>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2011

komos84 182

komos84

Użytkownik
Za ok 24 godziny poznamy zwycięzcę tegorocznego konkursu Eurowizji.
Faworytem bukmacherów jest Francja z patetycznym utworem (notabene bardzo dobrym) bardziej nadającym się do opery lub filharmonii, aniżeli na konkurs Eurowizji, gdzie najważniejsza jest dobra zabawa i show (np. Lordi 2006).
Poniżej wklejam link ze skrótami występów wszystkich zwycięzców ostatniej dekady. Sami sobie przemyślcie jaki utwór może wygrac (wg mnie na pewno nie jest to Francja).
http://www.youtube.com/watch?v=pQxmP6DZU3w&amp;amp;feature=related
W 2007 z balladą wygrała Serbia (ale to zapewne przez poparcie krajów bałkańskich, wówczas liczyły się głosy tylko od telewidzów)
Nie będę się zastanawiał kto wygra bo jest to cholernie trudne do przewidzenia. Przynajmniej 6-7 krajów wg mojej oceny może jutro cieszyc się ze zwycięstwa więc lepiej to zostawic. Natomiast pobawię się w typowanie Kto się znajdzie w TOP 10, oto moje propozycje (kursy sobie wyszukacie, bo w necie jest spora rozbieżnośc):
-Estonia (bardzo dobra, oryginalna piosenka) ok 1.5
-Węgry (typowo eurowizyjna propozycja, kurs na TOP 10 powyżej 2.2 można znaleźc niemal wszędzie)
-Finlandia (coś a&#39;la Belgia z poprzedniego roku, będzie dużo punktów przede wszystkim ze Szwecji, Norwegii, Danii, może z Niemiec i Rosji także) 1.7
-Gruzja (wyróżniająca się na tle konkurentek piosenka, trochę styl zerżnięty z Linkin Park, ale jestem pewien, że fani tej muzyki też się w Europie znajdą. W zeszłym roku Gruzja była na 9 miejscu i to ze znacznie słabszym kawałkiem) 2.35
-Serbia (strasznie podoba mi się ta piosenka, wpada w ucho, panienka dobrze, czysto śpiewa, no i jakby nie było Bałkany...) 3.00
Powodzenia
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
To już dzisiaj finał Eurowizji. W większości nadal jest to głosowanie polityczne. Zatem kieruje się w swoim typowaniu ogólną tendencją jaka występuje co roku na Eurowizji. Biorę także pod uwagę, jak kto śpiewa, i jakie ma rozstawienie w finale co jest także bardzo ważne.

Azerbejdżan TOP 4 2,20 Betsafe
12 punktów od Turcji, Ukrainy, Belgii, Holandii, Niemiec, Francji, Bośni i Hercegowiny i wysoka nota z Albanii jest właściwie pewne na wstępie. 7/10

Serbia TOP 10 2,70 Betsafe
Świetna piosenka, doskonała wizualizacja, dobry numer startowy bo przedostatni w finale i kraje bałkańskie, które będą wspierały ten kraj swoimi wysokimi punktami. Peffka ;-) 9/10

Oglądając już kilka lat Eurowizję zauważam pewną tendencję w przyznawaniu 12 punktów, a więc najwyższej noty:

Denmark&#39;s 12 Points – Iceland 5,50 Betsafe 5/10
Poland&#39;s 12 Points - Ukraine 6,50 Betsafe 4/10.
Polacy zazwyczaj 12 przyznają właśnie Ukrainie, ale w tym roku jest reprezentantka Litwy, która ma polskie korzenie. Dlatego 4/10.

Finlandia - Suma otrzymanych maksimum punktów over 0,5 1,57 Bet365 6/10 – od Estonii dostają regularnie „12” – tki, a piosenka też przyzwoita to może i inne się trafią. ;-)
Rosja - Suma otrzymanych maksimum punktów over 3,5 Bet365 1,80 7/10 – 12-tki od Estonii, Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy dostają regularnie ;-)

Będzie ostatni – Litwa 2,87 4/10
Zastanawiałem się, bo tak naprawdę do zajęcia ostatniego miejsca kandydatów jest dwóch: Hiszpania i właśnie Litwa. Jednak Hiszpania regularnie dostaje „12-tki” od Andory i Portugalii a Litwa myślę że żadnej najwyższej noty nie dostanie. Może jedynie liczyć na wysokie noty od Irlandii, Polski i może Łotwy.

I jeszcze taki ryzykowny typ na mojego faworyta dzisiaj:
Handicap Betting Serbia +150pkt , bet365, 15,00 2/10
Co oznacza, że do dorobku Serbii po dodaniu 150 pkt. wygrywa ona konkurs Eurowizji. Stawka jest na tyle wyrównana, że nie będzie dużej przewagi zwycięzcy, a Serbia zakręci się około 5 miejsca tak myślę ;-)
Edit: No właśnie zastanawiałem się czy to tak właśnie jest z tym handicapem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
cos nie tak piszesz z tym handi ;)
Jesli na win Francji jest 2,75 to na win Francji z handi+0 jest 15 ?
O co innego tu chodzi i do teraz nie wiem...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
To już dzisiaj finał Eurowizji. W większości nadal jest to głosowanie polityczne. Zatem kieruje się w swoim typowaniu ogólną tendencją jaka występuje co roku na Eurowizji. Biorę także pod uwagę, jak kto śpiewa, i jakie ma rozstawienie w finale co jest także bardzo ważne.
Wydaje mi się, że od poprzedniego roku zasady eurowizji są zmienione i nie tylko głosowania telewidzow, ale także jury się w to wliczają. Już przed rokiem mieliśmy sytuacje, że nie było tak oczywiste kto dla kogo da maxa.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
TBM zgadzam się, ale tylko po części. Oczywiście nowa formuła głosowania zmieniła coś w rozdawaniu punktów poszczególnym krajom, ale nie zmieni narodowej tendencji. Jest w to wpisane ryzyko, ale wybrałem te zakłady, które wydają mi się warte zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
kolega u gory sam sie zakrecil w swoim toku myslenia bo 2 razy wymienia kraj ktory ma przyznac 12 komus a z tego co wiem to mozna raz -.- . skrajne patrzenie tylko pod wzgledem polityki zysku nie przyniesie tak samo jak patrzenie tylko na wykonanie.
Szwecja TOP 10 - 2,10 ( we wszystkich rankingach w czołówce wiec nie wiem dlaczego nagle mieliby wyleciec z 10 ) 4/10
Hiszpania - miejsca 22 lub lepiej 2,25 ( az tak straszne to nie jest przeciez zeby pokonac 3 kraje tylko, do tego dorzućmy polityke i 3 kraje pokonane ;) ) 2,5 /10

Bośnia-Wegry 2 2,80
- Węgierka zawalila live ale i tak ta piosenka bardziej wpada w ucho niz rzępolenie Bosniaka... &quot;Dziad&quot; w pojedynku z Finem, Rumunem czy Włochem ktorzy spiewaja podobny gatunek wypada marnie... 3,5/10
dubel w milenium mozna laczyc
Rosja-Ukraina 1,40
Węgry-Rumunia 1,60
ako 1,97 z podatkiem juz
7/10

tutaj nie wykluczam że może wszystko wejść jak i wszystko wtopić dlatego dla zabawy puszczone
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
cos nie tak piszesz z tym handi ;)
Jesli na win Francji jest 2,75 to na win Francji z handi+0 jest 15 ?
O co innego tu chodzi i do teraz nie wiem...
Z tym handicapem na 99% tak jest że KAŻDEMU z uczestników jest doliczany handicap jaki ma w nawiasie.
Czyli jak ktoś typuje tu Francję to musi ona wygrać z każdym nie mając żadnego handicapu - a każdy inny uczestnik ma jakiś handicap.
Czyli ten zakład polega na wytypowaniu tego kogo najbardziej niedoszacował buk. Niewykluczone że wygra tu ktoś z outsiderów (mając olbrzymi handicap w zapasie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
własnie napisałem do bet365 i jest tak jak mowisz ;)
czyli nie jestem w stanie wytypowac tego zakładu... poprostu strzelanie
natomiast gdyby bylo ze Serbia +150 pkt w pojedynku ze zwyciezca to kurs 13,00 mozna brac w ciemno
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja zaraz do milenium się wybieram , i oprócz 5 dych postawionych na win szwedów (pewnie wpierdziele bo francja ma spore szanse na wygraną...) To dostawie jeszcze kupon za 35zł
Szwecja top10: 2.0 Kurs ✅✅. Oglądam juz kilkanaście lat eurowizje i na pewno piosenka szwedzka wpadnie europejczykom w ucho. Do tego należy pamiętać o wsparciu w głosowaniu krajów skandynawskich.

Rosja-Ukraina 1 1.40 ⛔. Tutaj jest to 100% pewniak, Rosjanie wystawiają do boju Typowego macho, który nie dość że ciekawie śpiewa to kobitki (których jest więcej oglądających konkurs Eurowizji) wyślą na niego eski, Ukraina wystawia za to białowłosą laskę o niezłym biuście i nawet by miała szansę powalczyć, gdyby nie tragiczny repertuar który nawet nie wpada w ucho. Śpiewa po prostu klasyczną ukraińską balladę, która przypomina mi występ Lidii Kopani z przed 3 lat. Ponadto należy dodać, że na Towarzyszy Rosjan, cały wschód będzie głosować :p (z Polską na czele)....

Azerbejdżan - Estonia 1 1.35 ✅
Azerbejdżan będzie repezentować duet, który jak tylko nie będzie fałszować, ma szansę bić się o pierwszą trójkę dzisiejszego konkursu. mają Piosenkę, jakich wiele w radio, więc ludzie z przyzwyczajenia sądzę będą na nich głosować, Estonia natomiast wystawiła również bardzo ładną kobitkę (ale gorsza niż ukrainka xP). Co do piosenki nie można zbyt wiele złego powiedziać, więc jeżeli coś by miało nie wejść na kuponie to ten typ.

i ostatni typ:

Francja - Wielka Brytania 1 1.35
⛔

Francja zaprezentuje coś nowego, bardzo charyzmatyczną postać wystawili w tej edycji Eurowizji, Myślę że ludzie będą potrafili to docenić i pokona to taki boys band gniot z Wielkiej Brytani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Węgry Top 10 @ 2,75 - przez internautów piosenka uznawana za jedną z faworytów, owszem wokalistka słabo wypadła live, ale jeśli dziś będzie w porządku bez problemu Węgry powinny znaleźć się w czołówce

Francja-Irlandia 1 @ 1,47
- dla mnie pewniak. Piosenka irlandzka może wpada w ucho gdy jej się słucha bez podglądu na wykonawców, ale jeżeli ich widzimy... Na scenie krótko mówiąc jedno wielkie dziwactwo, wokalnie też wypada słabo, wątpię by komuś się coś takiego spodobało
Słowenia Top 10 @ 5,00 - chciałbym by tak się stało, wydaje mi się, że propozycja niedoceniana przez bukmacherów. Bardzo dobra wokalistka, śpiewa czysto, o moich wrażeniach dotyczących piosenki już pisałem kilka postów wyżej.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Azerbejdzan wygra @ 7.50 Bet365 7/10 ✅✅✅
Azerbejdzan top10 @ 1.15 Betsafe Mega pewny typ!! ✅✅✅

Moim zdaniem najlepsza piosenka na tegorocznej eurowizji. Piosenki z tego kraju sa co roku doceniane przez Europe i mysle ze teraz maja najlepsza piosenke od 2008r kiedy to zadebiutowali na eurowizji. Ta piosenka ma cos w sobie co da zwyciestwo ???? Kurs niby duzy ale Azerbejdzan jest jednym z faworytow patrzac 5-6 piosenek ktore beda sie bic o wygrana.

Youtube
Most viewed finalists on the eurovision channel by 14 May:

1 Azerbaijan 1,093,855

2 Hungary 678,849

3 France 622,819

4 UK 512,249

5 Ireland 493,682

6 Russia 485,793

7 Germany 476,606

8 Sweden 465,625

9 Estonia 462,048


Will France win Eurovision 2011 ? - No @ 1.565 Pinnacle 9/10 ✅✅✅

Watpie aby Francja wygrala bo tego typu operowe spiewanie nie do kazdego trafia , rzadko takie cos leci w radiach w tv itd Ludzie raczej nie sluchaja takiej muzyki.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Skandywaskie kraje maja dobre piosenki i powinny sporo namieszac w czolowce. Mysle ze spokojnie 2 kraje z trójki Dania , Szwecja i Finlandia znajda sie w top10.

Will Denmark finish in the top 10? Yes @ 1.806 Pinnacle 8/10 ✅
Finland top10 @ 1.75 Betsafe 5/10 ⛔

Nordic Coutries Winner Betsafe 2/10

Sweden 3.00
Denmark 2.55 ⛔
Finland 2.50
Iceland 8.00

Islandia odpada , Szwecja ma dobre piosenki ale i tak nic z tego nie wychodzi , pozostaja Finlandia i Dania. Wybieram Danie bo wydaje mi sie najlepsza i najlepiej odbierana piosenka wsrod internatow. Dodatkowo mnie tez przypadla do gustu!!

Dodatkowo suche typy:

Francja - Irlandia @ 1.45 ⛔
Azerbejdżan - Francja @ 2.65 ✅
Węgry - Rumunia @ 1.50 ⛔
Dania - Szwecja @ 1.50 ⛔
Irlandia - Wielka Brytania @ 2.20 ⛔
Niemcy - Dania @ 1.75 ✅
Bosnia &amp; Herzegovina - Estonia @ 1.70 ⛔
Russia - Ukraina @ 1.45 ⛔
Austria - Szwajcaria @ 4.00 ⛔


Tobet
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Azerbejdzan wygra @ 7.50 Bet365 7/10
Azerbejdzan top10 @ 1.15 Betsafe Mega pewny typ!!
Moim zdaniem najlepsza piosenka na tegorocznej eurowizji. Piosenki z tego kraju sa co roku doceniane przez Europe i mysle ze teraz maja najlepsza piosenke od 2008r kiedy to zadebiutowali na eurowizji. Ta piosenka ma cos w sobie co da zwyciestwo ???? Kurs niby duzy ale Azerbejdzan jest jednym z faworytow patrzac 5-6 piosenek ktore beda sie bic o wygrana.
Youtube
Most viewed finalists on the eurovision channel by 14 May:
1 Azerbaijan 1,093,855
2 Hungary 678,849
3 France 622,819
4 UK 512,249
5 Ireland 493,682
6 Russia 485,793
7 Germany 476,606
8 Sweden 465,625
9 Estonia 462,048
Też bym stawiał duże pieniądze na Azerbejdżan, bo ta piosenka rzeczywiście jest najlepsza. Z tym, że brak umiejętności odpowiedniego wykonania jej przez reprezentantów kraju zdecydowanie obniża szanse. Nie potrafią zgrać się w duecie i fałszują. Między wersja studyjną a live jest przepaść...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Propozycje ode mnie:
Azerbejdżan - Francja @ Azerbejdżan - 2,65 w Tobet ✅
Już wspomniano tutaj w temacie, że piosenka z Azerbejdżanu to kawałek &#39;radiowy&#39;. Propozycja z Francji ciekawa, ale nie mam przekonania, że przypadnie do gustu oglądającym. Widzę tutaj value i staram się z tego skorzystać.

Serbia - Bośnia i Hercegowina
@ Serbia - 2,70 w Tobet ⛔
Dobrze śpiewa Serbka, ładnie wygląda ze swoim chórkiem na scenie. Śpiewa w ojczystym języku, ale myślę, że to nie powinno być przeszkodą w uzyskaniu dużej liczby pkt. Bośnia? No niby fajnie i ciekawie, trochę na styl bałkańskich niedzielnyc popołudni w TV, ale chyba eurowizji nie zawojuje. Kolejne value i gram na Serbię.
Dania - Irlandia @ Dania - 2,20 w Tobet ✅
Podobają mi się słowa piosenki Duńczyków, ale wiadomo nie o słowa tutaj chodzi ???? Dla mnie lepiej prezentują się na scenie, podzielam zdanie wcześniej wspomniane, że Irlandczycy scenicznie jakoś nie powalają.. a przynajmniej na mnie robią wręcz złe wrażenie, w przeciwieństwie do Duńczyków, których widze w czołówce w Top6. ???? Dobry kurs i nic tylko grać.
Grane jako Tripel: 15,74

I taka taśma:
Dania - Irlandia 1 - 2,20 ✅
Serbia - Bośnia 1 - 2,70 ⛔
Azerbejdżan - Francja 1 - 2,65 ✅
Finlandia - Szwecja 1 - 1,65 ⛔
Estonia - Słowenia 1 - 1,45 ⛔
Rosja - Gruzja 1 - 1,65 ⛔
Węgry - Rumunia 2 - 2,65 ✅
AKO: 164,67 w Tobet ;) ⛔
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Zakończył się 56. Konkurs Piosenki Eurowizji – Düsseldorf 2011. Zwycięską piosenką okazała się &quot;Running Scared&quot; w wykonaniu Ell and Nikki z Azerbejdżanu. Magdalena Tul z utworem Jestem zajęła ostatnie 19. miejsce w pierwszym półfinale!

Walka w finale była niezwykle zacięta, ale Azerbejdżan okazał się bezkonkurencyjny. Wygrała po prostu najlepsza piosenka. Europejczycy uznali, że kompozycją numer jeden 56. Konkursu Piosenki Eurowizji jest &quot;Running Scared&quot; .

Duet z Azerbejdżanu – Elli and Nikki pokonał wiele znakomitych utworów i zdobyła ostatecznie 221 punktów. Melodyny i oryginalny utwór pogrążył rywali. Po raz kolejny zatriumfowała anglojęzyczna piosenka.

Wysokie drugie miejsce zajęły Włochy zdobywając 189 punktów, a na trzeciej pozycji uplasowała się Szwecja - 162 punktów.


Wyniki finału 56. Konkursu Piosenki Eurowizji - Düsseldorf 2011:

1. Azerbejdżan - 221 ✅✅✅
2. Włochy - 189
3. Szwecja - 185
4. Ukraina - 159
5. Dania - 134
6. Bośnia i Hercegowina - 125
7. Grecja - 120
8. Irlandia - 119
9. Gruzja - 110
10. Niemcy - 107
11. Wielka Brytania - 100
12. Mołdawia - 97
13. Słowenia - 96
14. Serbia - 85
15. Francja - 82
16. Rosja - 77
17. Rumunia - 77
18. Austria - 64
19. Litwa - 63
20. Islandia - 61
21. Finlandia - 57
22. Węgry - 53
23. Hiszpania - 50
24. Estonia - 44
25. Szwajcaria - 19

Azerbejdżan - zgodnie z przewidywaniami , wystarczylo dobrze przeanalizowac w necie zwycieska piosenke aby dojsc do wniosku ze ona wygra eurowizje ????

Francja - co za pomyłka i nieporozumienie bukmacherow ???? przed konkursem dawali na nich kurs @ 2.50~ ????????????

Włochy - tutaj wielka niespodzianka , ludzie docenili powracajaca na stare smiecie Italie. Jaki byl na nich kurs? Napewno jakis mega duzy :eek:

Magdalena Tul z utworem Jestem zajęła ostatnie 19. miejsce w pierwszym półfinale!
Polska - Niewiem jak ludzie mogli grac na awans naszej rodzaczki , przeciez jej piosenka byla mega badziewna i tadetna do bólu.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dobrze że chociaż trafiłem zwycięzce bo z tą Polską to się tylko ośmieszyłem. ???? Ta Pani to się nadaje tylko do JKM. Jakby ktoś nie wiedział to Polska w pierwszym półfinale zajeła ostatnie miejsce...
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Jak dla mnie Włochy to nie porozumienie że tak wysoko zaszli. Dla mnie lepsza była znacznie piosenka Szwecji, zdziwiłem również tym że Ukraina wyżej od Rosji zaszła ! , Oraz że tak mało punktów Francja dostała. Tak czy siak, piosenka z Azerbejdżanu też jest świetna i nie jestem zdziwiony że wygrali. Jestem ciekaw jak w przyszłym roku będzie wyglądała Eurowizja w Azerbejdżanie ???? Co do Polski, to już osiągneliśmy dno totalne ! ???? Ostatnie miejsce w półfinale ???? ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Włoska propozycja pod względem artystycznym była lepsza od większości pozostałych piosenek, ale rzeczywiście to bardzo dziwne, że byli tak wysoko, bo przeciętni ludzie takiej muzyki nie słuchają.

W ogóle ta cała Eurowizja to żenada...
Weźmy piosenkę ze Szwecji i tekst:
&quot;My body wants you, girl, my body wants you, girl&quot;...
Co to za tekst? Co mnie obchodzi, że jakiś facet chciałby sobie po**chać?! Pobudza do refleksji, nie ma co...
Rosja: &quot;Oh oh… I’m coming to get you&quot;
Słowenia: &quot;No one will ever hold you tight, No one will ever love you like, Just no one like I do&quot;
- Kolejne &quot;odkrywcze&quot; teksty...
I nie o to chodzi, że nie lubię piosenek o miłości, bo pewnie niektórzy tak wnioskują. Azerbejdżan na przykład zaśpiewał o miłości i nic nie mogę złego powiedzieć na temat tej piosenki, bo ta piosenka przynajmniej brzmiała tak, jak powinna brzmieć piosenka o miłości, ta atmosfera, te melodie, chyba rozumiecie. Ale jak widze takiego starszego Biebera ze Szwecji i słysze taki tekst to choćbym nawet się starał z całych sił, to i tak za cholerę tego nie polubię.
No i już pomijając teksty, sama muzyka też jest bardzo słaba. Stosuje się pewne schematy, mało kto próbuje wnieść coś nowego, nietypowego. Bo jeśli słysząc dwa pierwsze akordy w 90% przypadków przewiduję dwa kolejne to jak tu można nie mówić o schematach? Wyjątkiem była np. propozycja bodajże z Mołdawii, ale oni za to odstawili taki cyrk na scenie, że można się zastanawiać, czy to koncert dla przedszkolaków, czy może członkowie zespołu coś zażywali?
 
Do góry Bottom