>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2022 (Turyn 10-14.05.2022)

G 4,6K

giustii

Użytkownik


66-sty Konkurs Piosenki Eurowizji zostanie rozegrany 10, 12 i 14 maja 2022 r. w hali PalaOlimpico w Turynie.

Polskę reprezentować będzie Krystian Ochman z piosenką "River".

Osobiście uważam, że dawno nie było tak dobrego roku jeżeli chodzi o dobre utwory.

Zakładów już na ten moment jest całkiem sporo (STS, Unibet, LVbet, itp.)

Moim prywatnym faworytem jest Szwecja, ale może wygrać np. Ukraina, która z uwagi na sytuację polityczną będzie w czołówce jeżeli chodzi o televoting.

Zapraszam do duskusji ;)
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1233
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Z tego co się orientuję, to nigdzie nie można łączyć zwycięzcy i topek, ale za to w STSie można łączyć zakłady z 1 semi, 2 semi i z finału.

W STSie można pochylić się nad:
Norwegia 1-10 @ 1.4 - myślę, że wskoczy na 99%✅
Litwa awans - tak @ 2.26✅
Holandia -Norwegia 2 @ 1.5 ✅
Dania-Słowenia 1 @ 1.67✅
Malta awans - nie @ 1.94✅
Izrael awans - tak @ 3.05⛔

W LVbet jeszcze można się pokusić:
Top 4 Szwecja @ 1.45✅

Prywatnie kibicuję mocno Szwecji i Hiszpanii, z drugiej strony liczę na jak najniższą pozycję Włoch. Właśnie słucham próby generalnej i jest mocno nieczysto. Nie zasługują na 2 miejsce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +409
G 4,6K

giustii

Użytkownik
A czy są gdzieś zakłady ma to, że Eurowizji nie wygra Ukraina? 🤔
Nie 😂

Tu macie wczorajsze głosowanie press poll:

Zasadniczo się z tym zgadzam, z tym że Mołdawia, Albania i Austria to taka niewiadoma. Nie wiem czy Mołdawia otrzyma na tyle dużo punktów z televotingu aby awansować, bo wiadomo, że u jury na pewno będzie pod kreską. Albani i Austrii też w głosowaniu jury wysoko nie widzę i wszystko zależy od televotingu. Gdybym miała obstawiać 10 krajów, które awansują, to na bank będzie to Ukraina, Grecja, Norwegia, Holandia, Portugalia i Armenia, dalej ale już nie na 100% widzę Łotwę i Litwę, no i dwa ostatnie kraje to może Austria i Mołdawia, chociaż nie zdziwię się jak awansuje Albania. W finale natomiast nie widzę zdecydowanie Słowenii, Danii, Szwajcarii, Islandii. Co do Chorwacji mam mieszane uczucia, bo piosenka lekka i może jakoś by się wybroniła ale staging nudny. Bułgaria natomiast na pewno nie będzie ostatnia, jak przewidują buki.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Norwegia miejsca 1-3 Fortuna @2.00 ❌

Eurowizja lubi przebieranki i z pewnością niektórzy z Was kojarzą Lordi z 2006 roku. Teraz Norwegia proponuje Wilki z "Give That Wolf A Banana" i jest to charakterystyczny kawałek, który z pewnością wpadnie do ucha niejednego widza. Wyróżnia się na tle konkurencji i trzeba przyznać, że każdym dniem zyskują. Pierwsze dwa miejsca będą dzisiaj zapewne zarezerwowane dla Ukrainy i Grecji, ale z Holandią będzie toczyć się walka o pozycje na podium. Myślę, że ten kawałek ma przewagę nad Holandią, bo na pewno nie jest nijaki.

Ukraina vs Grecja: 1 @1.27 ✅
Holandia vs Norwegia: 2 @1.45 ❌
Islandia vs Chorwacja: 1 @1.45 ✅
AKO @2.67 STS ❌


Wiemy doskonale, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, dlatego uważam, że już dzisiaj widzowie zaczną wspierać Ukrainę głosami. Jest to główny kandydat do zwycięstwa na tegorocznej Eurowizji i raczej nikt im nie zaszkodzi, może Szwecja, ale to dopiero w finale. Grecja zapewne znajdzie się na drugim lub trzecim miejscu zaraz za faworytami. Co do Norwegii rozpisywałem się już wyżej, więc nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał. Islandia to kraj, który dobrze kojarzy się widzom, regularnie śledzących Eurowizję. W poprzednim roku zajęli czwartą pozycję i byli jednym z największych niespodzianek tamtego finału. Tym razem propozycja jest nieco skromniejsza, ale też charakterystyczna. Trzy kobiety śpiewają w swoim języku i lepiej wypadają na próbach niż reprezentantka Chorwacji, która co ciekawie również gra na gitarze. Trzy kobiety z gitarą, czy jedna? Komu byście kibicowali?
😃
Żarty na bok, ale kurs @2.46 na awans Islandii jest kuszący, uważam, że mają szanse na awans w przeciwieństwie do Chorwacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +660
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Polska, Szwecja, Australia, Czechy i Azerbejdżan awansują do finału Eurowizji 2022 @2.50 Fortuna✅

Pierwsza czwórka to wyraźni faworyci w tym półfinale i ich brak w finale byłby sporą niespodziankę, co do Azerbejdżanu to z każdym dniem zyskuje, co widać po kursach i czołowa 10 jak najbardziej realna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1006
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Malta awansuje do finału? - Nie @2.18 Ewinner

Mnie propozycja Malty nie przekonuje. Co ciekawe, Emma Muscat wygrała krajowe eliminacje z piosenką 'Out of Sight' jednak ze względu na niezbyt przychylne opinie postanowiła zmienić kompozycję i oficjalnie wystartuje z utworem 'I Am What I Am'.

W głosowaniu Press Poll Malta zajęła przedostatnią pozycję, z każdą godziną traci na wartości. Obecnie kursy na brak awansu wahają się w granicach @[email protected], Ewinner ma @2.18 i warto to zagrać.

Azerbejdżan awansuje do finału? - Tak @1.72 Ewinner

Tutaj również mamy value. Kursy lecą, jak wspomniał kolega wyżej z każdym dniem wokalista zyskuje na wartości i obecnie mamy nawet @1.45 na awans. Ewinner daje @1.72. Sporo. Kompozycja spokojna, bardzo fajny wokal. W głosowaniu Press Poll Azerbejdżan zajął 8. miejsce i myślę, że właśnie taka pozycja oddaje obecny stan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2752
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dzień dobry, witam jak co roku wszystkich piszących, jak i postronnych obserwatorów.
Temat póki co rozkręca się bardzo powoli, mam nadzieję że do soboty już trochę postów przybędzie. Tymczasem dziś drugi półfinał, obiektywni widzowie twierdzą że poziom będzie wyższy niż we wtorek (mimo że faworyt w postaci Ukrainy swój występ ma już za sobą). A do tego z polskiego punktu widzenia ważniejszy półfinał, w końcu dziś zaprezentuje się Ochman, który przecież może namieszać w stawce.

Niejako podsumowując pierwszy półfinał trzeba zaznaczyć, że było stosunkowo sporo niespodzianek. Zwykle bukmacherzy bardzo dobrze, albo nawet idealnie typowali nacje, które awansują. W tym roku mieliśmy do czynienia z aż trzema zaskoczeniami. Patrząc tylko na kursy powinny wejść do sobotniego finału: Albania (kurs na awans ~1.3), Łotwa (1.7) i Austria (1.7). Tymczasem zamiast powyższych narodów w sobotę zobaczymy reprezentantów Szwajcarii, Litwy i Islandii (na awans każdej z nich kurs ok. 2.5). Jak widać lata mijają, a Eurowizja staje się coraz mniej przewidywalna.
Nie będę się wymądrzał po fakcie, ale moim tegorocznym czarnym koniem była Mołdawia, co z resztą pisałem już od marca w wiadomościach wymienianych z innymi użytkownikami. Przewidywania się sprawdziły - folkowy i dynamiczny numer prawdopodobnie zapunktował u bałkańskich odbiorców co skutkowało awansem do finału (a jeszcze miesiąc temu nie było to tak oczywiste).
Z tym, że osobiście zdecydowanie zaskoczyła mnie wersja na scenie. Moim zdaniem jest słabsza niż ta z teledysku. Chcieli zaskoczyć i im to się udało, awansowali do finału i cel został osiągnięty, ale zdecydowanie wolę wersję pierwotną. Wcześniej był ewidentny dynamiczny folk, "bałkańska nuta", teraz trochę się skiepściło i jest coś a la country. Oczywiście to tylko moja indywidualna opinia, może w finale zaprezentują coś bliższego tej wersji, którą zaprezentowano na początku roku. Przechodząc do meritum - przed półfinałem chodził mi po głowie zakład na TOP10 Mołdawii po kursie 9. Było to bardzo ryzykowne, bo bukmacherzy przewidywali że znajdą się w końcówce drugiej dziesiątki. Po wczoraj jednak ich akcje poszły zdecydowanie w górę, kurs na ten zakład to u niektórych buków już tylko 2,5. Oczywiście po kursach przed półfinałem warto było to pobrać. Teraz - w żadnym wypadku. Jest to coś innego, a eurowizyjna publiczność bardzo różnie reaguje na takie utwory, zgoła odmienne od reszty. W każdym razie kurs 9 był dość sporym value (a nawet ultra value - pdk), po kursie 2.5 nie ruszałbym w zupełności. Tak samo z resztą uważałem o kursie na awans do finału - przy 1,9 śmiało można było wchodzić, przy 1,3 zdecydowanie odpuściłem. Moim subiektywnym zdaniem realny kurs na TOP 10 Mołdawii to było/jest 5. Powinni zakręcić się pod koniec drugiej dziesiątki, aczkolwiek istnieje coś więcej niż cień szansy że zaskoczą i będą w topowej dyszce. Z resztą to podobny kazus jak Mołdawia sprzed pięciu lat - kursy na ich awans do finału były podobne (czyt. wyrównane), a finał skończyli na trzeciej lokacie. Zaskoczyli, chwyciło, doszli daleko. Jedno z większych zaskoczeń ostatnich lat. Rzecz jasna nie twierdzę, że "Trenuletul" powtórzy ten sukces, ale sam fakt, że na początku przez bukmacherów byli uznawani za około 20-25 siłę tegorocznego konkursu, a skończą prawdopodobnie wyżej, to już spore osiągnięcie.

Przechodząc płynnie do dzisiejszego półfinału - na pewno będzie bardziej wyrównany. Porównując go z wtorkowym mamy tylko dwa duże pewniaki do awansu (kursy poniżej 1.1 na awans). We wtorek było ich aż sześć. Na całe szczęście wśród owej dwójki znajduje się również reprezentant Polski. Dawno nie mieliśmy aż tak dużych szans na sukces, którym według mnie byłoby miejsce w TOP 5. No może lekką namiastką był Michał Szpak przed sześcioma laty, ale to bardziej była niespodzianka niż przewidywany sukces. W tym roku jedziemy znając swoje, niezwykle wysokie, miejsce w szeregu. Oczywiście żenujące artykuły czy głosy ze stacji radiowych, że jesteśmy faworytem konkursu można między bajki włożyć, ale naprawdę nie było sytuacji gdzie bylibyśmy aż tak wysoko stawiani.
Co do typów na dziś to również poszukałbym niespodzianek. Konkretniej awansów nieoczywistych nacji, podobnie jak to miało miejsce we wtorek. Skoro teoretycznie jeszcze bardziej wyrównany półfinał przed nami, to i o jakieś mniej faworyzowane awanse będzie łatwiej. Wybieram jedną propozycję z tych, które mają być na styku, mianowicie...

San Marino awansuje @ 2,10 Betfan
Liczę, analizuję, i naprawdę ciężko byłoby żeby sanmaryńska (tak, jest takie słowo) propozycja nie znalazła się w finale. Oczywiście tak jak pisałem wyżej - bardziej wyrównany konkurs powoduje poszukiwanie niespodzianek, lepszych kursów. Ja stawiam jednak na względnie pewnego konia (chociaż to określenie w tym kontekście jest dość niefortunne). W każdym razie mamy gościa, który na pewno śpiewać potrafi - uczestnik San Remo w 2019, 2020 oraz 2022. Achille Lauro, bo o nim mowa to wokalista co najmniej kontrowersyjny. Każe się mianować księciem, ale tak jak napisałem - jeśli chodzi o umiejętności wokalne, to stoi na wysokim poziomie. Na pewno jego kreacja może mu pomóc, bo zostaje w pamięci. Zarówno warstwa tekstowa jak i melodyjna broni się.
Wiadomo - San Marino będzie gdzieś na styku, to nie ulega wątpliwościom. Siedem miejscówek praktycznie pewnych awansu, o kolejne trzy powalczy reszta reprezentantów. Ale jeśli chodzi o San Marino to ostatnie lata, 2019 i 2021 (w 2020 konkurs odwołany) dobrze zwiastują. Dwa razy wchodzili, z 8. i 9. lokaty w półfinale. Oczywiście potem w finale jest słabo, ale półfinał powinni przejść. No i rzecz jasna miejsce konkursu też działa na ich korzyść. Wiadomo, że porównania z Maneskinem nasuwają się niemal od razu. Niemniej nie jest to straszna kopia, raczej dobre nawiązanie. Jest to kontrowersyjne, ale przecież o to w Eurowizji chodzi poniekąd. Zaskoczyć, zaszokować. Nie mówię, że mi się to podoba, ale przecież nie nam na się podobać tylko ma wejść do finału. Czytam opinie, że co prawda jest to "erotyczny" utwór, ale ma ciekawy tekst i jest dobrze wykonany. I nie można się z tym nie zgodzić. W moim mniemaniu dobry utwór, oczywiście jeśli nie widzi się teledysku i nie rozumie się o czym śpiewa. Lepszy od zniewieściałych reprezentantów Rumunii czy Izraela.
Opcjonalnie polecam ciekawe zakłady w 1x, oczywiście jeśli ktoś tam jeszcze gra. Na awans Achille taki sam kurs, ale są też inne, atrakcyjniejsze. Taka propozycja wpadła mi w oko: Cypr, Estonia, Czechy i San Marino awansują @ 4. Wszyscy powyżej oprócz San Marino są wymieniani w gronie tych z dużymi szansami na awans, chociaż zawsze istnieje szansa że np. San Marino wejdzie kosztem Cypru. Ja jednak uważam że wszyscy powinni zameldować się w finale, bo co do Czech i Estonii jestem pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1765
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Przy limitach i podatkach pewnie nie warto, ale H2H Macedonia - Czarnogóra:
Macedonia @3,35
Czarnogóra @1,86
(specjalnie nie podaje buków, kto będzie chciał, ten sobie znajdzie ;))
Kto się pomylił? Bo dla mnie obie piosenki beznadziejne. :D
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Polska, Szwecja, Australia, Czechy i Azerbejdżan awansują do finału Eurowizji 2022 @2.50 Fortuna

Pierwsza czwórka to wyraźni faworyci w tym półfinale i ich brak w finale byłby sporą niespodziankę, co do Azerbejdżanu to z każdym dniem zyskuje, co widać po kursach i czołowa 10 jak najbardziej realna.
Dobry zakład, szkoda tylko że taki niski limit.

Ochman top3 w półfinale? Tak 1.50
Ja tak zacząłem ten półfinał grać. Punktowo My i zwłaszcza Szwecja powinniśmy odjechać reszcie stawki. Równa ilość przyznana za voiting i jury daje nam tu sporą przewagę.

Malta ma słaby voitng. Rok temu top3 od jury w finale a później zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię. Kandydatka w tym roku zmieniała nawet utwór bo pierwszy został uznany za niegodny występu.

Idąc dalej. Finlandia i San Marino też w głównej mierze będą bazować na tym czy voiting da im na tyle dużo żeby awansować (chętnie chciałbym braku awansu Finlandii).

+Serbia 1.15 też ale tam idzie największy hype widzów, więc awans nie powinien być zagrożony jak w przypadku wyżej wymienionej dwójki.

Azerbejdżan jurorzy uznali za ciekawy i dobry utwór a to już spory sukces i odmiana w tym kraju bo z reguły było na odwrót. Widać że ich los zmierza w dobrą stronę w ostatnich dniach.

Cypr też zmienił nastawienie i ma spokojny utwór z dobrym przyjęciem jurorskim a że vointng mają na niezłym poziomie to awans powinien być. (A o dziwo kursy rosną).

Faktycznie nie jest to najłatwiejszy półfinał ostatnich lat.

Szwecja
Polska
Australia
Czechy
Estonia
Azerbejdżan
Cypr
Finlandia

No i dalej trzeba mocno się głowić. Zostają 2 miejsce na 3 zespoły:
San Marino, Malta, Belgia i 2 nieco odstające Rumunia i Irlandia.

Macedonia i Gruzja dwóch totalnych outsiderów. Izrael i Czarnogóra - te cztery nie powinny przejmować się wystąpieniem w finale.

Dzisiaj właściwie w ciemno pod spadki kursowe do spróbowania:

Czechy - Estonia 1 2.05
Azerbejdżan - Belgia 1 1.8
San Marino - Malta 1 1.98
 
Otrzymane punkty reputacji: +986
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Niestety nie mam tyle czasu, żeby się tutaj rozpisywać, zrobię to przy okazji finału, ale dla mnie zakładem value jest awans Irlandii po kursie @4.20 w Fortunie ⛔ U innych buków 3 z hakiem. Kursy ostro falowały w ostatnich dniach i te 3 miejsca, które pozostały do awansu dają nadzieję Irlandii, która ma bogatą historię w Eurowizji i wielokrotnie ją wygrywali. Próbuje za drobne.
 
Ostatnia edycja:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Cypr za Belgię i najlepsza 10tka by awansowała imo. Rumunia jedyny dog i kolejny kraj wchodzący tylnymi drzwiami dzięki głosom widzów. Malta bez voitingu jak widać już kompletnie nic nie znaczy na scenie.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ukraina, Polska, Norwegia, Włochy i Szwecja zajmą miejsca 1-10 @3.33 Fortuna⛔
Szwecja zwycięzca Eurowizji 2022 @9.00⛔ ETOTO


Można powiedzieć, że główni faworyci awansowali do wielkiego finału i nie ma większych niespodzianek. Kilka reprezentacji trochę niespodziewanie znalazło się gronie 25 krajów, które powalczą o kryształowy mikrofon w sobotę i Islandia czy Rumunia są tego dobrymi przykładami. Całe szczęście, że widzowie i jurorzy doceniali w tym roku głównie talent oraz pomysł, a nie jak to często bywa tani kicz. Bezstronny obserwator będzie miał szansę obejrzenia jutro koncertu na wysokim poziomie i bardzo to cieszy. Najważniejszą dla nas informacją jest awans Krystiana Ochmana, który poprawił swoje notowania i kto wie, być może jest mu pisane podium.

Jakie są szanse Polski na sukces? Wysokie. Na tym moglibyśmy zakończyć nasze rozważania, ale wydaje się, że miejsce w czołowej 10 jest bardzo prawdopodobne. Wiele będzie zależało od tego, jak widzowie rozłożą swoje głosy wśród innych nacji, bo o opinie jurorów można być spokojnym. Krystian Ochman w pełni pokazał swój talent i umiejętności i możemy być dumni z naszego reprezentanta. Szczerze to najlepszy męski głos podczas tegorocznej edycji Eurowizji i pochwały z różnych zakątków Europy są w pełni uzasadnione. Dobrą wiadomością jest fakt, że Polak wystąpi praktycznie pod sam koniec sobotniego koncertu, co zwiększa jego szansę, aby być bardziej zapamiętanym przez osoby oglądające to wydarzenie. W 2016 roku Michał Szpak zajął siódmą pozycję, jak będzie z Krystianem? Będzie czołowa piątka, a może podium?

Ukraina jest zdecydowanym faworytem Eurowizji w tym roku. Jest to naturalnie spowodowane przykrymi wydarzeniami, odbywającymi się za naszą wschodnią granicą. Sam kawałek jest przyjemny i nawiązuje nieco do propozycji sprzed roku, gdzie Go_A również połączyła nowoczesność z folklorem. Charakterystyczny instrument, który nadawał wtedy rytm, pozostał i tym razem to wokalista Kalush Orchestra jest w jego posiadaniu. Duży wpływ na ewentualną wygraną faworytów będzie miało głosowanie widzów i już w mediach społecznościowych widać komentarze zachęcające do wysyłania SMS-ów na utwory, które się podobają, a nie sugerować się wojną. To pozwala myśleć, że być może ktoś będzie w stanie pokonać Ukrainę.

Za plecami naszych wschodnich sąsiadów znajduje się Wielka Brytania, Włochy, Szwecja i Hiszpania. Jeżeli faworyci mają nie sięgnąć po zwycięstwo, to kto? Uważam, że jest szansa na trafienie wysokiego kursu i zdecydowałem się na kawałek Corneli Jakobs. Przede wszystkim należy wspomnieć, że Szwecja to bardzo eurowizyjny kraj, ponieważ za każdym razem wybór piosenki jest bardzo przemyślany i reprezentantka lub reprezentant zazwyczaj zajmuje miejsce w czołowej 10. Po prostu widzom w Europie dobrze kojarzy się ten naród w związku z Eurowizją i rzadko kiedy zawodzą. Ostatnim sukcesem było zwycięstwo Måns Zelmerlöw ze znanym „Heroes” w 2105 roku, a trzy lata wcześniej to Loreen otrzymała kryształowy mikrofon za „Euphorię”. Tym razem tej sztuki postara się dokonać Cornelia Jakobs i dobry wokal oraz gra świateł pozwala myśleć, że Szwedzi zagrożą Ukrainie. Tak jak wspomniałem wyżej, wiele będzie znaczyć podejścia widzów do tego konkursu i można przeczytać, że to nastawienie się zmienia. Myślę, że kurs jest tutaj przesadzony i skuszę się na wysoką wartość.

O Polsce, Szwecji i Ukrainie wspomniałem wyżej, więc nie będę się powtarzał. Dodatkowo dokładam jeszcze Włochy oraz Norwegię.
Co do gospodarzy Eurowizji to Mahmood jest znaną postacią w tym konkursie. Pamiętamy jego występ w 2019 roku z „Soldi” i wielu fanów do dzisiaj nie może pogodzić się z tym, że tym kawałkiem nie sięgnął wtedy po zwycięstwo. Wygrał wtedy Duncan Laurence ze swoją spokojną piosenką „Arcade”. Ogólnie u Włochów jest duża tradycja związana z festiwalami i najbardziej popularna jest ta w San Remo. Jest to takie polskie Opole, ale zdecydowanie na innym poziomie. To stąd wzięła się inspiracja stworzenia Eurowizji i tym samym rywalizowania na tle całego kontynentu. We wspomnianym San Remo co roku wybierana jest włoska piosenka, która reprezentuje kraj na Starym Kontynencie i ponownie Mahmood go zwyciężył. Tym razem z Blanco i jest to mocna propozycja. Być może powalczą nawet o wygraną z Ukrainą, ale z pewnością znajdą się wysoko, bo widzowie kojarzą wokalistę, a na dodatek wspominają go bardzo dobrze. To powoduje, że ten duet otrzyma wiele głosów.

Do omówienia pozostał nam szalony występ reprezentantów Norwegii. Subwoolfer z „Give That Wolf a Banana” to rozrywkowy kawałek, który ma swoje charakterystyczne brzmienie. Są przebrania, jest choreografia, która z łatwością wpada do głowy. W tym roku mało takich propozycji na Eurowizji i z pewnością się wyróżnia. W sieci otrzymują pochlebne recenzje oraz mają wiele wyświetleń, co wskazuje, że jest zainteresowanie tą piosenką. Szczerze powiedziawszy z pięciu krajów, które typuje do czołowej 10, ta jest najmniej pewna, ale wierzę w to, że otrzyma wiele głosów od widzów. Eurowizja kocha takie występy, ruchy sceniczne, które można powtórzyć w domach oraz na koncertach i w tym przypadku tak właśnie jest. Do tego łatwy tekst, który można śpiewać przed ekranami. Uważam, że na koniec finału Subwoolfer zajmie miejsca 8-10 i tym samym zamknie nam zakład specjalny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Niesamowity hype idzie na Serbię aż się nie spodziewałem takiego ale kursowo wychodzi im już top10. A w finale voitngi widzów się rozejdą na te kraje które w głównej mierze na tym bazowały czyli Serbia - Mołdawia - Norwegia i któryś z tym hype trainow widzów upadnie. Tylko szkopuł tkwi w tym kto straci (bo jeszcze Rumunia na tym bazowała). Równo 4 kraje nie mogą dostać takiego samego dużego wsparcia jak to miało miejsce w pofinałach bo najzwyczajniej w świecie same sobie zabiorą głosów. Norwegia jest w pierwszej połowie występów (co poniekąd stawia ich na gorszej pozycji) ale Mołdawia będąc w drugiej ale nad takimi grubymi rybami jak Szwecja, UK i Polska i może im się to szybko odbić czkawką przez zapomnienie utworu. Chyba gorzej się nie dało występować niż przed samą Szwecją.

Niestety na tą chwilę oferty są nadzwyczaj słabe. Jeśli ktoś wstawi h2h to jest takie same jeśli chodzi o pary, a przy tym niektórzy stosują blokady nie dające zagrać więcej niż singiel lub łącząc inne rynki.

Zagrałem przedwczoraj Włochy - UK 2 2.33 i to chyba tyle z dogów jak na razie.

W grze mam przed półfinałami 1-10 Grecję i liczę że to nie może wypaść z top10 ale robią się kłopoty w postaci Serbii co rośnie strasznie w oczach a to jednak dwa Bałkańskie teamy.

Jakie jest wasze zdanie nt. usadzenia Włochów, ok San Remo i te sprawy. Ale czy to uzyska tak dużą popularność jak Maneskin? Stracili w przedbiegach sowich sąsiadów San Marino i Maltę. Jak na moje strasznie wszyskto wyrównane w tym roku i ciężko cokolwiek wygrzebać z aktualnej oferty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +823
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Aha, zapomniałem dodać. W obecnej chwili o top10 walczą, mocne stonowane utwory czyli Polska i Holandia versus Norwegia, Mołdawia wesołe i mówiąc w skrócie lekko cringowe ekipy. A do tego chce się wmieszać w/w Serbia ze swoim ultra "dziwnym" występem. Serbowie narzekali że ciężko idzie gospodarzom obiektu wyświetlać angielskie napisy w trakcie występu bo przesłanie piosenki i tego co robią na scenie jest nadzwyczaj proste i być może to działa na korzyść całego ogółu.

Ochman i nasza Polska w tej wymienionej stawce z kursem 1.5 na top10 przy tak dobrym losowaniu pól startowych nie powinien wypaść i też się zastanawiam nad takim typem by zagrać.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Włochy v Szwecja 2 @1,85 + Czechy v Litwa 1 @1,45 - dubel @2,36 na czysto ebetx

Nie znalazłem nigdzie więcej u naziemnych na te dwa typy. W innym buku mamy @1,71 na takiego dubla. Przede wszystkim przeszacowany kurs na Szwecję (obecnie nawet @1,40). Dużo tutaj zostało powiedziane na temat propozycji kraju trzech koron. Osobiście przesłuchując kawałki kilka tygodni temu, bez spoglądania w kursy, kawałek spodobał mi się od pierwszego przesłuchania i był moim faworytem. Świetny nastrój, piękny głos. Do tego mocna pozycja Szwecji. W głosach jury predykcja na 3. miejsce, televoting podobnie. Włosi? Uważam, że nie znajdą się na podium. Mogą zająć 5 - 6 miejsce. Stracą imo w głosowaniu widzów.

Czesi zaskakują in plus, chociaż przy pierwszych odsłuchach jakiś ten kawałek sztampowy mi się wydał. No ale mają swoją pozycję, zdecydowanie u jury powinni być wyżej niż Litwini i widzowie także dołożą swoje. Litwa i tak już może ogłosić sukces z powodu samego awansu do finału.

Grecja v Serbia 2 @2,60 betfan

Jak wspomniał Grac45 - rośnie pozycja Serbii znacząco. Co by nie mówić - propozycja mocno się wyróżnia. Zdecydowany lider wśród wyświetleń na YouTube po półfinałach - blisko 2 mln. Betfan śpi, obecnie kursy w parze Grecja v Serbia się wyrównują i walka o najlepszy kraj bałkański będzie zacięta. Na pewno wobec ruchów w stronę Serbii warto pograć po takim kursie.

Szwecja v Hiszpania 1 @1,45 + Polska v Holandia @1,55 - dubel @1,97 na czysto betfan

Szwedzi z Hiszpanią powinni wygrać dosyć pewnie. Polska? Naprawdę fajny odbiór i pozycja w pierwszej dziesiątce mocno realna. Holender też ciekawy występ, ale jednak uważam, że głosy jury będą tutaj kluczowe i w bezpośrednim pojedynku zajmiemy miejsce wyższe niż pomarańczowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +798
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Polska w TOP 10 i Czechy w TOP 15 @2.85 STS⛔

Co do Polski to wiele pisane było wyżej, Czechy z każdym dniem do tej pory zyskały. Świetne brzmienie na live, do tego gra świateł i mocno energiczny kawałek, który rozpocznie dzisiejszy konkurs. Z pewnością będzie zapamiętany przez widzów i myślę, że będą w połowie stawki, taka 12-13 pozycja, może nawet top 10 przy dobrych wiatrach
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom