>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

dindek 41

dindek

Użytkownik
Mam problem bo wplacilem przez money a chce na konto i nie chca wyplacic ze wzgledu na ten regulamin ze tym co wplacilesz tym wyplata, jak jutro wplace np 40zl w banku do nich to moge wyplacic juz na konto?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli wpłacisz przez konto bankowe to będziesz mógł wypłacić przez konto bankowe.
Ale najpierw musisz dokonać obrotu tej sumy którą wpłaciłeś.
 
robson14 0

robson14

Użytkownik
mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym dowodem skanu osobistego?
czy to sam musze przesłać czy jak oni się upomną o to?
i czy to ma jakies wpływ na dodanie środków podczas pierwszej wpłaty
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym dowodem skanu osobistego?
czy to sam musze przesłać czy jak oni się upomną o to?
i czy to ma jakies wpływ na dodanie środków podczas pierwszej wpłaty
Zapewne sami się upomną...
Ale możesz im wysłać zanim dadzą Ci znać.
Prośby o podesłanie dowodu są zwłaszcza w momencie korzystania w promocji rejestracyjnej i wpłacie pierwszego depozytu.
 
M 0

mirek111-1972

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, jak to jest w przypadku tego bukmachera i innych, jeśli wpłacę pieniądze na konto przelewem bankowym, a po jakimś czasie dopłace przez moneybookers, to którą drogą będę mógł wypłacić ewentualną wygraną?
 
M 0

mirek111-1972

Użytkownik
Dzięki za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie w sprawie legalności zawierania zakładów przez internet, wpłacania i wypłacania środków na swoje konto od buka. Jak ta sytuacja wygląda po 01.01.2010? Czytam o tym w internecie i jest duże zamieszanie wokół tej sprawy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzięki za odpowiedz. Mam jeszcze pytanie w sprawie legalności zawierania zakładów przez internet, wpłacania i wypłacania środków na swoje konto od buka. Jak ta sytuacja wygląda po 01.01.2010? Czytam o tym w internecie i jest duże zamieszanie wokół tej sprawy.
Niewiele zmieniło się dla zwykłego gracza, który gra sobie w internecie. Jest tak samo jak przed 1 stycznia.
Jeśli masz czas i ochotę poczytać to polecam temat-&gt; Nowa ustawa hazardowa
Tam jest 1152 postów... ale ostatnie powiedzmy 200-500 może sobie przeczytać.
Możesz także przeczytać ten temat-&gt; Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, nadal jak jest. Firma Expekt nie pobiera dodatkowych opłat za przelew (przychodzący czy wychodzący). Jedynie podczas wpłaty do Expekt, bank może pobrać standardową opłatę za przelew.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Mam takie pytanie.
Wpłacam pieniądze przez konto o imieniu np. Michał, wszystko git, pieniądze na koncie.
Mam na imię załóżmy Marek, ale nazwisko takie jak w koncie , przez które wpłacałem.
Czyli dane w buku: Marek Kowalski a konto bankowe jest na Michał Kowalski.
I takie pytanie czy jeśli przesyłałem depozyt z konta Michał to nie będzie problemów z przesłaniem znów na Michała. Tj na to samo konto co wpłaciłem pieniądze.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wpłacać na Expekt możesz od kogo chcesz. Wypłacić możesz tylko na konto bankowe osoby widniejącej w Expekt, czyli w twoim wypadku to będzie Marek Kowalski.
Było to już setki razy poruszane.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Mam pytanie posiadam konto bet-at-home ale w zwiazku z tym ze na handicapy kursy w expekcie sa wyzsze 1.92 do 1,85 do baha. i tu moje pytanie wplacam przez bank i mam instrukcje

MUSISZ WPROWADZIĆ NUMER REFERENCYJNY PONIŻEJ ABYŚMY MOGLI OTRZYMAĆ TWÓJ DEPOZYT

Numer Referencyjny Opłaty EXPPLG9CW831
Nazwa banku Bank Pekao S.A
Właściciel konta Envoy Services Limited.
Waluta PLN
Minimalna kwota depozytu 40.00
Numer konta 53124059181111000049114339
IBAN PL53124059181111000049114339
SWIFT PKOPPLPWXXX

i co to jest numer referyncyjny? czy mam go wpisac w tytule przelewu? cos w stylu mojej nazwy uzytkownika zapisanej liczbowo i cyfrowo?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To się nazywa LENISTWO!
Jest w tym dziale temat, nawet przyklejony o nazwie FAQ - praktyczny poradnik krok po kroku. Powstał on z myślą o początkujących graczach, ale także aby nie śmiecono na forum pytaniami, które się często powtarzają.
W punkcie 3 tego poradnika znajdziesz odpowiedź co to jest numer referencyjny!
 
P 0

pierdutka

Użytkownik
Czy w Expektcie trzeba dawać skan dowodu przy wypłacie? Otóż mam taki problem, że do pełnoletności brakuje mi brakuje, bo 18-ste urodziny mam w Listopadzie, a nie chce mieć problemu z wypłatą. A jeżeli już, to w jakim buku nie ma z tym problemu?
 
U 0

under5

Użytkownik
Witam, jestem początkującym bukmacherem. Założyłem konto w Expekcie na mojego tatę bo nie mam jeszcze 18 lat - to nasze wspólne konto oczywiście za jego zgodą. Przeczytałem mnóstwo artów w tym FAQ i nie wiem jak wpłacić pieniądze. Nigdy nie wypełniałem jeszcze takiego druczka. Chcę przelać w banku, dając pani 40zł i tą kartkę. Tylko nie wiem co gdzie wpisać. Interesuje mnie Bank Pekao S.A. JEdni każa pisać Mangas coś tam a na stronie Expekta pisze, żeby wpisać Envoy coś tam dalej i tak samo z nazwami kont - nie zgadzają się. Drodzy specjaliście, zajrzyjdzie na expekta i zróbcie faq z tymi nowymi kontami... Bardzo proszę. A jakby komuś zechciałoby się ściągnąc, wypełnić taki druczek bankowy i wkleić fotę na to forum to byłbym jeszcze bardziej wdzięczny. Pozdrawiam.
Wypełniłem druczek tak jak wg. mnie jest dobrze. Poprawcie mnie jak coś.
http://w255.wrzuta.pl/obraz/9hsLpW01JNi/1 link do foty
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Masz rację. W FAQ jest błąd. Ten poradnik był pisany w listopadzie 2009 roku. Od 1 stycznia 2010 jest nowe konto. Właściwie Expekt korzysta z pośrednika. Inne firmy także korzystają z tego pośrednika.
To co jest na stronie Expekta jest aktualne.
A tę informację na forum poprawi się dziś/jutro.
To co dałeś w tym linku jest poprawne.
 
Do góry Bottom