>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

tequila 0

tequila

Użytkownik
Witam, zaloze konoto na expekt na date urodzin 5.05.1990 (z tego wynika, ze nie mam 18lat) czy expekt przyczepi sie, bo system pozwala mi na rejestracje!

@Nowka - no to raczej nieciekawie. Jak maja luki w systemie.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Witam, zaloze konoto na expekt na date urodzin 5.05.1990 (z tego wynika, ze nie mam 18lat) czy expekt przyczepi sie, bo system pozwala mi na rejestracje!
Raczej sie przyczepi.... przy wypłacie nawet jak im juz swój dowód przeskanujesz to mogą sie czepiac ze grałes jak nie miałes pełnycj 18 i kase mogą zabrac.
 
B 0

betonixx

Użytkownik
Dzisiaj się wybrałem do banku bph żeby wpłacić pierwsze pieniądze na konto. Stwierdziłem ze jeśli pójde do tego banku co expekt ma konto to nie zapłace prowizji. Spotkała mnie niespodzianka bo kasjerka powiedziała ze to konto od listopada jest w pekao a nie w bph jak pisze na strnie expekta i powiedziała mi 15zł prowizji, że pekao był obok to poszedłem tam i przy wpłacie nie zapłaciłem żadnej prowzji.

Wczoraj rano wpłaciłem dzis rano pieniążki na koncie duży plus za prędkość
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Witam ma problem z wypłata na mbank. Wczoraj zleciłem wypłacić swoje pierwsze pieniądze wypełniłem wszystkie pola: Nazwa banku, numer konta, kod SWIFT oprócz adresu ale pieniądze znikły z konta dzisiaj jednak znów się pojawiły zamiast na mbank to na Ekpekt??? Jaki błąd popełniłem???
 
B 0

betonixx

Użytkownik
Witam ja również wczoraj zleciłem wypłate na mbank ale narazie nie ma pieniedzy ani w expekcie ani w mbanku. Czekam... Proponuje napisz do supporta za jakieś dwa dni dostaniesz odpowiedz
Pieniążki w dwa dni na koncie ????
 
J 0

jocker74

Użytkownik
to wszystko jest pikuś wygralem duza kase i kreca juz mnie z wyplata przez dwa tygodnie nie wiem co jeszcze wymysla ale wiem jedno jak mnie wkurza to zmienie bukmachera i odwiedze prokuraturę czy ktos mial tez takie problemy??????
 
77pawel77 0

77pawel77

Użytkownik
Witam! Przy przelewie pieniędzy na konto w expekt jest pole &quot;adres&quot;. Co należy tam wpisać ? Proszę o szybką odpowiedź i dziękuję!
 
kapik 0

kapik

Użytkownik
Mam pytanie... Otóż wpłaciłem do expektu 40zł podając swoje imię i nazwisko (które też jest na stronie), ale zapomniałem dodać swojego ID. Czy w takim wypadku moje pieniądze przepadną?
P.S. Napisałem do supportu polskiego i tam podałem im wszystkie infromacje łącznie z ID, prosząc o zatwierdzenie wpłaty.
 
kapik 0

kapik

Użytkownik
Napisali mi, że moja wiadomość została przesłana do działu obsługi klienta... Te 40zł to moja ostatnia iskierka nadziei. Jak nie wypali, kończe z hazardem... Szkoda by było, jakbym stracił je bez grania. Teraz tylko czekam na odpowiedź, trzymajcie kciuku :spokodfhgfh:
 
S 0

sokolinho6

Użytkownik
Mam pytanie...Chcialem sie dowiedzieć jak to jest dokładnie z wpłatą przez Western Union, gdyż jak chcialem wpłacić pieniądze pani powiedziała, że realizują tylko przekazy miedzynarodowe i krajowe do osób prywatnych więc pieniązki nie zostaną przyjęte.
 
kapik 0

kapik

Użytkownik
Wielki ✅ dla supportu z Expektu. Sprawa rozwiązana bardzo szybko i bez większych problemów. Widać było troskę o klienta. Zdecydowanie polecam tego bukmachera :spokodfhgfh:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jedyne co w tym buku mi nie pasuje to dość słaba oferta i baaaaaardzo wolne wypłaty na MB ;-) Nawet bwin ma szybsze ...
 
R 0

rogalik1234

Użytkownik
Słuchajcie, zarejestrowałem sie na Expekcie no i chciałbym wypłacić kasę, mam 18 lat ale nie mam konta bankowego i chciałbym wysłać na konto matki. No i mam pytanie czy w takim razie te pieniądze dojdą?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Słuchajcie, zarejestrowałem sie na Expekcie no i chciałbym wypłacić kasę, mam 18 lat ale nie mam konta bankowego i chciałbym wysłać na konto matki. No i mam pytanie czy w takim razie te pieniądze dojdą?
trzeba bylo odrazu zalozyc konto na strsza i nie byloby wtedy problemow z wyplata! ,ale sprubuj moze wyplaca ci ta kasena konto bankowe straszej ale moga byc male problemy z tym
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Rogalik1234

ale dane z konta w expekt musza sie zgadzac z danymi na koncie bankowym
wiesz o co chodzi?
to jest podstawa zeby wyplacic pieniadze!
 
Do góry Bottom