>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FA Cup 27.01 - 29.01 IV runda

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przed nami od piątku do niedzieli kwintesencja angielskiej piłki. Na trzy dni powraca najstarszy puchar świata i drużyny nie tylko z pierwszej ligi. IV rundę FA Cup czas zacząć :!:

kursy: Unibet
United zawita na Anfield, Everton podejmie Fulham. QPR czeka na Chelsea, a do Arsenalu przyjedzie Bent i s-ka. To tylko większe przykłady, bo ciekawych meczów jest jeszcze dużo więcej. Sam osobiście najchętniej poczekam na opinie co do starcia na Goodison, bo w tym meczu korci mnie przyłożyć na gospodarzy ;)
Dobrze zrobi nam dawka Angielskiego futbolu, po tych wszystkich kabaretach w GD.
Temat jest dla Was ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zaczynamy ???? .
Watford - Tottenham
Już jutro o 20:45 Koguty zmierza się z Watfordem który okupuje osiemnaste miejsce w tabeli i raczej nie w głowie mu pucharowe potyczki. Ich bilans to 7 zwycięstw, 9 remisów i 11 porażek. Bramki: 28-39. Ostatni mecz obu drużyn odbył się w 2000 roku w ramach Pucharu Ligi Koguty okazały się zwycięskie i zwyciężyły 2:1. Tottenham jest mocno podrażniony po ostatnim spotkaniu ligowym z Manchesterem City gdzie doprowadzili do remisu i gdy wydawało się że będzie remis..... Stało się to .. Dogrywka i porażka 3:2 dlatego w jutrzejszym spotkaniu jest szansa do rewanżu. Tottenham zagra pełnym składem i o pełną pulę. Podobno chcą daleko zajść w tym pucharze mają ku temu okazje, W premier league grają fenomenalnie i są jednym z zaskoczeń tego sezonu. Ich forma jest fantastyczna i odczuła to czołówka w Anglii. Nie ukrywajmy że w tym meczu faworyt jest jeden i są nim Koguty. Watfordowi po prostu brak argumentów....

Tottenham win @@ 1,64 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 22

junior1317

Użytkownik
musisz mi powiedzieć jaki bukmacher daje taki kurs na Tottka, biorę takie coś w ciemno....
A tak poważnie, to po co tak zawyżasz kurs? jak większość buków wystawia co najwyżej 1,5...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jakby zawyżał kurs to by zrównał, np @1,65 i tak dalej a nie podawał dokładny.
Taki kurs przez totalną chwilę miał Pinnacle. Teraz wyżej niż @1,51 także w Pinnacle nie złapiemy.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
dokładnie to samo miałem pisać odnośnie typu na Spurs a teraz do rzeczy... Ja bym odpuścil mecz Spurs oni mogą wygrać ale mogą też zremisowac w końcu to Anglia a takie ekipy jak Watford zrobią wszystko aby dobrze wypaść. Kurs nie adekwatny do ryzyka. Ja polecam pograć na odradzające się Fulham, które pojedzie rozegrać swój mecz z Evertonem. Fulham ma dobra ekipę ze sporym potencjałem ofensywnym który dodatkowo jest oparty całkiem dobra defensywa ze sporą dawka walecznosci w drugiej lini. A wszystko to dodatkowo poparte charakterem i bardzo dobrymi kibicami. Goodison to bardzo ciężki teren ale niestety ten klub nie ma wsparcia finansowego ale mimo tego Moyes potrafi to dobrze poukładac. Największym problemem The Toffies są kontuzje oraz fakt że nie mają klasowego napastnika. Z racji że to wyjazd to zagrałbym tak
Fulham DNB
Fulham +1 oraz z racji że robią Everton faworytem moim zdaniem warto sprawdzić kurs na Everton poniżej 1.5 gola.

Przepraszam za brak kursów oraz za ewentualne błędy ale ostatnio uszkodzilem notebooka i jestem bardziej skazany na internet w komórce. Ale jak ktoś chce to chyba wie gdzie sprawdzić kursy ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kursy pospadały wszedłem na BetExplorer taki był więc dałem. A że spadły to już nie moja wina prawda? Sam tych kursów nie wybieram.
 
M 1

mat-bet

Użytkownik
Ostatni mecz obu drużyn odbył się w 2000 roku w ramach Pucharu Ligi Koguty okazały się zwycięskie i zwyciężyły 2:1
Ostatni mecz tych drużyn odbył się w grudniu 08 , nie 2000.
Ja stawiałbym tutaj na over 2,5 lub też obie drużyny strzela. Watford ma problemy w defensywie dodatkowo zabraknie dzisiaj w defensywie Martina Taylora (11 M 1G). Tottenham na wyjazdach traci więcej bramek to juz wiemy, osattnio nawet Wolves potrafiło wbićbramke spurs w lidze, City strzeliło 3 choć zespół o parę klas lepszy o Watford nie mniej jednak sądzę, ze zobaczymy tutaj bramki. Goście bez m.ni Gallasa, Huddlestone&#39;a, Kinga, nie wiadomo czy zagra Bale , Parker i Kaboula.
Nie neguje typu bo raczej to Tottenham wygra aczkolwiek dla mnie bezpieczniej zagrać tak:
Moje typ:
T1: Over 2.5, 1.70
T2: obie drużyny strzelą bramkę 1.80
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Co do Watford - Tottenham:
Tottenham bez:
W kadrze gości zabraknie natomiast Williama Gallasa, Sandro, Toma Huddlestone&#39;a i Vedrana Corluki. Wolne natomiast dostanie Ledley King. Pod znakiem zapytania stoi występ Garetha Bale&#39;a, Scotta Parkera i Younesa Kaboula.
natomiast przewidywany skład jest nadal fenomenalny jak na miarę Watfordu.
Tottenham: Friedel - Walker, Dawson, Bassong, Assou-Ekotto, Lennon, Livermore, Modric, Kranjcar, Defoe, Adebayor
 
raper 26

raper

Użytkownik
mam mieszane uczucia odnośnie tego meczu wpierw po zobaczeniu absencji w zespole z Londynu odpuściłem sobie
W dzisiejszym spotkaniu na pewno na boisku nie zobaczymy Younes’a Kaboul’a który wciąż zmaga się z kontuzją pachwiny, Gareth’a Bale’a narzekającego na bóle w udzie i Scott&#39;a Parker&#39;a- kontuzja ściegna udowego.Bond wspomniał także, że w pełni zdrowi wciąż nie są Sandro, William Gallas, oraz Tom Huddlestone.
później po zobaczeniu składu Tottenhamu wróciłem do rozkminki na ten mecz jestem bardzo ciekawy jak piłkarze ze stolicy Anglii podejdą do tego meczu, napewo będą chcieli zapomnieć o ostatnim meczu z City.
Na pewno można spróbować zagrać mniej niż 11,5 rożnych w regulaminowym czasie gry dlaczego? gospodarze zapewne się będzie bronic tak wiec nie będzie gry od 1bramki do 2giej a gdy Tottenham ukuje na pewno nie będzie forsował tempa pod koniec Harry da zagrać na pewno zmiennikom. Drugie primo różnica 2 klas. A kurs naprawdę kuszący
Mniej niż 11,5 rożnych w meczu
1,85
Bwin
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Fulham DNB @2,675 ⛔

Po takim kursie grzech nie spróbować. Niby Fulham na wyjazdach dużo słabiej gra niż u siebie, ale Everton ani tu ani tu nie gra dobrze. Evertonowi na Goodison w tym sezonie w lidze nie strzeliła gola tylko Swansea. Podpieczni Moyesa u siebie strzelają średnio 1 gola na mecz. Były tutaj takie potęgi defensywne jak Blackburn i Bolton, a skuteczność pozostałą na mizernym poziomie. Everton jest słaby, zazwyczaj to rywal ma więcej okazji od nich. Fulham ostatnio odniosło efektowne zwycięstwo nad Newcastle, o czym zadecydowała dobra gra, szczególnie w ataku. W defensywie też nienajgorzej. Fulham ma na tyle duży potencjałw ofensywie, że może słabemu Evertonowi strzelić 2 lub więcej goli. 1 bramka to absolutne minimum. Z kolei, Everton raczej nie zdobędzie więcej niż 1 bramki, więc wróżę tu co najmniej remis. Moyes nadal będzie bez kilku podstaowwych obrońców. Jol ma kilka kontuzji, ale mają je gracze niegrający od dłuższego czasu.
W poprzednim meczu Everton dość szczęśliwie wygrał z Fulham, strzelając 2 gole w doliczonym czasie. Wcześniej Zamora miał 300-procentową szansę, ale jej nie wykorzystał. Fulham było po prostu zespołem lepszym.
Jeśli Jol poważnie traktuje FA Cup, Fulham dzisiaj nie przegra.


Co do drugiego meczu, to wg mnie dobrym wyjściem jest zagranie +1 na Watford @2,10. Tottenham bez kilku podstawowych piłkarzy, ostatnio ze sporymi problemami w defensywie. Na boiskach drużyn z niższych lig często zespołom z Premier League gra się ciężko. Wiadomo, ogromna motywacja, bo mecz z Tottenhamem to święto piłki dla kibiców Watford, choć grają tylko o klasę niżej niż podopieczni Redknappa. Nie wierzę tutaj w łatwą przeprawę gości.
Jeśli ktoś sugeruje, że Tottenhamowi potrzebne jest FA Cup jako przepustka do europejskich pucharów, to naraża się na śmieszność. Spurs mają w lidze 10 pkt przewagfi nad 5 zespołem i wystarczy, że należycie skupią się na lidze i mają Champions League a nie Ligę Europejską.


Gram też dubel:
Fulham @3,60 ⛔
Watford +1 @2,10
AKO: 7,56 ⛔
 
david295 80

david295

Użytkownik
Tottenham - Watford 1 1.45 6/10 ✅

Tottenham to czolowa druzyna premier league, w ostatnim spotkaniu olegli 2-3 naszpikowanemu gwiazdami Manchesterowi City chodz mecz powinni wygrac. Koguty obecnie na 3 miejscu w lidze, chodz znani sa z tego ze mecz pucharowe czy tez LE lubi grac rezerwami to nie powinni miec problemu z ograniem 2-ligowego Watford. Maja rowny sklad dluga lawke wiec jest w czym wybierac. Watford w strefie spadkowej 2 ligi, ostatnio 3 porazki z rzedu. Skoro nie potrafia sobie poradzic z takimi zespolami jak Birmingham, Reading czy Portsmouth to nie poradza sobie z Tottenhamem nawet gdy Ci wyjda bez swoich najwiekszych gwiazd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
na jutro jest w czym wybierać, ja osobiście widzę to tak

Derby - Stoke 2
Jedyny atut gospodarzy to ich teren. Patrząc na fakty że Liverpool podejmuje United, Chelsea zmierzy się z QPR czy Arsenal podejmie Ville to droga dla Stoke wydaje się bardzo prosta. Ekipa Pulisa jest ułożona i ma argumenty aby wygrać a taki kurs na nich oferowany to spore dla mnie tak value.

Robson// To czemu tego kursu i buka nie wpisałeś skoro ten kurs to takie value? Takie rzeczy się wpisuje przy analizach bo to jest tak samo ważne jak typ. Pzdr


z całym szacunkiem ale nie widzisz tabeli u góry? Ok podaje kurs
2.20 Betsson

Hull - Crawley 1 1.85 Betsson

Tygrysy dobrze radzą sobie w lidze. Fajnie spisuje się tam wypożyczony z United Brady który ostatnio strzelił z Reading a Hull wygrało 0-1. Dodam do tego fakt że do niego dołączył Norweg z United, napastnik King który wrócił z nieudanego wypożyczenia do Bundesligi. Crawley pamiętam że miało rok temu piękna przygodę z angielskimi pucharami gdzie dopiero wyeliminował ich Manchester United.

Na dziś gram za drobne dubel:
Derby - Stoke 2
Hull - Crawley 1
@4.07
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Jak kadrowo wygląda zespół Newcastle ? Nie ma kontuzji ? Po takim kursie ,aż żal nie spróbować.
Z tych ważniejszych, z tego co wiem, to nie zagrają Collocini, Ameobi, Steven Taylor, Demba Ba i Tiote. Czyli wypada kręgosłup drużyny.

Ale wg mnie kursy mogą być takie z uwagi na motywację Newcastle. W FA Cup droga do zwycięstwa, a co za tym idzie europejskich pucharów jest jeszcze długa i wyboista. Nie wiem czy Pardew ma takie parcie na ten puchar czy po prostu uznał, że dokąd dojdą dotąd dojdą. W lidze mają 6 miejsce i możliwe, że będzie im już głównie zależało na niej.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
na jutro jest w czym wybierać, ja osobiście widzę to tak
Hull - Crawley 1 1.85 Betsson
Tygrysy dobrze radzą sobie w lidze. Fajnie spisuje się tam wypożyczony z United Brady który ostatnio strzelił z Reading a Hull wygrało 0-1. Dodam do tego fakt że do niego dołączył Norweg z United, napastnik King który wrócił z nieudanego wypożyczenia do Bundesligi. Crawley pamiętam że miało rok temu piękna przygodę z angielskimi pucharami gdzie dopiero wyeliminował ich Manchester United.
Z całym szacunkiem ale widać ze masz kompletny brak pojęcia o niższych ligach Anglii.... Crawley miało chwilowy kryzys w dodatku sięgnij pamięcią zeszłego roku jak daleko zaszli. To bogacze w dodatku w styczniu dokonali kilku transferów, Piłkarzy udobruchali dodatkowymi pensjami, King dzisiaj nie zagra z tego co piszą Angielskie media, A na dwóch zawodnikach United drużyny się nie zbuduje w dodatku widać jesteś ślepo zapatrzony tam gdzie gracze United tam sukces nie tędy droga. Być może Tygrysy wygrają ale po zaciętej walce jak dla mnie warto odpuścić te spotkanie i pooglądać jak Crawley się powoli wspina w Angielskiej hierarchii. Jednak życzę powodzenia i liczę że jednak bez problemu wygrają.
Pozdrawiam.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs


Liverpool FC - Manchester United​


Już dzisiaj oczekiwane przez wszystkich kibiców angielskiej piłki derby Anglii. Na Anfield Road druga drużyna Premier League zmierzy się z siódmą ekipą tejże ligi. Ten spektakl będzie miał dodatkowy smaczek w postaci atmosfery, którą wywołają kibice gospodarzy po zawieszeniu ich ulubieńca Luisa Suareza za rasistowskie słowa wobec Evry. Oba kluby jeszcze przed meczem starają się załagodzić sytuację, jak i również policja zapewnia o swoim pełnym stanie gotowości. Oba zespoły mierzył się już w tym sezonie na Anfield Road. W październikowym meczu był remis 1:1 po bramkach Gerrarda i Chicharito. Obie ekipy mają powody do zadowolenia po ostatnich meczach. The Reds w środę zremisowali z Obywatelami w rewanżowym meczu półfinałowym Carling Cup 2:2. Dzięki temu, że tydzień wcześniej pokonali na wyjeździe The Citizens 1:0 to oni zagrają w wielkim finale na Wembley z Cardiff. Natomiast Czerwone Diabły pokonały w hicie ubiegłego tygodnia na Emirates Stadium miejscowych Kanonierów 2:1 po bramkach Valencii i Welbecka. Dla gospodarzy strzelił Robin van Persie. Jeśli mowa o ostatniej kolejce Premier League to powodów do optymizmu nie powinien mieć Kenny Dalglish i jego podobnieczni, którzy polegli na Reebok Stadium z Boltonem 1:3. The Reds tracą już 19 oczek do lidera tabeli Manchesteru City. Mają jednak szanse zagrać w przyszłorocznych eliminacjach do Ligi Mistrzów. Do czwartej w tabeli Chelsea Liverpool traci tyko sześć oczek. Podczas takich klasyków jak ten warto trochę powspominać i przytoczyć różne statystyki. Manchester United wygrał 71, Liverpool 61 z ostatnich 183 pojedynków pomiędzy tymi drużynami. 51 spotkań zakończyło się remisem. Warto również dodać, że obie ekipy mierzyły się w ubiegłym roku w FA Cup w równie wczesnej fazie jak ta. Wtedy na Old Trafford lepszy był Manchester, który wygrał 1:0. Wracając do tegorocznej edycji Pucharu Anglii to w poprzedniej fazie Liverpool bez problemu rozprawił z Oldham wygrywając aż 5:1. Więcej emocji było podczas meczu Red Devils, którzy to na City of Manchester Stadium pokonali Obywateli 3:2 i to oni wyszli zwycięsko z tych derbów. Czerwone Diabły są najbardziej utytułowanym zespołem angielskim jeśli chodzi o FA Cup. Mają na koncie 11 takich pucharów oraz 7 drugich miejsc. Sir Alex wygrał puchar pięciokrotnie w przeciągu swojej kariery na Old Trafford. Czerwone Diabły przegrały tylko trzy na 21 ostatnich wyjazdowych pojedynków. Ostatnia porażka miała miejsce ze Srokami. Sromotna, bo aż 0:3. Jeśli chodzi o składy poszczególnych ekip to dziś zabraknie wspomnianego wcześniej Luisa Suareza i to najprawdopodobniej jedyne osłabienie ekipy Liverpoolu. Więcej powodów do zmartwienia ma Sir Alex Ferguson i jest Diabły. Goście zagrają bez Ashleya Younga, Michaela Owena, Darrena Fletchera, Nemanji Vidica, Phila Jonesa i Naniego, a pod znakiem zapytania stoi występ Wayne&#39;a Rooneya, Andersona i Rio Ferdinanda. Wierzę, że nawet jeśli Rooney by nie zagrał, a według mnie zagra (każdy kibic angielskiej piłki zna sztuczki przedmeczowe Fergusona), to liczę na Dannego Welbecka, który jest w bardzo dobre dyspozycji i godnie zastąpi kontuzjowanego Anglika. Czy Liverpool zostanie pokonany na Anfield Road po raz pierwszy w tym sezonie już dzisiaj? Czy Czerwone Diabły odpadną w FA Cup tak szybko? Wszystkie odpowiedzi na te pytania poznamy już dzisiaj po ostatnim gwizdku pana Marka Halsey&#39;a. W obliczu tylu braków w składzie United Boss będzie miał bardzo małe pole do manewru. Jednak w tym sezonie pokazał, że z obojętnie jakim składem potrafi wygrywać z najlepszymi. Mam nadzieję, że to będzie mecz na poziomie Derbów Anglii ! Istnieje wiele obaw, że będzie to ostry mecz w obliczu wspomnianej przeze mnie na początku sporu między Evrą a Suarezem, ale chcę aby o tym meczu wspominano tylko i wyłącznie w aspekcie piłkarskim.

Kadry meczowe:

Liverpool: Reina, Jones, Doni, Johnson, José Enrique, Agger, Aurelio, Coates, Carragher, Kelly, Coady, Skrtel, Flanagan, Gerrard, Rodríguez, Henderson, Kuyt, Downing, Spearing, Lucas, Adam, Shelvey, Robinson, Carroll, Bellamy

Manchester United: de Gea, Lindegaard, Amos, Rafael, Fábio, Smalling, Evans, Jones, Fryers, Evra, Valencia, Park, Cole, Carrick, Giggs, Scholes, Rooney, Welbeck, Berbatow, Hernández, Diouf, W.Keane

Moje typy:
Manchester United DNB @ 1.91 Bet365
Powyżej 2,5 bramek @ 2,05 Pinnacle
Czerwona kartka w meczu @ 4,25 Betsafe
Powyżej 4,5 kartek @ 1,72 Bet365



To będzie wojna !...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Ze wzgledu na fakt, ze Ferguson moze dysponowac naprawde eksperymentalna 11-nastka krotka analiza dopiero w momencie podania oficjalnych skladow na mecz czyli pewnie ok 13.30. Czekamy niecierpliwie na to co wykombinuje SAF.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
krótko bo zaraz mecz. Pisze z telefonu więc przepraszam z góry za błędy. Mecz z liverpoolem u nich. United bez Roo Naniego ze scholesem i carrickiem. Liverpool 5 obrońców i z przodu caroll. Obie ekipy ucieszy remis Liverpool jeszcze pewnie w nogach mecz z city a United na wyjazdach minimalizm. Moj typ to x za 3.25 z betsafe. Za taki grałem godzinę temu
kylu oficjalne składy są już od 13 na mufc. Pl tam przed każdym meczem lekko 40minut są zawsze oficjalne jeżeli chodzi o united
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Man Utd: De Gea - Rafael, Smalling, Evans, Evra - Valencia, Carrick, Scholes, Giggs, Park - Welbeck.
Rezerwowi: Lindegaard, Ferdinand, Berbatow, Hernandez, Fabio, M. Keane, Pogba.


De Gea dalej nie ustabilizowal formy i az dziwi, ze Fergie nie stawia na lepszego w moich oczach dunczyka. W pomocy Scholes i juz robi sie nieciekawie dla Diablow. Paul swoje najlepsze lata ma za soba, teraz nagly powrot z emerytury zapewne na prosbe SAFa i wyglada to ... tragicznie. Za wolny, niedokladny Paul to nie ten gracz ktorego zwyklismy ogladac. Nastepna pozycja to Welbeck ktory osamotniony nic nie zdziala. Chlopak ma talent i jest w formie ale 75% jego pozytku na boisku to zasluga Rooneya ktory stwarza mu sytuacje, robi miejsce do grania i bierze na siebie ciezar krycia obroncow przeciwnej ekipy. Lawka z Hernandezem ktory od 26 listopada nie zdobyl gola a Berba ma wprawdzie 6 bramek ale 5 z nich &quot;uklute&quot; przeciwko Wigan i Blackburn (jak te mecze wygladaly to wiadomo, 5-0 z Wigan i 2-3 z Blackb).

Podsumowujac Diably 4-5-1 tak samo zreszta Liverpool. Ale gospodarze maja ciekawsze pole manewru na lawce i mysle, ze w pomocy rowniez moga zdominowac przyjezdnych. Kolejny remis na Anfield moze stac sie faktem.

Liverpool - Man United X @ 3.25 Victor Chandler
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom