>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Eurowizja 2017 - Kijów

enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Oj, ją bym bardzo uważał w kontekście san marino. Już w zeszłym roku z kompletnie losowych turkiem jako reprezentantem zajęli 12. miejsce dzięki temu, że byli na 11. w tele. Teraz do konkursu startuje już po . raz czwarty legenda tego konkursu Valentia Monetta. Myślę, że wielu fanów żywo interesujących się eurowizja odda swój głos na valentine z sentymentu do niej. Nie zdziwieni się jak w tele będzie w top10. Jeszcze sporą grupa osób trolluje głosując a utwor san marino jest do tego idealny. Sama litwa w ogóle mnie nie przekonuje i tylko diaspory może uratować to od katastrofy. Wydaje mi się, że w tele wygra san marino z litwa zdecydowanie, a w jury rezultaty będą bardzo podobne.
Tylko, że akurat diaspory litewskie są bardzo aktywne, być może nawet najbardziej ze wszystkich krajów w ESC, a kraje głosujące są dość sprzyjające geograficznie dla Litwy. Moim Zdaniem duże value i kurs przeszacowany. To samo Malta, która jest ulubienicą jury a kurs na nią urósł do 4. Nie mam pojęcia dlaczego, bo piosenka wcale nie jest taka zła a jury przy dodatkowej sympatii do tego kraju na pewno oceni ją na top 10.
 
P 76

profesorgomez

Użytkownik
na unibecie jest promo: Zawrzyj zakład o wartości 85 PLN lub większej podczas półfinałów Europejskiego Konkursu Piosenki 9 i 11 maja (minimalny kurs 1,40).
Jak się wypełni to się dostaje cashbacka 55 pln.
Panowie co polecacie dzisiaj bezpiecznego po tym kursie 1,4 lub wyższym :cool:?
Jedyna sensowna to zwycięstwo Bułgarii po kursie 1,62 ale czy warto bo nie bardzo mi leży temat eurowizji?
Serbia kwalifikacja do finału możesz spokojnie spróbować ok 1,8 kurs
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
I co w związku z tym? Napisałem, że od tych krajów Serbia powinna dostać ok. 80 pkt a od reszty się uskłada te 50. Nie wiem o co Ci chodzi.
O nic mi nie chodzi, tylko pytam, bo nie ogarniam tego za bardzo, skąd ta pewność, że te kraje akurat na Serbię zagłosują ? : D
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
O nic mi nie chodzi, tylko pytam, bo nie ogarniam tego za bardzo, skąd ta pewność, że te kraje akurat na Serbię zagłosują ? : D
bo zawsze głosują, televoting to polityka i sympatie geograficzne
niemniej jednak nie sądzę, że aż tak dużo uzbiera Serbia w televotingu, bo z innych krajów może nie być praktycznie nic. Dla mnie Serbia w televotingu max 65-70, jury 55. Na granicy awansu.
 
W 0

wszolas

Użytkownik
Podana kolejność wyników z 1 półfinału jest adekwatna do ilości głosów, a może ilość głosów może być inna i np. szwecja będzie jednak w top3 1 półfinału po ogłoszeniu oficjalnych wyników?
 
S 135

seba96

Użytkownik
Podana kolejność wyników z 1 półfinału jest adekwatna do ilości głosów, a może ilość głosów może być inna i np. szwecja będzie jednak w top3 1 półfinału po ogłoszeniu oficjalnych wyników?
Awanse do finału są ogłaszane losowo.
 
P 76

profesorgomez

Użytkownik
Może jakieś argument ... bo piosenka średnia jak dla mnie..
No kolega pytał o jakieś typy powyżej 1,4 kurs , dla mnie Serbia wydaje się dobrym typem jeśli chodzi o wyższe kursy , wiadomo jest na włosku bo spora konkurencja ale jak nie będzie fałszować to wpadnie .Kawałek choć nie do końca w moim typie to wydaje się taki na czasie, trochę przypomina bity Naughty Boy-a.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Nie mam czasu rozpisywać tak jak sf1, a dużo ludzi do mnie pisze, więc trochę w skrócie:

Zwycięzca półfinału:
Bułgaria - żadnej konkurencji, nieźle politycznie, wysoko w typach ekspertów i dziennikarzy. Prognoza w televotingu około 170 pkt, od jury podobnie.

Awans pewny:
Węgry - kraj generalnie lubiany, piosenka też dobra, języki lokalne są w tym roku dobrze postrzegane. Od ludzi koło 100 pkt, od jury koło 110.

Estonia - kilka krajów bałtyckich pomoże, Verona to solidny utwór, który wpada w ucho, powinni zebrać około 160-170 pkt

Rumunia - jury nie popatrzy na tą propozycję łaskawym okiem, ale Rumunia prawie zawsze wchodzi do finału. Koło 85 od ludzi, koło 70 od jury, bo kilka krajów sympatyzujących jest w stawce

Norwegia - no tak mi wyszło, inna kompozycja niż wszystkie w półfinale, bardzo nowoczesna i solidnie wykonana. Kraj dość lubiany w televotingu, dużo punktów da Dania, Estonia, czy Holandia. Od ludzi spokojnie koło 80, z jury troszkę gorzej, pewnie koło 60.

Białoruś - kolejny raz język lokalny i niezwykle wdzięczna i pozytywna propozycja. 12 ok Ukrainy + lawina 5 i 6 w televotingu powinna im dać od ludzi około 80 pkt. Od jury, bo ta piosenka jest ceniona uciułają punkty od prawie każdego kraju + politycznie od UKR, daje to razem koło 70.

Austria - jest HUN, SUI, FRA, GER tu od ludzi będzie sporo. Prognoza na poziomie 80 pkt. Od jury 50-60.

Brak awansu:
Irlandia - no chance, ani politycznie, ani jury nie ceni, niech jedzie na konkurs dzieciaków ten gość

San Marino - opisane w poprzednich postach

Szwajcaria - przedstawiana jako jeden z najsłabszych występów scenicznych, jeszcze parę tygodni temu wydawało sie, że Apollo ma szanse na awans, ani geografia ani jury nie pomogą

Na granicy:
Serbia - już pisałem o tym kraju, powyżej 125 pkt nawet dzięki diasporze nie podskoczą

Macedonia - nie prognozują awansu, ale wliczam do tej grupy. Na scenie jest po prostu amatorsko. Będzie trochę głosów od widzów, ale jury nie pomoże. Mogą nie przekroczyć 100.

Malta - kraj-ulubieniec jury. Od ludzi pewnie dość marnie, max 30 pkt, ale jury tu solidnie popracuje, żeby polepszyć im wynik, to jest reguła coroczna. Koło 90 powinni dostać od jurorów, razem koło 120 pkt.

Holandia - dla mnie na granicy, piosenka dośc przeciętna, to nigdy nie był kraj politycznie faworyzowany. Televoting nie pomoże, max 60 pkt. Zależy jak pomoże tutaj jury. Jak dadzą te 70-80 pkt to awans luz, ale jakoś tego nie widzę. Dla mnie value w braku awansu.

Dania - niby powinna awansować, ale tez wychodzi mi max 125 pkt. Politycznie pomoże Norwegia i Niemcy.

Chorwacja - takie piosenki śpiewane dwoma głosami raczej nie zyskują poklasku na ESC, Chorwacja w ogóle bryluje w takich eksperymentach od paru lat. 40-50 pkt politycznie + 60-70 od jury. Ale raczej skłaniałbym się do tych niższych liczb. Mało na awans.

Izrael - gość po prostu tragicznie śpiewa i fałszuje w refrenach, nie widzę Izarela w finale z uwagi na warstwę wokalną. Choć ten kraj zawsze jest lubiany wśród oceniających. Około 120 pkt, na granicy awansu.

Litwa - czarny koń, opisany wyżej, podpisuję się obiema rękami.

Jakbym miał grać 10 na awans to:
BUL, HUN, EST, ROM, NOR, BLR, AUT, DEN, LIT, SRB/ISR/MLT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 135

seba96

Użytkownik
Ale, że Estonia nie awansowała? Większy szok niż z wtorkową Finlandią. Trochę mam obawy czy Bułgaria wygrała ten półfinał bo zostali wyczytani jako pierwsi, a faworyci zazwyczaj wyczytywani są w środku stawki. Ale to tylko takie głupie obawy, prawda? ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Ogladalem chwile, nasz komentator byl pewny ze Chorwacja to pewniak do finalu, jak widac nie mylil sie :p
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Ale, że Estonia nie awansowała? Większy szok niż z wtorkową Finlandią. Trochę mam obawy czy Bułgaria wygrała ten półfinał bo zostali wyczytani jako pierwsi, a faworyci zazwyczaj wyczytywani są w środku stawki. Ale to tylko takie głupie obawy, prawda? ????
a co tez pograłes bułgarie zwycięsca 2 półfniału, wg mnie najpewniejszy typ ta bułgaria z sensownym kursem ;)
 
S 135

seba96

Użytkownik
Niw no Bułgaria to wygrała, teraz spadki na jej zwycięstwo 5-6,5. Mamy bardzo wyrównane kursy. Włoch 2, Portugalia 3.5-4 no i Bułgar 5-6.5. Na chwilę obecną to chyba Włoch ma najmniejsze szanse i wskazałbym Portugalczyka jak zwycięzcę.
 
S 135

seba96

Użytkownik
No i znamy już kolejność finałowych występów. Najwięcej zyskała Belgia, Szwecja, Bułgaria i Francja które wystąpią kolejno na 23. 24. 25 i 26. pozycji. Oczywiście Polska na drugiej pozycji gorzej być chyba nie mogło. Traci też Armenia która startuje jako 5. Włoch 9. a portugalczyk 11.
 
Do góry Bottom