>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurovision Song Contest 2011

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W Betsafe kurs na awans Polski wynosi 2,90 ???? , jak ktoś ma tam pieniądze to polecam zagrać, Polska jest wysoko w rankingach i nie mówię tu o rankingach na Onecie czy WP, na forach zagranicznych i w komentarzach na YouTube można przeczytać dużo pochlebnych komentarzy pod adresem naszej reprezentantki, piosenka nadaje się na Eurowizję, jest melodyjna i nie można przy niej usnąć tak jak przy niektórych piosenkach które śpiewali niektórzy nasi reprezentacji. ???? Z Polski coraz więcej osób wyjeżdża do innych krajów Europy i jak się zmobilizują to pierwsza dziesiątka moim zdaniem jest do osiągnięcia.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Idę o wszystkie pieniądze że Polka do finału nie wejdzie. Nie byliśmy w tym finale już od 4 lat. I teraz też się to nie zmieni. Ludzie potrafią słuchać, i gwiazda z jaka to melodia niczego nie zmieni. Takie jest moje zdanie, jednak jak będzie to w weekend zobaczymy ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Idę o wszystkie pieniądze że Polka do finału nie wejdzie. Nie byliśmy w tym finale już od 4 lat. I teraz też się to nie zmieni. Ludzie potrafią słuchać, i gwiazda z jaka to melodia niczego nie zmieni. Takie jest moje zdanie, jednak jak będzie to w weekend zobaczymy ????
Dziś jest pierwszy półfinał (od 21:00), więc dziś zobaczymy. ????
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Typ: Węgry (To Qualify)
Wczoraj jeszcze wyłapałem na Sportingbecie kurs 1.363, dziś chyba max 1.27 (Betfair). Piosenka Węgierska we wszystkich internetowych rankingach plasuje się w ścisłej czołówce w ogólnej stawce, więc nie będzie miała żadnych problemów by znaleźć się w finale. Powalczy tam nawet o pierwszą 5. Pewniak na podbicie kuponu.
Typ: Polska (Not to Qualify)
Kurs 1.57 Sportingbet
Szkoda, że kurs tak wzrósł dopiero dzisiaj, bo wczoraj oscylował w granicach (1.33-1.45). Mamy słabą piosenkę, śmiem twierdzić, że najsłabszą od kilku lat, ale to kwestia gustu. W internetowych rankingach wypadamy bardzo różnie, ale nie sądzę byśmy dostali się do finału przy tak bezbarwnej propozycji z naszej strony. Nie udało się w poprzednich latach, to teraz bez żadnego progresu muzycznego niby czemu miałoby się udać?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Ja również od paru ładnych lat oglądam ten tandeciarski konkurs muzyczny:razz:
Ciężko trafić za gustem muzycznym europejczyków .Często także o wysokim miejscu swiadcza sympatie pomiędzy poszczególnymi krajami ale rekreacyjnie postanowiłem się pobawić w typowanie ,przesłuchałem wszystkie dzisiejsze piosenki-kandydatki.Większość mnie nie urzekła ale jedna wpadła mi nawet w ucho http://www.youtube.com/watch?v=Wy_oB_FYd7s&amp;amp;feature=relmfu
Typowo eurowizyjny kawałek wpadający w ucho nie powinien mieć problemu z awansem i po cichu liczę że może wygrać dzisiejszy półfinał po fajnym kursie jaki znalazłem w tobet

Węgry 5.50 Winner 1st Semifinal tobet
Bukmacherzy wyżej upatrują szanse wykonawców z Azerbejdżanu jednak ich piosenka nie przypadła mi do gustu.
Można także zagrać Węgry w h2h z Rosja gdzie nasi bratankowie nie są faworytem chociaż kurs na zwycięstwo jest taki sam jak w przypadku naszych umiłowanych braci ze wschodu:razz: .
Węgry - Russia 2.20 1 tobet
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ten nasz występ dziś bez szału, więc raczej mi wejdzie. Ja po 1.4 stawiałem 3 stówki na brak awansu. Chociaż już ciut cykora mam , bo te inne piosenki co teraz lecą to też bez polotu :p
 
Baqu 744,6K

Baqu

Forum VIP
Ten nasz występ dziś bez szału, więc raczej mi wejdzie. Ja po 1.4 stawiałem 3 stówki na brak awansu. Chociaż już ciut cykora mam , bo te inne piosenki co teraz lecą to też bez polotu :p
te inne piosenki to katastrofa... ten Turek to w ogóle nie wiem skąd się urwał,
teraz wreszcie bardzo dobry występ Szwajcaria.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
No sorki , 12 piosenek przeleciało i to jest parawizjia a nie eurowizja ! :S Tylko szwajcaria póki coś, coś pokazała. Więc jak ktoś dziś stawiał , to póki co wyniki mogą być loterią i to przez duże L.


Edit: Mogli by już chociaż transmisję tego gościa gościa wznowić. Bo ten co teraz komentuje to prawie jak Stanisław Snopek w skokach narciarskich ...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przesłuchajcie sobie reprezentanta Finlandii - dla mnie propozycja jak najbardziej OK , patrząc na całokształt to podobny do zeszłorocznego reprezentanta Belgi który nieźle wypadł. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze, wychodzi skromny chłopak z gitara i śpiewa. Tekst piosenki ciekawy, na pewno jest pod tym względem oryginalny w czasach kiedy 39439429 wykonawców śpiewa tylko o &quot;miłości&quot;.

Norwegia - Finlandia | 2 - 2,10 ✅
Jak dla mnie jeden z faworytów w dalszym ciągu.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Powiem tak. Tym, że Polska odpadła jestem rozgoryczony ale i zdziwiony. Półfinał był na wysokim poziomie, ale jednak miejsce 10 się im jak najbardziej należało.
Zobaczcie, co BBC zrobiło z dzwiekiem podczas występu Polski:
http://www.youtube.com/watch?v=2xwNAgcsUiI
SKANDAL!!!!
Ważne info: Jest szansa na powtórzenie półfinału ze względu na wielkie problemy z glosowaniem. Taką prośbę zgłosili Norwegowie. Na pewno Polska, Albania to poprą. ????
Przemilczę wpadkę z komentatorami. -,-
Pod względem organizacji - najgorsza Eurowizja ever.
Niemiecka solidność? Haha!?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Powiem tak. Tym, że Polska odpadła jestem rozgoryczony ale i zdziwiony. Półfinał był na wysokim poziomie, ale jednak miejsce 10 się im jak najbardziej należało.
Półfinał stał na wysokim poziomie ? Eurowizja nie dość że ogólnie stoi na kiepskim poziomie, to co roku jest jeszcze gorzej. Daje to jednak szansę zarobienia. Nie wiem czemu ktokolwiek łudził się że awansujemy. Nie mieliśmy żadnego &quot;wsparcia&quot; tak jak niektóre kraje, a piosenka poziomem nie zachwyca. Jeśli śpiewamy po Polsku to musi to być klimatyczne. Takich piosenek jest od .. , dużo ich jest po prostu. Wychodzi lalka, pokaże ciałko i zaśpiewa coś w obcym języku - co o tym sądzicie ? Polska po kolejnych latach nadal nie potrafi uczyć się na błędach, bo jeśli byśmy wyciągali konsekwencje to wyglądałoby to inaczej.
Więc niech ta Magda Tul, o której nigdy wcześniej nie słyszałem (śpiewała w Jaka to Melodia ;), teraz jestem mądry bo przeczytałem) niech &quot;będzie natchnieniem..&quot; dla przyszłych reprezentantów Polski na tym konkursie.

ps.
Rozliczyli wam typy na awans ? Mi szanowny BAH odpisał że zrobią to po finale - bezsens.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Półfinał stał na wysokim poziomie ? Eurowizja nie dość że ogólnie stoi na kiepskim poziomie, to co roku jest jeszcze gorzej. Daje to jednak szansę zarobienia. Nie wiem czemu ktokolwiek łudził się że awansujemy. Nie mieliśmy żadnego &quot;wsparcia&quot; tak jak niektóre kraje, a piosenka poziomem nie zachwyca. Jeśli śpiewamy po Polsku to musi to być klimatyczne. Takich piosenek jest od .. , dużo ich jest po prostu. Wychodzi lalka, pokaże ciałko i zaśpiewa coś w obcym języku - co o tym sądzicie ? Polska po kolejnych latach nadal nie potrafi uczyć się na błędach, bo jeśli byśmy wyciągali konsekwencje to wyglądałoby to inaczej.
Więc niech ta Magda Tul, o której nigdy wcześniej nie słyszałem (śpiewała w Jaka to Melodia ;), teraz jestem mądry bo przeczytałem) niech &quot;będzie natchnieniem..&quot; dla przyszłych reprezentantów Polski na tym konkursie.



ps.

Rozliczyli wam typy na awans ? Mi szanowny BAH odpisał że zrobią to po finale - bezsens.
Pewnie, że wysoki poziom. Azerbejdżan, Serbia, Turcja, Islandia, Polska, Węgry (choć zwaliła wokal laska), Norwegia, Armenia - bardzo dobre piosenki i wykonania.
Wsparcie ma coraz mniejszy wpływ - spójrzmy na taką Szwajcarię - weszli bez wsparcia.

Niemcy ukradli nam finał. O!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nikt nie poruszył tematu Słowacji... ?
2 sliczne bliźniaczki, znane nawet z muzyki pop-disco, pioseneczka w stylu puszczanych w radio eska czy rmf maxx i kurs na awans 4,50 ?! jak dla mnie ogromne value i trzeba zagrac na próbe...
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Pierwszy półfinał pokazał, że w tym roku bardziej niż geograficzne uwarunkowania liczyła się piosenka. Na dodatek wiadomo jaka, do finału wchodzili oprócz murowanych faworytów wykonawcy prezentujący spokojne utwory. Na dziś:

Slovenia To
Qualify ✅
Kurs: 1,50 Sportingbet
Z tego półfinału piosenka, która chyba najbardziej mi wpadła w ucho. Wokalistka ma dobry głos, ma tu możliwości wykazania się, utwór jakiś tam poziom prezentuje, zawiera elementy orkiestry symfonicznej, co tworzy lekko pompatyczny klimat. No i dobrze na próbach. Dla mnie bez problemu dostanie się do finału.
Netherlands To Qualify ⛔
Kurs: 4,00 Betsafe

Bardziej na podstawie doświadczenia z pierwszego półfinału. Za drobne można zagrać, bo kurs wysoki, a skoro Szwajcaria bez większego wsparcia geograficznego się dostała, to Holandia również ma szanse. Taki spokojny utwór, który może spodobać się przede wszystkim kobietom. Dużo tego typu muzyki jest na rynku, ale jak na eurowizję to i tak nieźle. Na próbach też całkiem niezłe występy.
Jeżeli szukacie wyższych kursów to możecie jeszcze pobawić się w Łotwę (1,95) i Cypr (2,70), aczkolwiek minusem tej drugiej piosenki jest to, że jest śpiewana w języku narodowym.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Nikt nie poruszył tematu Słowacji... ?
2 sliczne bliźniaczki, znane nawet z muzyki pop-disco, pioseneczka w stylu puszczanych w radio eska czy rmf maxx i kurs na awans 4,50 ?! jak dla mnie ogromne value i trzeba zagrac na próbe...
Oj tak, nie napisałem nic o tym i nie zagrałem. Na razie jak dla mnie najlepszy występ. Piękne dziewczyny, dobra piosenka. Poza tym, pófinał numer II stoi na wyższym poziomie.
Netherlands To Qualify
Kurs: 4,00 Betsafe
Tu bez szans. Na razie najgorszy występ.
 
Do góry Bottom