>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Grzegorz Zengota i Nicolai Klindt conajmniej 8 punktów @1,60 ❌ Klindt chyba 4 punkty stracone na dystansie i jeszcze defekt na prowadzeniu, niesamowite....
Bjerre i Jeleniewski razem powyżej 15,5 punktów @1,45
Betclic @2,32 dubel

Daję tak na szybkości jakby chciał ktoś skorzystać, ponieważ nie mam dzisiaj czasu na pisanie analizy
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
A ja dziś spróbuję Wojdyło przynajmniej 8 punktów @7.75 Betclic

Kurs bardzo wysoki, a wojdyło u siebie na torze może odpalic. W tym sezonie u siebie punktował tak:
Landshut = 15 pkt
Krosno = 8 pkt
Gniezno = 4 pkt
 
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Bydgoszcz win kurs 1.45 Sts
Czuje że start się w końcu postawi...ale ostatnio wyglądają bardzo źle i nawet powrót Fajfera po kontuzji nie powinien im dać zwycięstwa..
Jensen under 11.5 kurs 1.7 Sts
Linia bardzo duża,mimo że forma zwyżkuje to tu jednak 13 bieg piekielnie trudny i zapewne nominowany....ja próbuję
Lindbaeck under 8.5 kurs 2.01 Sts
Gruba przesada taka 1 myśl,bardzo ciężki pierwszy bieg ma,potem dwa razy Bjerre po takim kursie warto jego albo Fajfera zaatakować na under...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +356
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jepsen właśnie wielka niewiadoma, tak samo jak Antonio. Ja się skłonie na antonio poniżej 8.5. Dość wysoka linia, dość ciężki przeciwnik. Jakoś jego jazda nie przekonuje mnie.. aczkolwiek może wystrzelić i zrobić 12. Licze, ze Szymon dzis pojedzie i zapcha dziurę punktami antonio
 
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Jepsen właśnie wielka niewiadoma, tak samo jak Antonio. Ja się skłonie na antonio poniżej 8.5. Dość wysoka linia, dość ciężki przeciwnik. Jakoś jego jazda nie przekonuje mnie.. aczkolwiek może wystrzelić i zrobić 12. Licze, ze Szymon dzis pojedzie i zapcha dziurę punktami antonio
Kolega Adams chyba pisze o jensenie z Gdańska?


Ja złapałem rano na sts

Iversen -10.5. 1.75 [/ICONPLUS]

Zagar -10.5 1.52 [/ICONPLUS]

Rasmus Jensen -11.5. 1.7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +700
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
R.Jensen - B. Kurtz kto lepszy R. Jensen 1.83 forbet forbet ❌9:10

Rasmus ostatnio ładnie pokrył over w meczu w Gdańsku. Dodatkowo świetna dyspozycja w lidze duńskiej, która jakoś bardzo nie można się sugerować lecz ligą szwedzką już tak. W Szwecji również świetna dyspozycja. Brady w Łodzi jest pewniakiem natomiast wyjazdy oraz liga angielska już tak kolorowo nie jest. Typuje Jensena przez pryzmat ostatniej dyspozycji + domowy tor. Typ może popsuć taktyczna Brady'ego. Zobaczymy.

O. Fajfer (-1.5 pkt) - K. Bjerre kto lepszy O. Fajfer 2.00 forbet forbet ❌ 9:14 Kenio komplet niesamowite...🙄 Dobrze, że SGP dziś weszło...

Oskar wraca po kontuzji obojczyka. Start jedzie ostatnio fatalnie. Kto jak nie Oskar ma liderować drużynie Startu? Pozostała część drużyny jedzie bardzo słabo. Uważam że dziś Oskar pojedzie 6 razy bo jednak Bydgoszcz jest faworytem. A teraz Kenio, który ostatnio pod formą i robi same undery na liniach czy to w Polsce czy w Szwecji bądź Danii. Ewidentnie spuścił z tonu w porównaniu do początku sezonu. Uważam, że dzis mimo handicapu -1.5 pkt to Oskar będzie zwycięzcą w tym pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Jensen Rasmus czyli Gdańsk😉
Post automatycznie złączony:

Skusił mnie kurs jeszcze jednego zdarzenia mianowicie
Lahti zdobędzie punkt w każdym wyścigu...kurs 2.01 Sts wejdę w to...na taktyczna nie liczę w tę stronę więc 5 biegów...łatwych nie ma ale jeśli nie zrobi taśmy lub defektu to może wejść...
Będzie podwójnie zmotywowany przeciwko Witkowi liczę na dobry występ
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +517
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Szybki bet na czuja...
Grygolec under 2.5 kurs 1.84 Sts
No cóż co tu dużo napisać...Wysocki coś tam pozytywnie jedzie ,Marciniec ma przebłyski i jeśli w juniorskim Grygolec z 4 pola pojedzie to raczej nie wygra tego biegu...może być kocioł w juniorskim...potem w zasadzie tylko z Marcincem może wygrać,po takim kursie wchodzę w to...
 
Ostatnia edycja:
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Krótko dzisiaj. Rewanż na terenie zachodniego sąsiada - Diabły podejmą krośnieńskie Wilki. Przyjezdni będą bronić malutkiego zapasu z pierwszego spotkania (47-43) i w mojej ocenie na tym jednym punkcie się nie skończy. Mylący ten zeszłotygodniowy wynik. Krosno po przewaleniu kilkukrotnie toru jechało zupełnie jak nie u siebie. Śmiem twierdzić, że mieli gorzej niż goście, którzy nie mieli w pamięci ustawień z poprzednich spotkań. Wilki na wyjazdach spisują się naprawdę dobrze w tym sezonie (3-0-0) i dzisiaj poprawią jeszcze ten bilans. Mają wyrwę na pozycji U23, ale są drużyną bardziej wyrównaną. Świetnego Noricka ze strony gospodarzy neutralizują bardziej wyrównaną swoją parą młodzieżowców. Nawet latający Kai nie powinien zagrozić w mojej ocenie końcowemu triumfowi przyjezdnych. \\

Landshut - Wilki @ 1,85 STS
Landsut - Wilki (-4,5) @ 2,33 STS

Skoro Krosno na wyjazdach w tym sezonie uzbierało w Gdańsku 51 oczek, Rybniku 50 i Gnieźnie 61 (drużyny mające większe bądź mniejsze problemy - do takich zaliczam również Landshut) to jeszzce większy handi

Landshut - Wilki (-6,5) @ 3,15 STS
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Skoro Krosno na wyjazdach w tym sezonie uzbierało w Gdańsku 51 oczek, Rybniku 50 i Gnieźnie 61 (drużyny mające większe bądź mniejsze problemy - do takich zaliczam również Landshut) to jeszzce większy handi
Bardzo cenię Twoje analizy, ale zrównywanie Landshut z Gdańskiem i Gnieznem? Przecież to drużyna o poziom wyżej, przede wszystkim u siebie. Wygrała tam tylko Zielona Góra i to też minimalnie. Ten bilans Krosna na wyjazdach też nabity, jakby nie patrzeć, na 3 najgorszych drużynach ligi. W Landshut dziś Nilsson, który powinien być wzmocnieniem. Dla mnie kursy atrakcyjne w druga stronę (choć ja łapałem rano Landshut po @2,8, wtedy to miało większy sens, teraz już tylko @2,3).
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Bardzo cenię Twoje analizy, ale zrównywanie Landshut z Gdańskiem i Gnieznem? Przecież to drużyna o poziom wyżej, przede wszystkim u siebie. Wygrała tam tylko Zielona Góra i to też minimalnie. Ten bilans Krosna na wyjazdach też nabity, jakby nie patrzeć, na 3 najgorszych drużynach ligi. W Landshut dziś Nilsson, który powinien być wzmocnieniem. Dla mnie kursy atrakcyjne w druga stronę (choć ja łapałem rano Landshut po @2,8, wtedy to miało większy sens, teraz już tylko @2,3).
w Betclic @2,85 jest jak by kto chciał zagrać!!!!!
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Grzegorz Zengota powyżej 7.5 @ 1.70 Betclic 7 punktów. Oczy krwawią i zęby bolą jak się patrzy na jego jazdę w tym sezonie... gość już nie nadaje do jazdy na poważnie, cały sezon chłop wozi 0,3,0,3. Dwa biegi wygrywa o pół prostej i trzy się wozi 100 metrów z tyłu. Jak można było zrobić na torze na którym się wychował taki babol jak w 3 biegu? Boże...

Linia zniknęła już z sts i dali większą. Grzesiek jeździł lata w ZG, w końcu to wychowanek Falubazu. Numer całkiem przyjemny bo 12 z wewnętrznego pola ma z juniorami i Tungatem, wcześniej x2 w parze słaby na wyjazdach Wojdyło. Cięższy 3 bieg z Lyagerem na Kvecha i Buczkowskiego ale może pokaże tutaj Zengi swój wielki atut jakim jest start i ucieknie Buczkowi. Patrząc na rozkład lekko licząc może mieć 1,2,2,2 i trzeba będzie dołożyć coś w nominowanym albo z taktycznej ale może i wcześniej dołoży trójke np. w 12 z Tungatem albo więcej zrobi w biegu 3. 8 punktów powinien zdobyć na swoim byłym torze.

Matej Zagar powyżej 10.5 @ 2.01 Fortuna / 1.85 Betlic
Zagar zdobędzie conajmniej 10 punktów @ 1.54 Betclic 9 punktów.
Zagar zdobędzie conajmniej 12 punktów @ 2.45 Betclic zaczyna od 0,1 przegrywając x2 z MJJ i... Szlauderbachem. Cyrk na kółkach. Później 3,3,2. ehhhhh. Gość na torze w Bydgoszczy robi jakieś dziwne wyniki.

Grałem wczoraj under Mateja i weszło na styk, ale było widać dużą prędkość na trasie. Dzisiaj rewanż w Bydgoszczy i nie oszukujmy się Start nie ma kim straszyć. Koza i Szlauderbach nie jadą nic, tak samo jak Jepsen, który po kilku fajnych meczach "jedzie swoje". Oskar Fajfer po kontuzji więc widać było, że przeplata te biegi i nie czuje się jeszcze pewnie w warunkach meczach. Lindback na pewno na plus jednak on już pewnego poziomu nie przeskoczy i raczej będzie robił max. okolice 8-9 punktów. 1 bieg chyba najcięższy spod płotu z Bjerre na murzyna i Jepsena, dalej w parze x2 Michajłow na Jepsen i Szlauderbach oraz Fajfer z juniorem. 12 bieg Koza i juniorzy. Zestaw jest bardzo przyjemny, spokojnie minimum 10 może mieć do nominowanego a może i 11 jeśli przydarzyłaby się tylko jedna porażka w biegach 1-13. Dokładam minimum 12 punktów, bo myślę, że po takim kursie lekko można spróbować.

Obydwaj zawodnicy zdobędą co najmniej 8 punktów: Rohan Tungate & Grzegorz Zengota @ 2.00 Betclic

Zakładając, że Zengota te 8 zrobi to w wykonaniu Tungate to powinna być formalność. W Rybniku widać było moc, może wreszcie "dogadał" się ze sprzętem. 12 bieg jadą razem, będzie tam 3-2 dla kogoś. Jak nie wpadnie literka to Rohan te 8 spokojnie zrobi.
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,9K

Brummie83

Użytkownik
J. Kvech poniżej 6.5 pkt. 1.70 forbet forbet ✅ 6 pkt.

Jan nie przekroczyłem tej linii w żadnym z meczów w Zielonej Górze do tej pory. Dziś ma trudne biegi za wyjątkiem 11.

Bieg nr 3 Zengota Buczkowski, Lyager
Bieg nr 5 Tungate, Klindt, Pieszczek
Bieg nr 10 Tungate, Lyager, Trześniewski
Bieg nr 11 Wojdylo, Pawliczak, Pieszczek

Nie widzę tutaj 7 punktów Jana.

Podbijam typ kolegi wyzej:

M. Zagar powyżej 10.5 pkt. 1.75 forbet forbet ❌ no to się Zagar popisał... 0,1 i już po becie...

Matej jeśli nie zrobi jakiejś taśmy lub wykluczenia 10 punktów powinien mieć już po 4 startach. Start jest w bardzo słabej dyspozycji i uważam że Matej pokryje tą linię.

Oraz Landshut (+2,5) - Wilki 1 1.60 forbet forbet ZWROT

Myślałem o overze Kaia ale ten typ po przemyśleniu wydał mi się bardziej pewnym. Diabły wzmocnione dziś Nilssonem i siebie bardzo mocne. Uważam, że spotkanie będzie na styku z minimalną przewaga Landshut.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
A 350K

adams235

Znawca - Żużel
Bydgoszcz -Gniezno over biegów remisowych 3.5 kurs 1.7 Fortuna
Myślę że warto biorąc pod uwagę koniecznego czy wypadkową Miedzińskiego, do tego ktoś z Gniezna też wygra bieg Fajfer czy może Lindbaeck ....tory są podobne więc liczę na 4 biegi remisowe minimum
Post automatycznie złączony:

Milik under 9.5 kurs 1.7 Fortuna
Ciężko znaleźć coś ciekawego na dziś...typ taki bo dwa biegi bardzo ciężkie ma,dwa niby łatwiejsze i decydujący będzie nominowany gdzieś koło tej linii na granicy skończy...myślałem też nad Szczepaniakiem i tam też może być under ale ma łatwy 12 bieg więc narazie strzelam na Milika😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Chyba Kai dzisiaj nie jedzie u Niemców, bo kursy spadają na Orzełka, a w etoto wysi nawet 1,15.W tygodniu miał wypadek podczas meczu w Szwecji i musi coś być na rzeczy.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Przyjemski u7,5 @2 ETOTO

No za duża ta linia jak na 3 biegi. Niech wygra nominowany, później w miarę lajtowy bieg 4, ale w 8 Tungate, Zagar, nawet licząc baaardzo optymistycznie to na 7pt powinien zakończyć, a w 2 i 4 też może się coś wydarzyć.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Przyjemski u7,5 @2 ETOTO

No za duża ta linia jak na 3 biegi. Niech wygra nominowany, później w miarę lajtowy bieg 4, ale w 8 Tungate, Zagar, nawet licząc baaardzo optymistycznie to na 7pt powinien zakończyć, a w 2 i 4 też może się coś wydarzyć.
Tylko, że Przyjemski pewnie będzie jechał jako rezerwa zwykła za słabego Michajłowa, a Wiktor już pokazał, że umie wygrywać z mocnymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Buczkowski powyżej 9,5 punktu 1,75 sts.pl

Krzychu jedzie w Bydgoszczy, czyli na dobrze znanym sobie torze Wydaje się ze zejscie poziom niżej przywróciło mu wiare w siebie bo regularnie wozi fajne punkty i jest jednym z liderów ekipy Zielonki.

Fajnie wygląda też handi +6,5 Bydgoszcz Zielona, sądze że mecz mega na styku.


Kai Huckenbeck powyżej 10,5 1,8 sts.pl

Niemiec fajna i stabilna forma w tym roku. Dziś w Łodzi ekipa Landshut powalczy o dobry wynik , gospodarze mocno pod forma. Kai jest liderem kapeli Sławka Kryjoma , i dzielnie bija sie na 1 ligowym froncie. W tym sezonie dobre wyniki na wyjazdach jak i w domu Huckenbecka daly mu dzikusa na GP gdzie też powalczył. Oby dziś potwierdził ze jest w TOP zawodników ligi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Tungate poniżej 10,5 punktów - iforbet @1,83

Duża linia na Australijczyka, zapewne po ostatnim meczu z Rybnikiem u siebie, dzisiaj jednak wyjazd i to w dodatku w Bydgoszczy, w każdym z biegów ma z kim przegrywać, uważam że te dwa słabsze biegi u Rohana się pojawią, co zresztą w tym sezonie nie raz pokazał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +240
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom