>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Smutne to co się stało w Krośnie. Łuki zostały ubite, mógł być mega tor do ścigania, a te marionetki z PZMotu nawet na próbę toru nie wypuścili żadnego z zawodników, tylko klepnęli od razu walkower.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
"Komisarz toru powiedział nie, nie jedziemy. Przewodniczący jury chciał z tego co wiem próbę toru na to nie zgodziła się zielonogórska strona na co miała prawo". Co ten Noskowicz? Czyli jeśli sędzia ogłasza próbę toru (ktoś ją chyba ogłosił?) a jedna ze stron nie chce jechać to ma do tego prawo? Wzięli chłopa z ZG do wywiadu i powtarza słowa komisarzy o złym torze ale zaznacza że on nigdy na żużlu nie jeździł więc jednak nie wie dokładnie. Czyli jak 3/4 komisarzy, jury i innych pajaców. Wszystko to schodzi na dno i ratunku nie ma.
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
power30 18K

power30

Forum VIP
A później dziwota, że frekwencja pikuje skoro takie cyrki się odpiepsza. Falubaz zwietrzył okazję po piątkowym meczu. To, że nawet próby toru nie było to skandal. Brak szacunku przede wszystkim dla kibiców, którzy zapłacili i patrzyli jaki cyrk się odbywa.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
To zdjęcie mówi wszystko ;) Szkoda tylko że nie myślą nawet o swoich kibicach którzy musieli zrobić 1200km :)
A co do toru to wyglądał lepiej niż w piątek.
Screenshot_20220515-220619_Facebook.jpg
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Niels Kristian Iversen poniżej 9.5 @ 1.85 Betclic 9 punktów.

Typ opieram głównie na tym, że x3 jedzie na przeciw fenomenalnego u siebie Huckenbecka, który mecz w mecz kręci okolice kompletu. Zakładam trzy porażki z nim. W 1 biegu może potracić z Nowakiem, w 6 jest Berge i Bloedern, czy w 11 z Hansenem, który na razie mocno zawodzi. x2 w parze ma przeciętnego Kościucha ale i on ma jakieś przebłyski. Orzeł dzisiaj ma wyjazd na ciężki tor Landshut, Iversen nie wiem czy sobie na nim poradzi. Słabo w tym sezonie wypadli tam już Bjerre czy Zagar. Nie widzę tam Iversena kręcącego 10 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +602
H 301

hanek56

Użytkownik
Niels Kristian Iversen poniżej 9.5 @ 1.85 Betclic

Typ opieram głównie na tym, że x3 jedzie na przeciw fenomenalnego u siebie Huckenbecka, który mecz w mecz kręci okolice kompletu. Zakładam trzy porażki z nim. W 1 biegu może potracić z Nowakiem, w 6 jest Berge i Bloedern, czy w 11 z Hansenem, który na razie mocno zawodzi. x2 w parze ma przeciętnego Kościucha ale i on ma jakieś przebłyski. Orzeł dzisiaj ma wyjazd na ciężki tor Landshut, Iversen nie wiem czy sobie na nim poradzi. Słabo w tym sezonie wypadli tam już Bjerre czy Zagar. Nie widzę tam Iversena kręcącego 10 punktów.
Dobry typ, też nad tym myślałem w LVbet jest po kursie 1.95
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Kai Huckenbeck powyżej 11,5 pkt @1,70 - Forbet / etoto gdyby nie defekt...

Huckenbeck biegi ma całkiem przyjemne. 3x przeciwko Iversenowi (zakładam, że 2/3 razy wygra) i raz przeciwko Kurtzowi (biorę gorszą wersję - 2 punkty). Wychodzi mi po 4 biegach 10 punktów Kaia i 2 punkty do dorzucenia w nominowanych jak najbardziej w zasięgu. Nie byłbym taki pewien czy Landshut ten mecz wygra. Są fatalni (szczególnie ze swoimi absencjami) i tam do zapunktowania są Kai, a później Bloedern i Berge. To może być za mało, a przy RT to Kai jedzie pierwszy (przy korzystnym układzie biegów, tj. RT nie wypada podczas jego startu). Przy ewentualnych sześciu startach to nie mam wątpliwości że linia zostanie pokryta z nawiązką. Jak wspomniane wyżej, lider Landshut u siebie jedzie bardzo, bardzo dobrze i w każdym wypadku (5 lub 6 startów) linia powinna zostać pokryta.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
2 liga 2/3 i z nudów do wieczorka i piwka tak po dłuższych przemyśleniach idę coś w stronę łodzi...
Typy totalnie luźne tym bardziej że nie ma z czym za bardzo to łączyć...
Orzeł +4.5 kurs 1.52 Sts
Orzeł +2.5 kurs 1.88 Sts
N.Kosciuch under 7.5 kurs 1.88 Fortuna
L.Becker over 4.5 kurs 1.6 Fortuna
Oraz masówka idzie na Kaia i słusznie bo u siebie to świetny zawodnik...ja jednak pójdę pod prąd i zaryzykuję
Kai under 11.5 kurs 2.38 Fortuna
Kai-Kurtz 2 +1.5 kurs 2.13 Sts
Generalnie coś w stronę łodzi gram,Kosciuch pod tor szansa że nie będzie mu pasować...Becker dwa łatwe biegi więc szansa już na 4 pkt...chłop jest bez formy i w sumie ten typ najbardziej ryzykowny więc trzeba uważać ale linia niska naprawdę...
A Kai linia i kurs wysoki wystarczy jeden błąd lub wykl. i typ może wejść...sportowo też może go śkubnac Iversen na co liczę lub Kurtz a nawet Berge w 15, będzie ciężko ale ja zaryzykuję...dziś typy nieoczywiste i totalnie dla zabawy😉
Szkoda że Pan Kurtz nie dojechał na zawody...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
M 71,9K

mazinho87

Użytkownik
Gdańsk - Rybnik 2 2.00 (sts)

Gdańsk przegrywa wszystko jak idzie. Rybnik po zakontraktowaniu Klindta z Ostrowa i po wyleczeniu się Trześniewskiego (junior) to jest drużyna zupełnie inna - mocniejsza niż w pierwszych dwóch kolejkach ligowych. W Gdańsku po wygranej Landshut jest zapewne duża nerwowość, ale patrzać na słabych juniorów, słaby skład Gdańska nie widzę ich za bardzo w rywalizacji z Rybnikiem. Do tego druga linia ROW-u, mam tu na mysli Pieszczka, zna ten tor doskonale, bo tam się wychował.

Za mniejsze pieniądze można spróbowac jeszcze jedno zdarzenie:

Falubaz- Polonia Bydgoszcz biueg juniorski wygra Polonia Bydgoszcz 2 2.46 (sts)

Przyjemski to najlepszy junior calej ligi i powinien spokojnie wygrac bieg juniorski. Licze, na to że doświadczony 21-letni Konieczny wyprzedzi choć jednego reprezentanta gospodarzy. Kurs na to zdarzenie jest zdecydowanie za wysoki.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Rohan Tungate poniżej 10.5 @ 1.75 Fortuna 9 punktów. Klasycznie literka musiała się pojawić.
Rohan Tungate poniżej 9.5 @ 2.22 STS

Były złe overki na Rohana to dzisiaj lecimy underki i to nie w ramach złości tylko realnej oceny sytuacji. Tungate zawodzi, nie jedzie nic ciekawego a jak już zbiera 2,3 to zaraz zrobi literkę/i. 10.5 to jest bardzo dużo, zastanawiam się czy tam kogoś nie pogrzało, liczymy przecież pierwsze 5 biegów a nie 6. Dzisiaj przyjeżdża bardzo mocna ekipa z Bydgoszczy po niespodziewanym remisie u siebie z Rybnikiem. 1 bieg Rohana spod płotu z Frickiem na Jelenia i Bjerre więc bardzo przyjemny bieg na 0-1 punktów. Później już x2 z Kvechem, który z Gdańskiem wyglądał nieźle ale już w pierwszym biegu pojawiło się wykluczenie. Za rywala Michajłowa nie liczę, ale znowu jest Bjerre. W 10 jest Zagar i Przyjemski. 12 bieg łatwiejszy ale ma pole D a Miedziński pole A więc patrząc na fatalne starty Tungate w ostatnim meczu u siebie z Gdańskiem może trójka nie wlecieć. Jeszcze w jakimś biegu poleci na ZZ. Linie 9.5 jakoś pokrył z Gnieznem ale z Wybrzeżem był już bardzo słaby występ i dzisiaj zakładam okolice 8-9 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Thungate under 10.5 Fortuna kurs 1.75
Zagar over 8.5 kurs 1.84 Fortuna
Falubaz win kurs 1.4 Fortuna
Takie przemyślenia i ewentualnie
Gdańsk +4.5 fortuna
Gdańsk +2.5 Fortuna
Nooo panie Zdunek mówię sprawdzam ostatni raz...liczę na Jensena że pociągnie i juniorka pójdzie na remis...chciałem czysty win Gdańska ale przypomniałem sobie kto jest menedżerem...i mówię nie- lepiej jakieś handi jak dawaja...liczę że Pieszczek psychicznie nie wytrzyma...typ bardziej życzeniowy się wydaje bo forma po stronie Rowu...ale Gdańsk ma nóż na gardle...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +340
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Grzegorz Zengota powyżej 7.5 @ 1.84 STS / Fortuna 10 punktów.

Taki typ na czuja bo na Lyagera i Klindta linie dużo wyższe a Grzesiu jest w stanie te 8 punktów tutaj zrobić na pewno. Wiadomo jak jeździ Gdańsk, teraz wzmocnieni Lahtim wreszcie na swoim torze więc zobaczymy co pokażą. Numer 1 więc x3 spotka się z najsłabszym ogniwem Gdańska - Trofimowem. 1 bieg są jeszcze Klindt i Jamróg ale Grzegorz z pola wewnętrznego, ogólnie liczę na jego dobre starty. Następny bieg jest Lahti i junior oraz Wojdyło, nastepnie bieg 9 z Trofimowem i ostatnio mocnym Rasmusem ale to kolejny bieg gdzie 2 punkty mogą wpaść. 11 też mega trudny nie jest, bo Pieszczek co prawda długo w Gdańsku jeździł to żadnym pewniakiem on nie jest a Gała i Trofimow są do objechania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +307
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Rempała +1,5-Przyjemski typ 2 kurs 1,9
✔✔✔✔✔✔ Po 2 biegach można księgować betclic
Wiktor wymiata w tym sezonie, objeżdża nawet seniorów, a tu wystarczy że dwa razy objedzie Damiana, ma z nim pojedynki w biegu 2 i 4,a i Przyjemski pewnie wskoczy z rezerwy za któregoś z seniorów, a więc min. 4 biegi, jest też do zagrania over 4,5 Wiktora z kursem 1,6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +868
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Timo Lahti poniżej 10.5 @ 1.60 Totalbet 10 punktów.

Taki fajny bet żeby dorzucić do dubla np. z Tungatem 10.5 bo tam też tyle jest. Spora linia na Fina dzisiaj a biegi łatwe nie są. Ok, juniora w 6 i 8 zrobi na pewno ale taki bieg 13 to sieczka: od siebie Rasmus vs Klindt i Lyager, w 3 także ma Lyagera, jest też Wojdyło i Gała. W 6 na przeciw Wojdyło i Zengoty, w 8 na przeciw Klindta i Pieszczka. Rybnik wzmocniony Klindtem i coś jadącym Pieszczkiem na prawdę wygląda bardzo fajnie i myślę, że Fin nie uzyska tutaj aż 11 punktów.
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dodam na luźnym kuponie takiej tasiemce
Pieszczek under 8.5 kurs 1.84 Sts
Typ pod głowę Krystiana i przede wszystkim jak widzę biegi typu Trofimow,Gala i Pieszczek to tam coś musi się wydarzyć😛3 zabijaków więc literki murowane....😉sportowo może to zrobić ale bodaj ma bieg po biegu 4i5 a to nigdy handicapu nie przynosi jeszcze na tym torze😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +306
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom