>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Witam,
mam takie pytanie
Jak wypłacę pieniądze z Expekt na konto czy nie muszę się martwić o żaden podatek od tego czy ewentualne nieprzyjemności związane z US.
Buki stacjonarne typu STS czy Totomix mają zawarty podatek w zakładzie a online chyba nie bardzo. Czy jest się czego obawiać??
Chłopie opcja szukaj nie gryzie. Nie musisz się o nic martwić jak wypłacasz z expekta. Nieprzyjemności z US to jak będzie wypłacał po 10 000. Jak się boisz graj w ziemniakach tam jest podatek i wygrana jest całkowicie legalna.
 
D 3

drapek

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie odnośnie wypłaty.
Wypłata z Expekt-u na konto w mBanku. Jak duża prowizja może być pobrana??
 
O 52

olek_77

Użytkownik
Witam. Dnia 3ciego lis. wpłaciłem pieniądze na expekt. I trochę już czekam. Dopiero teraz na forum doczytałem się ze trzeba wpisać w tytule przelewu numer id, u innych buków tak zawsze robiłem, jednak teraz nie wpisałem ponieważ na stronie expektu jest info ze w tytule należy wpisać tylko numer referencyjny opłaty bez żadnych dopisków. Tak tez zrobiłem. I teraz pytanie czy pieniądze trafia na moje konto?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Same z siebie raczej nie wpłyna. Napisz do nich o co dokladnie chodzi i podaj im swoj numer ID konta expekt. Nie ma co czekac poprostu podbij masz live czat
 
O 52

olek_77

Użytkownik
no tak zrobiłem, kazali mi wysłać maila &quot;missing deposit&quot; wraz ze skanem dowodu wpłaty.... nie wiem jak to możliwe żeby depozyt zaginął...
 
S 0

sanryu

Użytkownik
Panowie prosze o pomoc.
Udalo mi sie wygrac zaklad(Expekt), ale nie wiem czy czegos nie skopalem gdy nacisnalem wyplac bo w opcjach na jakie konto maja byc wyplacone pieniadze dalem numer karty, z ktorej wplacalem srodki na swoje konto gracza w Expekt. Czyli karty Mbanku, za ktora placilo sie 25zl za rok(teraz chyba inaczej sie placi).
Tak wiec czy cos schrzanilem i powininem sie skontaktowac z supportem Expekt?
Ps. Tutaj powinienem zadac to pytanie, wiec przepraszam za nieuwage.
Ps2. Niedawno pieniadze wplynely na konto, wiec mozna uzywac tej karty ????
 
manita 6

manita

Użytkownik
Mam pytanko w sprawie identyfikacji gdybym chciał zrobić wypłatę

Czy muszę im przesłać 3 zdjęcia:
a) np. dowodu osobistego
b) zrzut z konta bankowego
c) rachunek / wyciąg

Czy wystarczy jedno z tych 3
Jeśli trzeba wszystkie trzy foty to:

Zrzut ekranu z konta bankowego, pokazujący depozyt do expekt.com
A jeśli robię depozyt z MB?
 
mikolaj725 32

mikolaj725

Użytkownik
A ja mam pytanie. Czy ktoś korzystał z metody wypłaty na kartę kredytową/debetową ?
Nie orientujecie się czy pieniążki na koncie znalazły by się w krótkim odstępie czasu (kilka godzin) czy może dłużej.
 
favago 69

favago

Użytkownik
A ja mam pytanie. Czy ktoś korzystał z metody wypłaty na kartę kredytową/debetową ?
Nie orientujecie się czy pieniążki na koncie znalazły by się w krótkim odstępie czasu (kilka godzin) czy może dłużej.
Pieniądze wpłacone na konto przy pomocy karty kredytowej trafiają do buka stosunkowo szybko. Rożnie to bywa, ale we wspominanych przez Ciebie kilku godzinach powinni się wyrobić.

Na swojej stronie internetowej Expekt ma adnotację przy opcji płacenia karta kredytową, która mówi, że wpłata odbywa się natychmiast.

Pozdrawiam ;)
 
krzysiek74 97,2K

krzysiek74

Użytkownik
Przelew z Expekta to zazwyczaj góra doba na konto bankowe nigdy dłużej nie czekałem oczywiście w tygodniu bo w weekend to co innego rzecz jasna.
 
B 0

basiaedi

Użytkownik
jeżeli wpłaciłem pieniadze i nie wpisalem w tytule przelewu Numeru Referencyjnego Opłaty , tylko wpisalem nazwe loginu i imie i nazwisko to dostawe pieniadze
 
Do góry Bottom