minuty aby wybrać zawodnika z ogólnie dostępnej listy. Strategie dobiera każdy sam, jeśli ktoś ma troszkę mniejsze pojęcie może sugerować się w miarę dobrze ustawioną listą ogólną w której Ci najbardziej wartościowi zawodnicy są po prostu wyżej. Przeciągamy delikwenta którego chcemy w swojej drużynie na swoją listę i klikamy DRAFT (podczas swojej tury). Na draft proszę sobie zarezerwować z półtorej godziny, jest dużo świeżaków więc trochę im zejdzie ogarnięcie całości.
Gramy w systemie w którym w każdej drużynie musi znaleźć się następująca lista graczy (pozycje) :
C, C, C, LW, LW, LW, RW, RW, RW, D, D, D, Util, G, G, G, BN, BN, BN, BN, IR
c- center
lw - lewe skrzydło
rw - prawe skrzydło
d - obrońca
util - dowolna pozycja
g - bramkarz
bn - gracz rezerwowy (dowolna pozycja - w trakcie tygodnia zmieniamy skład robimy roszady itp w zależności kto kiedy gra i jaką obieramy taktykę.
Skille jakie posiadają hokeiści, takie które wliczane są do końcowego wyniku każdego meczu to :
Napastnicy i obrońcy -
Goals (G), Assists (A), Plus/Minus (+/-), Penalty Minutes (PIM), Powerplay Points (PPP), Shorthanded Points (SHP), Game-Winning Goals (GWG), Shots on Goal (SOG), Faceoffs Won (FW), Blocks (BLK)
Bramkarze -
Wins (W), Goals Against Average (GAA), Saves (SV), Save Percentage (SV%), Shutouts (SHO)
Jeśli któraś ze skrótów/statystyk nie jest jasna proszę pytać.
Mecze odbywają się na zasadzie head to head. Co tydzień każda drużyna (gracz) mierzy się z innym i na podstawie rzeczywistych wyników i zdobyczy w lidze NHL naliczane są punkty.
Rady ?
Wybrać dobrą ekipę i być uważnym, obserwować formę wyniki i statystyki. Logować się do ligi i robić roszady w składzie, żeby nie było sytuacji że ktoś zapomina i nie zmienia w ogóle zawodników, nie wpuszcza tych którzy grają itp.
Co do reszty mniej więcej można zobaczyć jak wygląda tabela ewentualne dyskusje (bo sama gra wyjdzie w praniu) w temacie z poprzedniej edycji czyli tu :
http://forum.bukmacherskie.com/f274/fantasy-yahoo-nhl-2010-11-a-48059.html
Od czwartej podstrony mniej więcej pojawiają się regularne podsumowania itp.
Jak ktoś ma zastrzeżenia do tego co napisałem to proszę mnie poprawić, nigdy nie byłem dobrym nauczycielem ; )
BTW na koniec wklejam link z ustawieniami naszej ligi :

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom