>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo NHL 2009/10

Status
Zamknięty.
sekular 47

sekular

Użytkownik
Moze i nie beda ja sie nie znam to moje pierwsze fantasy sports...wazne zeby dobrze gral.
Nazwe zmienie przed rozpoczeciem pierwszego meczu.
Prężne Węże rulesssss;P
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Draft mamy już za sobą więc małe Overview dotyczące rozkładu sił. Tabelke zrobiłem w oparciu o staty z poprzedniego sezonu. Na papierze TheDon rządzi :spokodfhgfh:

Oczywiście nie ma się co przywiązywać do tych danych, zanadto ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Że też chciało Ci się to robić ????
Wszyscy w tabeli są po nicku. A Seku(l)ar ma Prężne Węże... :|
Skład to jedno. Ale jeszcze pozostaje taktyka. Aby być dobrym taktykiem trzeba mieć doświadczenie. To teraz niech każdy popatrzy sobie jakie niektórzy mają doświadczenie :]
I Ci będą ostatecznie pewnie w top4. Chociaż zawsze jakiś rookie też pociśnie ;)
Ja może w tym roku w którejś lidze dorobię się pucharu ????
Skład na FB bym dał jako drugi najbardziej optymalny. Najlepszy mam w lidze teoretycznie najmocniejszej. Bo z dużymi tradycjami i samymi fachowcami to chyba będzie ciężko ich ograć. Ale pocisnę :]
Edit: Poza tym niektóre statsy źle patrzysz. Im więcej masz PIM tym lepiej. Bo wygrywasz daną kategorię.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Też zerknąłem na PIM właśnie :p
Zobaczcie sobie jakie nazwy zespołów miał kiedyś Juan Antonio ????
Lubie prazynki, lubie kokosy, indianin na rozdrozu, kulawe bizony ????
Albo jego maila, też fest :]
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Edit: Poza tym niektóre statsy źle patrzysz. Im więcej masz PIM tym lepiej. Bo wygrywasz daną kategorię.
Ale jak to, przecież to są kary, to chyba powinno być im mniej tym lepiej? ????
A jak nie to niech mnie ktoś oświeci bo nie kumam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale jak to, przecież to są kary, to chyba powinno być im mniej tym lepiej? ????
A jak nie to niech mnie ktoś oświeci bo nie kumam
Odwrotnie. Im więcej masz kar tym lepiej. Co ciekawe kary bramkarzy nie liczą się do statsów. Miałem na styk tę kategorię kiedyś i Ozzi dostał w jednym tygodniu 4 min. Ale nie liczą kar, asyst bramkarzy :|
Jak masz więcej minut kar od rywala to wygrywasz.
Dlatego zawsze w cenie jest Daniel Carcillo ????
Juan cFFaniak go dziabnął. Ale On to powoli chyba na zdrowiu podupada przez te bójki.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Tez jestem troche zaskoczony ze PIM wiekszy bedzie wygrywajacy.
Oslabienie druzyny powinno byc traktowane jako zagranie nie godne pochwaly. No coz beda rzadzic fighterzy w tej dziedzinie :spokodfhgfh:
Jakos nie sledzilem wynikow draftu ale Gutek84 mnie teraz zaskoczyl ...
Wybieralem jako ostatni i jakos nie bylem przekonany do tego skladu choc staralem sie ratowac sytuacje ???? a tu prosze ... moze byc ciekawie.
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Uniwersalna. Fikcja taka na potrzeby gry. Możesz dać tam każdego zawodnika poza G. Np. możesz dać max. 3 Cetnrów dziennie. A jak masz 4 którzy danego dnia graja to możesz tego czwartego Centra dać na Util i będzie On &quot;grał&quot; w Twoim składzie danego dnia.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie ale jak zawodnik jest na ławce (pozycja BN) to jego osiągnięcia w meczu się nie liczą...
Właśnie na tym polega zmiana składów. Mój rywal w tym tygodniu na ławie miał wczoraj Salo (D) i Welwooda (C). Ci panowie grali i zawsze coś zdobyli dla ekipy. Mi to w sumie pasuje bo to strata rywala. Ale akurat wczoraj były tylko 4 mecze. I każdy powinien upchnąć wszystkich zawodników na pozycje. Sam mam w którejś lidze Salo.
Dlatego w Waszym interesie jest wystawianie do składu tych co danego dnia grają.
Sam wczoraj poświęciłem po 20 minut na każdą ligę aby &quot;skontrolować&quot; co i jak.
Pierwszy mecz WAS i już wiadomo czemu Oviechkin jjest rozchwytywany w Fantasy. Chociaż w jednej lidze na drafcie miałem #2 a ten #1 wziął jako pierwszy pick Nabokova. Więc mam Ovce ????
Zerkajcie co się dzieje w składzie ;)
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
A ja mam takie pytanko jeszcze. Bo np. jutro będą grać wszyscy moi zawodnicy, ale nie da się wszystkich do składu wystawić, wyskakuje mi jakiś error. Czy to znaczy, że zawsze tych minimum 4 musi być na ławce?
 
T 52

thedon

Użytkownik
A ja mam takie pytanko jeszcze. Bo np. jutro będą grać wszyscy moi zawodnicy, ale nie da się wszystkich do składu wystawić, wyskakuje mi jakiś error. Czy to znaczy, że zawsze tych minimum 4 musi być na ławce?
Tak ... Ci co sa na lawce nie zdobywaja punktow.
Taki urok Fantasy ze musisz w niektorych dniach postawic na jakis zawodnikow.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
A ja mam takie pytanko jeszcze. Bo np. jutro będą grać wszyscy moi zawodnicy, ale nie da się wszystkich do składu wystawić, wyskakuje mi jakiś error. Czy to znaczy, że zawsze tych minimum 4 musi być na ławce?
Oczywiscie.
W koncu jestes managerem i to od Ciebie zalezy kto zagra. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zajmij się robotą a nie napinaniem ????
Poza tym mogłeś podać wszystkie wyniki ;)
Chociaż tradycją jest, że podsumowanie w temacie po kolejce robi komisarz (póki co nigdzie nie zrobiłeś podsumowania ???? )
No to jedziemy.

Po lewej wyniki zakończonej kolejki. Po prawej zestaw par na najbliższą kolejkę.
Tabela po 1 kolejce.

Pierwsi trzej Panowie to Ci co zlali aż miło tych co są na ostatnich trzech pozycjach w tabeli.
Jak to mówią pierwsze koty za płoty :p
Ja muszę teraz ładnie zlać sierhuna w tym tygodniu ;)
Ciekawa powinna być para Baqu vs. TheDon.
To Ci co pierwszy raz grają już wiedzą jak wygląda tydzień rywalizacji :]
Lupus idę &quot;tam&quot; ponabijać się z Ciebie, że ledwo dwie kategorię wygrałeś z Baqusiem :jezora:
&gt;&gt;&gt; klik &lt;&lt;&lt;
Ja tutaj zanotowałem najgorszy wynik... :|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom