>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NHL 2011/12

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wróciłem. Draft w NFL jakoś tam zrobiłem.
Stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie ułożenie listy rankingowej. Czyli kolejno osoby rozstawione, które mogą grać w ligach.
Pierwsze 12 najwyżej sklasyfikowanych i chętnych do gry osób utworzy ligę - Elita. Następni będą grali w I Dywizji (nazewnictwo za PŚ).
1. Seku(l)ar (wysłane zapro, brak odzewu)
2. JuanAntonio (dołączył do ligi)
3. Baqu (dołączył do ligi)
4. TheDon (dołączył do ligi)
5. Vader (dołączył do ligi)
6. Bzyku (dołączył do ligi)
7. lupus (dołączył do ligi)
8. Shen (dołączył do ligi)
9. Crowned (dołączył do ligi)
10. Pietaszek
11. JuanRoman08 (wysłane zapro, brak odzewu)
12. Sierhun (dołączył do ligi)
13. Michael Ellis (dołączył do ligi)
14. Botshek (wysłane zapro, brak odzewu)
15. Odisio (dołączył do ligi)
*** Kukla, Karn, Maritos - wykluczenie za olanie gry w poprzednim sezonie!
Dalsza kolejność to osoby nowe w zabwie fantasy na Forum Bukmacherskim - zatem pod uwagę brane było doświadczenie w fantasy Yahoo (zwłaszcza NHL), osoby całkowicie nowe w zabawie to miejsca ae xequo.
16. Gobel (tymczasowo dołączył do Elity ligi)
17. Dats13
18. Ted (tymczasowo dołączył do Elity ligi)
19-22. darter, matthias, radhu21, qwerty16
Póki co z poprzedniego sezonu brak odzewu ze strony Seku(l)ara, JuanaRomana08 i Botshka. Jeśli te osoby nie zdecydują się na grę (nie dołączą do ligi) to wtedy według rankingu wchodzą następne osoby. Z tych osób co pozostaną poza Elitą stworzą I Dywizję.
Myślę, że jak już będą chętni (mam dane mailowe do zainteresowanych co już się zgłosili) to wtedy założę ligę, skopiuję ustawienia takie jakie są w Elicie a następnie komisarza przekażę najbardziej kompetentnej i zaufanej osobie z I Dywizji.
Z powyższego wynika, że potrzeba jeszcze co najmniej 2 graczy. Tak żeby zrobić 2 ligi po 12 ekip - I Dywizja może liczyć więcej jak zainteresowani się zgodzą. Jeśli rozstawiona trójka, która może grać w Elicie zrezygnuje z zabawy to potrzeba będzie wtedy 5 osób.
Zatem decydować się!
Jeśli są chętni do gry to zapraszam ==&gt; Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader
Wysyłacie PW z tytułem Fantasy NHL, podajecie adres mail - ja wam wysyłam zaproszenie - ale zaproszenie będzie wysyłane trochę później.
Jakieś propozycje? Sugestie? ;)
jesteś zajebisty V. ;-)
Baqu
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Jakieś propozycje? Sugestie?
11. JuanRoman08 (wysłane zapro, brak odzewu)
Romano na bank odpowie na dniach, z tego co wiem jest teraz na wczasach ale rękę sobie dam uciąć że chce grać i będzie grać solidnie więc trzymajcie dla niego miejsce w Elicie.
Zainteresowanych jeszcze raz zachęcam, fantasy nie gryzie ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Całkowicie popieram! W ostatnim sezonie, jeśli bramkarz wypadł ze składu, niemożliwe było znaleźć zastępstwo.
Cel na ten rok: W końcu wejście PO ????
NFL w 14 to tłok , a co dopiero NHL.
Ja w tym roku dałem IDP w NFL , więc jeszce jakoś te punkty przejdą , ale grać na szerokim składzie w ofensywie , gdzie po zawodniku z numerem 150 nie ma kto grac to słabo widze.
Z czasem na FA zostają kontuzjowani/ochłapy , bo perełki zazwyczaj schodzą szybko w pierwszych 3-4 tygodniach zabawy.
Chociaz w Fantasy MLB Al Albuqerque z tego co szlyszalem był na FA jeszce w połowie sezonu.
Co o mnie to nie.
NHL nie moje klimaty , NBA może może - ale też za dobry w te klocki nie jestem
Zainteresowanych jeszcze raz zachęcam, fantasy nie gryzie ; )
Zainteresowanie już nie to co kiedyś , nie wiem kto zalicza się do lepszych ekip/gorszych.
MLB i NFL u mnie tylko
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Brak nowych i brak znaku życia od @JuanaRomana - no ale podobno jest na wakacjach.
Romcio jutro wraca z Egiptu z wakacji więc da znak. Łącznie z nim jak liczyłem + nowych (darter, matthias, radhu21, qwerty16, gobel, ted) mamy 20 osób.
Dwie ligi po 10 zespołów ?
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Jeżeli nie będzie więcej chętnych to chyba najlepsze rozwiązanie. Czekać w nieskończoność nie można, bo musimy jeszcze obgadać najlepsze terminy do draftów dla obu lig.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dwie ligi po 10 zespołów ?
Można tak zrobić.
Ale chyba lepiej byłoby 12 zespołów...
Nowych chętnych brak. Może macie kogoś kto byłby chętny do gry? Zapodajcie temat. Przydałyby się jeszcze 4 osoby.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Aktualizacja listy! Co najmniej jeszcze jeden chętny jest potrzebny! Jeśli mistrz nie będzie bronił tytułu to wtedy dwóch!
Pierwsze 12 najwyżej sklasyfikowanych i chętnych do gry osób utworzy ligę - Elita. Następni będą grali w I Dywizji (nazewnictwo za PŚ).
1. Seku(l)ar (wysłane zapro, brak odzewu)
2. JuanAntonio (dołączył do ligi)
3. Baqu (dołączył do ligi)
4. TheDon (dołączył do ligi)
5. Vader (dołączył do ligi)
6. Bzyku (dołączył do ligi)
7. lupus (dołączył do ligi)
8. Shen (dołączył do ligi)
9. Crowned (dołączył do ligi)
10. Pietaszek (dołączył do ligi)
11. JuanRoman08 (dołączył do ligi)
12. Sierhun (dołączył do ligi)
13. Michael Ellis (dołączył do ligi)
14. Botshek (dołączył do ligi)
15. Odisio (dołączył do ligi)
*** Kukla, Karn, Maritos - wykluczenie za olanie gry w poprzednim sezonie!
Dalsza kolejność to osoby nowe w zabwie fantasy na Forum Bukmacherskim - zatem pod uwagę brane było doświadczenie w fantasy Yahoo (zwłaszcza NHL), osoby całkowicie nowe w zabawie to miejsca ae xequo.
16. Gobel (tymczasowo dołączył do Elity ligi)
17. Dats13
18. Ted (tymczasowo dołączył do Elity ligi)
19-23. darter, matthias, radhu21, qwerty16, radzio_xp
Póki co z poprzedniego sezonu brak odzewu ze strony Seku(l)ara.
Ktoś wie co się dzieje z Seku? Mam gdzieś do niego GG to spróbuje się odezwać. Mistrz ligi chyba chce bronić tytułu...
Zatem decydować się! Jedno miejsce czeka! Być może dwa!
Jeśli są chętni do gry to zapraszam ==&gt; Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Vader
Wysyłacie PW z tytułem Fantasy NHL, podajecie adres mail - ja wam wysyłam zaproszenie - ale zaproszenie będzie wysyłane trochę później.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dziś ogarnę sprawę - bo ostatnio jednak mało czasu...
W między czasie doszły dwie osoby - z doświadczeniem w fantasy, w tym jeden stary zawodnik co gram z nim w innej lidze NHL.
Co za tym idzie brakuje jednej osoby, żeby było parzyście w I Dywizji.
Aktualna lista.
1. Seku(l)ar (dołączył do ligi)
2. JuanAntonio (dołączył do ligi)
3. Baqu (dołączył do ligi)
4. TheDon (dołączył do ligi)
5. Vader (dołączył do ligi)
6. Bzyku (dołączył do ligi)
7. lupus (dołączył do ligi)
8. Shen (dołączył do ligi)
9. Crowned (dołączył do ligi)
10. Pietaszek (dołączył do ligi)
11. JuanRoman08 (dołączył do ligi)
12. Sierhun (dołączył do ligi)
Powyższe osoby znajdą się w Elicie.
-----
Poniższe osoby znajdą się w I Dywizji.
13. Michael Ellis (dołączył do ligi)
14. Botshek (dołączył do ligi)
15. Odisio (dołączył do ligi)

Dalsza kolejność to osoby nowe w zabwie fantasy na Forum Bukmacherskim - zatem pod uwagę brane było doświadczenie w fantasy Yahoo (zwłaszcza NHL), osoby całkowicie nowe w zabawie to miejsca ae xequo.

16. Gobel (tymczasowo dołączył do Elity ligi)
17-18. Dats13, chmielu
19-20. Ted (tymczasowo dołączył do Elity ligi), Backrus
21-25. darter, matthias, radhu21, qwerty16, radzio_xp
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sprawa wygląda tak.
Do Elity trafią ostatecznie osoby z pierwszej 12 listy rankingowej.
1. Seku(l)ar (dołączył do ligi)
2. JuanAntonio (dołączył do ligi)
3. Baqu (dołączył do ligi)
4. TheDon (dołączył do ligi)
5. Vader (dołączył do ligi)
6. Bzyku (dołączył do ligi)
7. lupus (dołączył do ligi)
8. Shen (dołączył do ligi)
9. Crowned (dołączył do ligi)
10. Pietaszek (dołączył do ligi)
11. JuanRoman08 (dołączył do ligi)
12. Sierhun (dołączył do ligi)
Do I Dywizji trafią pozostałe osoby.
Sprawa wygląda tak, że zaproszenia na maile zostały wysłane do:
Dats13, chmielu, Backrus, darter, matthias (dołączył do ligi), qwerty16, radzio_xp (7 osób).
Osoby: Gobel, Ted, Michael Ellis, Botshek, Odisio (dołączył do ligi) w sumie 5 osób - gdy wszyscy dołączą do I Dywizji zostaną usunięci z Elity - ponieważ są tam teraz tymczasowo.
Ponadto Odisio zostanie komisarzem tej ligi. Ewentualnie współkomisarzem razem ze mną. Ale wolałbym, żeby ktoś kto tam będzie grał był komisarzem - a ja po zakończeniu procesu restrukturyzacji się zwinę :]
Teraz współkomisarzem lub podkomisarzem albo asystentem komisarza - jak kto woli - jest Odisio ;)
radhu21 zgłosił się jako chętny ale nie mam maila, brak kontaktu - wygląda raczej nie mało solidnego gracza...
Zatem jeśli wszyscy z I Dywizji przyjmą zaproszenia będzie 12 drużyn + ewentualnie radhu21 + ewentualna ewentualność - ja.
Wysłałem do wszystkich zaproszenia co mam maile.
Do tych co nie mam poprosiłem o jak najszybsze podesłanie namiarów (Botshek).
Trzeba szybciej działać bo obie ligi muszą ustalić termin draftu!
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Okej, jestem zarejstrowany dołączyłem do ligi - Team Morsztyn. Czekam na dalsze wskazówki i informacje w takim wypadku ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Z tego co widzę jest nas już 9 osób w I dywizji. Czekamy więc na trzech pozostałych zawodników (nie wiem kto to, ale proszę się zgłaszać!). Jak będzie komplet to ustalimy termin draftu, a z tym już z małego doświadczenia wiem, że zawsze jest problem bo wszystkim się nie dogodzi.
RUCHY ! ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czekamy więc na trzech pozostałych zawodników (nie wiem kto to, ale proszę się zgłaszać!).
To ekipa co ma być.
Do I Dywizji trafią pozostałe osoby.
Sprawa wygląda tak, że zaproszenia na maile zostały wysłane do:
Dats13, chmielu, Backrus, darter, matthias (dołączył do ligi), qwerty16, radzio_xp (7 osób).
Osoby: Gobel, Ted, Michael Ellis, Botshek, Odisio (dołączył do ligi) w sumie 5 osób - gdy wszyscy dołączą do I Dywizji zostaną usunięci z Elity - ponieważ są tam teraz tymczasowo.
Ponadto Odisio zostanie komisarzem tej ligi. Ewentualnie współkomisarzem razem ze mną. Ale wolałbym, żeby ktoś kto tam będzie grał był komisarzem - a ja po zakończeniu procesu restrukturyzacji się zwinę :]
Teraz współkomisarzem lub podkomisarzem albo asystentem komisarza - jak kto woli - jest Odisio ;)
radhu21 zgłosił się jako chętny ale nie mam maila, brak kontaktu - wygląda raczej nie mało solidnego gracza...
Zatem jeśli wszyscy z I Dywizji przyjmą zaproszenia będzie 12 drużyn + ewentualnie radhu21 + ewentualna ewentualność - ja.
Ja zobaczę jaki będzie skład. Może zagram z Wami też ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom