>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher eWinner - opinie

K 650

kamil997

Użytkownik
Ciekawą opcje mają w sekcji "custom bet" 
Można stawiać zakłady na kolejkę over/under, gospodarze/goście na 1 dzień ( np. na dziś 3 mecze ekstraklasy tylko ) oraz mecze drużyn które nie grają ze sobą np. dziś Napoli vs Roma gdzie wynik liczy się z bramek strzelonych przez te drużyny w ich meczach.
Poza tym strona i czat wygląda jak kopia Etoto.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Również polecam, wypłata mi doszła w przeciągu 20 minut, bardzo fajny bonus na start, kursy jak porównywałem z Forbetem to ciut wyższe. Oferta na live mogłaby być bogatsza, tutaj sporo jeszcze tracą. 
 
M 52

moneymaker777

Użytkownik


Jak dla mnie dramat!

Brak esportów i odrzucane kupony na tenisa za 150zł (bonusowe). Gdy stawiałem mecz, dostałem komunikat, że został odrzucony przez MTS, więc napisałem na czat gdzie Pani konsultantka napisała mi, to decyzja działu bukmacherskiego i że gracze i zdarzenia mają limity (założyłem nowe konto więc nie sądzę żebym miał jakiś limit, a jeżeli zdarzenia mają limity takie, że nie można zagrać za 150zł to trochę mija się z ich branżą). Zapytałem więc dlaczego jest taki limit i że to trochę przesada, to dostałem odpowiedź: "W takich przypadkach jedyna opcja zagrania kuponu to zmniejszenie stawek. Nie jest to zależne od nas a od MTS". Zmniejszenie stawek? To jak mam wykorzystać ich bonus? Bezsensu... I jeszcze śmierdzi to strasznie bo najpierw dostaje odpowiedź, ze to decyzja działu bukmacherskiego, a później, że nie mogą nic zrobić bo to jakiś MTS robi?! :D 

Tylko ligę mistrzów i reprezentacje chyba można tam grać... Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. Ogólnie bardzo nie polecam
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 17 października 2019 19:40 przez moneymaker777WOW EWINNER DODAŁ ESPORTY! tylko jak widać 10zł to za duża stawka ???? żart nie bukmacher ;)
Moim zdaniem w takim przypadku należałoby od razu się pożegnać i wypłacić depozyt.
Mnie zastanawia jedno, bukmacherzy przecież wiedzą, że takimi limitami robią sobie antyreklamę w sieci. To dlaczego tak się dzieje?
Moim zdaniem większość grających wysyła jakieś taśmociągi, przegrywają i niszowy bukmacher swoje zyski opiera właśnie na takich graczach. Tych grających single za duże stawki zwyczajnie się obawiają i mają gdzieś opinie na sieci na forach, ponieważ zarabiają na tych pierwszych. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


4,9 mld PLN kosztowała Polskę afera SKOK-ów. W jej wyniku 250.000 osób zostało poszkodowanych (tyle co mieszkańców Gdyni).
I właśnie w Gdyni powstaje nowy bukmacher powiązany ze SKOK-ami. Chodzi oczywiscie o eWinner.

Skład Zarządu:
  • Grzegorz Nowak (Prezes)
  • Agnieszka Zielińska-Kułaga
  • Dominika Dębicka-Kamińska
  • Edyta Grzybowska
Wszystkie te osoby są powiązane ze SKOK-ami, Europejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości, a także z Fundacją im. Franciszka Stefczyka. 
Upadłe kasy SKOK kosztowały państwo polskie miliardy złotych (w wypadku bankructwa nie było gwarancji, ale państwo polskie wypłaciło odszkodowania), a poszkodowanych było ok. 250.000 osób (0,65% wszystkich mieszkańców Polski albo inaczej liczba mieszkańców... Gdynii). 
Do 2018 roku koszty "afery SKOK" wyniosły 4,9 mld PLN. Miliardów, nie milionów. Dla porównania planowane dochody całego państwa polskiego w 2019 roku szacowano na 388 mld PLN. Odszkodowania stanowią ponad 1% tych dochodów.

Calosc artykulu do poczytania:
https://www.surebety.pl/artykul/ewinner?fbclid=IwAR0X2zuqi25CGLueSj2K7lCqoHdLY49_w-ph-VDUnNIS5VszUmux0KiqfTs
 
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
bukmacher ingerujący w kursy po wysłaniu kuponu do akceptacji nigdy nie będzie poważnym podmiotem. szkoda zachodu, aby korzystać z ich ofert bonusowych. 


 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ktoś tam gra jeszcze? Dziwna sytuacja czat niedostępny. Status wypłaty SUKCES a pieniędzy na koncie brak. Wycofują się podobnie jak Milenium?
 
staneeslaw 64

staneeslaw

Użytkownik
A macie jakieś opinie o aplikacji ewinnera? Ja póki co gram gdzieś indziej, chociaż nie powiem, że kusi mnie ten ich custom bet.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A macie jakieś opinie o aplikacji ewinnera? Ja póki co gram gdzieś indziej, chociaż nie powiem, że kusi mnie ten ich custom bet.
Jezeli chodzi o aplikacje to mam tylko jeden błąd. Chodzi o to ze przy logowaniu wyskakuje czarny ekran i trzeba na nowo wlaczyc aplikacje.
Natomiast jak juz ponownie ją uruchomimy to jest wszystko w porzadku..nic sie nie zacina, jest przejrzysta i prosta. Obstawianie live działa w porownaniu do strony internetowej na komputerze stacjonarnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Kursy dobre, duża ilość zakładów sportowych, custom bet też jest. Sprawnie wszystko chodzi na stronie u mnie. Minus to zasady obrotu bonusem od drugiej wpłaty-obrót x6 po 2.5.
Aplikacja średnia.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Czytajcie regulaminy promocji. Naciąłem się na freebecie za kupon na żużel. Freebeta nie dostałem, bo okazało się, że najpierw muszę skorzystać z bonusa od drugiego depozytu.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Szkoda czasu na to coś co nazywa się firmą bukmacherska a w rzeczywistości jest tworem nie przyjmowania zakładów bukmacherskich. Rozdaja jakies freebety których nie idzie wykorzystać nawet na LE i za każdym razem trzeba wbijać na czat aby łaskawie kupon na Ligę Europy postawić.
 
Do góry Bottom