>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fantasy Yahoo NBA 2012/2013

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wciąż czekam na odpowiedź od Baqu. Bez pośpiechu. Napewno zagramy na zasadach z zeszłego roku.
Tak czy siak wypadałoby po mału ustalać termin draftu, piszcie tutaj, na forum ligi albo na PW kiedy chcielibyście go zrobić. Zrobimy potem ankietę i wybierzemy najdogodniejszy termin
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
jak dla mnie moze byc chociaz wolal bym w tygodniu, ale chyba lepiej najpierw dopiac sprawe z ligami, a potem ustalac termin draftu, na to jest jeszcze miesiac czasu a ligi by dobrze bylo ogarnac do konca wrzesnia.
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Witam, czy bylaby mozliwosc dolaczenia jako nowy gracz?
I mam pytanie, czy istnieje gdzies jakis poradnik w skrocie co i jak - abym nic nie przegapił i grał bez negatywnych niespodzianek z mojej strony (z winy niedoinformowania)?
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
http://www.enbiej.pl/2010/10/15/h2h-czy-roto-czyli-wstepniak-fantasy-nba/
http://www.enbiej.pl/2010/10/23/wstepniak-fantasy-nba-czesc-22/
tu jest opis fantasy z przed 2 lat wiec podane przyklady zawodnikow moga nie byc aktualne ale ogolnie sens gry jest dobrze wytlumaczony (nasz system h2h)
to baqu zostaje w obu ligach? bo jak juz nie jest komisarzem to moze lepiej zeby zagral tylko w pierwszej a w 2 niech jest miejsce dla nowych graczy
J:// Baqu nie będzie komisarzem, więc nie będzie zabierał miejsca. Wkleiłem z Twojego postu bezmyślnie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie, Baqu wyparował. O ile z 1 ligą nie ma problemu, bo będziemy grali na starej lidz, wiadomo kto ma w niej grać. Wystarczy potem tylko zmienić datę draftu. O tyle w II lidze będzie więcej bałaganu (poza tym szkoda tracić historię 1 ligi), więc założyłem nową drugą ligę na zasadach ligi pierwszej.
Zapraszam więc graczy, którzy do tej pory grali w lidze czyli:
shen wild dogs
hajduki wielkie
magiki kentaki team
lukascashceltics
qwertus flyers
@rmour team
radzio_xp patriots
okis&#39; vipers
mcbet destroyers
olo&#39;s lotos
gobel miners
oraz wszystkich nowych chętnych do
League ID#: 17575 League Name: Forum Bukmacherskie II Custom League URL: http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/fb_division2 lub podawajcie emaila na PW to wyślę zaproszenie. Hasło też na PW żeby nie zgłaszali się jacyś nieznani ludzie ;)
Jednak jak ktoś się zdecyduje, to niech pamięta że trochę czasu ta gra zabiera i jak już chcecie z nami grać, to pamiętajcie że trzeba na bieżąco zarządzać składem. Oby nie było zgłoszeń userów, którym po miesiącu gra się znudzi ...

Jak Baqu się odezwie, to najwyżej potem wszystkie zespoły się przeniesie do II ligi którą do tej pory zarządzał Baqu.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Panowie ja w tym roku odpadam z gry z powodów stricte osobistych. Wiadomo w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze, od początku do końca nie dam rady zarządzać teamem więc nie chcę zawracać dupy. pozdro
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dobra dostałem wszystkie potrzebne rzeczy od Baqusa.
Kilka spraw organizacyjnych:
Vrazzo proszony o potwierdzenie zaproszenia lub rezygnację z ligi.
Managerowie ekip Zaszkins Knicks oraz rookies niech wyślą mi PW z mejlem, to wyśle zaproszenie do 1 ligi.
Usunąłem z 1 ligi zespół Shen Wild Dogs oraz Hajduki Wielkie gdyż niestety spadli z I ligi. Ale zapraszam do gry w II lidze.
Do końca września czekam na chętnych do II ligi. Potem chętni będą mogli dołączyć jedynie jeśli będzie parzysta liczba graczy.
Wszystkie sprawy organizacyjne tj. termin draftu, propozycje zmiany zasad, liczby zespołów itd. proszę już poruszać na forum ligi yahoo, a nie tutaj.
 
zimon 59

zimon

Użytkownik
Witam.Chcialbym dolaczyc do 2 ligi.Zasady sa mi znane od wielu lat gram fantasy yahoo NBA w lidze innego forum bukmacherskiego(pod tym samym nickiem) a w tym postanowilem dolaczyc o ile bedzie taka mozliwosc takze do waszej.Pozdrawiam.

Napisałem Ci na PW warunki na których możesz przystąpić do gry. Z obecną &quot;aktywnością&quot; mogę Ciebie wpisać jedynie warunkowo na listę rezerwową ...
 
tubul 20

tubul

Użytkownik
ja również jestem zainteresowany, NBA się interesuję w sumie, aczkolwiek nigdy nie grałem w tego typu fantasy.
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom