>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher eWinner - opinie

M 52

moneymaker777

Użytkownik
1602511726687.png 1602511740320.png
Dzisiaj miałem śmieszną sytuację u tego podmiotu zwanego "bukmacherem". Mianowicie, zauważyłem, że mają błąd i wystawione dwa te same mecze i sobie zagrałem "sure beta" na poniżej i powyżej 2.5 map (dwa razy ten sam mecz na to samo zdarzenie w dwie strony). Liczyłem się z tym, że mogą się zorientować i anulować mi kupon, ale najbardziej rozśmieszyło mnie to, że anulowali mi te z wyższym kursem (zaznaczone na czerwono) pisząc, że "LOSOWO" wybrali zdarzenie XDD. Losowo to można puścić kupon w totolotku. Więc poprosiłem, że skoro nie mają argumentu które zdarzenie mi anulowali to niech anulują mi cały kupon, jednak konsultant upierał się, że postąpili słusznie. No i nie mając żadnego argumentu konsultant zakończył czat. Wiem, że próbowałem przycwaniakować stąd, też się nie wykłócam i akceptuję ich decyzję, niemniej jednak uważam, że powinni anulować cały kupon a nie LOSOWE zdarzenie. No ale zawsze ewinnerek sobie zaoszczędził całe 10zł ;) będzie na premię dla wspaniałych bukmacherów, którzy tak dzielnie walczyli o te pieniądze ;)

PS W normalnej sytuacji takie rzeczy zdarzało mi się zgłaszać, na czacie, że bukmacher ma pomyłkę i zazwyczaj w ramach podziękowań dostawałem bonus, nie jakieś super ekstra, ale to zawsze miły gest ze strony bukmachera i uważam, że warto tak robić - to działa na korzyść i klienta i bukmachera. Jednak już dwa razy gdy zgłosiłem błąd "elooserowi", (raz mieli wystawioną linię na spalone w jakimś meczu ligi angielskiej bodajże 8.5 gdzie normalna linia była 3.5) to była odpowiedź "nasi bukmacherzy zajmą się tą sprawą" nawet nie pisali "dziękujemy" i dlatego uznałem, że tym razem sobie spróbuję wykorzystać ich błąd.

Tak więc nie polecam tam grać i nie polecam z nimi mieć cokolwiek do czynienia ;) Omijajcie ich szerokim łukiem.
 
M 52

moneymaker777

Użytkownik
Kolejny raz się dałem nabrać na tych pseudo bukmacherów... Ten bukmacher w ogóle nie ogarnia esportów! Nawet nie umieją ogarnąć że zawodnik nie zagrał na jednej mapie. Ciekawe jakby postąpili jakbym zagrał w drugą stronę ;) Tak samo była sytuacja wczoraj, zagrałem mecz o 16:25 Astralis-Gambit (mecz zaczął się o 16:30) a ci gdy mecz się skończył cofnęli zakład do 16:25 totalnie bezpodstawnie. Na czacie ziomek totalnie nie umiał wytłumaczyć dlaczego mi anulowali zdarzenie i dlaczego niby u nich jest 16:25. Niby powołują się w oznaczeniach na HLTV i na Liquipedie gdzie ewidentnie jest godzina rozpoczęcia 16:30 więc skąd u nich 16:25? NIE WIEM. Kupon finalnie nie wszedł ale od razu widać, że kombinują ;) 1607191546347.png 1607193091674.png
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
W 1,1K

wojtekpln

Użytkownik
Brak sprawdzenia obrotu bonusem na koncie, słabe ale ok kilka bukmacherów też nie ma tej opcji. Tylko śmieszne jest, że po kontakcie na czacie gość liczy na kalkulatorze Twoje stawki do obrotu i czekasz co najmniej kilka minut na odpowiedź.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Brak sprawdzenia obrotu bonusem na koncie, słabe ale ok kilka bukmacherów też nie ma tej opcji. Tylko śmieszne jest, że po kontakcie na czacie gość liczy na kalkulatorze Twoje stawki do obrotu i czekasz co najmniej kilka minut na odpowiedź.
Jest już taka możliwość zdaje się, ale jeżeli chodzi o buka to słabiutko. Kupon za 400.00 i nie na jakieś tropiki czy inne egzotyki tylko WTA + KHL i 3 razy błąd i info, żeby skontaktować się z obsługą. Obsługa prosi o screen, a kursy już dawno zmienione, bo kupon 2 zdarzenia prematch i 1 live. Ostatecznie obsługa live po weryfikacji mi to przepchnęła, ale sam fakt.. kursy prematch też w międzyczasie obniżone o 0.01 i 0.02 wybranych spotkań.
 
BrooklynBouncee 3K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Kolejne ścierwo. Dałem im zarobić ostatni raz. Trzeba sobie zostawić sts i jeszcze może dwóch buków. Przynajmniej wiadomo, że jak wygrasz 1000zł to Ci nie będą robić pod górkę przez kilka dni. Odradzam każdemu granie w tych smiesznych tworach. Miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Uwaga na złodziejski buk Ewinner !!!!!!!!!!
W żużlu jeśli zawodnik dotknie taśmy ,to jeśli postawiliście na tego co dotnął taśmy macie zakład przegrany ,a jeśli daliście innego zawodnika np. tego co wygrał bieg -otrzymujecie ZWROT .Czyli przy jakiekolwiek taśmie w żużlu bukmacher robi zwroty i przegrane zakłady ,więc CZYSTE OSZUSTWO!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
eWinner ostrzegam!! Banda oszustów! Oto reklamacja, którą zlali, nic dodać, nic ująć
Szanowni Państwo,
piszę do Państwa z reklamacją dotyczącą rozliczenia spotkania Górska – Niewiadomska podczas turnieju pocieszenia Mistrzostw Polski Kobiet rozgrywanych w Bytomie. Spotkanie zostało rozegrane do 4 wygranych gemów, w formule skróconej, o której w Państwa ofercie nie było mowy (na dowód posiadam screen z singla panów, w którym w jednej zakładce widnieją spotkania turnieju głównego – rozgrywanego w normalnym trybie, jak również turnieju pocieszenia – rozgrywanego w trybie do 4 wygranych gemów).
Nie było to wiadomo dla postronnego kibica, nawet gdyby znał oficjalną stronę, na której można śledzić wyniki z danego turnieju – portal.pzt.pl, a oto dokładny link do eventu -https://portal.pzt.pl/TournamentResults.aspx.... Wzmianki o formule rozgrywania turnieju pocieszenia nie było nawet na wczorajszym planie gier, link ->> https://portal.pzt.pl/TournamentOrderOfPlay.aspx... .
Ponadto wczorajsze spotkania rozpoczęte o godzinie 9 na nawierzchni ceglanej zostały dokończone na nawierzchni twardej. Przesyłam Państwu również Regulamin Turniejowy PZT, w którym nie ma narzuconej formuły rozgrywania turnieju pocieszenia, to sędzia na miejscu o tym decyduje, w zależności od czasu i dostępności kortów. Tak naprawdę nikt poza zainteresowanymi nie wiedział wcześniej o formule jego rozgrywania.
Podsumowując:
1) Brak informacji o formule rozgrywania na Państwa stronie
2) Wszystkie spotkania w jednej zakładce – Mistrzostwa Polski – część grana w jeden sposób, część w drugi – brak informacji
3) Brak jakiejkolwiek informacji na stronie Polskiego Związku Tenisowego w zakładce turniejowej
4) Brak jakiejkolwiek informacji w zakładce planu gier na dzień wczorajszy o formule rozgrywania turnieju pocieszenia
5) Zmiana nawierzchni podczas trwania spotkań rozpoczętych o godzinie 9
6) Brak narzuconej formuły rozgrywania turnieju pocieszenia – regulamin turniejowy PZT
Zatem, wnoszę o rozliczenie spotkania Górska – Niewiadomska po kursie 1,00, zgodnie z obowiązującymi zasadami w całym świecie bukmacherskim.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
eWinner ostrzegam!! Banda oszustów! Oto reklamacja, którą zlali, nic dodać, nic ująć
Szanowni Państwo,
piszę do Państwa z reklamacją dotyczącą rozliczenia spotkania Górska – Niewiadomska podczas turnieju pocieszenia Mistrzostw Polski Kobiet rozgrywanych w Bytomie. Spotkanie zostało rozegrane do 4 wygranych gemów, w formule skróconej, o której w Państwa ofercie nie było mowy (na dowód posiadam screen z singla panów, w którym w jednej zakładce widnieją spotkania turnieju głównego – rozgrywanego w normalnym trybie, jak również turnieju pocieszenia – rozgrywanego w trybie do 4 wygranych gemów).
Nie było to wiadomo dla postronnego kibica, nawet gdyby znał oficjalną stronę, na której można śledzić wyniki z danego turnieju – portal.pzt.pl, a oto dokładny link do eventu -https://portal.pzt.pl/TournamentResults.aspx.... Wzmianki o formule rozgrywania turnieju pocieszenia nie było nawet na wczorajszym planie gier, link ->> https://portal.pzt.pl/TournamentOrderOfPlay.aspx... .
Ponadto wczorajsze spotkania rozpoczęte o godzinie 9 na nawierzchni ceglanej zostały dokończone na nawierzchni twardej. Przesyłam Państwu również Regulamin Turniejowy PZT, w którym nie ma narzuconej formuły rozgrywania turnieju pocieszenia, to sędzia na miejscu o tym decyduje, w zależności od czasu i dostępności kortów. Tak naprawdę nikt poza zainteresowanymi nie wiedział wcześniej o formule jego rozgrywania.
Podsumowując:
1) Brak informacji o formule rozgrywania na Państwa stronie
2) Wszystkie spotkania w jednej zakładce – Mistrzostwa Polski – część grana w jeden sposób, część w drugi – brak informacji
3) Brak jakiejkolwiek informacji na stronie Polskiego Związku Tenisowego w zakładce turniejowej
4) Brak jakiejkolwiek informacji w zakładce planu gier na dzień wczorajszy o formule rozgrywania turnieju pocieszenia
5) Zmiana nawierzchni podczas trwania spotkań rozpoczętych o godzinie 9
6) Brak narzuconej formuły rozgrywania turnieju pocieszenia – regulamin turniejowy PZT
Zatem, wnoszę o rozliczenie spotkania Górska – Niewiadomska po kursie 1,00, zgodnie z obowiązującymi zasadami w całym świecie bukmacherskim.
A co ich regulamin mowi o tym? Oni tez daja zwroty w takim przypadku czy nie?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
A co ich regulamin mowi o tym? Oni tez daja zwroty w takim przypadku czy nie?
Oni w ogóle nie zakładają takiego przypadku. Mają napisane oficjalny wynik meczu, a wielu podpunktach mają wymieniony wynik seta w tenisie, jako domyślny ten do 6. W jednej zakładce mieli umieszczone spotkania toczone w różnych formatach. Podejrzewam, że nawet nie wiedzieli co to wstawiają, a gdybym ja wiedział o skróconym formacie, nigdy bym tego nie zagrał
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Oni w ogóle nie zakładają takiego przypadku. Mają napisane oficjalny wynik meczu, a wielu podpunktach mają wymieniony wynik seta w tenisie, jako domyślny ten do 6. W jednej zakładce mieli umieszczone spotkania toczone w różnych formatach. Podejrzewam, że nawet nie wiedzieli co to wstawiają, a gdybym ja wiedział o skróconym formacie, nigdy bym tego nie zagrał
a nie maja zapisu, ze jak sie zmieni reguly gry w trakcie spotkania np. skroci sie je to nie uznaja zwrotow? I wtedy przyznaja zwroty tylko za dokladny wynik i takie tam?
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
a nie maja zapisu, ze jak sie zmieni reguly gry w trakcie spotkania np. skroci sie je to nie uznaja zwrotow? I wtedy przyznaja zwroty tylko za dokladny wynik i takie tam?
Oni uznają, że to było wiadomo, że będą grały do 4. Tylko nikt poza sędzia, zainteresowanymi zawodniczkami tego nie wiedział. Nie wiedziałem o tym ja, ewinner, ani nikt postronny, gdyż nie było informacji u bukmachera, ba, nie było informacji na oficjalnym planie gier dostępnym w Internecie. Regulamin turniejowy Polskiego Związku Tenisowego również tego nie narzuca... A oni twierdzą, że to było wiadome 🤣
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Moja opinia na temat tego bukmachera jest mocno negatywna. Szczerze nie polecam, zwłaszcza osobą które chcą korzystać z różnego rodzajów bonusów, np. nie można skorzystać z weekendowej promocji na piłkę nożną jeżeli nie skorzystałeś z promocji "powitalnych". U innych bukmacherów można korzytsać z kilku promocji jednocześnie, a otrzymane środki są jako "oczekujące" i czekają na obrót - tutaj jak masz aktywny jeden bonus to już z innych promocji nie skorzystasz. Zasady "freebet-ów" również dno i muł - od wygranej odliczają kwotę freebet-u, a maksymalny kurs jaki możemy zagrać to 10. Regulaminy popisane tak, że wszystko mogą anulować wedle swojego uznania. Promocje u tego bukmachera to raczej pułapki na graczy.

Sama oferta zakładów również nie jest rozbudowana. Czasami zdarzają się zaniżone linie lub wyższe kursy niż u innych bukmacherów ale to bardzo rzadko.

Jeżeli ktoś się zastanawiał nad nimi to gorącą polecam poszukać innego bukmachera. Mam nadzieję, że tego typu "bukmacherzy" znikną z rynku.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Moja opinia na temat tego bukmachera jest mocno negatywna. Szczerze nie polecam, zwłaszcza osobą które chcą korzystać z różnego rodzajów bonusów, np. nie można skorzystać z weekendowej promocji na piłkę nożną jeżeli nie skorzystałeś z promocji "powitalnych". U innych bukmacherów można korzytsać z kilku promocji jednocześnie, a otrzymane środki są jako "oczekujące" i czekają na obrót - tutaj jak masz aktywny jeden bonus to już z innych promocji nie skorzystasz. Zasady "freebet-ów" również dno i muł - od wygranej odliczają kwotę freebet-u, a maksymalny kurs jaki możemy zagrać to 10. Regulaminy popisane tak, że wszystko mogą anulować wedle swojego uznania. Promocje u tego bukmachera to raczej pułapki na graczy.

Sama oferta zakładów również nie jest rozbudowana. Czasami zdarzają się zaniżone linie lub wyższe kursy niż u innych bukmacherów ale to bardzo rzadko.

Jeżeli ktoś się zastanawiał nad nimi to gorącą polecam poszukać innego bukmachera. Mam nadzieję, że tego typu "bukmacherzy" znikną z rynku.
Nie doczytałeś regulaminu i teraz narzekasz. Oferty powitalne można anulować na czacie to raz, drugi raz u wielu bukmacherów jest tak, nie tylko na eWinnerze, że tylko możesz mieć jeden bonus aktywny, numer 3 to już kompromitacja z twojej strony - freebety tak działają a maksymalny kurs jest akceptowalny. Jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem to akurat chyba najlepszy buk w Polsce. 3-krotny obrót po łącznym kursie 2,5 kuponu bez minimalnego kursu zakładu powinien służyć za przykład dla innych naszych buków.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nie doczytałeś regulaminu i teraz narzekasz. Oferty powitalne można anulować na czacie to raz, drugi raz u wielu bukmacherów jest tak, nie tylko na eWinnerze, że tylko możesz mieć jeden bonus aktywny, numer 3 to już kompromitacja z twojej strony - freebety tak działają a maksymalny kurs jest akceptowalny. Jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem to akurat chyba najlepszy buk w Polsce. 3-krotny obrót po łącznym kursie 2,5 kuponu bez minimalnego kursu zakładu powinien służyć za przykład dla innych naszych buków.
No z tym najlepszym obrotem to poleciałeś. Bestbet, Fuksiarz, Fortuna, Superbet biją ich na głowę pod tym względem. A wymieniam z pamięci, więc jeszcze kilka mogło by się znaleźć. W ogóle dziwne, że aż tak chwalisz sobie 3-krotny obrót po dość dużym kursie. Nawet nie porównując do innych firm to warunki średnio korzystne
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Nie doczytałeś regulaminu i teraz narzekasz. Oferty powitalne można anulować na czacie to raz, drugi raz u wielu bukmacherów jest tak, nie tylko na eWinnerze, że tylko możesz mieć jeden bonus aktywny, numer 3 to już kompromitacja z twojej strony - freebety tak działają a maksymalny kurs jest akceptowalny. Jeśli chodzi o warunki obrotu bonusem to akurat chyba najlepszy buk w Polsce. 3-krotny obrót po łącznym kursie 2,5 kuponu bez minimalnego kursu zakładu powinien służyć za przykład dla innych naszych buków.

1. Regulamin czytałem. Nie narzekam tylko ostrzegam ewentualne osoby aby sobie zwrócili uwagę na pewne sprawy przed założeniem tam konta. Jak dla mnie inny bukmacherzy mają dużo bardziej przejrzystsze warunki i lepsze warunki promocji.

2. Pierwszy raz się z tym spotykam. Tak, można mieć jeden bonus aktywny do obrotu ale to nie znaczy, że nie możesz korzytsać z innych promocji w tym czasie. Gram jeszcze w Superbet i Betclic, wcześniej w totolotku i sts i nigdy się z takim czymś nie spotkałem.

3. Kwestia freebtów - nie u wszystkich. Przykład Superbet i ich freebety super spin. W STS chyba też nic nie odejmowali z wygranej z freebet-a (już dokładnie nie pamiętam bo jakiś czasem temu to było).

4. Obrót bonusem: Wprowadzasz w błąd. Jak już coś to 6 krotny obrót bonusem po kursie 2,50 + po przed rozpoczęciem obrotu bonusem musisz zrobić 1 obrót wpłaty po kursie 1,5, czyli podsumowując wychodzi 4 krotny obrót wpłaty. Mój przykład muszę wykonać obrót 4k w 30 dni, żeby dostać 500zł. Dużo - nie dużo kwestia indywidualna.Jak dla mnie dużo. Przykład dla innych buków piszesz xD. Popatrz na warunki obrotów bonusów w Superbet. W betclik też mają 6-krotny obrót bonusami tylko z kursem 2,0 wiec również mają lepsze warunki niż w tym całym ewinerze.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
No z tym najlepszym obrotem to poleciałeś. Bestbet, Fuksiarz, Fortuna, Superbet biją ich na głowę pod tym względem. A wymieniam z pamięci, więc jeszcze kilka mogło by się znaleźć. W ogóle dziwne, że aż tak chwalisz sobie 3-krotny obrót po dość dużym kursie. Nawet nie porównując do innych firm to warunki średnio korzystne
No z tym się nie zgodzę, kwestia indywidualna według mnie, bo dla mnie większą wartość ma bonus od wpłaty niż cashback. Nie mówię o promocjach powitalnych, ale o stałych, regularnych bonusach.

1. Regulamin czytałem. Nie narzekam tylko ostrzegam ewentualne osoby aby sobie zwrócili uwagę na pewne sprawy przed założeniem tam konta. Jak dla mnie inny bukmacherzy mają dużo bardziej przejrzystsze warunki i lepsze warunki promocji.

2. Pierwszy raz się z tym spotykam. Tak, można mieć jeden bonus aktywny do obrotu ale to nie znaczy, że nie możesz korzytsać z innych promocji w tym czasie. Gram jeszcze w Superbet i Betclic, wcześniej w totolotku i sts i nigdy się z takim czymś nie spotkałem.

3. Kwestia freebtów - nie u wszystkich. Przykład Superbet i ich freebety super spin. W STS chyba też nic nie odejmowali z wygranej z freebet-a (już dokładnie nie pamiętam bo jakiś czasem temu to było).

4. Obrót bonusem: Wprowadzasz w błąd. Jak już coś to 6 krotny obrót bonusem po kursie 2,50 + po przed rozpoczęciem obrotu bonusem musisz zrobić 1 obrót wpłaty po kursie 1,5, czyli podsumowując wychodzi 4 krotny obrót wpłaty. Mój przykład muszę wykonać obrót 4k w 30 dni, żeby dostać 500zł. Dużo - nie dużo kwestia indywidualna.Jak dla mnie dużo. Przykład dla innych buków piszesz xD. Popatrz na warunki obrotów bonusów w Superbet. W betclik też mają 6-krotny obrót bonusami tylko z kursem 2,0 wiec również mają lepsze warunki niż w tym całym ewinerze.
Generalnie zgodzę się z tym, że promocje powitalne są lepsze u niektórych buków, ale nie wprowadzam w błąd (3x przy innych promocjach, a 6x przy powitalnym). Paradoksem jest, że lepsze warunki obrotu właśnie to 3x jest przy cotygodniowych ofertach aniżeli przy bonusie od pierwszego czy drugiego depozytu. Podsumowując ja polecam, Ty nie, każdy ma swoje subiektywne odczucia.
 
Do góry Bottom