>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
55. Beijing Technology - Beijing 2 2 liga chinska 1,75 William Hill,
56. Inglewood - Stirling Lions 2 1,65 William Hill Western Australia Premier League
mecze beda na live, na Metro Stars bylo sporo wiecej po wyrownaniu wiec bez problemu to ze pozno podaja, Chinczycy jednak moga wczesnie zaczac strzelac prosze sie pospieszyc
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Cos strzelaja nie w te strone ale dajmy im czas
57. Braila - Voluntari 1 1,95 bwin, mecz prawie wszedzie zablokowany, goscie murowany kandydat do awansu, wlasciwie to juz awansowal i opija. 2 liga rumunska. Gratulujemy, smacznego i prosimy przegrac
58. Satu Mare - Poli Timisoara 1 czyli wygrana Satu Mare identyczna sytuacja w drugiej grupie 2 ligi ruminskiej. Goscie oczywiscie lepsza druzyna 2,15 Bwin

Licze ze oba mecze wejda ale jesli jeden to tez nie walne glowa w sciane. Chinczycy wzieli sie do roboty w trakcie pisania tego posta, tam jedynki nie bedzie, remis albo dwojka, miejmy nadzieje nasze ;)
Przepraszam ze tak napieprzam typy co godzine ale wczoraj troche ponioslem strat na nieudanych polowaniach na zonki wiec dzis mozolnie odrabiam
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
59. Taki kuponik z tenisa
- Murray over 3,5 seta 2,25
- Cilic win 1,57
- Goffin win 1,5
- Kokkinakis + 9,5 gema 2,10 tu moze byc ciezko
- Gasquet 1,25
- Ferrer 1,06
- Kvitova 1,4
- Mladenovic 1,25
- Serena Williams 1,35 tu zdecydowany win masa pseudoekspertow stawia na Azarenke
To daje ako 35
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Sprobujmy rozgryzc rosyjska lige. Czwarty od konca Rostov ma bardzo problematyczny mecz z CSKA o mistrza gdzie musza isc na calosc a i tak raczej przegraja
60. Rostov - CSKA 2 1,65 William Hill, wygrana jednym golem CSKA jak najbardziej wchodzi tez w gre. To zaden pewniak ale mecz walki zdecydowanie slabszej ze zdecydowanie wplywowa druzyna. Jak CSKA nie wygra bede sie cieszyl ze nie zagraja w Lidze Mistrzow i straca duzo wiecej. To prawie byc albo nie byc CSKA, musza dzis wygrac i chce to opodatkowac u bukmachera
61. Torpedo - Mordovia 1 1,4 + Sakhalin - Anzhi 1,57 BetVictor. Te dwa mecze powinny wejsc
62. Terek - Ural 2 2,63 Ciekawe czemu kursy na 2 rosna jak to goscie maja o cos walczyc
63. Kuban - Arsenal Tula 2 2,20

Jak sepy z Rumunii nie chcialy byc goscinne tak ruscy maja o os walczyc i nie bardzo wchodzi w gre inna opcja niz te wyniki bo ktos sporo poplynie, szczegolnie CSKA no ale to Rosja i tam rewolucja zawsze jest mozliwa. To jednak pogram
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Tak sobie ta Rosja, Tule zegnamy wiesniakow, ciekawe czemu Rostow awansowal do barazy powinni byc zdegradowani gdyz maja duzo gorszy bilans bramkowy niz Torpedo, pewnie liczy sie liczba zwyciestw.
Uratowal mnie Giroud w 93 minucie pelen sukces w Anglii ale tam powinno byc wiecej goli juz wczesniej, nie podyktowane karne itp.
Sorki przespalem dzien sprobuje cos ugrac w nocy i wieczorem.
Na poczatek
64. Athlone - Liffey Wanderers 2 DNB 5,50 Paddy Power
Draw No Bet bo remis mozliwy. Juz dzis byla jedna pseudo promocja na Cobh takze z druzyna o ktorej pierwsze slysze i dostali tegie baty. Tutaj pewnie remis bedzie ale skoro na dobrze znana druzyne u siebie z nonejmami kurs jest az 1,48 to to troche brzydko pachnie. Pewnie Athlone to jakis rozbity zespol ktorego dobre czasy dawo minely no zobaczymy, nie chce mi sie wierzyc ze tu rozjada rywala np 4-0. Arsenal to byl duzo bardziej pewny typ niz oni
Kolejne typy w ciagu 15 min!
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
66. Auxerre - PSG remis 8,30 Pinnacle
nic sie nie stanie jesli PSG wygra po dogrywce, poza tym ze ludzie utopia jak to juz bywalo w przypadku faworytow w wielu meczach ktore gralem (inna sprawa ze ja tez wtapialem bo bylo multum remisow)
67. Venezia - Reggiana 2 3,15 Pinnacle kosz wloski
Wczoraj odpuscilem zonki i od razu Armani faworyt numer 1 eksportowa druzyna wloskiego kosza wtopil u siebie, moze dzis wygra faworyt ale bede konsekwentny juz od dzis
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dalej tak sobie. Cos bardzo dlugo juz jakies 4 dni nie wchodzi zadna niespodzianka z kursem 8 i wiecej a to jest podstawa zeby wyjsc na plus ale na jutro jest mega mecz Legia - Wisla, zaraz opisze sytuacje dokladnie i mam nadzieje wygr druzyna zdecydowanie w lepszej formie czyli Wisla. Poki co od kilku dni sie bujam, napewno dzis nie ma takiej tragedii jak wczoraj ale do cholery chodzi tutaj o zyski i ogolnie one beda tylko musza zaczac pojawiac sie niespodzianki a tu nic, sucho, nawet zespoly majace mistrza nie odpuszczaja nie wiem co sie dzieje w tym roku, Dynamo, Partizan, Galatasaray, Zenit, wszystko wygrywa nie wiem po jaka cholere. Od zeszlotygodniowej Chelsea nie bylo wiekszego zonka. No rangersi jeszcze moze ale to zadna niespodzianka dla tych co siedza w wyspiarskiej pilce
68. Argentyna Primera Liga Belgrano - Gimnasia HT/FT 2/2 wiele bookow 7,50
69. Coritiba - Avai 2 5,95 Pinnacle Campeonato Brasileiro
70. Katar - Kolumbia 1 10,5 Marathonbet U20 World Cup
71. Portugalia - Senegal 2 6,6 Marathonbet
72. USA - Iran 2 3,16 Pinnacle Liga Swiatowa siatka
73. NHL Anaheim Mighty Ducks - Chicago Anaheim Moneyline wiec zwyciezca meczu (moze byc po dogrywce) 1,78 Unibet

Za chwile o meczu Wisla - Legia bo startuja Argentyna i Brasil
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Wracajac do meczu NHL jeszcze ja lubie grac niespodzianki ale sa mecze, gdzie po prostu nie widze podstaw, nie jestem az tak szalony zeby np grac na Bilbao dzis, z Barcelona nikt obecnie nie ma szans a Auxerre mialo je w koncowce.
Anaheim to piekielne miejsce dla druzyn przyjezdnych, bardzo ciezko jest tam wygrac, gospodarze maja doborowy sklad i gosciom bedzie bardzo, bardzo trudno. O ile mozna sie bylo spodziewac wygranej Tampy w Nowym Jorku to watpie aby Chicago moglo dzis za wiele zdzialac
74. Legia - Wisla 2 7,50 wielu bookow
Dlugo by pisac. Jak by to powiedzial bigosmiszcz &#39;Legia sie skonczyla&#39; to jest zupelnie inna druzyna niz ta jesienia. Zechcialo im sie oslabiac druzyne, odszedl Radovic, po kontuzji cieniem siebie jest duda, do tego kilka nazelowanych panienek typu Zyro, Kosecki, Kucharczyk i zaczely im sie schody przez cala runde wiosenna. To juz napewno nie jest ta druzyna co bila na glowe wszystkich jesienia, odpuszczala mecze bo wiedzieli ze na koniec i tak beda gora.
Do tego jakies dziwne rotacje Berga juz od pierwszego meczu na wiosne niektorzy &#39;odpoczywaja&#39; no i uklady. Gra Saganowski a nie gra Orlando Sa ewidentnie cos jest nie tak i nie sadze zeby to byla suwerenna decyzja Berga. Wszystkie wygrane Legii to sa jakies punkty za zaslugi, podejrzewam z Zawisza mieli w pakiecie 3 punkty za te pieniadze za Maslowskiego, Pogon to nie ma co nawet liczyc, szczecinianie sa zawsze ich &#39;dajkami-wypinankami&#39; no a z Jagiellonia wiadoma historia, karny kontrowersyjny w 97 minucie i zegnamy Bialystok.
Ja powiem tak, mozna sobie dorabiac teorie ze sedziowie pomagaja Legii, przepychaja ich na mistrza mimo ze ta druzyna jest cieniem siebie, ale trzeba zauwazyc dwie rzeczy. Po pierwsze pamietam mase sytuacji gdzie Legia byla krzywdzona przez sedziow ale te sytuacje nie sa takie medialne i jest o nich zdecydowanie cisze, gdy Legia korzysta to zaraz podnosi sie szum i placz na cala Polske. Napewno Legia w przeszlosci dostawala tez w kosc od sedziow, ale takie sytuacje ida szybko w zapomnienie. Po drugie jesli Jagiellonia jest zdecydowanie lepsza, nic im nie przeszkodzilo prowadzic 3-0 w 90 minucie na Lazienkowskiej i wygrac tak jak z Lechem gdzie tez Lech dostal gola ze spalonego i nie byloby dyskusji. A Bialystok zagral asekuracyjnie, na remis a tu sie nie bylo czego bac. Trzeba bylo zatopic Legie ktora jest cieniutka i tematu by nie bylo.
Tutaj o klopotach kadrowych Legii przed jutrzejszym spotkaniem:
http://www.sport.pl/sport/1,65025,18016445,Ofensywny_klopot_Legii__Kto_ma_strzelac_Wisle_.html
Wisla zostala ewidentnie skrzywdzona w ostatniej kolejce w Bialymstoku i dla wyrownania rachunku sedziowskich pomylek powinni dostac karnego jutro w Warszawie. O Wisle tez by sporo pisac, tam sie nie pzelewa, zakrecony kurek z kasa i jada na starych nazwiskach, ale spawdzonych w lidze, od czasu przyjscia Moskala lepiej ale ta druzyna ma jeden glowny problem, drmatyczne koncowki. Praktycznie co mecz ostatnio traca bramki i sytuacja wymyka im sie spod kontroli. Jesli wyeliminuja ten mankament to wygraja jutro. Nie ma sie co bac Legii tylko trzeba isc na noze i ja sie pozamiata na Lazienkowskiej. Cala pilkarska Polska bedzie sie bacznie przygladac sedziom, nie sadze zeby po raz drugi odwalili takie cos jak z Bialymstokiem, jak bedzie sytuacja dyskusyjna typu zawodnik Legii da nurka w polu karnym to karnego nie bedzie, a Wisla moze dostac jakis prezent od sedziego i wszyscy beda zadowoleni.
Oczywiscie jest temat czy Legia jest przepychana na mistrza i wielu powie ze maja chody. Czy ja wiem, gdyby tak bylo to rok w rok, no 66 % przypadkow zdobywaliby mistrza przez ostatnie lata a tak nie jest, wygrywaja tylko tym ze liga jest slaba a maja najwiekszy budzet i sponsorow, a i to nie w porywajacym stylu tylko czlapaniem. Obiektywnie nie sadze ze az tak maja taka duza pomoc, troche druzyn im sie podklada (Pogon), troche dostaje sraczki jak jedzie tam Piast, Podbeskidzie ale juz takie druzyny jak Lech czy Slask czy Jagiellonia czy Wisla, a nawet czasem Gornik ich sie nie boja i regularni obijaja &#39;Barcelone Wschodniej Europy ????
Legia - Wisla 2!!
 
wasik93 15

wasik93

Użytkownik
Dobre analizy ???? obserwuje cały czas ???? ale kurczę nie zdarzylem z dwoma pierwszymi typami ale powodzonka!
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dziekuje. Dzis przepadlo mi pare wchodzacych meczow jak np porazka Mikashevici w lidze bialoruskiej czy Haugesundu ale tez nie weszlaby np przegrana Juventusu czy wygrana Utstikens
Cala rzecz polega na tym zeby niespodzianki &#39;zatrybily&#39; i zaczniemy marsz w gore miejmy nadzieje. Juz kilka razy bylo bardzo blisko, wczoraj Aalesund nie dostal ewidentnego karnego, zmarnowali kilka setek w koncowce a wiec nie wpadlo 130 jednostek bo sie skonczylo tylko remisem.
Przez kilka lat prowadze bloga o pilce angielskiej (po angielsku) i generalnie kilka osob mnie znajacych powie ze nie ma bata jak cos zapodam z UK. Ostatnio mozna powiedziec &#39;rozszerzylem dzialalnosc&#39; i gram duzo wiecej niz tylko Premiership, takze np tenis i US Sports. Sa pewne uniwersalne zasady w bukmacherce, plus rozeznanie tematu, plus doswiadczenie i nie ma czego sie bac ????
Oby juz weszla ta Argentyna 2 HT/FT i Brazylia. Po prostu mi sie nalezy. O wiedze nie ma sie co obawiac, pozostaje tylko zeby za tym poszly wyniki ale to kwestia czasu.
Idie ciekawe lato, sezon trawiasty w tenisie (clay zawsze sie balem ale juz nie i chyba nawet tenis jest na plus - dzis pewnie wielu pseudoekspertow przejechalo sie na Azarence ale tak dziala rynek ktory jest brutalny dla takich optymistow).
Ale dosc wymadrzania nic tu jeszcze nie pokazalem, wynik jest do tylu, fakt ze taka wiedze jaka mam w paluszku to (nie bede sie przechwalal) ale pora zeby za tym poszly konkretne wyniki.
Mam nadzieje ze Wisla jutro zdecydowanie zwyciezy, pomocy dla Legii znowu juz trudno sie spodziewac, oslabienia maja bardzo znaczne i sa realne podstawy zagrania na dwojke. Jak widzisz ja nie patrze na kursy tylko ide tam, gdzie widze zwyciezce meczu, wiekszosc moich typow to chyba nawet kursy ponad 2, a to ma to do siebie ze czasem moga byc niesamowite serie przegranych typow. 10-15 z rzedu przegranych to moze byc norma, ale jak trzeba to bede siegal do typow &#39;mucha nie siada&#39; i odrobie straty bez eksperymentow.
Koncowka sezonu jest bardzo zaskakujaca. Wielu mistrzow nie odpuszcza, Juventus rezerwowym skladem ogrywa Inter (ktory jest megacienki to inna sprawa,), Napoli (Benites spier...) i dzis nie odpuscil rowniez. To samo Barcelona. Wlascwie tylko Bayern wie o co chodzi, trzeba dac pograc rywalom gdy gramy o pietruche ale oni naprzegrywali zanim zaczalem ten temat.
Ale i tak sobie z tym poradzimy ;) Jak mowie idzie sezon trawiasty w tenisie, gdzie jeszcze ciezej mnie objechac, puchary, transfery, zmiany menadzerskie, nowy sezon Premiership, NBA gdzie po wielu latach zatrybilem o co chodzi (Vegas knows) i mam nadzieje fabryka typow bedzie pracowac. Niech dzis wygra Gimnasia i Avai, po prostu mi sie nalezy po 4 dniach wytezonej pracy tutaj a i mlokosy cos odmaluja. Typ z NHL powinien byc wygrywajacy no i jutro Wisla niech pozamiata Legie. Po takich wynikach bedzie chcialo sie zyc ????
 
wasik93 15

wasik93

Użytkownik
cały czas obstawiam jak piszesz i mam nadzieje ze wkoncu sie odrobię bo straty odkąd sie wziąłem za to, także trzymam kciuki ????
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
75. DC United - Philadelphia Union 2 3,7 Bwin.

Mozna tez probowac HT/FT 2/2.
To napewno nie koniec typow na noc (spalem w dzien), bedzie jeszcze mecz Portland typowany, moze cos z Argentyny (wlasnie inkasujemy kurs 7,5). Philadelphia Union moze byc bardzo podobny wynik (no goscie moga strzelic po przerwie), za chwile rusza tez NHL. Prosze tez zwrocic uwage ze odpuscilem emcze w ktorych wygrywa zdecydowany faworyt czyli Totonto FC i Ponte Preta. Mam nadzieje Avai jeszcze strzeli to bylby ladny plus tej nocy
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Philadelphia Union juz strzelila. Avai tez ????
76. Independiente - Tigre 1 kurs okolo 2,10
77. Newells - Banfield 2 kurs 3,60 Coral

Ten drugi przypadek powinni miec oddane punkty Banfield za dosc solidna podkladke tydzien temu u siebie z Velez
Czy 2 HT/FT jak Gimnasia i Philadelphia? Nie wiem Ale Banfield wygrana to bardzo ciekawa propozycja na noc.
To nie koniec
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jak wchodzi wszystko to siedzimy.
78. Union Santa Fe - Godoy Cruz 1 kurs okolo 2 1,98 5dimes, 1,95 betfair, 1,85 bet365, w azjatyckich moze byc troche wiecej, gospodarze powinni to wygrac
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
79. Colorado Rapids - Portland Timbers 1 2,26 Pinnacle to jest Major League Soccer USA
80. Wazny typ River Plate - Rosario Central 2 5,85 Unibet

River Plate to taki argentynski Manchester City. Bogata druzyna, naszpikowana gwiazdami, z wynikami w kraju, choc takze z niedawna degradacja, kompletnie bez wynikow w pucharach ostatnimi laty no i podobnie grali w Copa Libertadores jak City w Lidze mistrzow czyli straszna kaszane, byli bez wygranej w pieciu pierwszych meczach w grupie, wygrali ostatni mecz u siebie z najslabszym rywalem w grupie tak wiec tylko jedna wygrana w fazie grupowej a i tak awansowali do fazy pucharowej dzieki temu ze Tigres majace pewny awans (jak Bayern) wygral rezerwami z Juan Aurich w ostatniej kolejce, tak wiec nie odpuscil do konca. Dzieki temu River sa w fazie pucharowej, gdzie idzie im juz swietnie. Wyeliminowali Boca Juniors ktore wygralo wszystkie szesc meczow w fazie grupowej, co prawda za sprawa walkowera, ale to sfrustrowanym kibolom Boca poszla para w czajnik bo ich ulubiencom ewidentnie nie szlo. River wygrali u siebie 1-0 a w rewanzu na Bombonera nie zanosilo sie ze niebiescy odrobia straty wiec kibice napadli na pilkarzy River. Kolejna runda to mistrz Brazylii Cruzeiro a wiec nie ogorki a i takze otrzaskane w Copa Libertadores (final w 2009). Pierwszy mecz River u siebie w czape 0-1 ale w rewanzu rozniesli Rapose. 3-0 na Estadio Mineirao robi wrazenie! Tak wiec jedna z najgorszych druzyn w fazie grupowej jest juz w polfinale rozgrywek. Mecz byl trzy dni temu, co prawda do polfinalow jeszcze prawie poltora miesiaca ale mam nadzieje opijaja sukces i zostana jutro skarceni. River odniesli jeden z wiekszych sukcesow na arenie pucharowej i licze na to ze zaplaca w lidze przegrana, tym bardziej ze goscie sa niepokonani w lidze. Powiem tak typ na jedynke w dluzszym okresie to napewno gwarancja tego co czeka przecietnego gracza u buka czyli strat. Nie mowie ze River napewno to przegra ale niech troche pobaluja i jutro zostanie to wykorzystane przeciwko nim.
To tyle typow na dzis, pewnie obudze sie jutro pozno, zamykam bude i kibicuje typom. Jutro napewno gramy mecze ligi polskiej, finskiej i wloskiej, beda 3 typy z tenisa itp, moze cos jeszcze dorobimy wieczorem na lewo ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Tenis: tu po wczorajszej tragedii przede wszystkim w wykonaniu tego greckiego komedianta dzis bedzie zdecydowanie lepiej!
81. Federer - Monfils 1,38 5dimes tu jest prosta sprawa, choc poziom moze byc kosmiczny i wynik np 3-2 - jesli dojdzie do piatego seta to Federer to na 99% wygra. Ale to jest pojedynek dwoch &#39;czarnych koni&#39; tego turnieju i zwyciezca tego moze wygrac caly turniej! Szczegolnie jesli bedzie to Federer a raczej bedzie
82. Berdych - Tsonga Tsonga + 1,5 seta 2,04 Unibet mam nadzieje ze Tsonga pokaze wiecej niz ci co go skreslaja sadza, moze i wygrac jesli o mnie chodzi

83. Wawrinka - Simon Simon + 4,5 gema 2,17 Pinnacle tu tez licze na pieciosetowke bo wygrana Simona bylaby spora niespodzianka ale po meczarniach i pieciu setach Wawrinka to nawet najbardziej prawdopodobny scenariusz dla mnie
84. Nishikori - Gabashvili Gaba + 7,5 gema 2,02 Pinnacle

Wczoraj faworyci pokrywali handi, dzis mam nadzieje nie i odrobimy 2 stracone typy z wczoraj
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
To jedziemy od niedzieli bo wstalem i nuda zanim sie zaczna mecze

85. Zveigen Kanazawa - V-Hren Nagasaki under 2 1,85 Marathonbet to jest 2 liga japonska
86. Eldense - Aviles 2 6 bet365 - to jest play off w Hiszpanii sie nie przelewa klubom poza Realem i Barcelona, 4-0 na wyjezdzie w pierwszy mmeczu co im szkodzi dzis dostac u siebie 0-2, ale to jest Hiszpania wiec gospodarzom pomagaja sciany, sufit i podloga a i jeszcze goscie sa na ogol strasznie stremowani

87. CF Rayo Majadahonda – Condal 1 1,62 Ladbrokes tu powinno byc easy
88. San Juan - San Jose 1 1,91 Bwin. Na bet365 1,57 na gospodarzy a 1,85 za linie -0,75 ???? Ewid Widze ze bwin zablokowal to rozliczymy 1,73 z Williama Hilla. Ja sie dziwie ze bwin limituje konta i sam pozbawia sie klientow zamiast pilnowac linii. Tu moze byc nawet dwojka ale ktos ewidentnie spi
Dobra starczy bo jak beda 4 wtopy to bede musial szukac asow w rekawie ale to musialby byc wyjatkowy pech zeby wszystkie cztery mecze nie weszly tak zle nie bedzie, pare grubych ryb by sie ostro wkurzylo. Tydzien temu mialem 4/5 takich meczow o poranku
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
89. Ringkoping - Svendborg under 3 1,92 Dafabet Dania 3 liga West
90. Tianjin Teda - Guanzhou under 2,5 1,94 Marathonbet
91. Henan Jianye – Liaoning Whowin 1 2,45 Pinnacle

Tragedii tez nie powinno byc, co do tego trzeciego meczu jak wygraja fgoscie to trzeba bedzie rozstrzelac pare osob w ramach walki z korupcja bo ktos cos wiedzial wczesniej, ale ja zakladam ze nie ma zadnego wala i bedzie jedynka szybka, prosze sie pospieszyc na zywo
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
To jedziemy od niedzieli bo wstalem i nuda zanim sie zaczna mecze

85. Zveigen Kanazawa - V-Hren Nagasaki under 2 1,85 Marathonbet to jest 2 liga japonska 1-0 ✅

86. Eldense - Aviles 2 6 bet365 - to jest play off w Hiszpanii sie nie przelewa klubom poza Realem i Barcelona, 4-0 na wyjezdzie w pierwszy mmeczu co im szkodzi dzis dostac u siebie 0-2, ale to jest Hiszpania wiec gospodarzom pomagaja sciany, sufit i podloga a i jeszcze goscie sa na ogol strasznie stremowani
2-3 ✅✅✅✅✅✅✅

87. CF Rayo Majadahonda – Condal 1 1,62 Ladbrokes tu powinno byc easy 3-0 ✅

88. San Juan - San Jose 1 1,91 Bwin. Na bet365 1,57 na gospodarzy a 1,85 za linie -0,75 ???? Ewid Widze ze bwin zablokowal to rozliczymy 1,73 z Williama Hilla. Ja sie dziwie ze bwin limituje konta i sam pozbawia sie klientow zamiast pilnowac linii. Tu moze byc nawet dwojka ale ktos ewidentnie spi 2-0 ✅
No itak sie wykuwa zyski, myslenie plus ciezka praca, oczywiscie siedzimy dalej alre to takie zycie moze byc marazm a tu ni stad ni zowad jackpot, Chinczycy tez dobrze zaczeli nie bedzie rozstrzeliwan miejmy nadzieje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom