>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
111. Napoli - Lazio HT/FT 2/2 7 wiele bukow Benitez i zgraja czas spadac z Neapolu, zostawia spalona ziemie, zdecydowanie toksyczna atmosfera, Lazio sie zakwalifikuje do Ligi Mistrzow
112. Sassuolo - Genoa 1 3,20 BetVictor

113. Inter - Empoli 2 6,2
Pinnacle
114. Goias - Gremio over 2 2,13 Pinnacle Campeonato Brasileirao
115. Figuerense - Cruzeiro 2 2,62

116. Breidablik - Stjarnan under 2,5 2,16 Pinnacle - kibice Lecha wiedza co to za liga i druzyny :grin:
117. Honduras - Salwador HT/FT Salwador/Salwador 6,70 Marathonbet towarzyski
118. Cerro Porteno - Rubio Nu 1 1,62
Ladbrokes - tu bedzie roslo na live ale jedynka bedzie
119. MLS Seattle Sounders - New York Red Bulls HT/FT 2/2 goscie i gospodarze to dream teamy emerytow, Red Bullsi poniesli ostatnio sensacyjna porazke u siebie, dzis napewno nie wyjda z pustymi rekami z Seattle, typ goscie nie przegraja tez jest jak najbardziej dobry
120. MLS New England Revolution - Los Angeles Galaxy 2 3,64
Pinnacle taki kurs na gosci bo lubia sobie olewac wyjazdy, gdzie ejszcze nie wygrali. Dzis powinni
121. Flamengo - Fluminense HT/FT 2/2 obie druzyny co ciekawe zmienily trenera ostatnimi czasy, Vanderlei Luxemburgo nie jest już trenerem Flamengo, zarząd klubu podjął decyzję o zwolnieniu tego zasłużonego szkoleniowca., Trener Ricardo Drubscky został zwolniony przez Fluminense po zaledwie dwóch miesiącach pracy. Drubscky bez większego powodzenia poprowadził Flu w zaledwie ośmiu meczach.
122. Estudiantes - Colon 1 1,75 Bet365 nie boje sie zagrac na gospodarzy mimo pewnych sygnalow
123. Velez - Boca HT/FT 1/1 7,5 wielu bookow
i mozna przyczaic sie na sepa za absencje Boca, niby nie maja szans dzis ale zoltoniebiescy to szalony nieobliczalny zespol i nawet jak dostaja 2-0 w 85 minucie to potrafia wygrac, taki dawny Widzew
+ 38 bank 255,2

Tu juz perfekcyjnie wylapana podkladka Napoli, do tego Sassuolo, niestety nie dodalem Romy a oni ewidentnie kupowali mecze pod koniec sezonu zeby dostac sie do Ligi Mistrzow,, ogladalem kilka I taka Genoa oddala im sie na stojaco, Sassuolo tez, wczoraj nie kupili I dostali.

Brawa tez za kretynizm dla zarzadu Botafogo, nbajpierw zatrudnili trenera dyletanta, a potem zwolnili go na trzy dni przed najwiekszymi derbami Brazylii trzeba miec naprawde nie po kolei w glowie ale dzieki Fluminense.

W nastepnej kolejce beda arcyciekawe mecze Cruzeiro - Flamengo gdzie juz Flamengo cos ugra a Cruzeiro jest w kryzysie I zapewne na dniach wywali trenera, szczzegolnie jak przegraja nastepny mecz I wszystko sie uklada bardzo logicznie. Fluminense tez zaaatakujemy ze przegra

Przegapilem Sewille, ktora zaplacila za wygrana w Lidze Europejskiej ale to trafia do notesu, przypilnujemy ostrzej I poprawimy bilans zdecydowanie. W weekend tylko plus 70 jednostek, tym niemniej przegrane prestizowe typy I ogrom pecha plus jakis zakaz przegrywania meczow przez mistrzow. Na tym mozna bylo czesac fortune ze druzyny majac zapewniony tytul odpuszczaly.

Dzis juz jak tylko zobaczylem kurs na Kvitova to od razu poszla pregrana I wszystkim znajomym rozeslalem, ze jest cos nie tak, smierdzial na kilometr mecz, nietety tutaj wypadl naprawde rzadki wynik na Litwie, bardzo bardzo dlugo tam wchodzily pewki I musieli cos odwinac. Totalnie Zalgiris bez checi. Totalne dno. Wieczorem troszke pecha dwa nieuznane gole, dzis niespodzianki byly ale nie tu gdzie gralem. Dzisiejsze podsumowanie jutro, bank przed dniem dzisiejszym wynosil 255,2

Kolejne dwa typy:

123. Instituto - Los Andes HT/FT 2/2 William Hill
124. Lanus - Olimpo 2 6,65 5dimes

Ten pierwszy mecz to 2 liga argentynska, drrugi to ekstraklasa, cos mi sie nalezy za ten cholerny Zalgiris jeszcze dzis mam nadzieje

Jutro napewno gramy wloskie baraze, zegnamy we srode Nadala, czekam na final Pucharu Austrii, mecze NBA gdzie mam ostry I zdecydowany typ

Ktos wspominal ze moze gram za duzo. Owszem ale to nie sa typy na pale, przepisanie tablicy itp, staram sie wskazywac argumenty za ciekawym kursowo rozwiazanie I coraz czesciej udaje sie zlapac wysoki kurs. Jestem kiepskim selekcjonerem, jak np mam d wyboru dwie niespodzianki I zagram te co mi sie wydaje, to na ogol ten mecz co zagram nie bedzie niespodzianki, a ten drugi bedzie. To zeby sie nie wkurzac I nie pokazywac brzydkich gestow monitorowi gram obie niespodzianki, jak jedna wejdzie to git. Katastrofa mi raczej nie grozo na dluzsza mete, musialyby buki pobankrutowac zebym ja przegral capital, poza tym zawsze jak bedzie bardzo zle przysiade I wyciagne takiego krolika z kapelusza jak Baczinsky dzis.

Nie ma co sie bac kto sie boi ze wtopi powinien dac sobie spokoj, ja jak mowilem przez lata bylem specjalista od lig angielskich ale wiosna znacznie rozszerzylem dzialalnosc I gram chyba polowe sportow, w tym takie ktore uwazalem to loteria a one loteria bynajmniej nie sa (NBA). Bede sygnalizowal kiedy typ jest wygrywajacy.

Najwiekszym problemem jest tez to, ze jak podam typ duzo wczesniej przed meczem prawie zawsze nie wchodzi, stad czeste trafione kursy &#39;last minute&#39; I ktos nie moze skorzystac. Nie wiem co na to poradzic, Wisla sie troche polozyla w Warszawie, Rosario tez gralo w pilke (coajmniej 13-1 w roznych) a River strzelal gole, a Napoli czy Flamengo cyk cyk niespodzianeczki. To jest problem, ktorego od lat nie moge wyeliminowac, ciekawe czy to jest tak ze splywaja pieniadze na jakis typ jak sie robi popularny I mecze sa odkrecane przez bukmacherow czy druzyny, napewno trzeba brac taka koncepcje pod uwage ale skutecznosc typow nie w dniu meczu mam 0000/XXXX. Cos w tym jest I niestety typy czesto beda kwadrans przed mecze.

Powodzenia dzis Argentinos I milego dnia, napewno czesto znajdziecie tutaj smakowite kaski
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jakby ktos znalazl buka gdzie jest wystawiony kurs na Real poza pierwsza czworka w La Liga prosze mi dac znac, ja to ostro przydzwonie. Bedzie wielka komedia jak przyjdzie tam Benitez, ja nie wiem co on w sobie ma ze dostaje kolejne roboty tak paprajac swoj zawod I zatapiajac I grzebiac kolejne kluby. Jeszcze rozumiem wczesny Liverpool kibice moga tesknic z nostalgia ale potem za co by sie nie wzial wszedzie mieli go dosc. Za rok z Barcelona oczywiscie nie maja szans w takim ukladzie, Atletico z nimi sobie poradzi, Valencia napewno nie bedzie drzala do ostatniej kolejki o czworke tylko bedzie duzo lepiej, no I jeszcze jest fantastyczna Sewilla, taka troche slabsza wersja Barcelony. Co jak co ale ja Realu w czworce nie widze.
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Odnośnie tego Realu to nie przesadzajmy, trzeba czekać jakie transfery dokonają oni i rywale. Gdyby chodziło o pierwszą dwójkę to można jeszcze zaszaleć ale poza pierwszą czwórką to już na hardcora.
Niewiadomo czy w Valencii nie będzie wyprzedaży bo oni tak lubią. Barcelona i Atleti mogę być lepsi od Realu ale Sevilla też mi się nie widzi w pierwszej trójce na stan obecny.
Ale szczerze mówiąc nie obraziłbym się gdyby Real powędrował poza pierwszą czwórkę niemniej jednak bardzo w to wątpie ????
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dzien dobry. Awaria komputera wczoraj i do tego kiepskie typy, w sumie duzego wyboru nie bylo zaraz poprawimy numeracje. Dzis postaram sie zeby wyszlo na plus, znajde jakiegos asika moze, na jutro kilka bardzo mocnych typow, dzis roznie moze byc choc postaram sie napewno wygrzebac winnersy z Ekstraklasy

Jonkoping - Sirius 2/2 4,8 Ladbrokes
Ten sam mecz tez czysta dwojka Coral

Zdecydowanie mecz w strone gosci, to tak na dzien dobry, zobaczymy co dalej upichce
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
SKYRIM dzis czytalem gazety brytyjskie ze Real chce sciagnac Sterlinga. Do klauna trenerskiego chca dociagnac klauna pilkarskiego. Sterling sie skonczyl, totalnie mu kasa uderzyla do glowy, lancuchy, samochody, dziewczyny, owszem byl dobry ale w meczach z City do 2014 roku. Ten sezon totalna klapa.
Jesli go sprowadza (Benitez nie ma nic do gadania, chca sprowadzic i ma grac zreszta trener nie jest od ustalania skladu w Realu) to stawka bedzie podwojna a z Realu bedzie brechtalo piec kontynentow. Moze i wygraja Champions League ale w lidze beda ostre baty, wiele remisow, sporo przegranych i do konca walka o czworke o ile wczesniej nie odpadna. Bede monitorowal na biezaco bet365, Williama Hilla, moze Pinnacle cos wystawi i napewno grzmotne cos i wkleje kupon ewentualnie (tu sie nie da skontrowac w druga strone bo kursu na to spodziewam sie conajmniej 25 ze skoncza poza pierwsza czworka)
Niestety Emery odchodzi z Sewilli wiec troche sie posypie im, Atletico spokojnie moze Real przescignac, Valencia bedzie jeszcze lepsza niz byla no i brakuje kogos do kompletu zeby madrytczykow wyprzedzic. Mocny bedzie Villarreal ktory totalnie odpuscil koncowke, Malaga tez blisko a i Bilbao moze cos zaszalec. Dla mnie koncowka bedzie wygladala tak:
1. Barcelona
2/3 Atletico/Valencia
4. Sevilla
5. Real
6. Villarreal
7. Bilbao
8. Malaga
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Sirius 1-0 ????
Cos moze z tego byc. Byly bardzo mocne sygnaly zeby zdecydowanie grac 2 moze cos z tego bedzie jeszcze
Jakbym ten typ podal wczoraj napewno by nie weszlo niestety bede podawal na krotko przed pierwszym gwizdkiem, nie wiem czy to taki przesad czy cos w tym rzeczywiscie jest
Ja nie mam nic przeciwko zeby ktos skorzystal i zarobil, dyskutujac i wymieniajac poglady sam tez korzystam tu jest masa swietnych typerow i multum informacji, ktora czasem trzeba przetworzyc. Ale co do Siriusa slowo daje nie czytalem nic na forum, mam inne zrodla. Zreszta nie mowie ze to ustawka jak bedzie 2-1 gospodarze to prosze sie nie smiac to tylko typ na rozped jak wejdzie to swietnie jak nie to troche mniej, luzik.
127. TSV - Kiel HT/FT 2/2 5,75 BetVictor
Baraz o 2 Bundeslige . Powiem tak, jakkolwiek wczoraj po obejrzeniu pierwszego meczu (nie wiem czemu wszyscy pisali ze HSV gral kile jak proporcje byly 75-25 w posiadaniu tak na oko na korzysc Hamburczykow i goscie po strzeleniu bramki tylko bronili i wybijali) spodziewalem sie wygranej HSV to dzis juz sytuacja bedzie zgola inna i goscie sobie poradza zdecydowanie lepiej. Nie jest dobrze w TSV, moze spadek podziala im na otrzezwienie, po smierci Wildmosera ten klub to zapchajdziura, swiadczy o tym sieganie po wspolprace z Cracovia, pies z kulawa noga nie chce byc ich sponsorem a szkoda bo stadion, lokacje maja ladna ale beda w cieniu Bayernu. Kiel nie poradzili sobie u siebie, dzis z pewnoscie nie stoja na straconej pozycji. Widzi mi sie powtorka z meczu Schalke - Wisla kilka lat temu i TSV spada z hukiem do 3 ligi. Nie wybronia sie moim zdaniem
128. Infonet - Paide 2 19,bet365 5 jednostek i 5 jednostek na remis 7,25 Betclic, Expekt
To jest 1 liga estonska. Wiadomo jak wyglada sytuacja z wysokimi kursami ale dalej bede probowal, jak to odpali to...nic nie obiecuje ;)
Na dzis jeszcze napewno bede typowal Ekstraklase i mecz Padovy, zaraz robie przeglad zrodel i cos wyniuchamy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
129. Cracovia - Ruch HT/FT 2/2 7 Coral
130. Cracovia - Ruch 2 4,32 Pinnacle

Zdecydowanie na dwojke tutaj.
Z trzech scenariuszy:
1. Cracovia nie odpuszcza i jak wsciekla z rozpedu kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa i jak Barcelona poludniowej Polski rozjezdza gosci swoja tiki taka
2. Cracovia ma (tu nie cenzuralne slowo) na ten mecz i jest myslami na wakacjach i przegrywa
3. Cracovia przez osobe Jacka Zielinskiego pomaga niebieskim w utrzymaniu. Ostatnia kolejka to Ruch-Zawisza i jesli Ruch dzis nie wygra to przegrywajac z Zawisza najprawdopodobniej spadnie z ligi mimo niezlej pozycji dzis.
Goscie walcza o wiele, gospodarze o nic. Nie sadze zeby byl scenariusz 1. Nawet jesli nie bylo podchodow (nie sadze zeby Zielinski byl ciety na Ruch) to nie bedzie te mobilizacji w Cracovii i goscie wywioza tak potrzebne punkty
131. Belchatow - Korona 1 3,05 Pinnacle, prosta sprawa Belchatow wygrywaj albo zdychajcie
132. Zawisza - Piast 2 5,9 Unibet Piast nieslusznie przegral w Kielcach w doliczonym czasie bramka zawodnika, ktorego nie powinno byc na boisku, dzis czuje ze cos zmajstruja, Zawisza niby zla sytuacja jak zwykle zreszta, ale przeciwnicy graja ze soba, tak wiec wygrana w ostatniej kolejce z pewnym utrzymania Ruchem tez im da pozostanie w lidze. Dzis Piast cos zwojuje miejmy nadzieje, zreszta walcza o utrzymanie tez (to jest pewne dla mnie ze sie utrzyma Piast, Zawisza raczej tez). Spadna 2 z 4 Belchatow, Leczna, Podbeskidzie, Korona, raczej Belchatow i ktos z dwojki Leczna/Podbeskidzie
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Vicenza - Pescara HT/FT 2/2 kurs 7 BetVictor

Juz ucieklo mi Avellino, moja strata, czasem nie podanie jednego winnersa rzutuje na caly dzien, jak typ jest wtapiajacy jakos zdazam zawsze, po prostu nie zdazylem z Avellino, dzis tez w drugim meczu barazowym gospodarze wygrac nie powinni.

KV Vestur - Fram 1 7,5 BetVictor
Throttur - Bolungarvik 2 12,14 5dimes


To jest puchar Islandii. Moznaby dlugo pisac o upadku klubu Fram, bedacego efektem blednych decyzji na szczeblu zarzadzania i idacej za tym degrengolady sportowej, po prostu ich spadek z ligi napewno nie jest przypadkiem i ida w zapomnienie. Dzis moga wygrac bo ostatnio przegrali wygrany mecz w ostatnich minutach, ale ja konsekwentnie przeciwko temu klubowi. Generalnie na minus na dluzsza mete nie bedzie, Fram nie ma zadnych argumentow zeby stac sie sila Islandii
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Pecha ciag dalszy mimo wszystko, Wlochy gol do szatni dla Vicenzy (i tak przegraja i odpadna), obnizka stawki na Estonie, wynik niewiarygodny sie wydawal, przez wiekszosc czasu Kiel, Pescara prowadzily ale poogarniali faworyci. Miejmy nadzieje ze choc jedna niespodzianka w Islandii wejdzie, generalnie znakomity poczatek wszystkich typow, potem troche faworyci powyrownywali. Korona na 2-2 w 94 minucie, amatorzy z Belchatowa po raz kolejny nie dowiezli wyniku
Dzis zarzuce cos na noc ale tak naprawde jutro beda mega typy, faworyci i niespodzianki ale nie mozna dzis pisac bo nie wejdzie nic. Dzis moze byc praktycznie na 0 jesli tylko Estonia wejdzie.
Odpuszczamy noc choc az sie prosi zagrac porazke Botafogo
Jutro beda mega typy, uzasadnione i sporo wejdzie. Mam do wyrownania rachunki z weekendu i druzyny beda oddawac
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Fram przegral!!! Ktory to juz raz to jedni z moich ulubiencow jeszcze chyba nigdy nie wygrali gdy stawialem przeciwko nim, cuda potradfia przegrac wygrany mecz, zremisowac tez w ostatnich sekundach, cuda na kiju. Raczej tez nic ich nie uratuje przed spadkiem do 3 ligi.
Zaraz cos wyskrobie z Brazylii na noc, przejrze zrodla, ale tak naprawde jutro beda typy 20/10 z szeroka analiza, jeden typ 99%towy, za to mnie w koncu polubicie ;)
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
ABC - Bragantino 2 8,6 Marathonbet, 7,74 Pinnacle

Pora na Bragantino ;) ostatnio wtopili u siebie, ludzie sie dziwili skad wysokie kursy na nich, wtopia dzis zdecydowanie wyzej niz 0-1 albo...wygraja ;)

America Mineiro - Sampaio Correa 2 5,55 5dimes

Nautico - Ceara 1 2,2 William Hill

Parana - Botafogo HT/FT 1/1 6 William Hill

Niby Botafogo spadkowicz ma pozamiatac lige i idzie im dobrze, czas sobie odpuscic jakis wyjazd, w Brazylii zadna druzyna na wyjezdzie nie moze byc faworytem, chyba ze to jest ostatnia kolejka

Atletico Goianense - Liverdense 2 5,25 5dimes

Ten ostatni typ bym odpuscil, ale trzeba wszystko bo jeden odpuszczony i napewno by wszedl, a mozliwe przeciez ze tylko on wejdzie. Jak to w Bazylii. Licze szczegolnie na Bragantino i Parane
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Luverdense :]

Bragantino tez bylo blisko, kolejny zelazny faworyt nie wygral meczu. Parana wczesnie stracila gola, potem napierali przez reszte meczu strzaly 7-3 rozne 9-2, rywal w 10....strzela gola w 90 minucie! Juz chyba latwo sie domyslec co zagram w nestepnym meczu Botafogo u siebie, dzis wygrali skrajnie niesprawiedliwie! Bedzie masa pelikanow w nastepnym meczu Botafogo - Mogi Mirim, tym bardziej ze ich rywal przegral dzis u siebie 0-2!

Chyba musicie przyznac ze te mecze co wybieram to ewidentnie cos nie teges I bardzo rzadko faworyt jedzie bez mydla. Inna sprawa moje wyniki, jeszcze chyba nie ma bezdyskusyjnych, wysokich zyskow ale za ostatnie 24 godziny jest gruby plus a brak podliczenia wynika tylko z intensywnego poszukiwania wygrywajacych typow. Ciagle jest cos do udowodnienia. Mi chodzi o to ze mimo mnogosci typow to nie sa slepe strzaly, tylko kryja sie za nimi raczej logiczne przemyslenia. I wiedza, bez tego ani rusz.

Katar - Portugalia MS Under 20 Nowa Zelandia Katar win kurs 12 10 jednostek, 2 na remis kurs 6


Wybitnie bez niespodzianek pierwsza runda w tej grupie, Portugalia 3-0, Katar dostal baty od Kolumbii, no ale to druzyna przyszlosci niby na mistrzostwa 2022, jakies punkty musza zdobyc bo jak by to wygladalo. No chyba ze sa zalamani dzisiejszym upadkiem ich przyjaciela Blattera to dostana 0-6. Mozliwa jest zmiana gospodarza mistrzostw nawet, hmmm. Jednak po pierwsze wydaje mi sie ze Katar nie przegra tego wiecej niz jedna-dwoma bramkami, linia jest wyzylowana grajacymi na Portugalie na hurra, brakiem niepodzianek w pierwszej rundzie,....probujemy

Meksyk - Urugwaj HT/FT Meksyk/Meksyk 5 Ladbrokes
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Dzis bedzie mase typow. Trzy glowne. Mam nadzieje ze bezproblemowo wejda, jesli z nich bedzie minus to juz nigdy nie podam typu wczesniej niz 15 minut przed meczem bo mnie trafia produkuje sie a potem taka Wisla w trabe z cieniutka Legia czy River wygrywa.

Djokovic - Nadal 1 1,4 bwin (pasuje ze tam najwyzszy kurs bo Nadal moze skreczowac)

Jako siedze w tenisie nie mam tu zadnyc watpliwosci kto jest lepszym tenisista ostatnimi czasy.
Nie ma zadnego value na Hiszpana. Kurs jest jaki jest o Nadal jest rok starszy i o kilka kontuzji bogatszy, a Djokovic rozgrywa bodaj najlepszy sezon w karierze. Wiadomo czasem sobie popuszcza jak np z Belluccim w Rzymie ale tutaj podejdzie na 100% i Nadaa po prostu zje.
Przeciez nawet przy tych wszystkich zwyciestwach poprzednich jego glownym celem jest 4 wygrane turnieje wielkoszlemowe, najtrudniej bedzie wlasnie tutaj, w Londynie zdecydowanie z gorki i US Open tez latwiej i bedzie gra na maxa. Nadal nie ma szans. Nawet szykujac sie do Paryza Djoko wygrywa turnieje Mastersa na clayu od niechcenia a tutaj jest spina i koncentracja. Nic dzis nie pomoze Nadalowi, chyba ze ksiadz w ostatnim namaszczeniu. Bezlitosne I bezdyskusyjne zwyciestwo Djokovica typ 20/10


Final Pucharu Austrii Austria Wieden - Salzburg 1 kurs 7 Coral

Mecz z cyklu &#39;Salzburg dawaj wala&#39; . Kto sledzi temat dobrze wie, ze w niedziele gralem przegrana Salzburga, ktory jakos nie przegrywa meczow pomimo zaklepania tytulu. Taka postawa tylko sobie nagrabi I czas by bylo cos zwojowac wreszcie I przegrac bezdyskusyjnie. Byc moze wyrownujacy gol dla Salzburga w koncowce to jakies przykrycie do tego, co nastapi dzis a stawka sa puchary dla Austrii. Salzburg zagra w kwalifikacjach do Ligi Mistrzow I odpadnie po raz 167257574235 z FC nabucostamcostam pamparampam, ten klub jest jeszce bardziej przeklety niz polskie zespoly I zawsze odbija sie jak od sciany od byle kogo w kwalifikacjach. Mecz na neutralnym terenie, duza stawka dla Austrii, moze beda jakies naciski zeby przepuscic zasluzony klub do pucharow, Austria chyba co roku w nich gra, no I w tym pucharze wiedenczycy maja bilans bramkowy 22-0! Salzburg nie strzeli to jest dobry typ, under tez, jak Austria wygra to bedzie to 1-0, a napewno nie np 4-2. Oby Salzburg oddal dzis to, co zabrl w niedziele, moze dwie porazki w ciagu trzech dni to bylby za duzy smrod, dzis oczekuje pucharu dl Austrii, moze po remisie, ale ja mowilem mam ostra strategie.

Gorica - Aluminij 2 7,50 bwin. Pierwszy mecz barazowy w Slowenii o utrzymanie/awans. Slowenie mam opracowana dosc dobrze, choc ostatnio typy nie wchodzily (ostatni tak), ale to chyba jeszcze przed zalozeniem tematu tutaj, wygrana gosci solidnie poprawilaby mi bilans slowenskich typow. Sa podstawy

Wiecej bedzie po poludniu
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
OK sorki jeszcze Tom tomsk-Ural Perm 1 3,15 Pinnacle

Ural wygral w Groznym zeby awansowac do barazy, w drugim meczu wyjazdowym po takim kursie nie wygraja, gospodarze remis nie ma zakladu to bardzo bezpieczny typ. Do dzis nie wiem jakim cudem Rostow jest w barazach, a nie spadl bezposrednio

Kolejne typy juz po 17tej
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jednak cos bedzie od rana
Kashiwa - Urawa 1 3,72 5dimes
wielu polowalo ne pierwsza porazke Urawy w sobote, przegrywali ale potem Sagan Tosu dodtal czerwona kartke i wyciagneli z 0-1 na 6-1. Jak to zwykle bywa w takich przypadkach, zesto owszem jest to na co ludzie sie czaja, tylko w nastepnym meczu. Mam nadzieje ze powscimy tych co przegrali na tym typie w sobote (ja nie, ale pomszcze ich bardzo chetnie)
Hiroshima - Kofu 2 5,99 5dimes
Gospodarze zupelnie nieoczekiwanie tak wysoko w lidze, pewnie mysla ze sa w stanie nawiazac walke o mistrza, a to mecz pucharowy wiec rozsadnie byloby odpuscic.
Shonan - Tokyo 1 3 Pinnacle

Druzgocaca porazka w sobote, dzis trzeba sie rehabilitowac, co jak co ale jedno z tych porazka Urawy, zwyciestwo Shonana powinno wejsc

Nagoya - Kobe 2 2,38 Paddy Power.
Takich tapniec sie nie ignoruje, niezrozumiale niska linia na gosci
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Czyzby pierwsza porazke Urawy w sezonie? Oby!
Zeballos - Gerald Melzer 2 2 Pinnacle
To jest tenis, Challenger Furth.
Roberto C.-Baena – Bjorn Fratangelo 2 2,15 Pinnacle

To jest Challenger ATP Mestre
Baczinsky - Van Uytvanck 2 5,14 Pinnacle
Tu nie ma sie co spodziewac ze Baczinsky nie wytrzyma kondycyjnie i nie dogra meczu do konca. Ja sie dziwie, ze nikt nie wyczul sprawy w poniedzialek gdzie linia na Kvitova byla skandalicznie wysoka, mimo tego ze dotychczas Petra zmiatala z kortu swoje przeciwniczki, zamiast dac kurs na nia 1,20 to byl jakies 1,62! Ewidentnie linia byla kopnieta przez kogos kto grubo zagral porazke Kvitovej w poniedzialek, a ktos kto obraca takimi suami musi zarobic (moze same zawodniczki?). A tu cisza o tym meczu, jak byla tak jest. Gratuluje paniom udanego interesu, a moze dzis tak Baczinsky odplaci za te &#39;niespodziewana&#39; wygrane. Panie beda mialy kumulacje. Overowy mecz zdecydowanie, bedzie walenie forhandow, dlugie wymiany, 3 sety zapewne

Serena Williams - Sara Errani Williams - 6,5 gema 1,9 Bet365.
Williams to wygra zdecydowanie i tyle w temacie. Jakies 6-3 6-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Fatalna postawa challengerowcow, ale to przeciwko masowkom bylo ktore jednak weszly, trudno. Williams zmiotla Errani, mecz Baczinsky bedzie zdecydowanie dluzszy, problem z Van Uytvanck polega na tym ze za duzo sedziuje zamiast grac I zle ocenia pilki, ktore trafiaja w linie lub blisko niej, do tego msa &#39;swin&#39; ze strony Baczynski plus psychika. Ale daje rade mimo wszystko.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Aha za chwile egzekucja Nadala jeden z najwazniejszych typow dzis do ktorego mam stuprocentowe przekonanie. Do tego w Rosji mecz barazowy, tam mozna wykluczyc dwojke, mozna grac remis jesli np strzela goscie, tez bedzie wysoki kurs
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Z nudow 2 liga grecka z czego jeden mecz naoepewno wejdzie - Acharnaikos
Acharnaikos - Paneglianos 1 1,25 + Kallithea - Episkopi 1 1,25 + Ermionidas - Psachna 1 DNB 1 ,10
AKO 1,72, ten ostatni mecz mam drobne watpliwosci wiec tylko 1 DNB, moga cos pokrecic, remis nie ma zakladu zamienia kupon z byc moze przegrywajacego na wygrywajacy.
Beda mocne typy na lige finska, a moze cos jescze o 17
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Skoro Grecja juz wchodzi to taki kuponik jeszcze

2 ukrainska Oleksandria - Dniprodzerzynsk goscie + 1 1,74 BetVictor + Baerum - Kristiansund 2 2,38 + Opava B - Prostejov 2 1,25

Wersja bez ryzyka to bez Cyganow ale to dosc bezczelny kupon, zobaczymy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom