>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Expekt - opinie

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
nie wiem o jakich anulowaniu i zmienianiu zakladow wy mowicie, albo gracie podejrzane typki albo co, ani razu mi nie anulowali nic i wszystko ok zawsze
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Jak najbardziej godny zaufania buk, nie wiem jakie przyczyny kryją się za tymi problemami o których tu wspominaliście.
Bez watpienia Expekt to jedna z najlepszych firm bukmacherski.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Od siebie dodam, że jedynie z czego słynie expekt jeśli chodzi o anulowanie zakładów to przy grze na live. Często &quot;zamulają&quot; z kursami i później anulują zakłady. Ale jeśli chodzi o normalną grę bardzo rzadko anulują zakłady. Kursy na te dyscypliny co mnie interesują mają bardzo często najlepsze kursy na rynku.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Używaj zawsze adresu email, który jest zarejestrowany na koncie gracza w Expekt.com. Pamiętaj, że w przypadku braku obrotu zdeponownych przez Moneybookers środków - wypłata zostanie obciążona prowizją w wysokości 3%
może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić o jaki obrót chodzi ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja rozumiem to tak, iż jak wpłacisz przez moneybookers kasę to od razu wypłacać nie możesz, bo dostaniesz 3% prowizji. Musisz z tego co pamiętam 50% wpłaconej kwoty obstawić w zakładach, tak było przy przelewie bankowym.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Ja rozumiem to tak, iż jak wpłacisz przez moneybookers kasę to od razu wypłacać nie możesz, bo dostaniesz 3% prowizji. Musisz z tego co pamiętam 50% wpłaconej kwoty obstawić w zakładach, tak było przy przelewie bankowym.
dzięki wielkie, oby tak było :&gt;
 
S 1

stres

Użytkownik
Expekt oszukuje!!!
witam! gram na expekt.com od 4 latek. ostatnio strasznie mnie oni denerwuja.
w ostatnim miesiacu mialem kilka wygranych zakladow live, ktore zostaly mi anulowane. jakos nie chce mi sie wierzyc, ze jak ktos zagral taki sam zaklad co ja, a przegral go to tez mu go anulowano i zwrocono kase. mnie taki zwrot nigdy sie nie przytrafil a gram dos dluugo i czesto.oto przyklad jednego z anulowanych kuponow (jesli ktos zagral taki sam a nie zostal on mu anulowany prosze o kontakt):
So 11/10/08 13:05 Kohlschreiber Phillipp - Monfils Gael
Kto wygra set numer 1? ATP Tour Monfils Geal anulowano 1.00

dzisiaj natomist zle mi rozliczyli wygrany kupon:
BKS Aluprof Bielsko-Biała - GCB Centrostal Bydgoszcz
Points handicap Pol. Siatkówka Kobiet 1 (-22.5) 2 (+22.5) (3-0) 1.93
kupon ten ozcywiscie jest wygrany... ale wedlug nich go pzregralem.
Coraz czesciej im zdarzaja sie takie wpadki (albo celowe zagrania).... radze wam wiec wytrwali gracze....PILNUUUJCIE ICH i swojej kasy ????
ps. pozdro dla wszystkich!
 
S 1

stres

Użytkownik
kolejna pomylka???
witam!
wczoraj znowu na moja niekorzysc rozliczono kupon
&quot;Legia Warszawa - Wisła Kraków
Która drużyna wykona najwięcej rzutów rożnych? stawka : 50.00 PLN
wygrany 97.50 PLN&quot; --- dopiero druga moja interwencja sklonila ich do przekwalifikowania mojego kuponu. oj oj .... to sie zdarza za czesto... moja cierpliwosc tez ma swoje granice.
a dzis ... dzis znowu anulowano mi wygrany kupon grany na live, ten akurat moge uznac, bo byla faktyczna pomylka kursowa.... ale jak moga oni tlumaczyc anulowanie zakladu live na tenis gzdie kursy wygladaly 1 --1.7 a 2--1.9 bledem w kursach? pzreciez to jest prtaktycznie rownomierne.
pozdro
ps. fajnei byloby zebyscie zamieszczali ich pomylki na wasza niekorzysc.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Expekt jest fatalnym bukmacherem.

Chyba zbyt dużo czasu poświecili na promocje nazwy, a zbyt mało czasu na poprawe usług. Brak zakładów typu DNB na mecze pucharu UEFA, słaba oferta do tego bardzo późno aktualizowana (handicapy w siatkówce czy tenisie pojawiające się na 3 godz. przed meczem...), przeliczanie zakładów niesamowicie powolne!

Do tego wszystko bardzo mało czytelne (dawno przelicznone zakłady nadal znajdują się w zakłade &#39;w trakcie&#39;) i okraszone fatalną funkcjonalnością strony. Wszystko to przypomina bukmacherke internetową... z przed 10 lat.

Szczerze żałuje, że wpłaciłem tam pieniądze. Mimo iż nie najgorzej wyszedłem na ich promocji (100% do 150PLN) to gra w tym bukmacherze była UDRĘKĄ i równo ze zrobieniem obrotu wypłacam kase!

Nauczony doświadczeniem nigdy więcej nie wpłace tam kasy, co i Wam odradzam.
 
snikers 0

snikers

Użytkownik
Mam ostatnio spore problemy z funkcjonowaniem strony. Często samo mnie wylogowuje np. gdy kliknę na jakiś mecz by dodać go na kupon. Teraz strona tak się ślimaczy, że nie mogę się nawet zalogować, a jak już się uda, to niedługo później gdy gdzieś kliknę mnie wyloguje... Zauważył ktoś podobne problemy? Może tyle jest aktywnych użytkowników, że expekt nie wyrabia? Czy może u was wszystko w porządku i to raczej z mojej strony jakieś problemy? Inne strony działają mi normalnie. W czasie teoretycznie mniejszej aktywności użytkowników na stronie, też mnie wylogowywało np. wczoraj późnym wieczorem. Z góry dzięki za pomoc.
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Bardzo dobry i solidny buk. Wypłaciłem tam dziesięciokrotność mojej wpłaty i wszystko odbyło się bez najmniejszego problemu.
Prosto z Polski - znajomy niedawno wypłacał tam podobną sumę. Jakby nie patrzeć, nie są to jakieś strasznie wielkie pieniądze i obyło się bez problemów.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Bardzo fajny i miły buk ???? Czasem mnie wylogowuja ale mowi sie trudno :|. Najfajniejsze jest to, ze mozna grac na wujka i jest bardzo mala minimalna stawka. Szkoda tylko, ze nie maja szerokiej oferty na tenisik ale ogolnie jest dobrze.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Expekt moim zdaniem jest bardzo słabym bukiem, tyle pomyłek które robią nie powinny się zdarzyć, mnie również one nie ominęły mianowicie dzis postawiłem na live prawie całą kase i takim dziwnym trafem ani kuponu w histori zakladow ani w wybrane zaklady nie ma, nie wiem co sie z nimi stało, ale już napisałem do supportu.
 
snikers 0

snikers

Użytkownik
Bez przesady ;) Mi też się takie coś zdarzało, wystarczyło te kilka, kilkanaście minut dłużej poczekać i kasa wpłynęłaby na konto. Wczoraj też tak miałem, kupon znikł zarówno z historii jak i z bieżących zakładów, a kasy nie ma. Po 10 minutach nadal nic, wszedłem jednak na stronę po kolejnych 20 minutach i kasa już była. U Ciebie pewnie też tak się to potoczyło. Co prawda nie powinno się takie coś raczej zdarzać, ale z drugiej strony te nieraz kilka, kilkanaście minut dłużej, nie powinno przecież sprawiać aż tak dużego problemu ;) Problem by był dopiero, jakby kasa faktycznie wcale nie wpływała na konto :-D
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
powiem tak. gralem tam dluuugo . byl to jak dla mnie najlepszy bukmacher. wplacalem srednio w ostatnich miesiacach okolo 5000-7000zl do nich. jak wylpacalem na konto bankowe kasa byla zawsze na drugi dziean , a nawet w ten sam jak wyplacalem rano. ostatnio nawet na mala wyplate trzeba bylo dlugo czekac. do tego jak sie loguje za kazdym razem wyskakuje mi komunikat po algielsku ze gra w moim kraju jest zabroniona i dotyczy to zkladow sportowych;/ od tej pory przestalem tam grac;]
 
S 1

stres

Użytkownik
hehe expekt znowu probuje mnie oszukac:
So 15/11/08 16:21 Kupon stworzony So 15/11/08 16:21 1.87 200.00 PLN przegrany (Sokołów Znicz Jaroslaw - Atlas Stal Ostrow
handicap Pol. Basket liga 2 (-4.5) 1 (+4.5) (72-77) )
co za wscipskie typki tam pracują!!!
 
Do góry Bottom