>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
Witam

Kiedy zostaną zwrócone stawki, na przegrane zakłady ( live na 2 wybrane mecze premiership ), była taka promocja w weekend że pierwszy zakład jest zwrot kasy w przypadku przegranej.
 
shd 0

shd

Użytkownik
Założyłem swoje pierwszy konto w internetowych bukach - właśnie w Expekcie. I tu pytanie.

Czekam na kuriera z Inteligo i nie mam jeszcze skąd przelać kasy na konto Expekt. Czy oferta 100% BONUS jest jedynie do końca listopada i już potem nie będę mógł uczestniczyć w niej, np. jeżeli kasa znajdzie się 3 grudnia na koncie w buku ?
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
mam pytanie- czy moge grać np codziennie jedno zdarzenie po kursie około 1.2-1.30 za większą sumke to jest około 600 zł. ??? czy moga wystąpic jakies problemy???
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
dzięki bukmacherze za twoja bardzo cenną rade. w koncu przejrzałem na oczy ???? gdyby nie ty to naprawde bym chyba postawił za &quot;tak wielką&quot; kase bueheh
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Założyłem swoje pierwszy konto w internetowych bukach - właśnie w Expekcie. I tu pytanie.
Czekam na kuriera z Inteligo i nie mam jeszcze skąd przelać kasy na konto Expekt. Czy oferta 100% BONUS jest jedynie do końca listopada i już potem nie będę mógł uczestniczyć w niej, np. jeżeli kasa znajdzie się 3 grudnia na koncie w buku ?
Witam. Oferta bonusowa obowiązuje również w grudniu, a więc zachęcam do korzystania z bardzo dobrej oferty.
mam pytanie- czy moge grać np codziennie jedno zdarzenie po kursie około 1.2-1.30 za większą sumke to jest około 600 zł. ??? czy moga wystąpic jakies problemy???
Oczywiście, że tak można grać.
 
M 0

mateuszs.o.s

Użytkownik
Kolejna wpłata w expekt
Witam mam pytanie odnośnie kolejnej wpłaty a dotyczy one nastepującego problemu otóż po uzyskaniu obrotu około 600 zł (z wymaganego 900zł) straciłem pieniądze i teraz dwa pytanka:
-po pierwsze czy po wpłacie np.kolejnych 400zł bede musiał dokończać ten obrót
-oraz drugie czy po wpłacie kolejnych środków jestem zobowiązany do uzyskania jakiegoś konkretnego obrotu po wymaganym kursie czy tez może bede mógł wypłacić te pieniądze w jakimkolwiek momencie
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
dzięki bukmacherze za twoja bardzo cenną rade. w koncu przejrzałem na oczy ???? gdyby nie ty to naprawde bym chyba postawił za &quot;tak wielką&quot; kase bueheh

Kurde z choinki się urwałeś?

To nie jest żadna wielka kasa, ale każdy ci powie że granie kursów 1,2 to kiepski interes ????

A skoro taki z ciebie expert to powinieneś wiedzieć że nie ma problemu z graniem czegoś takiego ????
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
jezeli masz problem ze znalezieniem dziennie jednego zdarzenia po kursie conajmniej 1.20 które ma duzą szanse wejsc to nie żal mi sie bo to nie mój problem.moze dobrze tego nie ująłem ale myslałem ze jest moze jakis minimalny kurs który trzeba grac lub cos takiego. a to czy to bedzie kurs 1.20 czy 1.90 to moja sprawa wiec wiecej nie nabijaj sobie postów tam gdzie nie masz nic ciekawego do powiedzenia.
 
piotrek2222 0

piotrek2222

Użytkownik
Do mnie pijesz stary?

heheh fajnie jeden kupon dziennie grasz po kursie 1,2 za np 1000 zł
musisz pięć pod rząd trafić żeby mieć zwrto stawki przy przegranej.

W teorii to spoko wygląda, ale rzeczewistosć skrzeczy.

Nie stary znalezienie kursu pewnego (około 1,5-2,5) to nie problem dla mnie, możesz być pewien.
 
niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
Mam załozone konto w expekt.com na mame...
teraz jush mam 18 lat i chcialbym zalozyc nowe konto na siebie a stary usunąc
czy ejst to mozliwe ? jak usunac konto na mame?
 
fogi-89 0

fogi-89

Użytkownik
Pytanie do Experta Expekt
Mam nurtujace mnie pytanie dotyczace oferty powitalnej: zakłady 100% bonus. Mianowicie wplacam 150 PLN i DOSTAJE BONUS 150 PLN mam na koncie wtedy 300 PLN - w regulaminie pisze ze wymagany obrot wtedy wynosi 900 PLN, aby mozna w przyszlosci wyplacac. Najmniejszy kurs (nawet z ako) wynosi 1,5 to wszystko wiem. Mianowicie moje pytanie dotyczy stawki na zaklad? I ilosc wykonanych zakladow, ktore trzba zawrzec aby obrocic 900 PLN? Mozna np grac sobie 9 razy po 100 PLN o kursie 1.5 i bedzie to zaliczone jako obrot? I czy pieniadze z wygranych w ten sposob zakladow jest doliczany do depozytu ktory w przyszlosci mozna wyplacic ? Czy moze jest to wezej okreslone, bo w regulaminie nie ma o tym wzmianki, np trzy zaklady po 300 PLN?

Z gory dziekuje za odpowiedź...
 
arche 0

arche

Użytkownik
siemacie, zarejestrowłem sie na expekcie. Mam zamiar wpłacic na konto 100 zł (jest promocja 100% od pierwszej wpłaty) więc na koncie powinienem mieć 200zł, no nie? I teraz moje pytanie: czy bede np mógł wypłacić gdy bede miał 250zł? Jesli nie to jak musze to pomnożyć? Z góry dzięki za odpowiedź. POZDRO!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom