Chcesz zobaczyć FAME 29 za darmo? Stań do walki o kod PPV i ciesz się galą u siebie w domu FAME 29 - zawalcz o Pay Per View od Superbet!
Nie masz konta w Superbet? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
Z okazji zbliżających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Mediolanie oraz Cortina d’Ampezzo 2026 zapraszamy ponownie do drużynowej rywalizacji. Trzyosobowe drużyny odpowiadają na pytania i zdobywają punkty wspólnie. Zimowa rywalizacja z Betclic na ZIO 2026. W puli 1000 PLN od Betclic!
Uwaga! Aby wziąć udział trzeba się zapisać do konkursu
Nie masz konta w Betclic? Nic straconego założysz je w kilka minut
TUTAJ!
Bez kitu,na jakiej podstawie? w takim razie musieliby banować wszystkich co mają zmienne IP ???? jasne ze można grać na innym kopmie,problem by był tylko gdyby z jednego IP grały 2 konta w tym samym turnieju
A ty kolego jezeli nie masz pojecia to nie wiem na jakiego uja sie wypowiadasz? posta chcesz nabić ? jakby chciał się zapytać supportu to by się z pewnością zapytał a nie pisałby na forum
Nazwa: F1 – freeroll
Data: 15.9.2008
Godzina: 19:30 CET
Pula nagród: €500
Dokupiene żetonów: €1, nieograniczenie na 4 pierwszych poziomach, + jeden podwójny add-on.
Gracze: Liczba graczy jest ograniczona: 2000 graczy może zarejestrować się do turnieju.
Hasło: gpmnztrzyosiem
nalezy usunac 8 i wpisac zamiast trzy cyferke.
nikifor// Edytowałem w celu zaszyfrowania hasła
Niestety nie da się tego uniknąć hasło już od dawna jest na wielu zagranicznych forach, ten meil z hasłem powinien być wysyłany na minimalnie 15 minut przed startem turnieju.