>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurowizja 2015

M 98

mokatoopl

Użytkownik
Ok, czas podsumować moje typy z drugiego półfinału (wcześniej nie miałem czasu) i zagrać coś na dzisiejszy finał.

Czy Islandia zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.33 stawka : 7/10 buk : Bah (pograne x2) ⛔ (nie rozumiem tego ... wydawało się pewne)
Czy Litwa zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.33 stawka : 6/10 buk : Bah ✅
Czy Polska zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.42 stawka : 5/10 buk : Bah ✅
Czy Izrael zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.41 stawka : 6/10 buk : Bah ✅
Czy Łotwa zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.35 stawka : 7/10 buk : Bah ✅


Generalnie nie jest aż tak źle. Odrobimy tą drobną stratę dzisiejszym finałem ;)
___________________________________________________

Typy na dzisiejszy finał :

Niemcy vs Polska - Polska, kurs: 1.55 stawka: 7/10 buk : Bah

Australia vs Rosja - Rosja, kurs: 1.30 stawka: 9/10 buk : Bah (takiej lokaty dawno nie widziałem ???? )

Belgia vs Estonia - Belgia, kurs: 1.45 stawka: 8/10 buk : Bah

Miejsce w TOP 3 - Rosja, kurs: 1.55 stawka: 6/10 buk : Bah

Grecja vs Cypr - Grecja, kurs: 1.55 stawka: 5/10 buk : Bah


Generalnie wszystkie te typy, a w szczególności ten drugi to bardzo dobre okazje. Moim zdaniem wszystko siądzie bez najmniejszego problemu.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Eurowizja 2015 zwyciezca - Włochy @ 4.35 5/10
https://www.youtube.com/watch?v=w1f6o1HQBvg
Moim zdaniem faworytow jest tylko 2. Wygra albo Szwecja albo Włochy. Piosenka Szwedzka jest na 1 miejscu w notowania bukmacherow poniewaz piosenka Europie sie bardzo podoba co pokazuje popularnosc miedzy innymi na Spotify. Il Volo - Grande amore natomiast bije na glowe wszystkich na youtube majac w granicach 27 mln wyswietlen. Trzeba dodac ze od jakiegos czasu oprocz glosowania telewizdow dochodza jeszcze glosy Jury. I u nich moim zdaniem operowe spiewanie mocno zapunktuje. Jest to moze nisza ale bardzo ceniona nisza! Italia ma swietny ostatni numer startowy co przy byciu jednym z faworytow jest sporym komfortem. Na koniec dodam ze Włochy ostatnimi wystepami na eurowizjach zasluzyli na wygrana.

Dodatkowo:
Belgia top10 @ 1.14 10/10
Estonia - Belgia 1 @ 2.75 5/10
Niemcy - Polska 2 @ 1.55 9/10
Australia - Rosja 2 @ 1.30 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 0

archi88

Użytkownik
Pytanie do fachowców od eurowizji. O co chodzi z handi na kraje w B365? Np. nie rozumiem sytuacji gdzie na wygraną Rosji jest @4 na handi +10,5 @19. Proszę o oświecenie.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Liczba wyświetleń półfinałów:

1. Rosja 3.7 mln
2. Belgia 1.3 mln
3. Serbia 1.2 mln
4. Gruzja 883 tys.
5. Estonia 861 tys.
6. Grecja 725 tys.
7. Szwecja 694 tys.

Mimo że I półfinał być 2 dni wcześniej ogromna różnica wyświetleń, z II półfinału dopiero Szwecja na 7 miejscu. Więc tak jak już wspomniałem wcześniej zwycięzca będzie z I Półfinału @2,75⛔⛔ Bet365.

Rosja jest była bardzo promowana po zakończeniu I półfinału na wszystkich portalach informacyjnych i link do występu stąd taka wielka różnica w wyświetleniach. Nie wyobrażam sobie zwycięstwa Rosji w obecnych okolicznościach ale top 4 @1,33✅ Bet365.

Do Serbii trzeba podejść z uśmiechem na ustach, skoczna piosenka trochę krzyku ale max i sukces to top 10✅ pod koniec.

Szwecja podchodzi pod plagiat piosenki Davida Guetty. Zresztą nikt nie chce aby znów wygrała Szwecja ale z występem i wizualicjami zasługują na top 5✅.

Słowenia top 10 @2,87⛔ Bet365
Najlepszy kraj bałkański: Słowenia @4,0⛔ Bet365

Świetnie rozpoczęcie finału, piosenka energiczna i zapada w pamięć, paradoksalnie pierwszy numer startowy może pomóc Słowenii.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Pytanie do fachowców od eurowizji. O co chodzi z handi na kraje w B365? Np. nie rozumiem sytuacji gdzie na wygraną Rosji jest @4 na handi +10,5 @19. Proszę o oświecenie.
do wszystkich drużyn na koniec dodawane są właśnie te handicapy wystawione z bet365, wygra ten który po zsumowaniu wszystkiego będzie miał najwięcej pkt
 
A 0

archi88

Użytkownik
do wszystkich drużyn na koniec dodawane są właśnie te handicapy wystawione z bet365, wygra ten który po zsumowaniu wszystkiego będzie miał najwięcej pktdo wszystkich drużyn na koniec dodawane są właśnie te handicapy wystawione z bet365, wygra ten który po zsumowaniu wszystkiego będzie miał najwięcej pkt[/QUOTE

Nie uważasz, że te kursy są warte uwagi? czy raczej loteria i zwycięzca może sporo odjechać?
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Bardzo fajny ten typ na Słowenie jak nalepszą z Bałkanów , analizując liste startową rzuca sie w oczy fakt iż obok siebie nie maja wielkiego faworyta ( dopiero 4 Estonie)
i rozpoczynajac powinni zapasc w pamięci . Ich przeciwnicy czyli Serbia np ma po swoim wystepie dwa &quot;koty&quot; ze skandynawii ( Norwegie i Szwecje) a Albania mimo iż jest w koncowce to w ich okolicach bezposrednio jest Rosja , Włochy i Azerbejdżan czyli też bardzo mocne ekipy . Na pewno trudniej bedzie zauważyc te piosenki niż rozpoczynająca dziewuche w słuchawkach.
A przed chwilą w tv pokazywali zapowiedź Konkursu wystepem Moniki i za kazdym razem ta piosenka wydaje mi sie lepsza , ma dobry numer , przesłanie , wzrusza no i tez w swoich &quot;okolicach nie ma&quot; wielkiego faworyta - po wystepie 13 Belgi - to do naszej Moniki wieje nudą a po niej jest nuta Łotwy z mocnym refrenem ale moim zdaniem to za mało bo w zwrotkach słabo to wygląda. Też z tego wzgledu uważam że nasze szanse wzrasta
Typów nowych nie wniosłem ale wydaja mi sie bardzo dobre i szczególnie pierwszy zagram sobie mocniej . A Polska widze z szansami na 10-tke
Słowenia top bałkanow 4.00 8/10 4.00 bet365
Polska top 10 5/10 10.00 bet 365
edit:
https://www.youtube.com/watch?v=lo54opM8Eg8
wiedzieli ze to laska De Gei? ????
swoja drogą też spoko
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Ja już się wyleczyłem z stawiania na eurowizje. Ostatnio oglądałem wejście do finału i porównując piosenki Islandii i Cypru gdzie Islandia naprawdę fajna piosenka wpadająca w ucho i wszyscy przewidywali że wejdzie niestety nie weszło. Jeśli chodzi o Cypr , piosenka porażka jedna wielka klapa prawie można było usnąć taka nuda. Porównując te obie piosenki niebo a ziemia a jednak to gówniany cypr wszedł do finału
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
A ja nie moglem przejsc obok kursu 12,0 na Polska TOP 10 w Marathonbet. Piosenka ladna, Polka jest lubiana i skoro Cleo w poprzednim roku mogla byc w top 15 tak Monika powinna byc jeszcze wyzej.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Konkurs piosenki Eurowizji wygrywa dzisiaj Rosja. Nie widzę innej możliwości. W tym momencie kurs waha się w granicach 4 i jeżeli ktoś jeszcze nie pograł nic to mimo, że wcześniej było nawet 15 moim zdaniem warto zagrać.
Pewne jest też to, że Azerbejdżan będzie wysoko. Osobiście gram ich TOP 10 @ 1,83 i TOP 4 8,00 w bet365. Utwór podoba się wszystkim, wokal na żywo bardzo dobry. Europa zresztą zawsze chętnie na Azerów głosuje.
Dokładam do tego jeszcze jeden typ. Liczba punktów zwycięzcy under 250 pkt. @ 4,00 bet365 Dlaczego? Dlatego, że stawka w tym roku jest bardzo wyrównana. Co prawda w ostatnich latach linia ta była regularnie przekraczana, ale głównie dlatego, że na tle wszystkich piosenek wyróżniała się jedna. W tym roku tak nie jest.
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Do pogranych wyżej typów dorzucam jeszcze jedną pewkę i to taką naprawdę pewną ???? , a mianowicie :

Rosja w TOP 4 - kurs: 1.33 stawka: 9/10 buk: Expekt

Podsumowując to z Eurowizji gram dziś :

Niemcy vs Polska - Polska, kurs: 1.55 stawka: 7/10 buk : Bah

Australia vs Rosja - Rosja, kurs: 1.30 stawka: 9/10 buk : Bah (takiej lokaty dawno nie widziałem )

Belgia vs Estonia - Belgia, kurs: 1.45 stawka: 8/10 buk : Bah

Miejsce w TOP 3 - Rosja, kurs: 1.55 stawka: 6/10 buk : Bah

Grecja vs Cypr - Grecja, kurs: 1.55 stawka: 5/10 buk : Bah

Rosja w TOP 4 - kurs: 1.33 stawka: 9/10 buk: Expekt
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Gruzja Top 10 @3,0⛔⛔ Expekt ehh 11
Świetny występ, najlepiej dopracowane wizualizacje, praca kamer,genialny i najlepszy wokal przez cały czas trwania piosenki,+pozycja startowa. Top 10 z największą łatwością.
Znów Szwecja...
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
A ja last minute znalazłem wydaje mi się rekompensatę za półfinałowe niepowodzenie z Finlandią:

Włochy 4te lub niżej @2,1 Bet365⛔Nie wejdzie,już te piski jak wyszli na scenę to przepowiadały

Włosi są jednymi z faworytów w tej chwili kursy plasują ich na pozycjach 3-4,spadki kursowe zapewne za sprawą isiderów znających chociaż &quot;mniej więcej&quot; rozkład głosów jury.
Jednak ile mogą znaczyć słabe oceny od połowy składowej noty mogliśmy się przekonać rok temu gdy dobre oceny od telewidzów (5 miejsce) w wyniku beznadziejnych not jury zepchnęły Cleo na 14ste miejsce.

Ok, od jury Włosi mogą mieć miejsce na podium ,ale od telewidzów tego nie dostaną,głównym powodem - nieobecność w półfinale,kto zagłosuje na piosenkę którą słyszy pierwszy raz?

Rosja z dobrą piosenką i żelaznym zapleczem wydaje się mieć chrapkę na przynajmniej częściowe poprawienie międzynarodowego imidżu oraz odwrócenie uwagi od działań zbrojnych.
Szwedzi mają dobrą propozycję,pewne głosy Skandynawii.
Oprócz tego czarny koń - Belgia (też spadki zapewne za sprawą insiderów),kupujący głosy Azerbejdżan,zapadająca w pamięć Słowenia,w mojej opinii świetnie pasujący do klimatu seceniczno - festiwalowego Izrael.
Ktoś powinien wypchnąć skądinąd nie najgorszy kawałek Italii poza podium.

Mam nadzieję,że 12 punktów od San Marino oraz dobra pozycja pod koniec listy nie wystarczą aby być wyżej niż 4.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
jutro rozlicze wszystko co podałem w dziale. Ogólnie jestem zadowolony,mim że Polina nie wygrała to nawet udało się pobić zeszłoroczny rekord pod względem zysku.
Dzięki Wszystkim za tegoroczną Eurowizje, mam nadzieje że udało Wam sie sporo wygrać !
Dzięki też za wszystkie wiadomości na PW.
Fajnie że ktoś grał razem ze mną a opisy w dziale nie poszły na marne.
Do zobaczenia za rok !
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Dobra, Eurowizja się skończyła więc czas podliczyć zyski ???? :
Typy z II półfinału :
Czy Islandia zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.33 stawka : 7/10 buk : Bah (pograne x2) (nie rozumiem tego ... wydawało się pewne) ⛔⛔
Czy Litwa zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.33 stawka : 6/10 buk : Bah ✅
Czy Polska zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.42 stawka : 5/10 buk : Bah ✅
Czy Izrael zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.41 stawka : 6/10 buk : Bah ✅
Czy Łotwa zakwalifikuje się do finału ? TAK kurs : 1.35 stawka : 7/10 buk : Bah ✅

Typy z finału :
Niemcy vs Polska - Polska, kurs: 1.55 stawka: 7/10 buk : Bah ✅
Australia vs Rosja - Rosja, kurs: 1.30 stawka: 9/10 buk : Bah (takiej lokaty dawno nie widziałem ) ✅✅✅
Belgia vs Estonia - Belgia, kurs: 1.45 stawka: 8/10 buk : Bah ✅
Miejsce w TOP 3 - Rosja, kurs: 1.55 stawka: 6/10 buk : Bah ✅
Grecja vs Cypr - Grecja, kurs: 1.55 stawka: 5/10 buk : Bah ✅
Rosja w TOP 4 - kurs: 1.33 stawka: 9/10 buk: Expekt ✅

______________________________________________________
Podsumowując to wyszedł na prawdę spory ✅ Jak bym nie grał tej nieszczęsnej Islandii x2 w półfinale to było by jeszcze lepiej, ale nie ma powodów do narzekania ????
 
Do góry Bottom