>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fabryka zyskow, kopalnia pieniedzy by LD

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Leeds -Burnley 1 3,10 bet365⛔

Niby czemu goscie faworytem? Ustawka? Jak wygraja to tylko takie wyjasnienie moze byc

Nie ma zadnej ustawki.
Skad Burnley takim faworytem? Bo trener tak powiedzial i w gazetach napisali? Bo grali w Premiership?

Skapiradla graly, ale sie nie wzmocnily i spadly. Teraz brak wzmocnien a odszedl m in Danny Ings do Liverpoolu czyli 1/3 druzyny.

Gdzie te uzupelniajace wzmocnienia z Burnley? Nowy obronca nie zagra, dobry napastnik Sam Vokes tez nie zagra, waleczny obronca co lapal co chwile czerwone kartki i jezdzi smiesznym samochodem za 6 tysiecy funtow (wszyscy sie z niego smieja na parkingu a mowi ze oszczedza) czyli Ashley Barnes tez nie zagra.

Leeds konkretne nazwisko na lawce trenerskiej i im styknie.

Ja nie widze zadnych przeslanek do wygranej gosci, a to nie polska liga zeby ladowac wtedy dwoje. Burnley pelna nonszalancja i Leeds powinno wygrac ten mecz, Burnley az sie prosi, zarowno geopolitycznie, jak i tez taktycznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Bylem w naziemnych i z tego co widze sa pulapki w trzech meczach. No moze jeden z nich wejdzie ale nie ma mowy zeby skonczylo sie tak jak sugeruja bukmacherzy. Oczywiscie nie znaczy to ze dzis Manchester United, Chelsea i Leicester przegraja ale kilka scenariuszy mozna z pewnoscia wykluczyc
Pierwsza pulapka byl mecz United. Masowka na over wiec &#39;obie strzela&#39; i &#39;over&#39; byl wykluczony. Wynik 1-0 Manchester.
Kolejny mecz z pulapka zaczyna zaraz
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Mam pytanko, czy nie było przypadkiem ustawki w meczu Brentford-Ipswich? Dziwny był ten mecz, szczególnie końcówka
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Mam pytanko, czy nie było przypadkiem ustawki w meczu Brentford-Ipswich? Dziwny był ten mecz, szczególnie końcówka
Ten pan dwa posty wyzej do wymazania gumka albo nakarmic nim swinki jako ze co ja pisze to robie to w swoim temacie wiec sorry a co do tego pytania
Dziwna (i smierdzaca) jest wieksosc meczow, ktore gram i bardzo radko faworyt je wygrywa. Cos tam wiem za kulisami. Tutaj mam nadzieje przy 2-0 ci co grali to zgreenowali. Mecz totalna dominacja Ipswich dali sobie wrzucic dwa gole w koncowce, co zrobic.
Podtrzymuje ze Brentford to jedno wielkie nieporozumieniew tej lidze i dolna polowka tabeli to max dla nich. Teraz na sportowo dostana solidny oklep
Mecz LEicester - Sunderland tez masa osob poeciala na dwojke po tych spadkach i utonelo na tym forum wiecej dzieciakow na tym meczu niz w noweli Gabriela Garcii Marqueza
Teraz bedzie bomba w meczu Chelsea. Bukmacherzy juz wyszli na swoje, ale ogolnie bedzie tak jak mniejszosc typuje, a wiekszosc typuje Swansea + 1,5 gola albo Swansea under 1,5 gola. A moze sie skonczyc 4-2 jak rok temu, Chelsea wszak podlozyla sie w meczu z Fiorenntina. Bukmacherzy tez typuja ze bedzie masa goli, obie strzela wiec 2-0 3-0 objezdza 90% typerow. Nie wiem w sumie, ja juz zarobilem swoje jak zwykle, obejrze sobie mecz ale niespodzianki albo ze swansea + 1,5 wejdzie bym nie szukal
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Kilka uwag po wczoraj.

1. Wolves wygrana byla typem dnia, rozsylanym wszystkim znajomym itp wiec kurs 2,9 jak w maslo. Mieli jeszcze slupek, choc to kursy 2,9 nie wpadaja jak Radek Sikorski na pierwszej lepszej kolacji wiec do konca byl wynik na styk i oczywiscie byl to mecz, ktory skonczyl sie najpozniej. Ale wytrzymali, dali rade, Wolves tacy sa ze jak prowadza jednym golem to bronia prowadzenia, a jak remisuja to szlag ich trafia i ruszaja wsciekle do ataku. Bardzo rzadko traca pierwsi gola. Mecz polega na tym, ze jak jest remis to jest wsciekly atak Wolves, jak prowadza to zamieniaja sie w baranki. I tak bedzie 90% meczow i czasu gry w ich meczach

2. Insider z Zaglebia Sosnowiec czyli 2, X2 i under bezproblemowo wszedl

3. Leeds - Burnley i Brentford - Ipswich - tylko remisy ale kto sledzil mecze zapewne zauwazyl ze w 90 minucie Ipswich prowadzilo 2-0 i w doliczonym czasie, w tym w 96 minucie dali sobie strzelic dwa gole. Moze kilka razy w sezonie tym wiecniakom zBrentfordu tak sie uda, nie zmienia to faktu ze beda chlopcami do bicia i to dramatycznymi, a Ipswich zapewne znowu spieprzy kolejna szanse na awans o wlos i tym razem McCarthy wyleci. Leeds tez przewaga i wszyscy zadowoleni z ich gry, dali sobie wyrownac przez rezerwowego Sama Vokesa. Ale to co zaprezentowali wstydu nie bylo napewno i byli blizsi wygranej niz Burnley.

4. Dzis Kapitan Iglo kontratakuje :jupi:



Jak wszyscy wiedza tylko ja chyba tutaj pisalem ze West Ham ma zakaz awansu do fazy grupowej Ligi Europejskiej i zarobilismy mase pieniedzy na wpadkach West Hamu, underach itp

Pojechali totalnymi rezerwami do Rumunii i przegrali mecz , sam sie zzdziwilem ze tak latwo, wszyscy zarobili, dzis 99% bedzie grac na pewniaka Arsenal. Dlatego az 3 typy na ten mecz

Arsenal - West Ham 2 14,3 Unibet i remis 2/10 6,2 tez Unibet✅✅✅
Arsenal - West Ham HT/FT 2/1 5/10 kurs 26 wszedzie⛔
Arsenal - West Ham HT/FT 2/X 5/10 kurs 31 BetVictor⛔

Czyli scenariusz jest jasny. West Ham zaskoczy rywala, to nie bedzie takiej akcji jak Rocco Siffredi w Warszawie w 1997. Kursy i lemingi nie uwzgledniaja ze:

a. W Arsenalu nie zagra Alexis Sanchez wiec 60% sily ofensywnej druzyny, zostaje mieczak Giroud
b. nie zagra joker Wilshere
c. jest nowy bramkarz i zobacymy czy na dzien dobry nie popelni jakiegos klopsa
d. lemingi na to graja z clalego swiata, moze bedzie przekret
e. i West Ham juz wstrzelil sie w sezon, koncentruje sie na tym meczu, rzuci co najlepsze zeby przelamac klatwe rywala z ktorym dostaje po dupie od czasow fiu fiu chyba Alan Pardew jako ostatni wygral z Arsenalem

To tyle w ramach &#39;slowa na niedziele&#39; wiecej (choc nie wszystko, sa znakomite mecze na dzis, ktore wejda na lajcie z handikapem bezstresowo) powiem jak przejrze gazety i co lze elity typuja, jak tez zrobie rekonesans po bukmacherach naziemnych typu Coral, William Hill i Betfred itp

Ale to oczywiscie typ oficjalny, nie ustawka ale &#39;wszystko sie moze zdarzyc&#39; Arsenal mysli ze mecz sam sie wygra. Guzik
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Preston - Middlesbrough 1 3,5 Coral i wielu innych⛔
HT/FT 1/1 6 BetVictor⛔
HT/FT Preston/X⛔

Ostrozni gracze oczywiscie moga rzucic cos na remis bo to sa wysokie kursy, nie jest tak hop siup w takich meczach 3-0 i do domu

Do trzech razy sztuka z Championship (gralem wiecej, min over Milton Keynes czy wygrana Sheffield Wednesday), poprzednie dwa to zdecydowana przewaga &#39;moich&#39; druzyn ale tracily gola (lub dwa) w koncowce.

Zupelnie nie widze tutaj wygranej &#39;Boro&#39;. Z bardzo wielu powodow.

1. Opuscil ich najlepszy strzelec (podobno gej i przesladowany) Patrick Bamford

http://www.thefa.com/news/governance/2015/jun/ryan-tunnicliffe-charged-with-aggravated-misconduct

2. Trener Karanka jest zoltodziobem w zawodzie, ten klub dostal na przyuczenie wiec jeszcze troche batow zbierze plus objezdzen na ostatniej prostej, jak objechalo ich Norwich w barazach. To ze zajmuja wysokie pozycje w tabeli to tylko i wylacznie zasluga dobrych wypozyczonych zawodnikow jacy im sie trafili, w zadnym wypadku trenera, ktory ma dobra prase a lemingi to lapia bo &#39;gdzies napisali&#39;

3. Trener Preston Simon Grayson jeden z najlepszych ANGIELSKICH trenerow, majacy na koncie wiele sukcesow, moze nie nadajacy sie do najwyzszych lig czy reprezentacji ale fachowiec pierwsza klasa, wprowadzil do Championship Leeds, Huddersfield i teraz PReston! I z przyjemnoscia media obejrza triumf &#39;angielskiej mysli szkoleniowej&#39;


4. Preston to duzy fanbase i stadion, choc tradycje pilkarskie dawne to kilka lat spedzili poza Championship i jest wielki glod i mobilizacje na te wygrana. Dziesiatek tysiecy oklaskujacych gardel nie zabraknie.

Preston nie przegra tego meczu
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
Byku, musze rzec, ze duzo twoich typow to fantasmagorie i szukanie sensacji, ale lige angielska jak narazie rozgryzasz perfekcyjnie. Gratulacje po calosci.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Gratuluje mistrzowskiego rozpracowania meczu Arsenal - West Ham - skorzystałem ???? czekam na kaske ????
ci co graja ze mna tak wlasnie robia. Gratuluje i ciesze sie
PS Kapitan Iglo jest niezawodny ale dzis dzieciaczkow poplynie hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Witam,

a jakiś pomysł na mecz Stoke-Liverpool ?
Tutaj nie napisze ale mozesz znalezc na tym forum i wywnioskowac ogolnie. Nic sie nie zmienilo specjalnie.

Wle to tylko na ten jeden mecz nastawienie, nie jest tak ze wskazana druzyna wszystkie mecze wygra. Trzeba podchodzic pojedynczo do kazdego meczu. West Ham odpuscil we czwartek i dzis na wlasne zyczenie Arsenal to przegral. Podziekowania tez dla Petra &#39;Trojana&#39; Cecha :grin:
 
kierownikklubu 7

kierownikklubu

Użytkownik
Postawiłem 1x na Liverpool i dałem do AKO na to, że Dortmund wygra do zera i angielską ligę kobiet Chelsea - Birmingham na Chelsea i wyszło dobrze i pewnie.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Wczorajsze zdjecie z powrotu bykow z Zaglebia Dabrowskiego. Wsrod nich moj informator



Oczywiscie liverpool to czarny kon sezonu, nie bedzie gerrarda beda wygrywac seryjnie&gt; Wczoraj bardzo cenne trzy punkty na trudnym terenie, mozna powiedziec ponadplanowe ale oczywiscie gralem 2 i weszlo

dzis mecz WesT Bromwich - city tylko w tym temacie wazne zakulisowe informacje majace bardzo praktyczny wplyw na postawe poszczegolnych zawodnikow west Bromu na dzisiejszy mecz
. Na wstepie powiem, ale juz mowilem ze to tutaj miala byc jedyna niespodzianka w ten weekend, a okazalo sie ze byly juz trzy: Everton, Arsenal i CFC. W sumie dzis niespodzianka bylaby wygrana City tak wiec....

Pierwsze info: t
o jest starcie Raheem Sterling kontra Saido Berahino wiec nadzieje angielskiej kadry i zawodnicy za ktorych bedzie sie placilo grube miliony. Przed sezonem ci zawodnicy mieli tego samego agenta, jak wiadomo Sterlingowi zalatwil on kontrakt w City a z Berahino troche nie wyszlo mimo promocji jak w meczu z Chelsea gdzie dali mu strzelic 2 gole. Berahino zerwal wiec wspolprace z agente, znalazl nowego tera zrobi wszustko zeby sam, ale i tez kolegow bedzie motywowal zeby utrzec nosa Citizenom i Sterlingowi. generalnie Sterling to bedzie wielka komedia i kupa smiechu wiec juz dzis powinni City dostac oklep ale to nie na Berahino sie konczy sprawa i Sterlingu, jest wiecej czynnikow wplywajacych na dzisiejszy mecz.
Chyba nie ide na stadion bo mam spotkanie o 14tej i nie wiem ile potrwa
Dzis graja druzyny z pierwszego mojego miasta jak przyjechalem do Anglii czyli St Albans - pierwszej stolicy panstwa angielskiego, cos jak Gniezno dla Polski, gdzie bylo entrum wladz panstwowych i koscielnych, zanim jakas wioska znad Tamizy zaczela sie rozrastac.
No i Hemel Hempstead - to tylko 20 min piechota w dol, trzeba przejsc tylko przez duze rondo gdzie jest Sainsbury, Waitrose iMcDonalds - po drodze zatem mozn nawet zjesc.
Oba te miasta znam jak wlasna kieszen i co za tym idzie druzyny sportowe rozpracowane. St Albans zaliczylo nawet roczny pobyt w Conference ale polecieli z hukiem i spadli jeszcze lige nizej. Teraz rok temu skonsolidowali swoj pobyt w naturalnej dywizji i... czy po awans ida nie wiem ale moge sie dowiedziec ;) Pewne jest ze slabeuszami nie beda. To bardzo bogate miasto, druzyna troche paleta sie po niskich ligach, mniejszym miastem od St Albans jest np Burnley ktore mialo druzyne w najwyzszej klasie rozgrywkowej.
Wstyd zeby taka druzyna paletala sie na szostym poziomie, czas porzadnie zainwestowac.
Hemel Hempstead to tez mocarze niskich ig, ztym ze nie zawsze ale u siebie tluka przyjezdnych na ogol a na wyjazdach sa jeszcze lepsi. Na pewno to tez nie sa ostatni slabeusze.
Ale opracujemy stanowisko meczowe, to moze byc latwiej trafic niz mecz Manchesterow
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
I to ze St Albans i Hemel graja ci u siebie ci na wyjezdzie to oczywiscie jest ustawka bo stadiony dzieli jakies 4 kilometry, no moze troche wiecej wiec to tak jakby miasta partnerskie kedzierzyn i kozle bielsko i biala itp
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
witaj co sadzisz o meczach czechy liga u 21 mecze od 13 tej dzisiaj. na overy będzie strzelanie .jak wiadomo nie od dziś ze tam overy na gole wchodzą gładko. pozdrawiam
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
witaj co sadzisz o meczach czechy liga u 21 mecze od 13 tej dzisiaj. na overy będzie strzelanie .jak wiadomo nie od dziś ze tam overy na gole wchodzą gładko. pozdrawiam
Tydzien temu nie bylo niespodzianek wiec na blogabecie utopilem 20 jednostek na remis i 2 jakis mecz. Dzis moga byc. Gralem chyba przeciwko Sparcie Praga u21 i wygrali 2-0 czy jakos tak. Za kilka godzin wychodze i moze mnie nie byc az do konca meczu WBA - Man City wiec jak cos wrzuce to krotko i z telefonu. Teraz bede gral mniej meczow, przynajmniej dzis, ale to co ewentualnie podam zyleta bedzie
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Hemel Hempstead to tez mocarze niskich ig, ztym ze nie zawsze ale u siebie tluka przyjezdnych na ogol a na wyjazdach sa jeszcze lepsi. Na pewno to tez nie sa ostatni slabeusze.
Widzę, że ogarniasz niższe ligi angielskie. Czy uważasz, że w meczu Hemel Hempstead warto pograć over 2,5? Kurs 1,8 wygląda nieźle, a sam wspomniałeś, że HH lepiej wyglądają na wyjazdach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom