>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wczoraj Stelmet Falubaz Zielona Góra poinformował, że zwolnił trenera Piotra Żyto. Falubaz zajmuje obecnie drugie miejsce eWinner 1. Lidze ze stratą 3 punktów do Abramczyk Polonii Bydgoszcz. W niedzielnym meczu u siebie z Trans MF Landshut Devils zespół z Zielonej Góry poprowadzi duet Tomasz Szymankiewicz - Marek Mróz.
 
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Michailov -4.5 1.7zl. Lvbet. Słaby typ, przepraszam

Oleg mocno pod formą, pierwszy bieg na Nowaka, przyjemskiego i bartocha, drugi bieg grygolce, puk i bjerre, trzeci bieg bjerre, Kurtz i Becker, ja to widzę tak: 1,1,-,- Wiktor tylko czeka na zmianę
 
Ostatnia edycja:
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Kosciuch under 5.5 kurs 1.57 Sts
Nie chce mi się wierzyć aby taka linie pokryl,dwa biegi ma szalenie ciężkie,jedyny minus to przy wysokim prowadzeniu Bydzi,łódź da pojeździć wszystkim,Norbert niby ten tor lubi ale jednak jestem zdania że pola startowe przy 1 zestawie i rywale to za wysoka półka...liczę też że raz będzie zmieniony...
Iversen over 7.5 kurs 1.8 Sts
Zaryzykuję ostatni raz na niego....takie skojarzenie Bydgoszcz i Iversen to dobre połączenie....zobaczymy czy trafne...ostatni dzwonek żeby się pokazać i coś zarobić,liczę na odrobinę ambicji jego i dobry mecz...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1062
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Berge under 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Zengota over 7.5 kurs 1.84 Fortuna

Oraz wydaje mi się że handi 14.5 na Rybnik też wygląda bardzo fajnie...kurs 1.6 Fortuna

Z typów ryzykownych Bloedern under 6.5 kurs 1.75 Fortuna
Szczepaniak under 9.5 kurs 1.75 fortuna Fortuna ---slyszalem o jakiś problemach sprzętowych Szczepana na dziś miał mieć nowy silnik czy dotarł niewiem ale może jechać z marszu na nim...może być cudo a może być niewypal
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Zdecydowanie za duża nawet na 6 startow
Post automatycznie złączony:

Szczepaniak-Lyager 2 kurs 2.01 Sts
No taki kurs w takiej parze to biorę....puszcze to dla dany bo Duńczyk w ostatnim meczu nie błyszczał...w przypadku remisu mamy zwrot więc typ godny uwagi😉
 
Ostatnia edycja:
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Kursy na dzisiejsze spotkanie pojawiły się u jednego buka i szybko przed pracą spróbuję zaatakować bez większego opisywania. Gdańsk z Z/Z ponownie za Jamroga, Gryszpiński na U24 za Trofimova. Gospodarze z nożem na gardle, po wizycie "motywującej" kibiców i ze swoimi problemami torowo - kadrowymi. Jeśli trójka liderów z Gdańska pojedzie na maksymalnych obrotach to wynik będzie na styku i możliwy w każdą stronę. Jeśli nie to Gniezno to bierze. Remis też możliwy. Skupię się szybko na liniach na poszczególnych zawodników z Gdańska. Wszystko w pierwszych 5 startach więc utrudniony fakt nie wiadomego ustawienia zastępstwa.

Rasmus Jensen under 10,5 @ 2,01 STS

Chciałby się oczywiście z kibicowskiego powodu mylić...:D:D Rasser stracił swój złoty silnik na zawodach w Rybniku. Ten na którym kroił równo w ostatnim czasie. Fajnie jechał również na nim w SEC. Niby w szafie w Gdańsku zostawił drugi zapasowy nie gorszy, ale pewność siebie może zostać zachwiana. Linia w ojej ocenie dość wysoka szczególnie przy kursie w okolicach dwójki.

Lahti over 10,5 @ 2,01 STS

Zupełna odwrotność tutaj. Timo doskonale znający tutejszy owal. Odkąd przyszedł do Wybrzeża notuje super wyniki. Średnia wyjazdowa może nie jest oszołamiająca, ale w zeszłym sezonie domowa średnia w Gnieźnie 2,054 i rok wcześniej 2,226 pkt/bieg wskazuje na dobre rozgryzienie toru.

Gała over 6,5 @ 1,57 STS

Tu kurs dużo niższy, ale i linia do przekroczenia przez Adriana niska. O tym, że zna tor nie trzeba pisać. Jak poradził sobie z presją przyjeżdżając w barwach innej drużyny? W zeszłym roku jadąc ogólnie "średnio" przyjechał z Polonią i zdobył 14 punktów w sześciu startach (3,3,2*,3,3,0) będąc ojcem sukcesu 46-44. Czy zdobędzie dzisiaj tyle punktów? Nie sądzę . Czy przynajmniej połowę z tego? O tym jestem praktycznie przekonany.

Dodatkowo gdzieś zaatakuję linię większą u innego buka gdzie liczą się wszystkie starty bo nie wiadomo czy Adrian nie pojedzie dzisiaj aż 7 razy czego mu oczywiście nie życzę :p

Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1898
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
Wyżej wszystko fajnie opisane, sts już zwiększył over punktowy Gały. Od siebie wrzucę kilka propozycji. Ogólnie straszny rozstrzał z kursami, na Gniezno 1,35 w betclicu, a ewinner już 1,80. Gdańsk powalczy, Jensen, Gała, Lahti powinni zrobić swoje, pytanie czy ktoś jeszcze dorzuci i ile.

#1 T. Lahti powyżej 12.5 punktów (liczą się wszystkie starty) | 1,75 | forbet
#2 Gdańsk +8,5 | betclic | 1,68
#3 Obydwaj zawodnicy zdobędą co najmniej 10 punktów (5 pierwszych startów) Adrian Gała & Timo Lahti | 8,00 | betclic


Kurs 8,00 jest jak najbardziej całkiem realny i warty zagrania za drobne. Obydwaj zawodnicy jeździli w Gnieźnie. Lahti wiadomo obecnie znakomita forma powinien swoje pojechać. Gała w tamtym roku 14 punktów w na tym torze w barwach Bydgoszczy. Może będziemy mieli lekkie de ja vu z roku 2020 kiedy to Gała oraz Lahti w barwach Gniezna, paradoksalnie w meczu z Gdańskiem zdobyli 11+3 oraz 11+1. Miejmy taką nadzieje, a wleci fajny kursik.

edit:Mamy to! Nie trzeba było czekać na 5-ty start obu zawodników. Świetna jazda i ustrzelony kurs 8. Jedyna szkoda, ze pewnie nie wszyscy zdążyliście pograć, bo Betclic szybko zdjął bet z oferty 👊Niestety piąty start i poważnie wyglądający upadek Adriana. Reszta typów również 3/3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3028
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Hellstroem-Bangs poniżej 4,5
1,57 w STS

Przez kontuzję Szlauderbacha musi jechać młody Szwed, który znany jest z tego że przyjeżdżał ostatni na Speedway of Nations. Nie oszukujmy się, gdyby nie kontuzja SS to Szwed by nie wyjechał na tor. A tak ustawiona linia 4,5 gdzie przy pokonaniu tylko juniorów te 3-4 pkt powinien uciułać. 5 to jednak moim zdaniem zbyt wiele, a jeżeli Gniezno będzie przegrywać to PHB jest pierwszy do zmiany z taktycznej. Oto jego biegi (pogrubionym docelowo ci, których PHB może pokonać).
1. Gryszpiński, Lindbaeck, Gała, PHB
5. PHB, Gała, Fajfer, Jamróg (Z/Z)
10. Marciniec, PHB, Lahti, Fajfer
12. Jensen, Czapla, Żupiński, PHB

Studziński lepszy niż Żupiński
1,75 w Forbet

Żupiński to wrak zawodnika, totalnie pogubił się w Toruniu i nie sądzę by przywiózł jakieś większe punkty w tym meczu.
Debiut po powrocie do Gdańska - 2 punkty... Oba na wykluczonym Nile Tuffcie :)
Z drugiej strony Studziński, który rewelacyjnym żużlowcem nie jest i nie będzie, ale na swoim torze juniorów gości powinien pokonać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2975
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Panowie jest mi ktoś w stanie napisać bo jestem w trasie ile pkt ma Jensen chodzi mi o bieg 8...na sf 3 na speedway news 2 na esspedway 2 pkt kto ma rację?
 
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Devils - Krosno
Typ Krosno +6,5
Kurs 1.94
STS na własne życzenie porażka:/

Jak dla mnie będzie to równy mecz bo osłabione brakiem Wacka Krosno przez z/z może zostać wzmocnione. Do z/z mamy trójkę pewniaków Szczepan Tofik i Andrzej w sumie od postawy tego ostatniego, która ostatnio jest słabsza wiele zależy. Jednak Andrzej to nie byle młokos by nie wyciagać wniosków ze słabszych występów. Do kompletu równi juniorzy, którzy może z Norickiem nie powalczą ale Erica spokojnie mogą objechać. a nie tracenie w biegach gdzie junior będzie bardzo ważne. Najbardziej boję się Śiwego, bo on ma swoje problebmy w głowie plus ostatnio też nie błyszczy, ale jego można zmieniać w razie gdyby mecz źle układął się wynikiem. a 7 biegów dla Andrzeja czy Tofika to woda na młyn dla tego typu.

Po drugiej stronie Dvelis, którego sam skazywałem na pożarcie jednak walczą jak mogą. W ostatnim czasie zaobserwowałem u nich lekką zadyszkę, Wiadomo że Berge i Hukenbeck to nie ogóry i u siebie gryzą tor, ale jednak mimo wszystko to za mało i wygrywanie meczów zależy od 2 linii a z nią jest różnie. Dziś po kontuzji do składu wraca Heartel jest też drewniany Kim , który ranił moje oczy w ubiegłym roku, pomimo poprawy jazdy na Polskich torach to dla mnie żaden pewniak. Przewaga na u24 widoczna. i na swoim torze silniejszy junior podstawowy. Jednak właśnie ta różnica może sprawić, że Devils dziś wygra, ale nie zrobi tego większą ilościa punktów niż 6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
karfus 92,1K

karfus

Użytkownik
Od siebie trzy typy na dzisiejszy mecz:
Berge over 8.5 | 1.70 | betclic

Dmitri jeździ zecydowanie słabiej niż przed rokiem, gdzie miał średnią biegową w granicach 2,5 i chyba była to najlepsza średnia w drużynie, aczkolwiek ostatnio zwyżka formy i 9 powinien przywieźć.

Kim Nilsson | under 8.5

Jeździ w parze z Kaiem na którym powinien tracić, mimo udanego debiutu na tym torze jednak Krosno to nie Gniezno i będzie mu ciężkiej o powtórkę wyniku, 9pkt nie przywiezie.

Krosno +12.5 | 155 | etoto

Handicap 12.5 wydaje się bezpieczny, Krosno powalczy o bonusa

edit:8+1 Berge, szkoda 0 w pierwszym starcie i wykluczenia w ostatnim bo był dziś szybki, reszta +
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1309
W 858

woffi2013

Użytkownik
Z tym ZZ to ciekawe tylko skąd info, że takie zrobią, bo raczej jest to wątpliwe.

===

jednak jest ZZ faktycznie, ale dla mnie to co najmniej dziwne, bo tym sposobem wyrzucili Milika z 3 meczów łącznie, a korzyść z tego ZZ dziś żadna.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Rybnik - Gdańsk
Typ Rybnik -10
Kurs 2.61
Sts Słaby początek i brak taktycznych w ciągu meczu spowodował podwójna taktyczna w 14 i nie było co zbierać . Jensen show

Na wstępie dla hejterow zaznaczę że nie mam znajomości z nikim z północnych ośrodków żużlowych nie znam też Adriana i z nim godzinę temu nie rozmawiałem ale głośnym echem obija się informacja że dziś Adriana nie zobaczymy nie ma też Jamroga więc zostaje dwójka pewniaków Rasmus i Timo na dokładkę Wiktor z juniorami mają trzymać wynik meczu? Nie widzę tego

Jeśli Gdańsk jedzie bez Galy to czeka nas pogrom

Nawet jeśli info nie zostanie potwierdzone to dla Rybnika to mecz o życie potrzebują wygranej by nie spaść do 2 ligi. W ogóle to jakim składem oni znajdują się obecnie na dnie też dziwi. Bo nawet gdyby jechał Gala mogą wygrać wysoko ocierając się o bonus.

Jeśli Gdańsk jedzie z Gala to będzie ciężej ale nie do wykonania bo Rybnik jedzie o utrzymanie. Gdańsk swoje już prawie zrobił mają awans do po co kilka kolejek wstecz nie było takie oczywiste. Pozwolę sobie nie opisywać potencjału zawodników i oczekiwań co do nich przy absencji

-------------------------

Edit

Mój błąd że informacja jest powszechna zatem gratulacje dla analityka.

Analiza zbędna jednak zanzacze z walczącym o życie Rybnikiem przyjedza zespół dziurawy jak ser. Rybnik ma dużą szansę na bonus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom