>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 8

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kursy będą się bardzo mocno zmieniać jak zwykle przy Fame. Ja z tych zakładów pomyślę żeby zagrać Sobotę i tę Dagmarę kimkolwiek jest. Ale ta Zusje to drobna dziewczyna, niby już walczyła i zgrywa jakąś niezrównoważoną ale z Linkiewicz nic nie pokazała i zbierała wszystko na twarz. Ta blondyna wygląda mi na typową agresywną raszple co się mogła już tłuc na ulicy. No i jest niby fitnesiarą to może wytrzyma kondycyjnie. Chyba po kursie 2 można to grać. Taka analiza :p
Akurat dobrze kojarzę Dagmarę. Pamiętam jak 3 lub 4 lata temu była hostessą na turnieju pokerowym Poker Fever w Ołomuńcu. Potem w lato spotkałem ją w Łebie gdzie przez sezon wakacyjny pracowała jako hostessa/promotorka klubu Euforia. Ogólnie zajmowała sie malowanie twarzy dzieci podczas różnych imprez oraz jako hostessa przy eventach, ostatnio jednak ciężkie czasy dla tej branży.
Obracała sie w towarzystwie osób związanych z Warsaw Shore, więc zapewne nie jest to zagadką że dzięki kontaktom dostała tę walkę. Poza tym pojedynek kobiet ciężej zestawić więc to zawsze jakieś wyjście z sytuacji i ubogacenie gali :D
Ze sportem miała tyle do czynienia że za dzieciaka uprawiała biegi przez płotki. Ze sportami walki nie miała wcześniej do czynienia, tzn do momentu aż dowiedziała sie że może sie pokazać na gali. Ogólnie to typowa insta girl która lubi sobie pochodzić na siłke, popstrykać fotki a w międzyczasie reklamuje jakieś proszki na wybielanie odbytu.
Parcie na ekran też zawsze było i na pewno też to robi swoje, fame to świetne pieniądze i reklama.
Daga kilka lat temu miała poważny wypadek samochodowy po którym dosyć długo miała problemy z plecami i sie długo rehabilitowała. Co do poziomu sportowego to nie mam pojęcia i nie chcę sie wypowiadać.
Poza tym zupełnie nie mam bladego pojęcia kim jest ta Zusje i jakoś nie czuje potrzeby aby się dowiedzieć. Wiem że już raz walczyła w fame. Doświadczenia niewiele, ale ma, myślę że może być ono ważne bo mam wrażenie że Dagmarę to wszystko trochę przerasta. Ale to kobiety i na dodatek freak fight więc może sie zdarzyć wszystko.

Taka ciekawostka, w grudniu/styczniu byłem w Tajlandii i drugą osobą którą dobrze kojarzę a jednocześnie jest nową twarzą na sobotniej gali jest Piotr Pająk :D Ale może o nim coś potem napiszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +247
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
Niesamowite. Dwóch jakiś patusow a tu rozkminka, kto będzie underdogiem...
Żenada jest jakiekolwiek stawianie pieniędzy w tym cyrku. Równie dobrze wpłaccie na kryptowaluty.
I jeszcze famemma w dziale sport. 🤣🤣🤣
dobra zaciekawiłeś mnie
najpierw typ jak musze
Tyburski win, Kasjo nie zakończy sie an punkty, Gamou Fall nie zakończy sie na punkty kurs 2 .08

mozesz geniuszu powiedziec jaki masz problem z kryptowalutami ?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
To FameMMA to niezły cyrk, ale jak na sobotnie odmóżdżenie, czemu nie? :) Oglądałem kilka gal i idzie się pośmiać, choć ciarki na plecach z zażenowania też niestety występują. Ale...

Nie znam się na sportach walki, ale mam takie przemyślenie. Widzę, że niektórzy biorą kursy na Najmana. Moim zdaniem nie ma większych szans na to żeby wygrał. Dlaczego? Bo FameMMA to show, cyrk, który ma robić pieniądze. Kasjusz moim zdaniem nie grzeszy inteligencją, ale trzeba przyznać, że potrafi się "sprzedać". Z kolei do kibicowania Najmanowi mało kto się przyznaje, wręcz modne jest wyśmiewanie go. Ten pierwszy jest "cool", a ten drugi jest pośmiewiskiem. Z Kasjuszem na pieńku ma sporo osób, które aż się pchają żeby z nim walczyć. Więc dlaczego dinozaur Najman miałby wygrać? I co dalej? Byłby "młodym talentem, wschodzącą gwiazdą organizacji"? Moim zdaniem scenariusz jest jasny, Kasjusz wygrywa, gawiedź jest zadowolona, Najman również (bo zarobiony). No i dalej można kręcić lody na akcji pod tytułem Kasjo Król, który zostaje gwiazdą "federacji" i na każdej kolejnej gali walczy z kolejnymi "śmiertelnymi wrogami". Pewnie z tym całym "Tyborim" (jak to brzmi w ogóle :LOL: ) następna walka.

To nie pierwsza edycja, widzieliśmy już jak poważne są "konflikty" tych fajterów. Show, show i jeszcze raz show. Ameryki nie odkryłem, no ale cóż, ludzie różnie stawiają...

M madangelo szacun za tak szczegółową analizę "zawodniczki" o której mało kto słyszał. Reputacja się należy!
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy kurs 25,00 na zwycięstwo Najmana przez decyzję to nie jest według was przesada? Ja wiem, że jest to mało prawdopodobna opcja, ale czy jest to niemożliwe? Wiadomo jak to bywa z decyzjami sędziowskimi w Fame MMA, tam teoretycznie wszystko jest możliwe... Według mnie jest spora szansa na pełen dystans. Najman będzie za wolny, by znokautować Kasjo, a Kasjo raczej bije za słabo, by znokautować Najmana... Moim zdaniem za drobne można zagrać.
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Czy kurs 25,00 na zwycięstwo Najmana przez decyzję to nie jest według was przesada? Ja wiem, że jest to mało prawdopodobna opcja, ale czy jest to niemożliwe? Wiadomo jak to bywa z decyzjami sędziowskimi w Fame MMA, tam teoretycznie wszystko jest możliwe... Według mnie jest spora szansa na pełen dystans. Najman będzie za wolny, by znokautować Kasjo, a Kasjo raczej bije za słabo, by znokautować Najmana... Moim zdaniem za drobne można zagrać.
Jest przesadzony, ale Kasjo jest według mnie lepszy w boksie. Wiem że najman walczył zawodowo, ale po Kasjo widać ten luz i pewność siebie. Jak najman go nie ustrzeli to Kasjo go wypunktuje. Jedyna szansa Najmana jest w szybkim nokaucie. Im dalej tym więcej przyjmie i mniej będzie mu się chciało walczyć. Kasjo dodatkowo słynie ze świetnego przygotowania fizycznego mimo alko. Obejrzyj poprzednie walki to sam przyznasz mi rację, że po kasjo widac że jest dobrym piesciarzem i dobrze stoi kondycyjnie. W ogóle miał iść w zawodostwo, ale wybrał inna drogę życiowa, byl ponoć bardzo dobrym juniorem, wysoko w rankingach. Podobnie jest z rywalem szewca. On też miał iść w zawodostwo, trenuje w ankosie i ponoć trenował w miarę regularnie. Te dwie walki dla mnie są pewne jeżeli chodzi o wynik na decyzję. Szewcu może przegrać przed czasem, a najman tylko w I rundzie. Zaryzykuje ze najman ma minute, potem będzie spektakl jednego aktora czyli kasjo.
 
X 32

Xawery

Użytkownik
Kasjo vs Najman, małe rękawice (do mma) nawet jak Kasjo nie ma [CUT] to po pierwszym prostym najman będzie myślał o poddaniu. Jeden dobry strzał w nos. O ile najman go nie ubije w 1 rundzie ale wątpię bo Kasjo twarda szczena.
Także czysta 1 na Kasjo.

Mortalcio 1 runda win. Kurs już leci z 2 na 1. 60 Mortalcio doświadczenie delikatne plus dobre treningi. Hejter wręcz przeciwnie oprocz jednej ustawionej walki ze swoim kolegą.

Szeli trudna walka bo jeden strzał i może być po akcji ale jeśli wyjdzie poza 1 rundę to Szeli.

Dziewczyny raczej zusje przez charakter bo obydwie średnie umiejętności.

Ferrari strasznie słaba stójka. Ale wiewiór i tak może nie dać rady. Trudna walka do typowania.

Błoński win
Mortalcio win przez tko 1 runda
Zusje win
Kasjo win
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Piechowiak - Szeliga
poniżej 1.5 rundy @1.40
betclic


Szeliga z underdoga stał się faworytem. Widać, że solidnie przygotował się do tej walki. Na pewno będzie to inny Szeliga niż z walki z Pudzianem. Tutaj widać, że jest ostry konflikt. Piotr na wagę wniósł 95 kg. Podczas "pokazówek" na media treningu wyglądał na szybszego. Może inaczej, na tle Piechowiaka, to on był bardzo szybki. Bestia jakiś nijaki. Zawsze chojrak, co to nie on, a podczas ważenia było widać, że zeszło z niego całe ciśnienie. Może w głowie już przegrał...
Oczywiście, jeden i drugi to żaden zawodnik MMA. Piechowiak to kulturysta, a Szeli to nie mam pojęcia.
Chciałbym, aby to Piechowiak wygrał to starcie, bo boję się, że Szelidze może coś się poprzestawiać i nawet nie będzie chciał patrzeć w stronę Mariusza Pudzianowskiego:D
Liczę na "cepolandię" już od pierwszego gongu, a to oznacza szybkie zakończenie walki. Obaj nie mają "paliwa" na walkę na cały dystans. Jednak gdyby jakimś cudem tak się stało, to pracownicy pogotowia będą mieć co robić.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Amadeusz "Ferrari" Roślik @1.63 Unibet

Rywal Wiewiór to parterowiec gdzie ze stójką nie ma nic wspólnego a walka jest na zasadach K-1. Ferrari preferuje stójkę. Jest silny (widać że wjechał jakiś towar) dynamiczny i agresywny. Oczywiście jest słaby technicznie ale kto tam nie jest. Na takich zasadach mocnym faworytem dla mnie wyżej wymieniony Roślik bo w tej płaszczyźnie jest już dobrze sprawdzony w walkach z Polakiem dwókrotnie czy Małczyńskim. Kursy raczej wszędzie podobnie.

W innym pojedynku łatwą walkę widzę:

Filip "Filipek" Marcinek @1.45 Unibet

43 letni Sobota bez szans. Filipek dobre walki jak dotąd (przed Fame trenował już dłużej Boks) sprawdzony min. wygrana w ostatniej z większym i silniejszym. Bardzo dobrze kondycyjnie tam wypadł. Sobota długo nie podoła bo ulubione używki szybko wyjdą z niego i będzie potrzebny respirator z tlenem. Po drugie umiejętności ma o wiele gorsze. Trenował w dobrym klubie ale w takim czasie to nic nie zdziała. Po trzecie to konfitura i takich trzeba ubijać. Obecnie to może szpagaty na komisariacie robić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zusje - Dagmara
poniżej 2.5 rundy @1.40
betclic


Jeśli chcemy pisać o umiejętnościach obu zawodniczek, to nie napiszemy nic. Nie oszukujmy się i nie szukajmy na silę umiejętności, których nie posiadają.
Będzie to szósta walka babeczek i z tych sześciu walka, aż pięć z nich kończyło się w pierwszej rundzie. Jedna walka doszła do decyzji.

Zusje - Daga poniżej 2.5 rundy + Filipek + Tybori @2.07
betclic
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja pograłem Ferrariego, Zusje i Tyboriego
Ferrari raczej powinien stójkowo porobić rywala bije mocniej, trochę z niego cepownik ale tym agresywnym stylem powinien zdominować i lepiej czuć się w tej płaszczyźnie, Maksymilian bez pomocy parteru gdzie tam ugrywał pojedynki nie powinien tego wygrać, oglądałem walkę z Hassanem i tam stójkowo jakoś szału nie było i musiał ratować się obaleniami.
Zusje już ma za sobą pierwsze wejście do oktagonu więc na rywalce będzie ciążył wielki stres, Zusje nie boi się dostać ciosu jest charakterna o tej drugiej mało wiemy jak dla mnie dostanie 1-2 ciosy dojdzie stres i nie będzie wiedzieć co się dzieję.
Tybori kto widział jego walkę wie, że umiejętności ma jest strasznie szybki strasznie mocny jest wyższy chyba o 12cm zasięg też po jego stronie co potrafi wykorzystać według mnie nie przegra tej walki.
 
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Pierwszą walką, którą wziąłem pod lupę jest pojedynek w K1 pomiędzy Piotrem Pająkiem oraz Alanem Kwiecińskim. Patrząc czysto sportowo na obu zawodników to Pająk wydaje się być lepszym fighterem. Dwa lata w Tajlandii w Phuket Top Team – czyli klasyczne muay thai, do tego pojedynku przygotowywał się początkowo w Hiszpanii bo walka miała być w MMA, końcowy okres to treningi u Tomasza Makowskiego. Oczywiście nie skreślam Kwiecińskiego, jednak według mnie to będzie ciut za mało jak na tak doświadczonego fightera jak Piotrek. Ciekawą kwestią jest również to, jak Pająk poradzi sobie w debiucie przed kamerami, ale myślę, że dla tak doświadczonego zawodnika nie będzie to olbrzymi problem.

Piotr Pająk – Alan Kwieciński 1.30


Nad pojedynkiem Kasjusza Życińskiego z Marcinem Najmanem nie ma co się jakoś mocno rozwodzić. Jeśli „Don Kasjo” nie da się trafić czymś głupim (chociaż i tak moim zdaniem Najman nie ma na tyle pary w rękach) spokojnie wyboksuje swojego rywala. Warunki fizyczne, cardio, klasa sportowa – wszystko jest na korzyść Kasjusza. I nie dajcie się nabrać na schudnięcie Najmana – w poprzednich dwóch walkach wazył tyle samo!

Kasjusz Życiński – Marcin Najman 1.45


Do tych typów dorzucam zwycięstwo Filipka z Sobotą. Przede wszystkim Sobota to emeryt, ma 43 lata i wychodzi tutaj tak naprawdę po kasę. Niby coś tam parteru dziubnął, ale walka zaczyna się na nogach, a tam zdecydowanie lepszy będzie Filipek. Kondycyjnie lepszy będzie również bez wątpienia młodszy z raperów, no trudno nie postawić tutaj na Marcinka, dla którego będzie to już trzecia walka na FAME, w obu poprzednich walkach zaprezentował się bardzo dobrze i stawiam na niego w tym pojedynku.

Michał Sobota – Filip Marcinek 1.40

bet-at-home
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom