>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Polscy sędziowie to ku*wy sprzedawczykowie. Odechciewa się absolutnie stawiania czy ogólnie oglądania, pasjonowania się żużlem po tym cyrku w 15 biegu za wykluczenie Zengoty, przecież tam nawet mikroruchu nie było. Bezwzględnie mecz „za 4 punkty'', o utrzymanie a sędzia robi takie jaja. Dno...
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
Wydaje mi się, że sędzia pochopnie wykluczył Lindbaecka i chciał oddać Startowi tym wykluczeniem Zengoty. Podobnie jak w piłce i podobnie jeden błąd "naprawił" drugim błędem.
 
karfus 98,2K

karfus

Użytkownik
Kontrowersyjne wykluczenie Zengiego w 15 imo.
Dla mnie to jest parodia w wykonaniu sędziego. Nie wiem co on tam widział, start jak najbardziej prawidłowy. Jeśli nie przerwał pierwszego biegu w wykonaniu Kildemanda, ktory wystrzelił jak z procy przy nierównym starcie, to jakim prawem przerywa 15sty bieg.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Kontrowersyjne wykluczenie Zengiego w 15 imo.
Kontrowersyjna to czerwona kartka dla Lidnbecka. Rozumiem w takiej sytuacji upomnienie lub żółta kartkę ale nie wykluczenie z meczu.
Oczywiście wykluczenie Zengoty to też parodia.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
A zagrywka Tungate'a w zeszłym roku w Bydgoszczy ? Też poszła noga, z tym że spowodowała upadek - może z miejsca mają sypać czerwone za takie zagrywki ?
 
maniek81 340,7K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
O. Fajfer zdobędzie co najmniej 1 punkt w każdym biegu 1.70 forbet
Nieoczekiwanie już w pierwszym biegu u Oskara zero 🤦

Czwartkowe spotkanie nie było zbyt udane w wykonaniu krajowego lidera gnieźnieńskiej drużyny. Sam przyznał, że nie mógł trafić z ustawieniami na twardym torze i się męczył. Dzisiaj nowy dzień, inny tor i uważam, że będzie lepiej. W pierwszych trzech startach w parze z juniorem albo Kozą, więc powinna być formalność. Pozostaje start w biegu 13 i nominowanym, ale to już powinien być spasowany, by powalczyć z resztą stawki. I ewentualnie bieg z rezerwy taktycznej, ale jeśli Start myśli o bonusie w tym meczu, to Oskar musi punktować.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
U wilków dziś na juniorce Kacper szopa, w sts jest bieg juniorski że Orzeł nie przegra po kursie 1,52 perełka
 
Otrzymane punkty reputacji: +630
karfus 98,2K

karfus

Użytkownik
#1 K. Nilsson poniżej 6.5 | 2.01 | sts
Wydaje mi się że 7 oczek to trochę za dużo jak na debiut ligowy na tym torze. Pierwszy bieg dość łatwy, chociaż w mojej ocenie przyjedzie za Bloedornem, niewiadomo jak dyspozycja Szymona, kolejne biegi już cięższe. Dwa razy z Huckenbeckiem i Fajferem, którzy powinni być szybcy na tym torze, liczę dzisiaj również na punkty Lindbecka.
1BIEG - Bloedorn, Szlauderbach, Nilsson, Czapla
2BIEG- Studziński, Nilsson, Fajfer, Huckenbeck
3BIEG- Huckenbeck, Lindbaeck, Nilsson, Koza
4BIEG- Nilsson, Fajfer, Berge, Kildemand
edit: Niesamowity debiut Nilssona 11pkt, dwa razy przed Huckenbeckiem mówi wiele.

#2 H2H Szlauderbach(+1) - Koza | 1.60 | fortuna
Wydaje mi się, że Szlauderbach jest w lepszej dyspozycji od Kozy, a tutaj jeszcze mamy dodani handicap u Szymona.
Co najważniejsze, Szlauderbach w tamtym roku w barwach Rawicza, jeździł bardzo dobrze na torze w Landshut, mimo iż Rawicz dostał lanie do 30 i 25, to Szymon przywiózł 10 i 8 punktów.
edit: 4 punkty Kozy to było do ugrania, niestety w pierwszym biegu upadek Szymona i szpital :(

#3 P. Kildemand poniżej 9.5 (liczą się wszystkie starty) | 1.65 | forbet
Dość duża linia, cieżko będzie o dwucyfrówkę, na torze w Landshut.
 
Ostatnia edycja:
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
#1 K. Nilsson poniżej 6.5 | 2.01 | sts
Wydaje mi się że 7 oczek to trochę za dużo jak na debiut ligowy na tym torze. Pierwszy bieg dość łatwy, chociaż w mojej ocenie przyjedzie za Bloedornem, niewiadomo jak dyspozycja Szymona, kolejne biegi już cięższe. Dwa razy z Huckenbeckiem i Fajferem, którzy powinni być szybcy na tym torze, liczę dzisiaj również na punkty Lindbecka.
1BIEG - Bloedorn, Szlauderbach, Nilsson, Czapla
2BIEG- Studziński, Nilsson, Fajfer, Huckenbeck
3BIEG- Huckenbeck, Lindbaeck, Nilsson, Koza
4BIEG- Nilsson, Fajfer, Berge, Kildemand

#2 H2H Szlauderbach(+1) - Koza | 1.60 | fortuna
Wydaje mi się, że Szlauderbach jest w lepszej dyspozycji od Kozy, a tutaj jeszcze mamy dodani handicap u Szymona.
Co najważniejsze, Szlauderbach w tamtym roku w barwach Rawicza, jeździł bardzo dobrze na torze w Landshut, mimo iż Rawicz dostał lanie do 30 i 25, to Szymon przywiózł 10 i 8 punktów.

#3 P. Kildemand poniżej 9.5 (liczą się wszystkie starty) | 1.65 | forbet
Dość duża linia, cieżko będzie o dwucyfrówkę, na torze w Landshut.
Lindbaeck chyba po dostaniu czerwonej kartki nie może jechać w tym meczu, ale pewny nie jestem..
 
G 34,2K

gkskubik

Użytkownik
Dwie czerwone to wykluczenie z zawodów następnych.

Zaraz spotkanie więc bez analizy. Skała przygotowana chyba wbrew chęciom przygotowania toru przez gospodarzy.

Szczepaniak over 8,5 @ 1,80 STS Czutka mocno zawiodła, dramatyczna dyspozycja przyjezdnych.
 
Ostatnia edycja:
A 355,5K

adams235

Znawca - Żużel
Rozpoczynamy te nie równa walkę z bukiem😉wczoraj udało się ustrzelić 3.15 kurs...dziś zaczynam ryzykownie...
Gdansk-Zielona (-0.5) 1 bieg juniorów kurs 2.52 Sts...po postawieniu jest ....1.7 już tylko...ale można doładować we fortunie jest 2.22
No więc zakładam że Gdańsk nie przegra juniorskiego poprostu...Marciniec i Zupinski mają sporo doświadczenia ale talentu mało...z rempala pewnie w czajnik ale liczę na tufta który jeździ nerwowo i bardzo nie równo i liczę na 3;3....typ ryzykowny ale myślę że warto
Z 1 ligi myślę nad...
Win Falubazu kurs 1.42 Sts
Zengota over 8.5 kurs 1.7 Fortuna
Miedziński under 8.5 kurs 1.7 Fortuna bet dnia dla mnie...
A.Gała under 7.5 kurs 1.84 Sts

Do dubla Rybnik +6.5 kurs 1.5 Sts lub Fortuna
Czuje że Rybnik mocno się postawi i pojedzie bez kompleksów....zobaczymy
Coś k....pięknego Klindt 5 metrów przed metą robi fikołka...i nie pokrywa handi meczowego przez to masakra...
 
Ostatnia edycja:
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Lahti 9.5 + 1.6 sts
Prostasiewicz 7.5 - 2zl ewiner
Klindt 8.5 - 1.7 sts

Timo ostatnio bardzo mocny u siebie, w protasa już nie wierzę, w każdej chwili moze za niego wskoczyć Tinder spod 8, a Nikolai w słabej formie, a przeciwnik bardzo mocny
 
Ostatnia edycja:
barti2000 753,4K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Nie ma Jamroga. Timo lider Wybrzeża, dziś 6 albo 7 startów.

Lahti powyżej 10,5 we wszystkich @1,65 forbet

Promocja :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom