>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie rozgrywki pucharowe w sezonie 2019/2020.

Status
Zamknięty.
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Zalgiris - Olympiakos 19.00
Milutinov N.
Over (7) Rebounds 1.85 
  



Nie lubie grac na centrów ale linie zacne jak na moje.Milutinov vs Zalgiris 14 pkt i 8 reb w 1 spotkaniu.Statystycznie mamy 10.4 i 8.1 reb...tyle że w Oly wypadł dzisiaj 2gi zbierający druzyny, jedno z ich najważniejszych ogniw czyli Printzesis a i Rubit statystykami nie powala
Generalnie Milutinov ostatnio gra sporo minut do tego na tablicach wostatnim czasie wygląda niezle - ostatnie 3 mecze 10 14 i 16 zbiórek..nawet z mocnym Efesem wykrecił 13 reb.W obliczu braku Printzezisa nie wypadałoby nie pobrać..i oby jakies głupie faule go nie wyeliminowały


 
 
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
cytat z dnia 4 lutego 2020 16:54 przez yazZalgiris - Olympiakos 19.00
Milutinov N.
Over (7) Rebounds 1.85



Nie lubie grac na centrów ale linie zacne jak na moje.Milutinov vs Zalgiris 14 pkt i 8 reb w 1 spotkaniu.Statystycznie mamy 10.4 i 8.1 reb...tyle że w Oly wypadł dzisiaj 2gi zbierający druzyny, jedno z ich najważniejszych ogniw czyli Printzesis a i Rubit statystykami nie powala
Generalnie Milutinov ostatnio gra sporo minut do tego na tablicach wostatnim czasie wygląda niezle - ostatnie 3 mecze 10 14 i 16 zbiórek..nawet z mocnym Efesem wykrecił 13 reb.W obliczu braku Printzezisa nie wypadałoby nie pobrać..i oby jakies głupie faule go nie wyeliminowały
akurat to co podałeś, to są zbiórki z meczów na początku sezonu...
ostatnie trzy mecze to 3, 5, 5
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
cytat z dnia 4 lutego 2020 17:03 przez karmelo5

akurat to co podałeś, to są zbiórki z meczów na początku sezonu...
ostatnie trzy mecze to 3, 5, 5
A faktycznie sory my foult-zle spojrzałem.Nie zmienia to faktu ze w obliczu braku Printzezisa na moje warto spróbować,równiez overek punktowy na lini 10.5.Mądrzejsi bedziemy koło 21
Dzięki za zwrócenie uwagi
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Crvena Zvezda Belgrad - Panathinaikos Ateny
Typ: Panathinaikos Ateny @ 1.67 - Unibet  +11 przed 4 kwartą i przegrali 5 pkt
Typ: Panathinaikos Ateny -3 @ 1.94 - Unibet  

Dziś drugi dzień 23. kolejki Euroligi. Panathinaikos jedzie do Belgradu na mecz z Crveną Zvezdą. Ciekawą informacje można znaleźć na EuroHoops, gdzie trener Czerwonej Gwiazdy mówi, że priorytetem jest liga adriatycka. W Eurolidze są dwa miejsca poza playoffowym okienkiem, choć jeszcze dużo gry do końca, to jednak wątpię aby w ogóle się do ósemki załapali. Przegrali 4 ostatnie mecze w Eurolidze, co potwierdza trochę słowa Sakoty, że nie to jest najważniejsze. Panata na 5 ostatnich meczów, 3 wygrane u siebie i 2 przegrane wyjazdy. To w jakiś sposób na pewno wpływa na kurs, ale ostatnio z Valencją walczyli do końca, a to drużyna lepsza od Crveny Zvezdy. W przypadku Panaty nie ma co gdybać co jest priorytetem, bo oni przecież grają u siebie na greckim podwórku, gdzie grają z samymi pionkami (są liderem) i mają nawet możliwość ogrywania ławki czy młodych co robią. Jeszcze jedna rzecz to to, że Serbowie grali w poniedziałek w lidze adriatyckiej, a 2 dni później, dziś, grają już z bardzo ofensywnym, choć chimeryczym w obronie Panathinaikosem. Może nie starczyć sił na cały mecz, więc jeśli do przerwy będzie się to kręcić wokół remisu to przyłożę na live na gości. W tym poniedziałkowym meczu wygrali z Partizanem, ale do ostatniej minuty ważyły się losu spotkania, goście przegrywali 2-punktami i mieli szansę na wyrównanie przed końcem, nie udało się, gospodarze przyklepali wygraną osobistymi. Ale to też pokazuje, że CZ nie jest w dobrej formie, byli faworytem na 1.40, a męczyli się do końca. Nie rozstrzygnęli tego szybko, aby podstawowi zawodnicy mogli odpocząć, więc ten mecz będzie dziś w nogach gospodarzy. Nie widzę powodu żeby nie wejść w Panatę.

Zenit St. Petersburg - Fenerbahce Stambuł
Typ: Fenerbahce Stambuł -8 @ 1.81 - Unibet  

Zenit z dużymi problemami z kontuzjami. Parę dni temu stracili Ponitkę, Khvostov i Ayon też nie mogą grać. A teraz wypadł jeszcze Renfroe oraz Iverson. Mierzą się z mocnym Fenerbahce i myślę, że jest duża szanse aby goście wywieźli okazałe zwycięstwo. W przypadku kręcenia się wokół remisu, na live dołożę też na gości.

Reszta dzisiejszych typów w moim koszykarskim temacie.

EDIT

Jeśli mecz Panaty nie był ustawką to jestem święty. Każda kwarta wygrywana kilkunastoma punktami przez inną drużynę, kursy na live pięknie połapane przez kogo trzeba. Jednak stawianie na sersko-grecki pojedynek sportowy to żart. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Zenit - Fenerbahce
Number of players to score more than 9 points : Тotal Over (7.5) 1.85  

Ciekawy bet w betcity.Ayon ma zagrac ale jednak w Zenicie sporo osłabien.Z punktujacych mamy Abromatisa Hollinsa Albicego Thomasa oraz wlasnie  Ayona.W Fener ma kto strzelać ale mecz raczej na ich korzysc wiec mozemy miec sporą rotację co daje szanse dla kilku graczy z ławki.Mysle ze do ht bedzie pozamiatane ale pierwsze piatki zrobia swoje

spróbuje tez na graczy Zenitu..kto musi te statsy ciułać
Ayon G.Rebounds : Total Over(6)1.85 
  
Albicy A. Assists : Total Over(4)1.85  
 
 
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Efes + CSKA to win

ako 1.62  

Wchodzimy grubo

2 dni temu zastanawiałem sie kto zatrzyma rozpedzony Efes.Liczyłem ze CSKA ale Efes wyciagnął mecz i wygrał away 82 do 80
Na chwile obecna jak dla mnie to najsilniejsza ekipa w Europie.3 porażki w EL mowia same za siebie.Do tego w domu gdzie kibice zawsze robią show.Nie widze tu Zalgirisu w ogóle mimo wygranej z osłabionym Oly.Poza tym cos maja zaduzego runa w ostatnim czasie..czas upierdzielic jakis mecz.Efes away wygrał w Kownie 74-68 wiec nie widze powodów dlaczego mieliby tego nie powtórzyc
2 mecz to własnie Olympiakos.Ostatnio troche o tym było przy okazji zbiórek Milutinova.Dzisiaj linia na niego oczko wyzej ale pojdzie rowniez ale o tym zaraz.Oly poległ w Zalgirisie, nadal nie maja Prinzezisa, do tego wypadł  - Spanoulis 11.6 ppg 4.2 as oraz Rochestie, który z Zalgirisem wykrecił 6 pkt grajac niespełna 10 minut
CSKA gra swoje choc pisałem juz ze teskno mi do zespołu sprzed lat.W obliczu absencji w Oly nie widzie ich tutaj równiez nawet na tak goracym terenie jakim jest Pireus

Anadolu Efes vs Zalgiris. 1st Quarter Result: 
Anadolu Efes To Win 1.54
+ Real to win 1.35
  

ako 2.07
Efes lubi zaczac z kopyta i nie wypadałoby inaczej u siebie.Real powinien, z Abla jednak h2h zawsze sobie radza.Alba jakos mnie nie przekonuje mimo ze maja siłe rzutowa zza łuku.Dla Realu szybki basket to woda na młyn ale mądrzejsi bedziemy po meczu

Olympiakos- Milutinov N.Over (8)1.85 rebounds
  

Ostatni było 7 wykrecił 13.. jak pisałem bez Prinzesisa słabo widze Oly na tablicach.Papanikolau to jednak tylko 3.2 rpg  a to jedyny zawodnik który moze.W CSKA Hines ale tu na moje mozna powalczyc.Brak Spanoulisa to tez jakies 3-4-5 reb mniej.

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom