>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

L 72

loozer21

Użytkownik
a odnosnie wyplat na mb dzis zlecilem pierwsza wyplate z mojego konta o 12 wiec kolo ktorej moge sie spodziewac kasy na kncie w mb dodam ze tylko adresy mb sie zgadzaja ale dane sa rozne ale Vader mowil ze bez przypału;pp
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
a odnosnie wyplat na mb dzis zlecilem pierwsza wyplate z mojego konta o 12 wiec kolo ktorej moge sie spodziewac kasy na kncie w mb dodam ze tylko adresy mb sie zgadzaja ale dane sa rozne ale Vader mowil ze bez przypału;pp
Jutro powinna być kasa. Jeśli do wypłaty wpisałeś taki mail jaki masz w expekcie to na 99,9999999% nie będzie przypału. Chyba że expert_ expekt przeczytał to i dał cynk kolegom...
 
L 72

loozer21

Użytkownik
bif kurde nic nie napisales a pisze nikt nie jeste s wstanie mi pomoc chlopie napisz najpierw o co CI chodzi a nie jakies pretensje masz tutaj
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
naprawde nikt nie wie jak mi pomuc ?
Chodzi Ci pewnie o ten post co napisałeś
witam wszytskich i mam pytanko :0
Jak przelac z moneybookers pieniądze na przelewy24 aby tam uzyskac dostep do rejestracji gdyz w moneybookers nie mam formularza do wpisania numeru rachynku taki jaki podaje przelewy24 tylko jest tak jak na zdjeciu http://img353.imageshack.us/img353/9076/tatuanaplecyrv0.jpg .Jak mam przelac im te pieniadze prubowalem wypelnic jak podaja czyli meilem i nic zero odpowiedzi ????
help
pzdr
Tylko nie wiem o co chodzi z tym zdjęciem... poza tym nie bardzo rozumiem Twój problem...
 
B 0

bif

Użytkownik
1.chcialbym polączyc konta moneybokers z przelewy24
2.przelewy24 i chcą :
Zapoznaj się z Umową (zawiera Tabelę Prowizji)

Akceptację Umowy musisz wyrazić w dalszym procesie rejestracji.


Przekaż nam dane o swoim koncie bankowym, na które nasz serwis ma przelewać pieniądze Twoich klientów.

W tym celu wykonaj przelew na symboliczną kwotę 1,50 zł z tego właśnie Twojego konta bankowego na nasze konto. W temacie przelewu umieść słowo &#39;Rejestracja&#39; oraz swój adres e-mail do dalszej korespondencji.
Z Twojego przelewu pobierzemy numer konta bankowego, Twoje dane osobowe (lub nazwę firmy) i dane adresowe oraz adres e-mail, na który przyślemy link do formularza rejestracyjnego.

Dane do przelewu:Na rachunek: 51 1140 2004 0000 3702 3292 1710

Dane odbiorcy-nazwa: Dialcom24

Dane odbiorcy-ulica: Nagórskiego 3

Dane odbiorcy-miasto: Poznań

Dane odbiorcy-kod pocztowy: 60-408

Kwota (zł,gr): 1,50
PLN

Tytułem: REJESTRACJA e-mail


Wpisz słowo REJESTRACJA oraz swój adres e-mail, np: REJESTRACJA [email protected]
Podany przez ciebie e-mail będzie przez nas wykorzystywany do dalszej korespondencj

3.
ok mam pieniadze na moneybokers lecz jak klikam w opcje wyslij pieniadze nie mam gdzie tam wpisac takiego numeru rachunki o takiej dlugosci jak podaje przelewy24

Mam nadzieje ze mnie zrozumiales i sory za tamto zdjecie musialem jakos zle w imagshecku z pulpitu uploadowac

pzdr
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Witam
Jak sie wpłaca na konto w Expekt poprzez przelewy24, to bez przypału mozna wypłacić potem na konto bankowe??? I drugie pytanie: Jak sie wpłaca przez prelewy 24 to dostaje sie bonu i nie trzeba wysyłac skanu dowodu???
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
W moim przypadku zaden problem przesłac skan ale tak się pytam.A znasz odpowiedź na moje pierwsze pytanie bo napisałem do supportu ale jutro bede miał dopiero odpowiedź???
 
A 2

algorytm

Użytkownik
w expekcie mozesz wplacic poprzez mb a wyplacic na konto bankowe. ich zasada jest prosta wplacasz jak chcesz wyplaty dostepne ktore aktywowales wplatami oraz zawsze wyplata na konto bankowe.
 
kubabed 0

kubabed

Użytkownik
jesli wplacam drugi raz pieniadze do expekt to moge wyslac im skan dowodu wplaty i oni automatycznie dopisza kaske do mojego konta?
 
Do góry Bottom