>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fantasy Yahoo NBA 2011/12

Status
Zamknięty.
S 18

skiper

Użytkownik
A jakie są wasze opinie/spostrzeżenia/emocje jakie przebiegały podczas tego debiutanckiego tygodnia w tym sezonie?
ladies and gentleman, Ryan Anderson to obecnie zawodnik nr 2 całej ligi (zaraz za LeBronem) fantasy-wise. fajny początek ;) niemniej oczekuję obniżenia lotów po kontuzji Randolpha na 8 tygodni (przy okazji wyrazy współczucia dla właściciela Manu Ginobiliego).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzięki ;) To sporo strata, on robił wszystko, a teraz praktycznie w każdej kategorii właśnie czegoś mi brakuje. Zwłaszcza, że Wade też ciągle kontuzjowany ;/
Ryan Anderson rzeczywiście steal. 13 runda i takie statsy? Ja wahałem się między nim, a innym Magikiem Glenem Davisem i wybrałem grubaska. Big Baby miał tak grać ;/
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ten sezon najlepiej nie układa mi się... Takiego szpitalu to jeszcze odkąd gram w fantasy nie miałem. Choć i tak się trzymałem nieźle, szkoda że w ostatni dzień pykło na 4:7. Prędzej wymienię kto nie był jeszcze kontuzjowany, jak samych poszkodowanych miałbym wymieniać, jak nie jedni wrócą to kolejni out. No ale cóż, nie ma co narzekać, teraz chyba może być już tylko lepiej...
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Faktycznie - sami najlepsi u Ciebie wyautowani. Tą kolejkę chyba też możesz spisać na straty, zwłaszcza że jeszcze Nowitzki Ci wypadł na 4 mecze ;)
Ja za to oddam w dobre ręce graczy z pozycji SF, PF, ewentualnie któregoś C - w zamian za G.
 
Baqu 934,3K

Baqu

Forum VIP
managerzy KBteam &amp; NewOrleans Vrazzo - ten trejd to jakiś żart ? sam Hamilton
obecnie gra lepiej w tym sezonie niż Griffin... ja votuje przeciwko.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
Też właśnie to zobaczyłem i zastanawiam się WTF. LaMarcus wyciąga niemal identyczne staty jak Griffin (2 zbiórki mniej, a dużo lepsze FT). Jeszcze do tego Hamilton na dokładkę. Do tego jeszcze Griffin swoim stylem gry naraża się na kontuzje i urazy które pewnie w końcu go dopadną.
Moim zdaniem ten trade to przesada.
 
S 18

skiper

Użytkownik
A moim zdaniem nie ma w nim nic złego. Każdy trade może mieć teoretycznego wygranego i przegranego, o to w tym chodzi. Oprócz naprawdę rażących przypadków jestem przeciw blokowaniu wymian.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
nie robcie jaj obie strony sie zgodzily wiec widza pozytywy tej wymiany dla siebie i mimo ze wg mnie kb traci na tej wymianie to jesli on sie zgodzil to nie ma co votowac
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Też właśnie to zobaczyłem i zastanawiam się WTF. LaMarcus wyciąga niemal identyczne staty jak Griffin (2 zbiórki mniej, a dużo lepsze FT)
No tak, średnio to są rzeczywiście prawie 2 zbiórki mniej, tylko że raz zbierze 23 by w następnym meczu nie przekroczyć 5 ????
Długo się zastanawiałem nad tą wymianą i rzeczywiście, obiektywnie patrząc, trochę (niektórzy mogą powiedzieć ze sporo, ale od tego macie przycisk &quot;vote against trade&quot; ???? ) przepłacam. Ale z mojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej. Jedyne czego moja drużyna potrzebuje to defensywne zbiórki, a może inaczej- regularność w tej kategorii. Aldridge mi tego nie daje. Wg mnie to najlepszy ruch jaki teraz mogę zrobić, tym bardziej że na lepszych propozycji napewno nie dostanę. Nie gram w fantasy pierwszy raz, wiem co robię :p
Za Aldridge dałbym Ci znacznie więcej, ale za chiny nie spodziewałem się że jest dostęny :O
Przeglądałem każdy skład w tej lidze- nie dałbyś mi tego czego potrzebuję ???? Teraz jedynie żałuję, że nie zapytałem o Love&#39;a (już nie pamiętam kogo ???? ), ale uznałem że nie ma szans na taki trejd ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Za Aldridge dałbym Ci znacznie więcej, ale za chiny nie spodziewałem się że jest dostęny :O
Swoja drogą, chce ktoś duet Wade-Ginobili za jakiś zdrowych forwardów?
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Wczoraj przeczytałem, że kontuzja Denga jest na tyle poważna, że nie będzie mógł grać przez kilka tygodni... W takich okolicznościach muszę przyznać rację niektórym osobom- rzeczywiście bardzo dużo tracę na tej wymianie, bo po prostu Rip Hamilton staje się o wiele bardziej przydatnym zawodnikiem niż do tej pory. Trochę żałuję tego ruchu, ale już został zaklepany :p
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
To ja się męczę od początku sezonu żeby jakoś centrów ogarnąć, a tu Bogut się połamał na dobre. Cholerny białas :/
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
To ja się męczę od początku sezonu żeby jakoś centrów ogarnąć, a tu Bogut się połamał na dobre. Cholerny białas :/
To trzeba bylo brac pozadnego centra w wymianie za tadka younga a nie wiecznie zlamanego josha howarda z jego ceglami, ja nie wiem jak mozna bylo sie zgodzic na taka wymiane.
 
bzyku 33

bzyku

Użytkownik
To trzeba bylo brac pozadnego centra w wymianie za tadka younga a nie wiecznie zlamanego josha howarda z jego ceglami, ja nie wiem jak mozna bylo sie zgodzic na taka wymiane.
W tamtym momencie pozycja C była u mnie dobrze obsadzona jeśli chodzi o ilość graczy. Potrzebowałem za to szybko jakiegoś G do zbilansowania składu - no i wymianę 1 na 1. Wiedziałem, że pewnie trochę będę musiał przepłacić, ale trudno. Czasem tak bywa.
A żeby było zabawniej to Vrazzo był zainteresowany Tadkiem lub... Bogutem. A ja chciałem Boguta zatrzymać. Ehh :;/:

to kara za zawetowanie trade&#39;a :wink:
Ale ja nic nie wetowałem :???:
 
armor 12

armor

Użytkownik
Ej powie mi ktos o co chodzi z Jackson&#39;em z MIL? Albo w ogole nie gra albo gra po 9min i same 0 mi notuje jakis konflikt&gt;

bez Jacksona Bucks w tym sezonie są 3:0, myśle, że trener też o tym wie, widzi na jakim % rzutowym
on gra i zapewnie nie będzie chciał z niego już korzystać bo tylko &quot;rozwala&quot; drużynę.
Baqu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom