>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary w Piłce Ręcznej 2014/2015

Status
Zamknięty.
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Kadetten-Motor
Motor @ 2.40 sportingbet
Rozpoczęła się runda rewanżowa LM. W pierwszym meczu tych drużyn Motor wygrał 31-26. Dzisiaj będzie trudniej bo zagrają w Szwajcarii gdzie kibice licznie wypełnią halę i zadbają o dobry doping jak to miało miejsce w meczu np z Kielcami.
Kadetten ma plus w postaci własnej hali ale w rywalizacji czysto boiskowej już jest gorzej, zagrają w bramce z 2 lub 3 bramkarzem do tego nie pewny występ dobrego skrzydłowego Linigera (wczoraj nie trenował - uraz kręgosłupa).
Motor jak zagra na swoim poziomie w obronie to jestem o wynik spokojny, kursy już lecą w dół do meczu może być poniżej 2.00 ! 2.40 które nam proponuje sportingbet jest warte ryzyka !
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Larvik W (Nor) - Lublin W (Pol)
MKS+7[AH] 1.96 MarathonBet
Żałosna gra Montexu, przy takim podejściu Larviku na luzie powinny wyrobić to handi, a tak się nie stało. Oczy bolały jak się na ten mecz patrzyło.
U każdego buka można spotkać różne linie na handicap w tym meczu. Przykładowo w Marathonie mamy +7 na Montex z kursem 1.96, zaś w bet365 to samo handi mamy po 1.79. Dla mnie istotna różnica i z niej korzystam.
O obu ekipach napisałem już na tym forum wiele. Taktycznie, jak i kadrowo i Larvik i MKS zostały przeze mnie opisane, więc nie będę się powtarzał i nadmiernie tracił czasu.
Dla Lublinianek najważniejszym meczem nie jest ten sobotni w Norwegii, a piątkowy w Rumunii, gdzie zwycięstwo gospodyń daje im awans do kolejnej fazy. Myślę jednak, że bez względu na rezultat piątkowego starcia Baia Mare z Metz Nasze Dziewczyny postarają się o godne zaprezentowanie swoich umiejętności. Rozumiem przez to nieodpuszczanie i walkę do końca. Przy takim założeniu MKS stać na pozytywny wynik, czyli porażkę pięcioma bramkami lub nawet mniejszą różnicą trafień. Obie pozostałe drużyny z grupy wyjeżdżały z Larviku z bagażem pięciu goli na minus i myślę, że Nasze też na to stać.
Norweżki, jak pokazały w ostatnich meczach, a nawet praktycznie we wszystkich od startu LM, nie przemęczając się mocno, nie grając na 100% potrafią ogrywać pozostałe ekipy. Podejrzewam, że tak też może być w sobotę. Ala z koleżankami bez większych kłopotów będą grały swoje i rozmiar zwycięstwa powinien zależeć głównie od Lublinianek.
Jak już pokazały w tym sezonie, MKS może podjąć walkę, nawet na wyjeździe. Lubelskie piłkarki już nauczyły się grać na najwyższym poziomie i nie dostają już łomotów kilkunastoma golami.
Podsumowując, sytuacja Larviku, jak i ich podejście do meczu sprzyja temu typowi, wszystko w rękach przyjezdnych i na nie liczę.
 
K 276

koguttt

Użytkownik
Ljubljana - Leipzig
godz. 18.45
typ - over 52.5 ✅✅✅ (31-35)
kurs - 1.90
sportingbet
Witam, wypatrzyłem na dziś ciekawe spotkanie z Ligi Mistrzyń piłkarek ręcznych, mianowicie over 52.5. Zarówno jedne jak i drugie mogą sie cieszyć z awansu do kolejner rundy, gdyż ciężko będzie o pozytywny wynik Hypo w Volgogradzie. Moim zdaniem czeka nas otwarty mecz z dużą ilością bramek, gospodynie u siebie potrafią rzucać sporo (ostatnio 54), większość meczy rozgrywają ostatnio na wyjezdzie, myśle że będą chciały pokazać swoim kibicom ciekawe, otwarte widowisko + żądza rewanżu za porażkę w Niemczech (30-24) , Leipzig pewne 2 miejsce w grupie, wydaje mi się nie będą z jakimś niesamowitym poświęceniem bronić swojej bramki, muszą troche nadrobić w rodzimej lidze, gdzie mają średni bilans 5-0-3. Swoje też dziś powinny rzucić, jak przystało na solidny zespół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Na dzisiaj nie widzę zbytnio sensownych betów na singla, bądź dubla, więc jadę z taką tasiemką:
Total Odds: 2.07 ✅✅✅
23 lis 19:00 Piłka ręczna. EHF Champions League. Women. Group Stage. Buducnost vs Podravka. Wynik : Buducnost. Odds: 1.085
32-26✅
23 lis 13:40 Piłka ręczna. EHF Champions League. Women. Group Stage. Viborg vs Lokomotiva Zagreb. Wynik : Viborg. Odds: 1.143
29-24✅
23 lis 19:30 Piłka ręczna. EHF Champions League. Men. Group Stage. Barcelona vs Flensburg-Handewitt. Wynik : Barcelona. Odds: 1.10
36-27✅
23 lis 15:10 Piłka ręczna. EHF Champions League. Men. Group Stage. Vive Kielce vs Aalborg. Wynik : Vive Kielce. Odds: 1.10
33-26✅
23 lis 13:00 Tenis. Davis Cup. World Group. Final. Singles. R.Gasquet vs R.Federer. Wygrana w meczu : Wygra Federer, Roger. Odds: 1.38
0:3(4-6,2-6,2-6)✅
Oprócz LM mężczyzn i kobiet rzucam Króla Rogera.
Kursy i typy z kategorii, do których raczej analizy nie ma co pisać, bo rozumieją się same przez się.
Wszystko na lajciku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Kursy i typy z kategorii, do których raczej analizy nie ma co pisać, bo rozumieją się same przez się.
Czyli &quot;wiem, że nic nie napiszę, ale napiszę, żeby nie było&quot;. To nie KzS, chociaż z tego działu nie róbmy g..na, bo choć nie ma tu wielu analiz, to jednak jako-taki poziom dział ma ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Czyli &quot;wiem, że nic nie napiszę, ale napiszę, żeby nie było&quot;. To nie KzS, chociaż z tego działu nie róbmy g..na, bo choć nie ma tu wielu analiz, to jednak jako-taki poziom dział ma ;)
No kurcze, lubię pisać analizy, ale one mają sens przy singlach, a jak rzucam taką tasiemkę, a zdarza się to raz na miesiąc lub jakoś tak, to tłumaczeń wielu nie trzeba. Gram na maksymalnych faworytów, a to w handballu, w wysokiej rangi rozgrywkach często się sprawdza, tym bardziej w ostatniej kolejce fazy grupowej u kobiet, bądź u &quot;mega&quot; faworytów u mężczyzn. Można sobie sprawdzić, że faworyci grający u siebie często nie oddają zwycięstwa swoim rywalom.
Jak zawszę piszę analizy, to dzisiaj tego po prostu nie zrobiłem. Uznałem jednak za stosowne, żeby podzielić się własnym pomysłem na dzisiejsze mecze europejskich pucharów.
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale staram się tutaj często coś od siebie napisać, więc taka uwaga jest moim zdaniem nie na miejscu, tym bardziej, że nie widziałem Twoich analiz.
Tyle w temacie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale staram się tutaj często coś od siebie napisać, więc taka uwaga jest moim zdaniem nie na miejscu, tym bardziej, że nie widziałem Twoich analiz. Tyle w temacie.
Zauważyłem i dlatego pozwoliłem sobie, zwrócić Ci uwagę, bo wolę poczytać, co tam masz do napisania, niż jakieś taśmy bez analizy &quot;bo tak&quot; ;) Forum było jeszcze &quot;przed Tobą&quot; musisz dalej się cofnąć, żeby znaleźć moje wypociny czy to tu, czy w moich tematach. Rób swoje starając się szukać value przede wszystkim, bo np 1.25 na BM ost.mijało się z celem. W dłuższej perspektywie to Ci nie przyniesie pozytywnych rezultatów (bez napinki). Pzdr i do zobaczenia na Globusie ;)
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Zauważyłem i dlatego pozwoliłem sobie, zwrócić Ci uwagę, bo wolę poczytać, co tam masz do napisania, niż jakieś taśmy bez analizy &quot;bo tak&quot; ;) Forum było jeszcze &quot;przed Tobą&quot; musisz dalej się cofnąć, żeby znaleźć moje wypociny czy to tu, czy w moich tematach. Rób swoje starając się szukać value przede wszystkim, bo np 1.25 na BM ost.mijało się z celem. W dłuższej perspektywie to Ci nie przyniesie pozytywnych rezultatów (bez napinki). Pzdr i do zobaczenia na Globusie ;)
Nie chciałem się napinać. Bet na Baia Mare założyłem już sobie tydzień przed meczem i spodziewałem się jakiegoś 1.40, które dla mnie było do gry, bo obserwując oba zespoły po prostu Rumunki dla mnie były znacznie lepsze. Może trochę błędnie popatrzyłem na Metz, od razu klasyfikując je jako słabe, jednak swojego zdania nie zmienię i czuję, że mamy jeden pozytyw w postaci Francuzek w kolejnej rundzie, gdzie będzie można grać na ich przeciwniczki.
Także pozdro i samych zwycięstw na Globusie dla nas ????
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP





Zdarzenie: Motor Zaporozhye - Szeged✅(25:29)
Typ: Szeged-2,5
Kurs: 2,28
Stawka: 6j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 26.11.2014 godz. 17:00

Zaporoże po dwóch zwycięstwach, pierwszy mecz tylko 27:26 dla Węgrów, ale goście są dla mnie dużo mocniejsi. Zaporoże ma słabszych graczy, cały czas nie ma obrońcy Evdokimova. Szeged w ostatnich latach bardzo dobre transfery. Przed sezonem stracili świetnego bramkarza Miklera, ale w polu wzmocnieni. Kilku zawodników jest po kontuzjach, ale nie powinno to mieć większego znaczenia. Ogólnie siłowa gra gospodarzy powinna pasować Węgrom. Obrona Szegedu równie silna fizycznie, skład szerszy, bardziej wszechstronny. Wystawiłbym handicap -2,5 1,85.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Besiktas vs Wisła
30-33
✅ ✅ ✅ W miarę łatwo.
Wisła 1.29 sportingbet

Spotkanie outsidera grupy B z Wisełką, która najprawdopodobniej nie zmieni już swojej pozycji i wyjdzie z grupy z czwartego miejsca.
Gospodarze stawiają dopiero pierwsze kroki w LM. Nie mogą pochwalić się dobrym składem. Ograny na europejskich parkietach jest tylko Nincevic. Reszta graczy to tureckie &quot;No-Namy&quot;. W ich grze nie ma nic specjalnego, co mogłoby spowodować, że nagle wygrają z drugą półką europejskiego handballa.
Płocczanie, jak napisałem, to taki drugi rząd w LM. Kadra, jej umiejętności, jak i gra pozwalają im na osiągnięcie top16, ale to za mało na walkę w przeciągu całego sezonu z najlepszymi. Mają wielu graczy na poziomie europejskim, a nawet światowym. Do tej drugiej łapią się na pewno Jurkiewicz, Ghionea, Nikcevic i Zelenovic, a myślę, że można byłoby do nich już dodać Kamila Syprzaka. Oprócz nich jest wielu graczy, którzy prezentują umiejętności na wysokim poziomie, praktycznie każdy z graczy jest w stanie wnieść coś do gry zespołu polepszając ją.
Podsumowując, polska ekipa jest znacznie lepsza, w pierwszym spotkaniu obu zespołów Wisełka bezproblemowo ograła Turków. W sobotę powinno być podobnie, kurs już spada, jednak 1.29 nadal jest dobrą opcją. Typ idealny do dubelka, bądź trebla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Meshkov Brest-La Rioja X2 2,25@ 2/10 ✅ 33:33 i znowu emocjonująca końcówka spotkania w hali Brestu hehe
La Rioja over 26,5 bramek 1,85@ 3/10 ✅ lajtowo :razz:
Liga Mistrzów Mężczyzn

Kogoś tutaj chyba poj.....wystawiając taki wysoki kurs na chłopaków z Hiszpańskiej La Rioja. Ja wiem,że na Białorusi a zwłaszcza w tej hali w Brest gra się ciężko ale bez przesady. Co prawda Szejki z Paryża i Zebry z Kiel wygrały tam po dramatycznych końcowkach bo tylko różnicą jednej bramki. Brest za to pokonał u siebie różnicą 4 bramek Metalurg i Zagrzeb. Na pewno Hiszpanie nie stoją tutaj na straconej pozycji jak to sugerują nam buki. La Rioja jeszcze na wyjeździe nie wygrała w tej edycji ligi mistrzów więc czas najwyższy się przełamać. Pierwszy mecz między tymi ekipami zakończył się pewnym zwycięstwem Logrono 39:31. Przy takim kursie widzę spore value na drugą siłę z ligi Hiszpańskiej:)Zabezpieczam się tutaj jeszcze z remisem po dobrym kursie bo jak widać mecze z dużo bardziej utytuowanymi rywalami mają dramaturgię do samego końca spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

30.11.2014
15:00

HSV Hamburg-Kristianstad 26-28----
HSV 1.13
Pajacyki z Hamburga zadowoliły się samym awansem... Minimaliści...
Pisałem analizę do pierwszego spotkania pomiędzy tymi zespołami, jest wyżej i nic nie zmieniam. Wynik pierwszej potyczki tylko to potwierdził.

19:00

BM Granollers-Sporting Lizbona 25-23 ✅
BM Granollers 1.15
Stawiam tutaj na gospodarzy tego spotkania. Jest to trzecia siła Ligi ASOBAL, jak równy z równym biją się z La Rioją o wicemistrzostwo Hiszpanii. W składzie posiadają wielu ogranych i doświadczonych graczy. W pierwszym meczu na wyjeździe ulegli dwoma bramkami i myślę, że we własnej hali będą chcieli odrobić straty z nawiązką, aby osiągnąć kolejną rundę. Swoje umiejętności, jak i ostatnią formę udowodnili w lidze i moim zdaniem potwierdzą to w niedzielnym spotkaniu rewanżowym 3. rundy Pucharu EHF.

Oroshazi-Skjern 25-32 ✅
Skjern 1.22
Duńczycy to ekipa co najmniej o klasę lepsza. Świadczy o tym między innymi obecność w ich szykach takich gwiazd, jak Kasper Søndergaard, czy Nikolaj Markussen. Ten drugi zakończył pierwszy mecz z siedmioma trafieniami, zaś jego drużyna wygrała zdecydowanie 40-20. Ten fakt tylko potwierdza moją tezę o różnicy klas. Ekipa z Węgier nie dysponuje „dobrymi” nazwiskami i widać to po wynikach.W Pucharze EHF grają od pierwszej rundy, już tam mieli problemy z mołdawską ekipą Olimpus, z którą zremisowali na własnym parkiecie. Moim zdaniem dystans, który dzieli te dwie drużyny wyjdzie też w niedzielnym starciu, Skjern powinien zdecydowanie wygrać, mimo pewnego awansu, w końcu na długi wyjazd nie jedzie się tylko po to, żeby odbębnić 60 minut na parkiecie.
Ako: 1.59 MarathonBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Liga Mistrzów EHF
30.11.2014 19:30
vs

Flensburg vs KIF Kolding
27-20

Flensburg 1.55 MarathonBet ✅ ✅ ✅
Flensburg-1.5 1.69 MarathonBet
✅ ✅ ✅

W niedzielny wieczór dochodzi do starcia Wikingów z Flensburga z Duńczykami z Koldingu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, które odbyło się na początku fazy grupowej w Danii, gospodarze zdemolowali gości, pokonując ich aż 35-21. Jednak było to już stosunkowo dawno temu, KIF był wtedy w ogromnej formie, jechali jeszcze na świeżości Anderssona po powrocie po kontuzji, zaś podopieczni Ljubomira Vranjesa byli w dołku. Pogrom ten był składową tych rzeczy. Obecnie wygląda to zgoła inaczej.
Obrońca tytułu, jakim jest właśnie Flensburg, wszedł już na dobra drogę i cały czas prezentują się bardzo dobrze. Tak było nawet przed tygodniem, gdzie ulegli 9 bramkami Barcelonie, jednak przez jakieś 45 minut potrafili grać jak równy z równym, wychodząc nawet na 2-3 bramkowe prowadzenie. W Bundeslidze także radzą sobie nieźle i piastują trzecią lokatę w tabeli.
Całą grę Wikingów ciągnie Mogensen grający na środku. Potrafi on rzucić z góry, jak i wejść na zwodzie między dwóch obrońców. Na prawej połówce występuje niezastąpiony Glandorf, absolutny top na tej pozycji. Na lewej połówce Ljubomir dysponuje Nenadiciem, młodszym bratem Petara oraz Larsem Kaufmanem, czyli ogranymi na międzynarodowej arenie graczami. Skrzydeł chyba nie muszę przedstawiać. W pierwszej siódemce wychodzi Anders Eggert wraz z Lasse Svan Hansenem, a gdy im nie idzie, bądź potrzebują chwili odpoczynku, to na ławce w gotowości czekają Hampus Wanne oraz Bogdan Radivojevic, dwa młode talenty z wielkim potencjałem i umiejętnościami. W bramce stoi zazwyczaj legendarny już Andersson, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi i tak samo będzie w tym spotkaniu. Na kole Niemcy dysponują Heinlem i Zachariassonem. Ten pierwszy z pewnością gwarantuje niezły poziom w ataku, jak i obronie. Na pewien okres jego zmiennik też jest w stanie dać wartościową zmianę.
Trzeba przyznać, że cała ekipa ostatnio złapała taką formę, która pozwala im w spokoju rozgrywać ataki pozycyjne, jak i szczelnie grać w obronie, dzięki czemu mogą wyprowadzać liczne kontrataki.
W dzisiejszej analizie więcej miejsca poświęciłem gospodarzom, teraz kilka słów o ekipie przyjezdnych. W tej drużynie prym wiedzie Kim Andersson i nie powinno to dziwić, ponieważ jest to jeden z najlepszych zawodników globu. Ostatni sezon zaliczył jako stracony, a to tylko z powodu poważnej kontuzji. Teraz po tym urazie nie widać już śladu i razem z Bo Spellerbergiem tworzą największe zagrożenie w ekipie mistrz Danii. Tak jak pisałem wcześniej, na początku sezonu KIF prezentował rewelacyjną formę, jednak teraz już tak to nie wygląda. Pokazuje to między innymi ostatnie spotkanie z Wisłą Płock na och własnej hali. Wprawdzie zremisowali z Płocczanami, jednak zasłużyli na porażkę, bo to polska ekipa prowadziła grę przez praktycznie całe spotkanie. Moim zdaniem Duńczycy mają mniej opcji w ataku pozycyjnym, w pewnym momencie po prostu ich gra może się zaciąć i ich umiejętności nie pozwolą im na równorzędną walkę i grę o zwycięstwo.
Podsumowując, widzę w ekipie gospodarzy znacznych faworytów, dysponują lepszą kadrą i wyższą formą. Mam nadzieję, że pokażą to dzisiejszego wieczora na parkiecie, czym zapewnią sobie kolejne 2 punkty do tabeli, a nam pewnie wygrany typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

La Rioja vs THW Kiel
30-34
THW Kiel 1.20 bet365✅ ✅ ✅

Stawiam tutaj na faworytów, faworytów tego meczu, tej grupy, tej edycji LM. O ile w walce o prym w Europie mają kilku równorzędnych przeciwników, takich jak Barcelona, czy Veszprem, to o prymat w fazie grupowej nie powinni się martwić.

Kiel to gwiazdozbiór i nikt temu nie zaprzeczy. Na każdej pozycji po dwóch światowej klasy graczy, kto nie zagra, to pewien poziom zawsze będzie utrzymany. Obecnie mimo kontuzji Palmarssona i Jichy trener Gislason nie musi narzekać. Duvnjak, Canellas, Rasmus Lauge mogą grać wymiennie na lewym rozegraniu, jak i środku tej formacji. Zawsze w centrum rozegrania może też wystąpić Weinhold, tak jak robił to już we Flensburgu, jednak na razie islandzki szkoleniowiec Zebr nie korzystał z takiego rozwiązania. Skrzydła to Klein oraz Dhamke, utalentowany junior, wychowanek Kilończyków, na lewej stronie oraz Sprenger i Ekberg na przeciwległej flance. O ile można by się zastanawiać nad lewą stroną, o tyle na
prawej nie ma wątpliwości, że zestawienie obu tych szczypiornistów jest jednym z
najmocniejszych na świecie. Bramka to szwedzki duet Sjostrand-Palicka, klasa europejska, jeśli nie światowa. Mimo że drugi z nich uznawany jest za rezerwowego, to także potrafi wejść i prezentować doskonałą dyspozycję. Chyba każdy fan handballa ma w pamięci jego obronę z tamtego sezonu, gdy w Final4 Ligi Mistrzów obronił rzut Ruesgi lecący prosto w okienko nogą. Jest to tylko jeden z przykładów klasowych zagrać tego golkipera. Koło to Rene Toft oraz Patrick Wiencek, także bardzo dobra para, która gwarantuje solidność mistrzom Niemiec.

La Rioja taką kadrą poszczycić się nie może. Gwiazdy światowego formatu w ich ekipie to zdecydowanie Juanin Garcia oraz Albert Rocas. Ten pierwszy jednak jest już na skraju swojej kariery, nie można powiedzieć, że prezentuje swoja najlepszą formę w karierze. Oprócz nich w ekipie wicemistrza Hiszpanii występują gracze, którzy mogą zapewniać swojej drużynie odpowiedni poziom na Ligę ASOBAL, jednak moim zdaniem nie mają umiejętności by podjąć walkę z taką ekipą, jak THW.
Podsumowując, stawiam tu na wyraźnych faworytów, którzy są w dobrej formie i potrafią wygrać z każdym, więc ogranie La Riojy nie powinno stanowić dla nich problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
La Rioja-Kiel over 60,5 bramek 1,8@ 2/10 ✅ 30:34 do przerwy było tylko 25 bramek ale na szczęście po przerwie oglądaliśmy naprawdę super pokaz gry ofensywnej obu ekip 39 bramek:]
Zgadzam się tutaj z kolegą Obserwatorem NIGDY w życiu bym nie tknął Kiel na gorącym terenie w Hiszpanii po kursie 1,20-1,18 to jest zupełnie bez sensu. Co prawda to co napisał Macko się zgadza Kiel, Veszprem i Barca to główni faworyci do wygrania ligi mistrzów w Handballu ale po takim marnym kursie w życiu bym nie postawił większych pieniędzy na Kiel na tak trudnym terenie. La Rioja już nie raz pokazywała,że potrafi nawet powalczyć z najlepszymi przykładem jest chociażby pierwszy mecz w Kilonii zakończony wynikiem tylko 34:32 na korzyść Niemców. Hiszpanie walczyli do samego końca i byli bardzo bliscy sprawienia niespodzianki. Nie twierdzę,że Kiel nie wygra w Hiszpanii ale na pewno nie pójdzie im to łatwo ponieważ La Rioja jest bardzo mocna i groźna u siebie. Ja w tym meczu widzę over bramkowy ponieważ obie ekipy lubieją szybką i widowiskową grę. Zresztą w pierwszym spotkaniu mieliśmy tych bramek 66. Uważam,że mecz może być podobny do tego co w Niemczech:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Wisła Płock vs Barcelona
34:31 bywa i tak, 5% szans Wisły zostało zamienione w zwycięstwo
Barcelona 1.20 MarathonBet

Identyczny typ, jak w przypadku Zebr z Kilonii. Jeden z faworytów do triumfu w całych rozgrywkach przyjeżdża do ekipy, która walczy o awans z grupy. Wysokość kursu spowodowana grą na wyjeździe faworyta.
Wszyscy wiedzą jak gra Barcelona. Kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Potrafią wygrywać, nawet gdy nie mają swojego dnia, a przeciwnik rozgrywa dobre zawody. Tak było w meczu z Flensburgiem, gdzie przez 45 minut to Niemcy byli stroną przeważającą. Mimo to Katalończycy potrafili podkręcić tempo w końcówce i nabić imponujące +9.
W pierwszym meczu rozgrywanym w Hiszpanii Wisła mocno postawiła się Barcelonie. Potrafili zagrać jak równy z równym w końcowym rozrachunku ulegając jedynie 5 trafieniami. W sobotę może być podobnie, Wisełka powalczy, jednak na koniec i tak przyjezdni zejdą z parkietu ze zwycięstwem.
Kurs idealny pod jakiegoś dubelka zabójcą, bądź trebla.
vs


Pick Szeged vs Vive Kielce
26-27
Vive Kielce 1.45 MarathonBet
✅✅✅
Sytuacja podobna do tej powyżej. Do Szegedynu przyjeżdża faworyt całej grupy, a zwycięstwem w tym meczu Kielczanie mogą zatwierdzić sobie komplet dziesięciu zwycięstw w grupie, ponieważ nikt poza Węgrami im nie zagrozi.
Mimo tego, że Vive zmaga się z kilkoma kontuzjami, to pokazuje, że ze zwężoną kadrą też potrafi grać na swoim najwyższym poziomie. Zawodnicy, którzy walczą z urazami powoli wracają już do zdrowia i występ każdego z nich będzie tylko wzmocnieniem składu. Trener Dujszebajev jest tak inteligentnym szkoleniowcem, że potrafi mając do dyspozycji tylko dwóch skrzydłowych przeprowadzać odpowiednią rotację, aby żaden z zawodników nie występował na zmęczeniu, które uniemożliwiałoby grę na pełnych obrotach.
Węgrzy przed sezonem mocno się wzmocnili, jednak dalej nie jest to poziom Kielczan. Kadra, którą dysponują pozwala im na zajęcie drugiej lokaty w grupie, ale moim zdaniem jest to za mało na końcowy triumf w fazie grupowej.
Kurs na ten typ jest logiczny, jednak dobry do kombinacji.

Oba te typy dają nam w połączeniu ciekawego dubelka z kursem łącznym 1.74.
Od siebie mogę jeszcze poradzić pochylenie się nad typem na Celje oraz Vardar✅.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Nigdy w życiu nie zagram Vive Kielce po kursie 1,45 na ciężkim terenie na Węgrzech nie ma takiej opcji wogóle. Jak dla mnie to Kielczanie będą mieli tam bardzo ciężką przeprawę jak nie najcięższą jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Zgadzam się z tym,że Kielce są w znakomitej formie ale Pick Szeged również. W meczu w Kielcach przed dłuższy czas Węgrzy grali bardzo dobrze i ciężko było Kielczanom odskoczyć w końcu Vive wygrało 37:32 i dlatego po tym meczu sobie powiedziałem,że w meczu na Węgrzech będę grał jakiś plusowy handicap w stronę Pick. Na mnie dosyć duże wrażenie robi gra Węgrów w obecnej edycji ligi mistrzów. Zawodnicy którzy wzmocnili Szeged przed sezonem świetnie się na razie spisują. Uważam,że Kielce jutro będą musiały się sporo napracować w defensywie jak ich w ataku,żeby wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Myślę,że kibice węgierscy również zrobią jutro swoje:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Pick Szeged-Kielce
+2,5 Szeged 1,7@ 2/10

Liga Mistrzów✅✅✅ pieknie,Ci co mieli Kielce pograne to juz widze ile nerwow ich ta koncowka kosztowala hehe

Praktycznie analizę do tego spotkania napisałem powyżej. Wchodzę w ten dodatni handicap na Węgrów ponieważ uważam,że buki za bardzo tutaj faworyzują Kielczan
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
vs

Celje Pivovarna Lasko vs Montpellier
27-30
Celje 1.85 MarathonBet---- No comment.

Celje gra ostatnio bardzo dobrze, potrafili zagrać na styku z Vardarem prezentując porządną grę tak w ataku, jak i w obronie. Mają jednego z najlepszych trenerów młodego pokolenia na świecie. Nie będę wspominał nazwiskami, a pozycjami. Środek rozegrania gra bardzo dobrze, a ma też dobrego zmiennika. Na lewej połówce jest młody gość z mega potencjałem i już super umiejętnościami. Lewe skrzydło to doświadczony i najstarszy Zvizej. W bramce bardzo dobry Matevz Skok. Montpellier lekko pod formą, w środę dostali porządny łomot od PSG, a ich ostatnie mecze w LM to bardzo przeciętne występy. Kadrę mają niezłą, ale nic wielkiego, czym mogliby się wybitnie wybić ponad Słoweńców. Celje myśląc o wyjściu z grupy musi to spotkanie bezwzględnie wygrać.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Vive Kielce - Dunkierka
Dunkierka 12.00 bet365 1/10
⛔
Wiele pisać nie będę. Iskra najprawdopodobniej z 9-oosobową kadrą, w tym tylko dwóch rozgrywających. Talant powiedział, że mają już pierwsze miejsce w grupie, więc nie zamierza ryzykować zdrowia zawodników. Gram na razie czysty win, gdyż nie ma jeszcze oferty na handi. Spodziewam się spadków kursu, bo 12.00 pasowałoby, gdyby Kielczanie grali w pełnym zestawieniu.
Kursy poleciały już bardzo mocno w dół. Warto jeszce wchodzić po kursie 4.0 ?
Po 4.00 to już ja bym nie zagrał. 5.90 jest w Uni, ale to też jest już słabe.
Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się że w jeden dziś spadnie aż do 3.00 !!
myślę że do niedzieli powinno się to wyrównać 1.85 - 1.85 bo tak na tą chwilę bym obstawiał, a więc w kursie 3-4 wciąż jest spore value.
W handballu po równo, to 2.10-2.10, bo jest jeszcze remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom