Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

moneymaker777

moneymaker777
Kwi 2019
6
52
Kwiecień 2019
1 dzień, 15 godzin temu
6
52
Profil użytkownika moneymaker777 świeci pustkami, ponieważ nic o sobie nie napisał :(

Statystyki

Dział% wpisów
Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie66,7%
Firmy Bukmacherskie33,3%

Ostatnie 20 wpisów na forum

zobacz wszystkie
17 października 2019 19:40
zobacz
WOW EWINNER DODAŁ ESPORTY! tylko jak widać 10zł to za duża stawka 😂 żart nie bukmacher ;)
9 października 2019 16:22
zobacz

Jak dla mnie dramat!

Brak esportów i odrzucane kupony na tenisa za 150zł (bonusowe). Gdy stawiałem mecz, dostałem komunikat, że został odrzucony przez MTS, więc napisałem na czat gdzie Pani konsultantka napisała mi, to decyzja działu bukmacherskiego i że gracze i zdarzenia mają limity (założyłem nowe konto więc nie sądzę żebym miał jakiś limit, a jeżeli zdarzenia mają limity takie, że nie można zagrać za 150zł to trochę mija się z ich branżą). Zapytałem więc dlaczego jest taki limit i że to trochę przesada, to dostałem odpowiedź: "W takich przypadkach jedyna opcja zagrania kuponu to zmniejszenie stawek. Nie jest to zależne od nas a od MTS". Zmniejszenie stawek? To jak mam wykorzystać ich bonus? Bezsensu... I jeszcze śmierdzi to strasznie bo najpierw dostaje odpowiedź, ze to decyzja działu bukmacherskiego, a później, że nie mogą nic zrobić bo to jakiś MTS robi?! :D 

Tylko ligę mistrzów i reprezentacje chyba można tam grać... Pierwszy raz z czymś takim się spotykam. Ogólnie bardzo nie polecam

12 kwietnia 2019 16:06
zobacz

1. Astralis - Natus Vincere

TYP: Astralis @1.35

2.Cloud9 - Team Liquid

TYP: Team Liquid @1.28

3. G2 Esports - Epsilon

TYP: G2 Esports @1.32

AKO @2.281

Bukmacher: forbet

1. Mecz Astralis-Natus Vincere będzie odbywał się na mapie Infrerno, gdzie Astralis nie przegrało tam od  18 spotkań (ostatnio 22.11.2018 z mibr). Duńczyczy nie mają sobie równych ogólnie, a przede wszystkim właśnie na Inferno.

2. Cloud9 jest w trakcie tworzenia nowego zespołu, więc nie mają jeszcze zgrania, natomiast Team Liquid od dłużego czasu trzyma wysoki i równy poziom

3. G2 Esport w końcu zaczęło przypominać sobie swoje najlepsze czasy i grają naprawdę dobrze, szczególnie cieszy wysoka forma snajpera czyli KennegoS. Dodatkowo odkąd przyszdeł Amanek do francuskiej drużyny to G2 pokonało już takie drużyny jak AVANGAR, HellRaisers, Heroic i Valiance.

12 kwietnia 2019 18:33 przez moneymaker777
10 kwietnia 2019 13:00
zobacz

AGO-Tricked

Typ: Tricked win @1,9

AGO wczoraj tragicznie grało z DreamEaters, za to Tricked luzno 2:0 wygrało z Windigo. Myślę że polacy nie dadzą rady dzisiaj.

10 kwietnia 2019 15:51 przez moneymaker777
6 kwietnia 2019 11:11
zobacz

Spotkanie: Renegades-NaVi
Bukmacher: eFortuna

Typ: Renegades
Kurs:
[email protected] (LIVE)

Myślę że warto grać na Renegades, ponieważ myślę, że mapy na których grają w tym spotkaniu są na korzyść Australijczyków.

6 kwietnia 2019 14:06 przez moneymaker777
3 kwietnia 2019 14:39
zobacz

Spotkanie: North-Faze
Bukmacher: STS
Typ: North
Kurs: 2.3

North pokazuje że coś tam gra, ostatnio wygrywając z MiBR i wygrywając po 1 mapie z takimi zespołami jak NRG i NiP. Za to Faze w ostatnich spotkaniach wygląda bardzo słabo (7 przegranych na 10 meczów, w tym wygrane z takimi zespołami jak paiN i ViCi). Jedynie Faze coś pokazuje na jednej mapie (Dust2), ale to moim zdaniem za mało, szczególnie, że North też potrafi tam wygrywać z dobrymi drużynami (wygrana z NaVi 07.02.2019). 

Myślę że po takim kursie można próbować grać zwycięstwo North 

3 kwietnia 2019 20:18 przez moneymaker777
  • Zacząłem nową przygodę

Gratulacje! Napisałeś swój pierwszy wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.