>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja mam pytanie do eksperta : co jest z supportem w expekcie, bo wyslalem im juz dwa maile i na stronie jest napisane ze odpowiedzą w ciagu 1 godz a ja czekam juz drugi dzien i nic a mam wazne pytanie dotyczace wyplaty???
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
witam, mam problem mam konto w pkobp co za tym idzie karte VISA chce dokonac przelwu karta kredytowa i nie moge, gdyz wyskakuje mi komunikat odmowa akceptcji skontaktuj sie..... itp. Co mam zrobic zeby dokonac przelwu karta ?
Witam. Należy sprawdzić, czy wszystkie dane są poprawne wpisane. Jeżeli tak, to musi pan się zorientować w banku czy można zdobyć odpowiednią kartę do realizacji wpłat w internecie.

ja mam pytanie do eksperta : co jest z supportem w Expekcie, bo wyslalem im juz dwa maile i na stronie jest napisane ze odpowiedzą w ciagu 1 godz a ja czekam juz drugi dzien i nic a mam wazne pytanie dotyczace wyplaty???
Widocznie pana e-mail musiał nie dojść. Proponuję wysłać ponownie.
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Dotarl dzisiaj do mnie mail :grin:

&quot;Szanowny Kliencie,

20 złotych, zwrot stawki - Bundesliga

Bundesliga wystartowała na dobre, zapowiada się wiele ciekawych meczy w 3-ciej kolejce spotkań. Poziom emocji wzrasta jeszcze bardziej, gdyż oferujemy zwrot stawki do wysokości 20 PLN (5 Euro) na pierwszy wniesiony triple, czyli 3 zakłady wniesione na jednym kuponie, na weekendowe mecze z Bundesligi. Po prostu wnieś potrójny, akumulowany zakład na najbliższą kolejkę Bundesligi (dowolny mecz, dowolne zdarzenie), a jeżeli przegrasz ten zakład, otrzymasz automatyczny 100% zwrot stawki do wysokości 20 PLN (5 Euro) w ciągu 72 godzin.

Oto jak skorzystać z tej oferty:
Wybierz trzy zakłady z oferty Bundesligi w dniach 24-26 sierpnia.
Zawrzyj te zakłady na jednym kuponie za stawkę min. 1€ (4 PLN) tutaj.
Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, zwrócimy Ci Twoją stawkę aż do 5€ (20 PLN)w ciągu 72 godzin. &quot;


Tak brzmi jego cala tresc. Wiecej szczegolow chyba nie ma ;-)


Oferta jest bardzo ciekawa.. Nic tylko skorzystac :grin: Tak na dobra sprawe to wlasciwie nic nie mozna na tym stracic. Mozna tylk zyskac 8) Oczywiscie jesli postawimy kwoty mieddzy 1 PL a 20 PLN :smile:
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Dołaczam się do pytania zomo17 ...ja meila np nie dostałem..w sumie jak ta promocja okaże się faktem to wiadomo że najlepiej zagrac za 20 zł...po co się rozdrabniac,drugi pewnik że 90 % osób ,którzy skorzystają postawi na bayern,borussie i VFB :jezora:
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Wie ktoś może, czemu Expekt (przynajmniej mnie) rozliczył mecz Connecticut Suns - Indiana Fever jako przegraną Connectituc?? Wygrały słoneczka 93-88, a u nich pisze ze było 72-73

EDIT: Kupon został już poprawnie rozliczony.
 
A 0

arpo

Użytkownik
Oczywiscie jesli postawimy kwoty mieddzy 1 PL a 20 PLN :smile:
Jesli postawimy 1 2 3zl do promocja nie obowiazuje przynajmniej tak ja rozumiem z maila ktorego wiekszosc uzytkowników dostala. Dopiero gdy postawimy 4zl to obowiazuje ????
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Nadal nie ma info czy promocja obejmuje tylko tych co dostali meila czy wszystkich i jak ma to polegac...bo chyba sami nie będą doszukiwac kto zagrała kto nie.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Promocja obowiązuje wszystkich!!

[center:3e23f64597]Promocja w Expekt[/center:3e23f64597]

[center:3e23f64597]PROMOCJA:5€ (20 PLN) za potrójny kupon na Bundesligę w ten weekend![/center:3e23f64597]

[center:3e23f64597][/center:3e23f64597]


5€ (20 PLN) za potrójny kupon na Bundesligę w ten weekend!

Liga niemiecka ruszyła w pełni a przed nami wiele emocji związanych z kolejnymi rozgrywkami. Expekt.com daje Ci jeszcze więcej emocji oferując 5€ (20PLN) zwrotu za kupony potrójne na Bundesligę! Po prostu złóż trzy zakłady na Bundesligę na jednym kuponie (dowolne zakłady) a jeśli przegrasz, automatycznie zwrócimy Ci 100% stawki za taki kupon (aż do 5€) w ciągu 72 godzin.!


Oto jak skorzystać z tej oferty:

1. Zarejestruj swoje konto gracza w expekt ze specjalnego linku

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Wybierz trzy zakłady z oferty Bundesligi w dniach 24-26 sierpnia.

3. Zawrzyj te zakłady na jednym kuponie za stawkę min. 1€ (4 PLN)

4. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, zwrócimy Ci Twoją stawkę aż do 5€ (20 PLN)w ciągu 72 godzin.

&lt;script language=&quot;javascript&quot; src=&quot;http://ads.Expekt.com/affiliates/ad.aspx?pid=31193&amp;bid=1377&quot;&gt;&lt;/script&gt;

Warunki promocji

- Oferta jest ważna wyłącznie dla pierwszego potrójnego kuponu zawartego przez gracza (trzy zakłady na jednym kuponie), na którym zamieszczone będą tylko zakłady na spotkania Bundesligi rozgrywane w dniach 24-26 sierpnia.

- Zwrot stawki zostanie dokonany w postaci bonusa i wymaga trzykrotnego obrotu po kursach min. 1.50 w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty lub transferem do innych produktów.

- Bonusy będą przyznawane automatycznie w ciągu 48 godzin po zakończeniu ostatniego spotkania, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań ze strony klienta.

- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty z konta gracza jeśli stwierdzone zostanie naruszenie zasad promocji bądź regulaminu expekt.com.


- Z promocji można skorzystać tylko raz na jedno konto gracza/domostwo/adres IP.

- Konto gracza w expekt.com jest personalne i powinno być użytkowane wyłącznie przez osobę, której dane zostały podane podczas rejestracji. Jeśli stwierdzone zostanie użytkowanie konta przez inna osobę konto to zostanie zamknięte.

- Jakiekolwiek naruszenie zasad promocji czy regulaminu expekt.com będzie skutkowało zamknięciem konta. W takich przypadkach depozyty nie będą refundowane.

- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania jakiejkolwiek wypłaty jeśli stwierdzone zostanie naruszenie zasad promocji czy regulaminu.

- Expekt.com Company Limited rezerwuje sobie prawo do zmiany przepisów i warunków promocji w dowolnym czasie, bez uprzedniego powiadomienia o tym. Weryfikacja tych zmian leży po stronie klienta. Wersja angielska przepisów i regulaminu ma pierszeństwo przed tłumaczeniami na inne języki.

-Powyższe warunki są uzupełnieniem regulaminu expekt.com Ltd.
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Nadal nie ma info czy promocja obejmuje tylko tych co dostali meila czy wszystkich i jak ma to polegac...bo chyba sami nie będą doszukiwac kto zagrała kto nie.

Może przy rejestracji nie zaznaczyłeś &quot;Proszę o regularne wysyłanie ofert specjalych&quot;.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
DZiękówka za wyjaśnienie...ale mam jeszcze jedno pytanko...oferta bundesligi obejmuje także handicapy i bramki ? CZy tylko stawiamy 1 X lub 2 ....co do zwrotu jako bonusu to chyba się jednak nie skusze,ciężko zagrac za 20 zł aż 3 razy ,przynajmniej mnie na to nie stac....pozdrawiam.
Przy okazji właśnie nie miałem zaznaczonej tej opcji i pewnie dlatego nie wysłali meila.
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Ja mam pytanko czemu w możliwych formach wypłat śrdoków z mojego konta widniej tylko karta kredytowa?? Nie można wypłacić śrdoków na konto z którego się wpłacało ?? Bo nie rozumie tego
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja mam pytanko czemu w możliwych formach wypłat śrdoków z mojego konta widniej tylko karta kredytowa?? Nie można wypłacić śrdoków na konto z którego się wpłacało ?? Bo nie rozumie tego
Moze to jakis bugg sprobuj jeszcze raz, a jaka formo wplacales?
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Skandal! Wysłałem do Expektu chyba z 5 razy e-mail gdzie w załącznikach był skan mojego dowodu osobistego tak jak Państwo chcieliście. Wytłumaczenie dlaczego moje IP gdzieś się powtarza w firmie Expekt oraz moje dane personalne takie jak wpisałem przy rejestracji w serwisie Expekt. To nie moja wina, że firma, która dostarcza mi Internet ma jedno wspólne IP na wszystkich ich klientów. Ja już przesłałem nie jednokrotnie dane potwierdzające, że mam tylko i wyłącznie jedno konto! Poprosiliście mnie o wyjaśnienia, dane i skan dowodu osobistego... zrobiłem to, a teraz to nie mam ani swoich zainwestowanych pieniędzy, ani wygranych, nie otrzymałem bonusu oraz nikt mi nie raczy odpowiedzieć na pytanie: w jaki inny sposób mam wysłać skan dowodu osobistego skoro Państwo nie mogą go znaleźć w załącznikach? E-mail nie został wrócony na moją skrzynkę pocztową, załączniki i sam e-mail był poprawnie wysłany na podany przez firmę Expekt adres. Więc nie ma możliwości żeby go tam nie było!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom