>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2011

haftus 140

haftus

Użytkownik
Moje typy:
Polska awans @ 2.75 ⛔
Szwecja TOP Nordic @ 2.375 ✅
Azerbejdzan win 1 polfinał @ 4.333 (1/5 kursu na top3] - minimalny minus!
Najgorsza Eurowizja od kilku lat. Poziom też straszny. Polska propozycja była o wiele lepsza od większości. A miejsce dwóch najlepszych piosenek z semi 1 - Polski i Norwegi tylko pokazuje, że musiały być błędy z głosowaniem.
I nie piszcie, że Polka to dno, bo to przez głupią awarię nie awansowała.
A wygrana Azerbejdzanu? Jakiś zart. Mimo, że piosenka ujdzie (nic więcej) to oni nie umieją spiewać. Ell/Nikki fałszowali jak cholera.
Oczywiście głucha Europa tego nie usłyszała.
Tak naprawdę, na wygraną zasłużyły Słowenia, Estonia, Dania i Ukraina. Nikt więcej.
Eurowizja 2012 w Baku, gdzie największa hala ma 7tys. Ale będzie &quot;szoł&quot;. :/
PS: Nawet Orzech już coraz gorzej komentuje. Jak narzucał ludziom głosowanie na beznadziejnych Azerów to niedobrze se robilo.
Polska miała najlepszą propozycję od czasu Isis Gee, a może i nawet od Edyty.
Jedyna perełka - Maja ze Słowenii &lt;3. Jej wykon już powędrował na mój last.fm
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Co do Azerów to jeszcze czas. Jak u nich jest 21 to u nas 17. Więc żeby u nas o 21 konkurs wystartował, to u nich by musieli o 1 w nocy zacząć, więc wyniki u nich o 4 rano gdzieś będą podawane ???? Współczuje prowadzącym i śpiewającym za rok ????

Sry pomyliłem się o godzinę. Mianowicie jest 3 godziny różnicy.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Sorka że post pod postem, ale inaczej by pewnie nikt tu nie wszedł. Wydaje mi się że nasza różnica odnośnie piosenek wynik z tego, że jak ktoś raz piosenkę przesłuchał to ma inne zdanie od kogoś co 10 razy ją wysłuchał, niektóre piosenki w uchu dojrzewają jak wino ???? Im starsze (w tym przypadku, im więcej je usłyszymy) tym lepsze.
 
Do góry Bottom