>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie rozgrywki pucharowe w sezonie 2020/2021

Status
Zamknięty.
S 72

skoda270588

Użytkownik
Witam sie czy jest sens grać hadicup wogóle jak oni potrafią odwalić niezłe jaja .Grają 3 kwarty zajebiscie a nagle w 4 co własnie co brak czegoś
 
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Crvena Zvezda - Lyon 78-81
Lyon @ 2,73 Fortuna


Zacytuję mój wpis z 27.01 przed meczem LDLC z Baskonią: "Moim zdaniem LDLC ASVEL Villeurbanne nie powinno zajmować tak niskiego miejsca w Eurolidze jak dotychczas. Nie powodziło im się i dostawali bardzo tęgie lanie. Niemniej od konfrontacji z Olympiacosem widzę ich znaczny postęp w grze. W pierwszym wygranym meczu LDLC zablokowało strefę podkoszową oraz wymusili słabą skuteczność Greków za 3. Drugi mecz do końca wyrównany, gdzie Francuzi polegli w dogrywce. Ostatni mecz na +23 z Valencią, dobra skuteczność za 3, mocna gra podkoszowa i nacisk na rywala, zmuszenie ich do 20 strat. Faktem, że Valencii nie pomogła nieobecność Dubljevica i Prepelica."
W pełni to podtrzymuję. Mecz z Baskonią na +6pkt. Obrona, obrona, obrona. Baskonia miała od LDLC mniej rzutów za 2 i 3, więcej strat, utrzymywała się punktowo trafionymi rzutami osobistymi, bo Lyon sporo faulował.
Crvena Zvezda w ostatnich meczach -14 z Anadolu, -12 z Barceloną, +2 z chimerycznym Realem, który w styczniu nie jest w najlepszej formie, -20 z Valencią. W tabeli Euroligi przesunęła się na przedostatnie miejsce w tabeli, które niedawno zajmował Lyon.
Obie drużyny grały w listopadzie, wtedy wygrała Crvena Zvezda 89-68. O wygranej przesądzili dwaj Amerykanie Loyd i Walden, którzy rzucili odpowiednio 29 i 20pkt. To był ich ponadprzeciętny występ bo średnio w Eurolidze odpowiednio rzucają 17,4 i 10,6pkt. Z LDLC zagrają, przy czym Loyd jest wprowadzany od tygodnia do gry po kontuzji.
Ja idę w kierunku LDLC ASVEL, oglądam ich i widzę progres, szczególnie w obronnej grze, jest ona niesamowicie fizyczna, ale skuteczna. Smiem twierdzić, że Czerwona Gwiazda tym razem nie wyjdzie z 80pkt.

Dodatkowo bez wielkiego rozpisywania:

Baskonia-Żalgiris 81-68
Żalgiris @2,36 Fortuna

Baskonia ostatnie mecze: -6 z LDLC, -7 z Albą, -9 z Maccabi. Do tego cztery dni temu w ACB -22 z Valencią. Żalgiris wczoraj +1 z Valencią (ostatnie punkty 0,6 sek przed końcem), do tego +2 Olympiakos, -12 z Zenitem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +225
M 21,8K

marekp67

Użytkownik
Euroliga
Valencia-CSKA
CSKA poniżej 80,5pkt @2,09 Fortuna


To może być bardzo wyrównany mecz. Wiadomo, że renoma CSKA stawia ich w roli faworyta. Niemniej CSKA dotknęła plaga kontuzji. Gorzej zaczęło się dziać od urazu Clyburna. Od tego momentu w Eurolidze CSKA 3 wygrane (jedna po dogrywce) i 4 porażki. CSKA średnio w Eurolidze rzuca 81,7pkt, przy czym w czterech ostatnich meczach 66 z Bayernem, 71 z Albą, 83 z Fenerbahce, 75 z Barceloną. Faktem jest, że ostatnio w lidze VTB rzucili 98 Saratowowi i 90 w Zielonej Górze, ale VTB to nie Euroliga. (Sukcesu Zielonki nikt im nie odbierze - gratulacje!)
Bardzo istotne dla mnie jest, że w Walencji nie zagrają kolejni gracze CSKA. Nie zagra Serb Milutinow, co więcej, nie zagra już do końca sezonu. To bardzo ważna postać, jego średnie to 9,8 pkt/8,6zb./0,8as. Do Walencji nie poleciał Gruzin Shengelia jego średnie 10,8/4,8/2,3. Ponadto trener w komentarzu po meczu z Zielonką, poinformował, że kontuzji doznał Bolomboy - średnie 4,6pkt/3,8zb.
Policzyłem sobie i wyszło mi, że gdyby nie Milutinow i Shengelia (Milutinow już nie grał w Zielonce), od bilansu CSKA trzeba by było odjąć w ostatnich meczach: 27pkt/10zb./3as. z Bayernem, 19/4/3 z Zielonką, 30/12/6 z Albą, 30/9/6 z Fenerbahce i 23/17/8 z Saratowem. To świadczy o randze tych dwóch graczy. A nie wiadomo, czy zagra Bolomboy.
Skład CSKA ma szeroki, mogą dołaczyć do ekipy grajki z II teamu, ale czy to wystarczy.
Valencia traci średnio w Eurolidze 82pkt przy czym w dwóch ostatnich euroligowych tracili 91 z Panathinaikosem i 79 z Żalgirisem, ale zaznaczyć trzeba, że u siebie w tym roku dali sobie rzucić tylko raz ponad 80 pkt i było to w lidze ACB.
W Valencii nie zagra San Emetrio (pozytywny Covid19) - jego szkoda bo gra po 13 minut i rzuca średnio 5 pkt. Nie zagra też rozgrywajacy Vives, tego szkoda bardziej, spedzający na boisku po 20 minut, śr. 5 pkt i ponad 2 asysty (nie grał w dwóch ostatnich meczach euroligowych).
Spojrzałem na kursy kto wygra, Valencii spada, a na wygraną CSKA kurs rośnie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - CSKA Moskwa
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tabela na początek:
kup.jpg
Valencia u siebie ma bilans 7 zwycięstw i 4 porażek, natomiast CSKA na wyjazdach zanotował 6 zwycięstw, 2 zwycięstwa po dogrywce, 2 porażki i 1 porażkę po dogrywce i jest póki co najlepiej grającym zespołem na wyjazdach w całej Eurolidze. W normalnych okolicznościach nie dawałbym tutaj na Valencię a raczej całkiem odpuścił to spotkanie. Co w takim razie sprawiło, że gram na gospodarzy? Mianowicie trudna sytuacja kadrowa gości. CSKA zagra dziś bez Mulitinova, Clyburna, Lopatina i Toko a pod znakiem zapytania stanął występ Shengeli. Wraca wprawdzie Mike James ale przy tych absencjach to z pewnością goście mają więcej problemów niż powodów do radości. Po stronie Valenci nie zobaczymy Emeterio, Sastre i Vives. Valencia u siebie to bardzo groźny zespół i są w stanie tutaj zagrać z każdym na bardzo dobrym poziomie. CSKA ostatnio notuje słabsze występy co z pewnością jest też spowodowane wypadnięciem z kadry kilku zawodników. Ostatnio w Eurolidze przegrali u siebie z Bayernem a następnie w lidze VTB na wyjeździe z Zieloną Górą tak więc myślę, że Valencia ma dzisiaj dużą szansę na odniesienie wygranej.
105-103
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 54,1K

spider-official

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia - CSKA Moskwa
Typ: 2
Kurs: 1,87
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tabela na początek:
Pokaż załącznik 6640
Valencia u siebie ma bilans 7 zwycięstw i 4 porażek, natomiast CSKA na wyjazdach zanotował 6 zwycięstw, 2 zwycięstwa po dogrywce, 2 porażki i 1 porażkę po dogrywce i jest póki co najlepiej grającym zespołem na wyjazdach w całej Eurolidze. W normalnych okolicznościach nie dawałbym tutaj na Valencię a raczej całkiem odpuścił to spotkanie. Co w takim razie sprawiło, że gram na gospodarzy? Mianowicie trudna sytuacja kadrowa gości. CSKA zagra dziś bez Mulitinova, Clyburna, Lopatina i Toko a pod znakiem zapytania stanął występ Shengeli. Wraca wprawdzie Mike James ale przy tych absencjach to z pewnością goście mają więcej problemów niż powodów do radości. Po stronie Valenci nie zobaczymy Emeterio, Sastre i Vives. Valencia u siebie to bardzo groźny zespół i są w stanie tutaj zagrać z każdym na bardzo dobrym poziomie. CSKA ostatnio notuje słabsze występy co z pewnością jest też spowodowane wypadnięciem z kadry kilku zawodników. Ostatnio w Eurolidze przegrali u siebie z Bayernem a następnie w lidze VTB na wyjeździe z Zieloną Górą tak więc myślę, że Valencia ma dzisiaj dużą szansę na odniesienie wygranej.
Typ jest na Moskwe, a analiza na Valencie. Zgadza się? Czy czegoś nie zrozumiałem?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Calym motorem napedowym CSKA jest James. Bez niego under niemal pewny, ale z nim, to nie byłbym taki pewny. Bo ma kto tam rzucac
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Milano - Macabi
Typ: milano -4.5 @ 1.95[/ICONPLUS]

Ide dzis w strone Milano. Fakt jest taki, ze maja najmocniejsża pake od wielu lat. Ich miejsce w tabeli nie jest przypadkiem. Po ostatniej wpadnce z Layonem, dzis beda chcieli sie zrewanzowac. Jesli chodzi o koszernych to przeplataja dobre mecze ze słabszymi. Awans do Top 8 jest według mnie ponad ich siły. Dzis w starciu z Milano sa na przegranej pozycji i taki handi pasuje mi na Milano :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Milano - Khhimiki
Typ milano -10.5 @ 1.9 HT dzis znowu euroliga jest nasza

O gospodarzachpisałem w poscie wyzej. Natomiast goscie graja katastrofalnie w tej edycji euroligi. Ale nie ma sie co dziwic bo stracili Monroe, Jerebko. dzis dodatkowo bez Jovica, Shveda, Valieva, Timmy i Bookera. zwłaszcza brak Shveda bedzie bardzo dotkliwy.dzis zapowiada sie pewna wygrana gospodarzy. Stawiam ze juz do Ht bedzie po zawodach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Asvel Villeurbanne — Fenerbahce Match With Handicap: Asvel Villeurbanne (+8.5) 1.48

Small play Lyon to win 2.85

Lyon ostatnio w niezłej formie, szczególnie dobre wrażenie zostało po wygranej w Barcelonie czego chyba nikt się nie spodziewał.U siebie to bardzo dobre walczaki i chyba nie bez powodu kursy na wygraną Fener są jakie są. Wg mnie to wcale nie będzie łatwa przeprawa. Co do samego Fener przed sezonem typowałem ich do finału patrząc po składzie jednak sezon i wyniki dały sporo wątpliwości. Ostatnio coś jakby drgnęł, wygrana w Mediolanie na pewno in plus choć z problemami w 4 kwarcie meczu. Gdyby nie solidny difens było by gorąco ale jakoś przetrwali goniący ich Milan. Dla mnie to jednak nadal drużyna bardzo himeryczna i przy siłę jaka pokazuje Lyon grający dziś w domu wcale to nie musi być spacerek. Martwi trochę status przedmeczowy Diota który razem z kolegą z drużyny Howardem w statach jest jednym z najlepszych shooterow zza łuku w EL, ale za to Nole jest ostatnio w znakomitej formie.
Fener w pełnej obsadzie. Pożyjemy zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
09.03.2021 18:30 CET (Champions League)
Nymburk vs Sassari +4.5
Odd: 1.83, stake: 1u
Bookie: bet365

I don't think Nymburk is favorite here, because they will play without the biggest star Hruban (16.1 ppg) and probably mainly center Benda (8.1 ppg, 4.6 rpg) is out too. Sassari has a better team than Bamberg IMO. Spissu-Happ-Gentile and Bilan under the rim will be very uncomfortable for Nymburk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +336
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Kuban - Trento
Over 155.5
1.8
Fortuna


Najlepsza defensywa Eurocupu w tym sezonie czyli defensywa gości ze średnią 73.3 straconych punktów na mecz ma dzisiaj za zadanie zatrzymać Lokomotiv. Więc od razu przejdę do statystyk. Obie drużyny spotkały się w pierwszym meczu w styczniu w którym Trento wygrało 96:84 co daje 180 punktów. Na 10 ostatnich meczy Lokomotiv pokrył linię 155.5 siedem razy,Trento natomiast pięć. Wyraźnym faworytem są gospodarze,żeby awansować bez oglądania się na innych muszą wygrać mimimum dwunastoma punktami. Pomóc w awansie ma sprowadzony z Saratova Drew Gordon,który zdążył już się pokazać z świetnej strony w lidze VTB i Eurocupie w swoich pierwszych meczach dla zespołu z Kubania. Gospodarze mają nowego grajka w swoich szeregach który powinien im pomóc dzisiaj wygrać,jest to nowa opcja w ofensywie,w meczu ligi VTB rzucił 24 punkty,zaś z Levallois miał 9 punktów,11 zbiórek i 4 asysty. Mimo że Trento naprawdę dobrze gra w defensywie to w pierwszym meczu padło 180 punktów,dzisiaj tempo powinni dyktować Rosjanie którzy są faworytem a co za tym idzie rzucać wiele bo 12 punktów przewagi to sporo do rzucenia. 1.1 na Kuban to mało a handi jest ryzykowne,obie drużyny często rzucają i tracą dużo więcej niż 155.5 w swoich meczach. Kuban ostatnio z Eniseyem wygrał ostatnio 100:98 czy z Khimkami 92:90 a to Rosjanie są faworytem i to oni powinni dyktować warunki. W pierwszym meczu 180 punktów,jak w NBA. Dzisiaj linia tylko 155.5 bo Trento ostatnio naprawdę mało rzuca i traci jak z Milanem gdzie było niewiele ponad 120 punktów. Więc jeśli pokrycie tej linii ma zależeć od tego czy naszpikowany gwiazdami Kuban przebije się przez defence Włochów to gram na over. Reggie Lynch, Mindaugas Kuzminskas, Kevin Hervey no i Drew Gordon. Amerykańsko,Litewsko,Rosyjski skład powinien sam rzucić większość punktów do pokrycia tej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +337
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Real - Barcelona Barcelona to win 1.72
Spróbujemy w tą stronę.W ostatnim czasie derby Hiszpani w wiekszosci na plus dla Barcy,skład w sumie full, natomiast Real cały czas musi sobie radzić bez Lulla,Fernandeza i Randolpha.Wg mnie mecz ciezkiego kalibru ale patrzac na formę obu druzyn w ostatnim czasie bardziej skłaniam sie ku Barcelonie, choć nie ukrywam w Hiszpanii to wlasnie im kibicuje z klubów koszykarskich, wiec moze moje zdanie nie bedzie dla kogos obiektywne
Pozyjemy ,zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +390
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Real-Cska

O Realu było przy okazji meczu z Barca i w sumie nic sie nie zmienilo moze poza tym ze powoli do treningow zaczyna wracac Lllul. W łikend ograli Baskonie w sumie kontrolując mecz, Baskow ktorzy w koncu nie sa tacy slabi a jednak mieli spory problem, w sumie spodziewalem sie niespodzianki po tym co widzialem z Barcą ale podobno gra sie tak jak rywal pozwala.
Po drugiej stronie CSKA , ktora dostala w ostatnim czasie chyba sporej zadyszki,badz co badz nie dzieje sie tam nic dobrego.W EL same porazki poza kilkoma blyśnieciami, w VTB pamietna porazka ze Stelmetem-ok jeszcze bym zrozumial,ale z Kalevem Cramo??Nie bede tu typowal zwyciezcy bo obie ekipy maja swoje problemy.CSKA bez Milutuiova Strelnieksa,do tego jeszcze dzisiaj nie zagra Hillard ostatnio czesto grajacy jako 2gi,oszukany PG, Hackett po kontuzjach tez jakos nie moze sie odnalezc.Wg mnie bedzie to wyrownany mecz ze wskazaniem na win Realu,osobiscie jednak kupie pare oczek i pojde w obnizony over
Real - Cska over 153 pkt 1.44

..i niech rzucajo;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Bayern - Efes
Typ bayern @ 4.2 i piekny kurs ustrzelony

Turcy grają naprawde swietnie i rozjezdzają kolejny druzyny. Ale trzeba pamietac ze to tylko Euroliga i goscie maja juz taką serie ze w koncu musza przegrac.Dzis według mnie idealny moment do tego. Bo bayern to najlepiej grajaca druzyna u siebie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Bayern - Efes
Typ bayern @ 4.2

Turcy grają naprawde swietnie i rozjezdzają kolejny druzyny. Ale trzeba pamietac ze to tylko Euroliga i goscie maja juz taką serie ze w koncu musza przegrac.Dzis według mnie idealny moment do tego. Bo bayern to najlepiej grajaca druzyna u siebie :)
Jakos tego nie widze,Efes na chwile obecna jest w chyba w szczycie formy,do tego maja cos do udowodnienia po tym jak Bayern ich ogral na ich terenie po felernej 3 q gdzie Efes rzucil tylko 8 punktow,malo tego od 2018 roku Bayern ich tu nie pokonal a wrecz dostawal sromotny wpierdol.Na plus dla Monachijczykow jest to ze w koncu maja pelny sklad ale mysle ze jesli ktos ma zlamac Efes to jeszcze nie dzisiaj

Efes to win with handicap -5 1.53
 
Ostatnia edycja:
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
No niestety buki za darmo nie dają bayernu po 4.2 cos za cos :) Zgoda ze efes gra kapitalnie i jest w szczytowej formie. Ale to jest euroliga i kazda seria sie kiedys konczy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom