>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
moze albanczycy pograli grubo na swoja porazke i beda wrzucac sobie za kolnierz? Legia i tak to nie jest supermocna druzyna i nie wrzuci im raczej 9-0 wygraja bez przemeczania sie, olewaja ten mecz sadzac po roszadach w wyjsciowym skladzie.
skonczy sie jakies 2, 3-0
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
I West Ham nie &#39;zawiodl&#39;. Southampton wynik bardzo zaskakujacy i oby sie to nie odbilo negtywnie w niedziele bo widzialem pewna wygrana, a tak to nie wiadomo czy nie beda musieli placic

Kto zakazal West Ham awansowac? Oczywiscie Kapitan Iglo





Jak ktos powie ze wszelkkie podobienstwo przypadkowe to niech jeszcze raz sie przyjrzy uwaznie.

Ten klub to jeden wielki walek, chodzi tylko o przejecie terenu stadionu, sprzedanie go pod deweloperke i maja zalatwiony przez kolegow z rady miasta leasing stadionu olimpijskiego. Zobaczycie za rok zawaz zacznie sie gadka o wyburzeniu starego stadionu i zostana na jego miejscu postawione domy.

Ten ruch jest skandaliczny i nikt nie liczy sie ze zdaniem kibicow, ktorzy straca swoj dom. A to byl klub z tradycjami, dostal sie w rece takich szarlatanow. Bedzie placz i zgrzytanie zebow.

I niby co odpadli dzis, co pokaza w niedziele? Nikt sie nie spodziewa ze cokolwiek ugraja z Arsenalem ale do niedzieli daleko.

Poki co na noc:

Steve Johnson - Grigor Dimitrov 1 2,929✅

Pozycja obowiazkowa!
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
http://deser.pl/deser/1,111858,18513833,zmierz-sie-ze-slynnym-paradoksem-monty-ego-halla-uda-ci-sie.html#MTstream

Dobre!

Moim zdaniem łatwiej dostrzec o co chodzi gdy się weźmie bardziej ekstremalny przykład. Załóżmy że bramek jest 100, a nagroda jest w jednej z nich. Na początku wybieram bramkę nr 1. Potem prowadzący mówi, że nagrody na pewno nie ma w bramkach od 2 do 64 i od 66 do 100. Mam więc wybór: pozostać przy pierwotnym wyborze (bramka nr 1) lub zmienić (bramka nr 65). No i teraz czy naprawdę szanse są 50 na 50? Czy naprawdę wybierając spośród 100 bramek od razu trafiłem na tę właściwą? Szanse na to są jak 1/100. Równie dobrze mogłem na początku wskazać bramkę nr 100, a prowadzący by mi wtedy powiedział: nagrody nie ma w bramkach 1-64 i 66-99. Po prostu przy tylko trzech bramkach efekt &quot;jakie jest p-stwo że od razu wybrałem właściwą bramkę&quot; nie jest tak oczywisty.

MLB

NY Yankees - 1,5 2,52 Pinnacle⛔
over 9,5 2,36 Pinnacle
⛔
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Czlowiek spi a tam ustawka goni ustawke z tenisa
dzis beda typy z kolarstwa, wczoraj bylem zajety
mimo ze ni musze pracowac, oczywiscie nie wkleilem tu Vojvodiny ze przegra ale mam nadzieje wszyscy logicznie wyciagajacy wnioski zagrali na Sampdorie bo pierwszy mecz podobnie jak w przypadku Zurichu byl ustawiony.

Plan na dzis: typy z kolarstwa, choc w Danii juz na Baku sie dorobilem i malo co znajde, szkoda ze Ulissi odpalil dopiero wczoraj a Kwiatkowski &#39;pokazal klase&#39; tak pozno. Wiedzialem ze Ulissi przyjechal tutaj po wysokie miejsce a Kwiatkowski nie bedzie sie liczyl bo ma rozkaz sie oszczedzac i jest sklocony z druzyna, ale raz czy dwa przegralem zaklad h2h Kwiatkowski - Ulissi, szkoda ze tak pozno wyszlo na moje.

Wprowadzam nowy rodzaj typu. LEKTURA OBOWIAZKOWA.
Jest to oczywiscie typ, ktory kazdy chcacy wygrywac na bukmacherce w dluzszym okresie ma obowiazek zagrac bez dyskusji, tak jak przeczytac &#39;Dziady&#39; w szkole sredniej czy &#39;Plastusiowy pamietnik&#39; w szkole podstawowej. Albo czytac ksiazki Roberta Mugabe w Zimbabwe.

Oczywiscie takim typem byl wczoraj Steve Johnson. Bylo takich wiecej tej nocy, ale zaspalo mi sie.
Tym niemniej kolejny fantastyczny dzien przed nami, posiadam mnostwo ciekawego info o ligach angielskich, nie znajdziecie tego w internecie, znam zawodnikow, trenerow, wiec mozna pytac w temacie a ja odpowiadal bede co wiem mowil.
Tyle tego jest ze musialoby 20 osob wklepywac a ja musze dzielic czas. Wiec zasada jest, pytamy wodza, wodz odpowiada. Co niektorzy (5% populacji, moga mi mowic &#39;byku&#39; ale zeby miec takie prawo trzeba sie wykazac).
Tak wiec slucham pytan o ligach angielskich i chetnie odpowiem co wiem. Czytalem typy na forach i widze ze w niektorych przypadkach piszacy analizy bardzo sie myla! I z reguly to ja mam racje jak sie z czyms nie zgadzam wiec moja opinia to &#39;lektura obowiazkowa&#39; jesli nawet nie da chleba to pozwoli uniknac wttop, prosze spojrzec na typy kolarskie, ktorymi zmiazdzylem system, a kolarstwo to dyscyplina ktora obstawiam rekreacyjnie, gdy nie graja glowne ligi pilkarskie jak w lipcu, jeszcze lepszy jestem z pilki angielskiej.
I nie wierzcie tym pseudoekspertom ze &#39;na ligach angielskich nie da sie zarobic, bo gra to caly swiat i kursy sa prawidlowo oszacowane&#39; Tak mowia ludzie wypaleni, tacy powinni zajac sie hodowla hipopotamow
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
a więc Wodzu (bo jeszcze długo nie będę mógł być oceniony na &quot;wykazany&quot;), Southampton po wczorajszej niespodziewanej wygranej....czy będzie &quot;słaby&quot; w pierwszej kolejce ligi swojej rodzimej? Wyjeżdża do Newcastle, ale dopiero w niedzielę. Kursy dobrze czy źle oszacowane wskazują na...na nic nie wskazują (2.7-3.2-2.6). Mogę prosić o opinię?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
a więc Wodzu (bo jeszcze długo nie będę mógł być oceniony na &quot;wykazany&quot;), Southampton po wczorajszej niespodziewanej wygranej....czy będzie &quot;słaby&quot; w pierwszej kolejce ligi swojej rodzimej? Wyjeżdża do Newcastle, ale dopiero w niedzielę. Kursy dobrze czy źle oszacowane wskazują na...na nic nie wskazują (2.7-3.2-2.6). Mogę prosić o opinię?

Opinia do wczorajszego meczu byla jednoznaczna. Newcastle dostanie ostre baty z Southampton!

Niestety Southampton wygrywa jak leci i kwestia czasu kiedy przyjdzie im za to zaplacic. Powinni byli przegrac wczoraj minimalnie i skupic sily na tych szmaciarzach z polnocy Anglii i skopac im tylko, to jest proste.

Niestety wyszli prawie ze optymalnym skladem i jeszcze raz pojechali Vitesse, nie wiem po co. Ale mysle ze to potwierdzenie ze Koeman to pajac a nie trener i kazdy kibic Valencii powie ze powinni zmienic mu nazwisko z &#39;Kuman&#39; na &#39;Tuman&#39;. Bo jest tumanem

Bez dwoch zdan Southampton i 18 innych druzyn jest lepsze od tej zbieraniny z Newcastle jako druzyna, trener Newcastle to tez pajac jakich malo, Koeman ostatnimi laty jakby zaczynal sie uczyc zawodu po 15 latach pracy w trenerce wiec moze ich trzasna.

Ale jak mowie bez dwoch zdan wygrana Southampton byla do gry w niedziele, ta wygrana na Vitesse uruchomili dzwonek alarmowy i wprowadzili sporo zamieszania, dalszy research potrzebny
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Lech wpadnie na Dynamo Minsk w kwalifikacjach do Ligi Europy
Pewnie nigdzie nie mozna zagrac bo ustawka? Ktos wierzy w uczciwosc losowan? Jak znam zycie dolosowywany jest zawsze najwiekszy wrog, skandalista albo jakis glosny rywal. Wiec smierdzacym meczem bylo Dynamo z Zurichem, wczoraj odkrecili wiec to wlasnie bialoruska druzyna przypadnie LEchowi.
Co do rywala Legii to bedzie to Zorya lub Altach, no na jeden procent bedzie to Vojvodina.

Taki uklad pasuje z powodow geopolitycznych i tak powinno byc.
Za chwile typy z kolarstwa
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Tour de Pologne

Ulissi - Rebellin 1 1,564 Pinnacle. Lektura obowiazkowa
✅

Tylko zalowac ze tak pozno Ulissi zaczal sie rozkrecac , na poczatkowych etapach udupil mi dwa pojedynki z Kwiatkowskim. Ulissi przyjechal wygrac ten wyscig i z pewnoscia bedzie wysoko, niestety problemem jest czasowka gdzie dostanie baty z Izagirre. Wiec dzis musi nadrabiac nad Baskiem w gorach, bez dwoch zdan odstawi i Rebellina i Riblona i Izagirre

Rebellin ma sie trzymac grupy czolowej, przyjechac z nia, ale na bycie w scislej czolowce etapu nie ma juz szans, za stary jest, choc i tak pozostalych &#39;cyckow&#39; dystansuje o lata swietlne

Ulissi wygra etap 7,74 Pinnacle⛔ ale 2 miejsce!

Jak pisalem juz Lampre znakomite kontakty biznesowe z Langiem i wieczna przyjazn, lubia tu przyjezdzac i wysylaja nienajgorszy sklad, prawie co roku etap wiec dszis spore szanse

Davide Formolo - Chris Riblon 1 1,694 Pinnacle⛔

Juz Riblon wczoraj dobrze pojechal, to ze Riblon nosi imie najlepszego kolarza ostatnich lat to przypadkowa zbieznosc i nie ma nic wspolnego z wygrywaniem wyscigow pan dziadek

Mikel Nieve - Bert De Clerq 1 1,47 Pinnacle✅

- Belg przyjechal po etap i starczy mu, dzis baty
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
wodzu
rusza anglia
Brighton - Nottingham
Twój typ ?

Oczywiscie zalecam gre na gospodarzy a i over np 2-1 to nieglupie rozwiazanie.✅

Brighton druzyna od zawsze wlasnego stadionu, kilka lat gdy mieli jeszcze Kurczaka tzn tego bramkarza polskiego ktory robil roznice i ocierali sie o awans, ale skonczylo sie to awantura z porzuconymi ekskrementami w szatni gosci w play off 2013

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2326470/Gus-Poyet-fury-Brighton-leave-poo-Crystal-Palace-dressing-room.html

Poyet zrobil o to awanture i wylecial, teraz jest inny sklad inni ludzie, juz odcierpieli przebudowe. Poszedl dobry strzelec Craig Mackail Smith, ale sciagneli zawodnikow z doswiadczeniem w Premiership jak Bobby Zamore z QPR czy Liama Roseniora z Hull. Swiadczy to o aspiracjach a jak mowie to tez druzyna gdzie wiatry pomagaja gospodarzom, rok temu bylo taka rewelacja Bournemouth, teraz niewykluczona powtorka scenariusza z Bournemouth i awans! Tym bardziej ze trener znakomity.

Zeszly rok zagrali byle sie utrzymac, teraz Chris Hughton dostal zawodnikow jakich potrzebowal a i kasa jest nie najgorzej, bo jest to druzyna wspolfinansowana przez operatora kart platniczych American Express, a wiec znana swiatowa marka, ktora wlasnie ma tam swoja siedzibe.

Gospodarze sa lepsza druzyna i przedstawilem argumenty dlaczego powinni dzis wygrac, ale bardzo mozliwe ze Nottingham tez cos strzeli i jak grac to &#39;jedynke&#39; i &#39;over&#39; rownoczesnie choc osobno
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Cracovia - Piast over 2,5 2,20 Paddy Power✅

Bez zbednej filozofii. Powinien byc mecz na sportowo czyli pewna wygrana Cracovii ale i Piast cos strzelic powinien czyli jakies 2-1 3-1 3-2. Cracovia top 4 to bardzo realny scenariusz w tym sezonie, zastapia Jagiellonie w czolowce. Co zagram jednak mecz na przeslankach sportowych tpo jest walek, wiec moze over czyli normalny wynik jaki przychodzi do glowy
 
U 35

uszol71

Użytkownik
wodzu mam pytanko, mówisz że ogarniasz troche lige angielską wiec moze spróbował bys ogarnac mecz everton- watford, na watford mocne spadki, masz jakis pomysł na te spotkanie?
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
1. Pomysle nad tym meczem, to ze kurs spada, rosneie absolutnie nie znaczy ze jest ustawka, to tylko znaczy ze ludzie to graja.

Trzeba tylko rozpoznac jacy to ludzie i juz wiadomo wiecej.

2. Dostalem taka wiadomosc na Facebooku


Na Zawsze Zagłębie Sosnowiec ponad Wszystko!!!✅
Wysyłamy do Hanysów pierwszy garnitur nie mamy się o co martwić wynik może być tylko jeden.Naprzód Zagłębie !!!!

Przeciez to w Katowicach

Ten mecz

Ja mam remis

Ale Bedzie mniej niz 2.5bramki✅

To na pewno

Tak wiec kazdy sobie logiczne wnioski moze wyciagnac, ja nie podam tu typu, moze pozniej


3. Brighton calkowicie zasluzenie wygral, zadna ustawka oczywiscie ale Nottingham to moze byc przypadek Wigan. Oni dobrzy byli za Billyego Davisa, gdzie dobrze gral Majewski itp, ale i on nie byl glownym graczem tylko mieli naprawde super pake. Potem przyszla trnerska miernota, cpun i alkoholik Stuart Pearce i sie posypalo. Wylali go po lroku temu w koncu, przyszedl Dougie Freedman i pojechali ladna seria zwyciestw ale nie mieli i tak szans zalapac sie do PO. Teraz wszyscy oczekuja conajmniej play offow ale Wigan tez pierwszy sezon Roslera byl obiecujacy, wszyscy oczekiwali awansu w kolejnym a skonczylo sie jak sie skonczylo. Syndrom drugiego sezonu jest brutalny

Tylko 1-0 Brighton ale byly slupek i poprzeczka(ta akurat dla gosci), naprawde przyjemnie analizuje sie mecze gdy jest ich malo, mozna podac typ mucha nie siada

4. Cracovia - Piast to byla ustawka wszystko przemawialo za wygrana gospodarzy ale nakladajac na to polska logike trzeba grac wtedy wygrana gosci. Ja tylko over ale tez jestem zadowolony. To juz ktoras ustwaka z rzedu w polskiej lidze.

Na pewno ustawione byly mecze:

Zaglebie - Korona 0-2
Jagiellonia - Zaglebie 1-2
Korona-Ruch 1-2
Cracovia - Piast 1-2

No i wczoraj zdeje sie Lubin wszyscy grali jaka to Nieciecza slaba itp. Ja tam mialem Nieciecze juz z e Slaskiem, a wczoraj to zebralem co moje

No ale wczoraj nie moglem narzekac, jedynie na siebie ze nie zagralem dwojke, ale juz sobie naplulem w brode

5. Ulissi by wygral wczoraj gdyby nie Sky i znowu zal ze udupil mi dwa zaklady z Kwiatkowskim na poczatku tour de pologne po pysznych kursach, teraz juz widac kto jest mocny a kto sie ukrywa. Dzis bardzo ciekawe pojedynki z kolarstwa!! Powinno wejsc jakies 5/6 pojedynkow


Zaraz wychodze po gazety, tam jest info jakiego nie znajdziecie w internecie dziecie eciepecie wiec dzis tylko siedze na lawecie licze eciepecie

https://www.youtube.com/watch?v=OiPX_gu3rak


Wiec mozna pytac. Ekspert &#39;ciagnacy grube kreski&#39; zdaniem niektorych zyciowych przegrancow ;) bedzie odpowiadal
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Wodzu Wolves dadzą rady na wyjeździe z Blackburn?
Mysle ze tak. Z takim atakiem i na takiej fali jest obowiazek wygrac ten mecz. Wolves ida po awans. Blackburn sie oslabil. Wolves duzo strzela, Blackburn malo traci i mamy zderzenie stylow. Kompromisem jest wygrana zatem 1-0 albo 2-0 Wolves
A co sądzisz o meczu Bournemouth - Aston Villa? Kusi mnie kurs DNB na Aston Ville ;)
Znajac tima Sherwooda powiedziec mozna jedno. W tym meczu nie bedzie remisu. Wszystko wskazywalo na wygrana Bournemouth do dzisiaj, teraz mam sprzeczne informacje, ale na sportowo oczywiscie wygrana Bournemouth, to nie jest przypadkowa zbieranina ale bardzo dobry sklad z Borucem, Kermorgantem, Richiem itp. Wydaje mi sie jednak 1-0 2-0 Bournemouth caly czas osobiscie, nie bardzo widze zeby Aston Villa znalazla sposob bez napastnikow na Boruca, max co moga osiagnac to 0-0 co tez jest mozliwe ale Sherwood nie remisuje!
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Bylem w naziemnych i z tego co widze sa pulapki w trzech meczach. No moze jeden z nich wejdzie ale nie ma mowy zeby skonczylo sie tak jak sugeruja bukmacherzy. Oczywiscie nie znaczy to ze dzis Manchester United, Chelsea i Leicester przegraja ale kilka scenariuszy mozna z pewnoscia wykluczyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom