>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NBA 2011/12

Status
Zamknięty.
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
Tydzień 13 - Elita


Z mojej strony wreszcie solidna wygrana co bardzo cieszy. Nadal nie mogę znaleźć rytmu i zawodnicy grają w kratkę co nie jest dobre dla statów, ale w tym tygodniu gram z Shenem, który okupuje ostatnią pozycję, więc jeżeli nie wygram to moje plany na czołową lokatę przed PO mogą zostać zachwiane.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Wszyscy oprócz Dirka, Terry&#39;ego i Denga są dostępni u mnie do wymiany, trzeba powoli ryzykować coś, bo nie ma sensu takie granie.
 
S 18

skiper

Użytkownik
tydzień 9

dobre jaja, grając w 12-stkę (do Gallo i Z-Bo dołączył Varejao) ogrywam ekipę z wyższego miejsca. jak jasno widać duży ścisk i to nie tylko w czołówce, na razie nikt miejsca w play-offach być pewnie nie może.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
a ja nareszcie przełamanie ???? Wszystko się posypało, ale nareszcie pobudzili się co poniektórzy, a to powracali niektórzy po kontuzjach i lepiej to wygląda, ale oczywiście do tego co by się chciało ciągle daleko...
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Zauważyłem coś niepokojącego... Dlaczego mamy ustawiony trade deadline wcześniej niż prawdziwa liga? ???? I dlaczego w ogóle jest on ustawiony....? ????
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
Tydzień 20 - Elita - Koniec SZ


spadek: Hajduki Wielkie &amp; Shen Wild Dogs

gratulacje dla czołowej ósemki !



Tydzień 20 - II Liga - Koniec SZ


awans: zaszkins Knicks &amp; Rookies - moje gratulacje Panowie !

p.s.
muszę przyznać, że sprawdziłem, którzy managerowie nie olewali gry w tym sezonie oraz których wykluczyć na przyszły i... aż jestem w szoku ! 100% frekwencja, wow.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Moje pierwsze zwycięstwo w lidze fantasy. Co prawda w drugiej lidze ale dominacja od startu do mety zawsze cieszy. Cieszy mnie awans i dziękuję wszystkim za grę.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
u mnie niestety kontuzje zdominowały sezon, troszkę pecha i skończyło się jak skończyło. Później lepiej to zaczęło wyglądać, no ale i tak już po fakcie, a gdybym do PO się dostał to kto wie czy bym nie namieszał ;) Dzięki wszystkim za rywalizację, może przy zielonym stoliku jak to Cracovia ma w zwyczaju jeszcze się utrzymam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom