>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Witam, Mam 2 pytania.

Czy dalej jest pobierana prowizja 2,5% od wpłat kartą debetową w Expekt? (Visa Electron). Na stronie pisze od 0-2,5% nie bardzo wiem jak to rozumieć.

Drugie pytanie to czy jak wpłacę we wpłatomacie kasę na kartę debetową to czy będę miał dostępne te wpłacone środki normalnie na koncie? Tzn. czy będę mógł np. zrobić przelew internetowy?

Proszę o szybką odpowiedź ???? Z góry dziękuje.
 
cypis78 15

cypis78

Użytkownik
a ja mam pytanie czy jest mozliwosc wyplaty na MB /wczesniej wplacalem i wyplacalem tam na konto bankowe/ bo probuje zrobic tak wyplate i nie moge- wychodzi na to ze najpierw musze tam cos wplacic z MB i potem juz bedzie szlo wyplacac no ale moze sie myle i jest na to jakis sposob hmm

taki komunikat mi sie wyswietla:
Brak dostępnego konta Moneybookers. Wypłata możliwa jest wyłącznie do konta, z którego wcześniej dokonana została wpłata.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
adi_krk
pyt. 1 tak jest nadal prowizja 2,5% przy wpłacie.
pyt. 2 nie wiem...
Cypis78
Sam widzisz, że masz jasno napisane... najpierw musisz dokonać depozytu za pomocą MB żeby móc wypłacić. Min. depozyt to 40 pln.
 
T 0

typer211

Użytkownik
Widzę, że lubisz kombinować. Jak masz konto bankowe to wpłać na nie kasę i poprzez to konto wpłać do Expekt.
Ale ja wypełniłem blankiet i wysłałem pocztą, czyli zrobiłem jakby przelew przez pocztę, to czy przy wypłacaniu pieniędzy nie będę miał problemu żeby je wypłacic na moje konto bankowe przez podaniu nr konta czy czegos?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie.Czy to prawda, ze wyplata na MB nie moze byc wyzsza niz robiony depozyt przez MB?
Trochę byłoby to bzdurne. Bo wpłacasz powiedzmy 500 pln i ugrałeś 1000 pln to po to właśnie wpłacasz żeby coś ugrać.
Ale domyślam się skąd taki pomysł... jeden bukmacher ma taki wymysł. Ale nie jest nim expekt.
Spokojnie możesz wypłacić więcej niż wpłaciłeś.
Ale ja wypełniłem blankiet i wysłałem pocztą, czyli zrobiłem jakby przelew przez pocztę, to czy przy wypłacaniu pieniędzy nie będę miał problemu żeby je wypłacić na moje konto bankowe przez podaniu nr konta czy czegos?
Mamy XXI wiek i mało kto wpłaca do buka kasę przez pocztę... Są dzisiaj takie możliwości że szok.
Dlatego pewnie mało kto jest w stanie Ci odpowiedzieć.
Najlepiej napisz sam do supportu.
 
L 0

lukasz2-88

Użytkownik
Witam. wczoraj zgłosiłem wypłate na konto. Dzisiaj otrzymałem maila z &quot;supportu&quot; aby przesłać

Kopię paszportu lub dowodu osobistego ze zdjęciem

Wyraźną kopię Twoich kart/-y kredytowej lub debetowej
LUB
screen z Twojego konta Moneybookers/ClickandBuy/NETELLER z widocznym potwierdzeniem dokonanego depozytu do naszego serwisu, w zależności od wybranej formy wpłaty.

. Potwierdzenie danych adresowych
Kopia aktualnego wyciągu z banku/opłaty za użytkowanie mieszkania, na której zamieszczone będą dane osobowe, adres zamieszkania i numer konta.


Kopię paszportu lub dowodu osobistego ze zdjęciem to rozumiem ale Wyraźną kopię Twoich kart/-y kredytowej lub debetowej
LUB
screen z Twojego konta Moneybookers/ClickandBuy/NETELLER - po co to komu?
Dostał ktoś też takiego maila, i czy jest to normalna procedura? jest to godne zaufania , oraz czy bez przesłania tych dokumentów prześlą mi kase na wcześniej podane konto ?
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Ja mam takie pytanie nie wiem moze sie ktoś orientuje bo pierwsze poleciłem kolege dostałem 100zł i trzeba zrobic bonus na 500zł zeby wyplacic ja zrobilem na 300 no i niestety przegrałm no i teraz znow poleciłem drugiego kolege w przeciagu tygodnia no i znow dostałem 100zł i tu pytanie czy wystarczy ze obroce je na 500zł i bede mogł wyplacic czy bede musiał na 700??
 
mariantsw 0

mariantsw

Użytkownik
Mam takie pytanko....
Wpłaciłem 70zł na konto Expekta w piątek ok godziny 12 na poczcie i chce Was spytać (o ile ktoś z Was sie orientuje) kiedy ta kasa znajdzie się u mnie na koncie Expekt bo już nie mogę się doczekać ????
 
Do góry Bottom