>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra
V.Milik over 4,5 1,57 STS

Ktoś tu sobie chyba żarty zrobił z tą linią. Gość, który ma być jednym z naszych liderów w tym sezonie. Gość, który wszystko podporządkował w ostatnim czasie żeby wrócić na odpowiednie tory. Gość, który już był szczupły, a jeszcze zrzucił 4 kg przed sezonem żeby być szybszym. On ma nie zrobić u siebie na torze minimum 5 punktów? Do dubla typ jak znalazł. Znając życie zaraz podniosą linię na 5,5, albo nawet i na 6,5 co dalej będzie warte gry na over punktowy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra
V.Milik over 4,5 1,57 STS

Ktoś tu sobie chyba żarty zrobił z tą linią. Gość, który ma być jednym z naszych liderów w tym sezonie. Gość, który wszystko podporządkował w ostatnim czasie żeby wrócić na odpowiednie tory. Gość, który już był szczupły, a jeszcze zrzucił 4 kg przed sezonem żeby być szybszym. On ma nie zrobić u siebie na torze minimum 5 punktów? Do dubla typ jak znalazł. Znając życie zaraz podniosą linię na 5,5, albo nawet i na 6,5 co dalej będzie warte gry na over punktowy.
Trudne biegi Milika i z pewnością dlatego taka linia, ale z typem jak najbardziej się zgadzam, bez jego punktów to my dziś nie wygramy ;)
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Patrzę w prognozy i nie wiem co musiałoby się stać, by ten mecz się odbył 🙈

Jeśli pojadą, to szedłbym w stronę gospodarzy z minimalnym marginesem błędu, czyli Krosno +2.5. Domowy tor powinien być ich atutem, a jak popada to Pepe za wiele tam nie ujedzie. Zresztą widzieliśmy jak Falubaz sobie radził w pierwszym spotkaniu ze Startem na grząskiej nawierzchni.

Ewinner na to daje kurs 1.75.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Patrzę w prognozy i nie wiem co musiałoby się stać, by ten mecz się odbył 🙈

Jeśli pojadą, to szedłbym w stronę gospodarzy z minimalnym marginesem błędu, czyli Krosno +2.5. Domowy tor powinien być ich atutem, a jak popada to Pepe za wiele tam nie ujedzie. Zresztą widzieliśmy jak Falubaz sobie radził w pierwszym spotkaniu ze Startem na grząskiej nawierzchni.

Ewinner na to daje kurs 1.75.
Prognozy nie są takie złe, jak narazie nawet kropla nie spadła, i jest dość suchu. Wydaje mi się że tor będzie przygotowany pod deszcz i jeśli o 18 nie będzie jakiejś ulewy to mecz się odbędzie
1650878538866.png
 
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Oj Panowie od dawna śledzę Wasze wpisy.. weekend był dobry, wygrana Leszna @6,78, wygrana [email protected] wygrana Gniezna@ 3,79. Żeby nie było tak kolorowo były też porażki, Pila@6,67 i Toruń 6,28 ale oba te mecze były bliskie.
Dzisiaj Wilki @2,20
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Wilki Krosno - Falubaz Zielona Góra
V.Milik over 4,5 1,57 STS

Ktoś tu sobie chyba żarty zrobił z tą linią. Gość, który ma być jednym z naszych liderów w tym sezonie. Gość, który wszystko podporządkował w ostatnim czasie żeby wrócić na odpowiednie tory. Gość, który już był szczupły, a jeszcze zrzucił 4 kg przed sezonem żeby być szybszym. On ma nie zrobić u siebie na torze minimum 5 punktów? Do dubla typ jak znalazł. Znając życie zaraz podniosą linię na 5,5, albo nawet i na 6,5 co dalej będzie warte gry na over punktowy.
No i sts linia 6.5 natomiast etoto 8.5 😅
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Oj Panowie od dawna śledzę Wasze wpisy.. weekend był dobry, wygrana Leszna @6,78, wygrana [email protected] wygrana Gniezna@ 3,79. Żeby nie było tak kolorowo były też porażki, Pila@6,67 i Toruń 6,28 ale oba te mecze były bliskie.
Dzisiaj Wilki @2,20
Mało tego kiedyś Smoliński wygrał w Nowej Zelandii GP po kursie 125 :D

Tez bym grał Krosno dziś ,formacja seniorska mocna i Karczewski coś dołozy
 
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Jak tam pogoda w Krośnie?wiem wiem można sprawdzić🤪ale mógłby ktoś koło 16 lub 17 podać czy i jak pada...
Ja generalnie w przeciwnym kierunku...na Krosno spada kurs...ale ja ryzykuje Falubaz bo raczej pojadą w deszczu i tym tropem idę....poza Protasem to może być woda na młyn...
Falubaz +2.5 po kursie 1.7 Sts wygląda fajnie...
Liczę jednak że ten tor nie będzie sprzymierzeńcem gospodarzy...
Czysty win Falubazu kurs 2.12 Sts

Thungate over 8.5 kurs 1.9 Fortuna
Musielak under 10.5 kurs 1.94 Fortuna
Typy ryzykowne ale weekend w miarę udany i można trochę poryzykowac...tak dziś czuje czy słusznie to się okaże...
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Aktualnie zaczęło dość mocno padać :(
Post automatycznie złączony:

Jak tam pogoda w Krośnie?wiem wiem można sprawdzić🤪ale mógłby ktoś koło 16 lub 17 podać czy i jak pada...
Ja generalnie w przeciwnym kierunku...na Krosno spada kurs...ale ja ryzykuje Falubaz bo raczej pojadą w deszczu i tym tropem idę....poza Protasem to może być woda na młyn...
Falubaz +2.5 po kursie 1.7 Sts wygląda fajnie...
Liczę jednak że ten tor nie będzie sprzymierzeńcem gospodarzy...
Czysty win Falubazu kurs 2.12 Sts

Thungate over 8.5 kurs 1.9 Fortuna
Musielak under 10.5 kurs 1.94 Fortuna
Typy ryzykowne ale weekend w miarę udany i można trochę poryzykowac...tak dziś czuje czy słusznie to się okaże...
Co do toru, to raczej pamiętasz że w tamtym sezonie Krosno radziło sobie lepiej na przyczepnym torze po deszczu niż gdy było sucho :d
 
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Buczkowski powyżej 9,5pkt 2.0 forbet

Dziś Wilki oraz Myszy odrabiają zaległości. Teoretycznie mecz powinien być na styku lecz ja tutaj widzę przewagę gospodarzy i ich zwycięstwo. Max Fricke moim zdaniem trochę zawodzi jak na lidera Falubazu. Tungate jedzie swoje. Tak naprawdę na lidera Falubazu wyrasta Krzysztof Buczkowski i moim zdaniem dziś tą linie pokryje. Nie napiszę że ma ciężkie biegi z Musielakiem, Milikiem czy Lebiediewem ponieważ Buczek tutaj może te biegowe rywalizację spokojnie wygrywać.
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Jak tam pogoda w Krośnie?wiem wiem można sprawdzić🤪ale mógłby ktoś koło 16 lub 17 podać czy i jak pada...
Ja generalnie w przeciwnym kierunku...na Krosno spada kurs...ale ja ryzykuje Falubaz bo raczej pojadą w deszczu i tym tropem idę....poza Protasem to może być woda na młyn...
Falubaz +2.5 po kursie 1.7 Sts wygląda fajnie...
Liczę jednak że ten tor nie będzie sprzymierzeńcem gospodarzy...
Czysty win Falubazu kurs 2.12 Sts

Thungate over 8.5 kurs 1.9 Fortuna
Musielak under 10.5 kurs 1.94 Fortuna
Typy ryzykowne ale weekend w miarę udany i można trochę poryzykowac...tak dziś czuje czy słusznie to się okaże...
Czekałem na Twoje typy, bo masz dobrego czuja, chyba najlepszego tutaj i się zawiodłem, że nie idziesz w stronę Wilków. Teraz zacząłem drżeć o wynik :D

Co do pogody to na ten moment wygląda tak jak na załączonym obrazku:
 

Załączniki

U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
15km od Krosna duża ulewa i idzie w stronę Krosna.. chyba pojechane
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zielona Góra - Gdańsk
Typ Gdańsk +18
Sts
Kurs 1.94 Kosa nie kosa zgoda nie zgoda Gdańsk powalczył:)

Mecz przyjaźni na trybunach a na torze wzmocnione wybrzeże jedzie po 36 pkt. Falubaz słabo wszedł w sezon i jedzie po najniższej linii oporu. Remis z Gnieznem wygrana z devils po końcówce. Czy Sts wie że jedzie Lahti? Bo z Finem ten mecz według mnie będzie wyglądał inaczej. To już jest lider przez duże L wzmocniony przez Jamroga może dać duet do ciągnięcia wyniki za uszy. Wiele w tym typie zależy od Rasmusa który może w tej kolejce się obudzić. Po drugiej stronie wiadomo zespół do awansu ale też nie jedzie jak się spodziewano. Dodatkowo mecz wcześnie a Fricke wracał z Chorwacji. Jak dla mnie te 36 pkt z Lahtim są w zasięgu. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
A 341,4K

adams235

Znawca - Żużel
Od siebie dodam że wariant Gdański +22.5 jeszcze lepszy ale wtedy do dubla kurs 1.47 Sts...
Cudów się nie spodziewam po Gdańsku ale liczę że trochę honoru i dobrej jazdy Jamroga i Lahtiego spowoduje że dobiją w te okolice punktowe o których wspomina kolega Sandor...
Bieg juniorski
Krosno(-3.5)-Lodz 2 kurs 1.5 Sts
Dla mnie perełka...sporo startów zawodników z łodzi ostatnio...zaskakuje zwłaszcza Grygolec który fajnie jedzie i w sumie trochę ten tor zna😉 Dul rok temu chyba wygrał tam bieg z tego co kojarze...Krosno może być trochę spięte zwłaszcza na początku-mało meczy...a jednak liga to liga...do Sadurskiego nie mam przekonia więc uważam że łódź tego podwójnie nie przegra...
 
Ostatnia edycja:
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Dawno, dawno temu wyjazd do Grodu Bachusa to było wielkie święto wyczekiwane przez kibiców jednej i drugiej strony. Nawet z góry przewidziany wynik (czyt. mocno w palnik) nie obniżał chęci wyjazdu. Czas jednak pomknął jak szalony, zgody się skończyły i tylko ten wynik - nadal zresztą przeze mnie przewidywany jako ostro w palnik pozostał aktualny. Jeśli Falubaz słabo i minimalistycznie wszedł w sezon to nie znajduję tu nadających się słów do napisania na forum obrazujących w jaki sposób sezon rozpoczęło Wybrzeże. Nie wchodzę tu w polemikę dotyczącą utraty lidera tylko o samo funkcjonowanie drużyny. Obraz nędzy i rozpaczy. Ciut nadziei daje się ponownie odczuć po wypożyczeniu fina, ale on nie zmieni nic w wyjazdowym spotkaniu w Zielonej Górze. Bez niego byłby wynikowo dramat, ale on nie pociągnie nie wiadomo jak wyniku. Tu z Kulakovem byłoby trudno o wynik w granicach 40 punktów. W drużynie tak po prawdzie mało kto jedzie równo i dobrze. Szukanie winy w torze, sprzęcie, brak udźwignięcia presji. Przewiduję dzisiaj kolejny solidny liść od miejscowych.

Falubaz (- 16,5) - Wybrzeże - @ 1.65 forBet
Falubaz (- 18,5) - Wybrzeże - @ 1.95 forBet

Jedynie na przyzwoitym poziomie powalczyć z miejscowymi mogą Jamróg i Lahti. Obydwaj ze średnią ubiegłoroczną w okolicach
2 punktów na bieg. Jensen po wystrzale u siebie z Gnieznem pewnie wróci do tegorocznej I ligowej bylejakości (przed ostatnim spotkaniem trenował 2 dni non stop), Gała i Wiktor, nie mówiąc o młodzieży - na wiele nie liczę. Nawet przy słabszej postawie Protasa i Kvecha nie widzę większych szans na przekroczenie przez Wybrzeże 35 punktów.

Dodatkowo

Tungate over 9,5 @ 1,57 STS
Lahti over 8,5 @ 1,83 forBet
Buczkowski over 10,5 @ 1,70 forBet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom