>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

eWinner I liga 2021

Status
Zamknięty.
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Kilka tygodni temu w tym dziale napisałem kilka zdań na temat tego jak mogą potoczyć się mecze półfinałowe. Tak jak pisałem Krosno w łatwy sposób rozprawiło się z Gdańskiem. Druga para mecz rewanżowy dziś. Oczywiście zostaje przy swoim Ostrovia u siebie powinna spokojnie poradzić sobie z Rybnikiem. Żeby Rybnik coś tam zdziałał cała drużyna musiała pojechać bez dziur punktowych a to jest patrząc sportowo raczej mało realne. Weźmy choćby na zestawienie juniorów Krawczyk Szostak vs Tudzież Trześniewski. Szczerze mówiąc duża przewaga na korzyść gospodarzy Do tego nie pewny formą Łogaczow. Na ten moment pewne punkty Rybnika to Rysiu Holta i Wiktor Trofimov a to moim zdaniem jest za mało.

No chyba że aspekt Sportowy nie będzie miał w tym rewanżu znaczenia ale z tego co czytałem Ostrovii zależy na awansie więc nie powinna wypuścić u siebie tej szansy.

Poniżej luźne typy na ten mecz for fun( może ktoś coś wybierze :) bo oczywiście podstawowy zagrany przed półfinałami czyli Awans Ostrovia Ostrów

Ostrovia Ostrów -4.5 pkt kurs 1.45

R. Holta M. J. Jensen Kto Lepszy wszystkie starty się liczą ?

Typ R. Holta

Kurs 1.60

Walasek Holta vs Hansen Łogaczov Kto Lepszy Wszystkie Starty się Liczą

Typ Walasek Holta

Kurs 1.65

Wszystkie zakłady Forbet


Ostrovia planowo ale muszę przyznać że takiego wpier.... jaki otrzymał Rybnik to się nie spodziewałem. Ciekawsze od samego spotkania były wypowiedzi trenera Cieślaka będzie gorąco w Rybnickich Gabinetach w zimie

Kursów jeszcze nie ma i będzie czas jeszcze o tym pisać ale faworytem do WJAZDU do Ekstraligi są w moim przekonaniu zawodnicy z Ostrowa.
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Typy szybkie ode mnie bo w trasie niestety
Ostrovia under 3.5 podwojnych zwyciestw kurs 1.5 Fortuna
Rybnik +10.5 kurs 1.45 sts
Holta over 9.5 kurs 1.8 sts
Jensen over 8.5 kurs 1.7 sts
Bertnzon under 7.5 kurs 2 Fortuna bet dnia
Klindt over 6.5 Kurs 1.55 Fortuna bet dnia
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ostrów - Rybnik
Typ: Ostrów -8.5 @2.01 STS
Według mnie ten mecz będzie dość jednostronny i zobaczymy podobny wynik jak wczorajszym w meczu w Krośnie. Ostrów ma drużynę kompletną, czego nie można powiedzieć o Rybniku. Gomólski, Trofimov czy juniorzy Rybnika są bardzo nie pewni i mogą zawieść na pełnej lini. Natomiast Ostrów ma taki skład że tam każdy może pociagnąć wynik do przodu, tym bardziej że to drużyna z Ostrowem jest tutaj gospodarzem a jak wiemy tutaj Gapiński jak i Walasek czasami czarują na tym torze i mam nadzieję że dzisiaj będzie podobnie.

Do tego na kompletnym luzie pogram sobie:
Trofimov poniżej 3.5 @2.40 Superbet
P.Hansen powyżej 9.5 @1.75 Superbet
Najwięcej punktów w meczu Gapiński @6.0 Superbet oj było blisko
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Bieg juniorski (z handicapem) | Ostrów Wlkp. [-3.5] - Rybnik

Typ na Ostrów 2.52zl. (n) Krawczyk jeździec bez głowy, szybki ale za bardzo chciał

wedlug mnie Krawczyk i Szostak będą walczyć z gomolskim i trofimovem, szczególnie na swoim torze powinni pokonać podwójnie juniorów gości
 
Ostatnia edycja:
K 137

Karion22

Użytkownik
Bieg juniorski (z handicapem) | Ostrów Wlkp. [-3.5] - Rybnik

Typ na Ostrów 2.52zl. (n) Krawczyk jeździec bez głowy, szybki ale za bardzo chciał

wedlug mnie Krawczyk i Szostak będą walczyć z gomolskim i trofimovem, szczególnie na swoim torze powinni pokonać podwójnie juniorów gości
Typ nie wszedł to Krawczyk jeździec bez głowy... Najlepsza para juniorów w lidze, był szybszy od Rybniczan, ale.. dziś szeroka nie chodziła wcale tak jak zwykle i chcąc się tam napędzić jak zawsze, tylko tracił, ale co z tego.. Wygrali bieg. Rozgromili Rybnik. Mają finał. Czekam na wypowiedź Mrozka.

Motywacja ogromna na awans jest w Ostrowie. Dajcie już to Krosno! Wojdyło, Milik na wyjeździe, juniorzy..

Te żale Cieślaka przypomnialy mi przegrany dwumecz Ostrowa z Lokomotivem we finale i aferę. Cały mecz spokojny, bez emocji, bez zmian. Faktu, tu teoretycznie nie miał kto jechać, ale..
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Typ nie wszedł to Krawczyk jeździec bez głowy... Najlepsza para juniorów w lidze, był szybszy od Rybniczan, ale.. dziś szeroka nie chodziła wcale tak jak zwykle i chcąc się tam napędzić jak zawsze, tylko tracił, ale co z tego.. Wygrali bieg. Rozgromili Rybnik. Mają finał. Czekam na wypowiedź Mrozka.

Motywacja ogromna na awans jest w Ostrowie. Dajcie już to Krosno! Wojdyło, Milik na wyjeździe, juniorzy..

Te żale Cieślaka przypomnialy mi przegrany dwumecz Ostrowa z Lokomotivem we finale i aferę. Cały mecz spokojny, bez emocji, bez zmian. Faktu, tu teoretycznie nie miał kto jechać, ale..
Dajcie już ten Ostrów :D Też myślę że macie przewagę ale liczę na trochę szczęscia i emocje do ostatniego wyścigu w Krośnie :d
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Dajcie już ten Ostrów :D Też myślę że macie przewagę ale liczę na trochę szczęscia i emocje do ostatniego wyścigu w Krośnie :d
A to powodzenia życzę :) Chcecie awansować tak jak my chcemy, będzie moc. A do 26.09 daleko, szkoda. Ale ogólnie to tym Waszym juniorom powinni licencje zabrać. Jak można cały sezon jeździć i trenować na danym torze i regularnie mieć problemy z jazdą na nim, kończyć bieg upadkiem?

Tu mamy przewagę, ale.. Gdańsk teoretycznie też miał. Ogień musi być tak jak dziś, albo ewentualnie 55:35 u siebie to koniecznie w pierwszym meczu trzeba zrobić :) A tor od meczu z Bydgoszczą się zmienił, co widać i pasuje naszym. Oli, Walas, Gapa, Hansen.. Klindt też swoje robi, stara się jak może.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
A to powodzenia życzę :) Chcecie awansować tak jak my chcemy, będzie moc. A do 26.09 daleko, szkoda. Ale ogólnie to tym Waszym juniorom powinni licencje zabrać. Jak można cały sezon jeździć i trenować na danym torze i regularnie mieć problemy z jazdą na nim, kończyć bieg upadkiem?

Tu mamy przewagę, ale.. Gdańsk teoretycznie też miał. Ogień musi być tak jak dziś, albo ewentualnie 55:35 u siebie to koniecznie w pierwszym meczu trzeba zrobić :) A tor od meczu z Bydgoszczą się zmienił, co widać i pasuje naszym. Oli, Walas, Gapa, Hansen.. Klindt też swoje robi, stara się jak może.
Co do juniorki to Orgacki zawodnik z ekstraligi i na ten temat się nie wypowiem, A co do Rydlewskiego to porównując jego biegi z początku sezon do teraz to i tak zrobił spory progres, na 2 ligę by sie nadał :D Ale wiadomo że tu macie gigantyczną przewagę.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Co do juniorki to Orgacki zawodnik z ekstraligi i na ten temat się nie wypowiem, A co do Rydlewskiego to porównując jego biegi z początku sezon do teraz to i tak zrobił spory progres, na 2 ligę by sie nadał :D Ale wiadomo że tu macie gigantyczną przewagę.
Wilki nie mogą w Ostrowie zrobić 40 punktow. Patrząc na to jak mocni jesteście u siebie, nawet przewaga w postaci juniorów może w takiej sytuacji nic nie dać. W Ostrowie nawierzchnia delikatnie się zmieniła, atut jak widać jednak jest. Klindt również wsparcie sprzętowe od braci otrzymał, Berntzon w końcu, choć u siebie i tak miał średnia na poziomie 1,90. U Was tutaj nie wierzę w u24, juniorów i Milika, a co dalej? Zobaczymy. Moze Szczepan nie wytrzyma jak trochę gwizdów na dzień dobry usłyszy :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wilki nie mogą w Ostrowie zrobić 40 punktow. Patrząc na to jak mocni jesteście u siebie, nawet przewaga w postaci juniorów może w takiej sytuacji nic nie dać. W Ostrowie nawierzchnia delikatnie się zmieniła, atut jak widać jednak jest. Klindt również wsparcie sprzętowe od braci otrzymał, Berntzon w końcu, choć u siebie i tak miał średnia na poziomie 1,90. U Was tutaj nie wierzę w u24, juniorów i Milika, a co dalej? Zobaczymy. Moze Szczepan nie wytrzyma jak trochę gwizdów na dzień dobry usłyszy :)
Napewno będzie ciekawy dwumecz, i pewnie się do was do Ostrowa wybiorę :D
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ostrów - Krosno
Typ: Bieg juniorski -3.5 Ostrow
Kurs: 2.04 fortuna

Między juniorami Ostrowa I Krosna jest przepaść, jeśli nie będzie żadnego defektu czy też taśmy to typ wejdzie na luzie ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
K 137

Karion22

Użytkownik
Ale będzie meczycho. Ostatnio jak na kupbilet zostało 2500 to był komplet. Dzisiaj zostało 2000. W Ostrowie zachmurzenie, ale bez deszczu. Wczoraj było podobnie, a w piątek trenowali w słonecznej pogodzie :)

Nie odważę się typować tego meczu, bo po prostu nie wiem..
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Lebiediev over 8.5 kurs 1.57sts oraz Walasek -1-Lebiediev 2 kurs 1.85 fortuna
Nic wiecej nie gram,typy na czuja ze Lebiediev dzis moze pojechac grubo i typy w jego kierunku uwazam za dobre😉😉
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Klindt ov. 4 @1.66. pierwszy mecz w sezonie u siebie z takim wynikiem
Milik ov. 4 @2.25.
Bet365

Zostaly dwa najwazniejsze mecze sezonu dla obu druzyn i teoretycznie zawodnicy powinni dac wszystko z siebie.
Dla obu zawodnikow to nie jest udany sezon ale potrafia jezdzic i zrobic te 5 punktow na mecz.
Szybki look i Klindt w kazdym meczu w Ostrowie robil taki over i dzisiaj bez niespodzianek pogodowych rowniez tak powinno byc.
Milik raczej ponizej tych 7-8 punktow na mecz w 1 lidze nie schodzi wiec tez powinien przekroczyc skromny prog 4 punktow. Ma w swoich biegach 3 razy juniorow, co prawda 2 razy z Szostakiem , ktory pokazal ze potrafi jezdzic ale to wciaz mlodziutki junior .
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Powaznie takie linie punktowe tam sa???az sie wierzyc nie chce....gdybym mogl tam pograc to smialo bym atakowal Klindta po takiej linii😉😉
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ostatni nie wypal dzis trzeba sie zrehabilitowac...
Krosno (-6.5)-Ovia 1 kurs 1.7 sts bet dnia
Hansen over 6.5 kurs 1.57 sts
Bertzon under 9.5 kurs 2.01 sts
Gapa under 10.5 kurs 1.84 sts
Walasek under 9.5 kurs 1.84 sts
Tak to widze na ten moment...
Przeciez jesli ovia bedzie pewna awansu to zacznie sie celebra i nikt nie pojedzie juz na maxa do konca,nie zdziwie sie jak Stachu pusci juniorow w nominowanych
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
power30 18K

power30

Forum VIP
Ostatni nie wypal dzis trzeba sie zrehabilitowac...
Krosno (-6.5)-Ovia 1 kurs 1.7 sts bet dnia
Hansen over 6.5 kurs 1.57 sts
Bertzon under 9.5 kurs 2.01 sts
Gapa under 10.5 kurs 1.84 sts
Walasek under 9.5 kurs 1.84 sts
Tak to widze na ten moment...
Przeciez jesli ovia bedzie pewna awansu to zacznie sie celebra i nikt nie pojedzie juz na maxa do konca,nie zdziwie sie jak Stachu pusci juniorow w nominowanych
W ewinner jest Krosno (-4,5) @ 2,0
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Krosno - Ostrów h(0-2.5) [1] 1.70 ewinner

Myślę, że Ameryki nie odkryję, tak jak poprzednicy, którzy także napisali kilka zdań. Sprawa awansu jest w zasadzie rozstrzygnięta i nie ma się co oszukiwać. To, że Ekstraliga dla Krosna byłaby zbyt szybkim krokiem wiadomo było nie od dziś. Szkoda tylko, że poza pierwszym biegiem w Ostrowie dalej nie było widać ambicji i woli walki. Przecież w rundzie zasadniczej pojechali tam kapitalnie. Można było w tym pierwszym spotkaniu finałowym chociaż trochę powalczyć i postraszyć rywala. Ale stało się, jak się stało i dzisiaj mamy 30 punktów zaliczki dla Ostrowa. Niemniej gospodarze na swoim torze dzisiaj będą chcieli zmazać plamę i pokazać, że nie przypadkiem znaleźli się w finale rozgrywek. Z drugiej strony Ostrów też nie będzie raczej wypruwał sobie flaków, by za wszelką cenę ten mecz wygrać. Walasek czy Gapiński do najmłodszych nie należą, z pewnością chcą ten sezon zakończyć bez kontuzji. Tu się liczy awans i to jest rzecz święta. Ciężko będzie Ostrowianom utrzymać koncentrację, gdy zapadnie już rozstrzygnięcie w kwestii awansu, a to gospodarze powinni wykorzystać. Myślę, że wynik może zakręcić się w okolicach 50-40.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom