>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie puchary 2017/18

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
wg mnie PSG to dziś hit dnia. Bracia Karabatić nie grali w lidze ponieważ oni bardziej skupiają sie na Lidze mistrzów. mam info z ich klubu ze dzis wszystko zrobią by wygrać z Kielcami. Dla mnie najgorzej co moze być to remis tu i także pogram drobno ???? a grubiej czysta 2;) BET DNIA PSG 2
Co to za głupie gadanie, że nie grali bo skupiają się na LM? W ostatnich dniach było przecież głośno o wyroku za sprawę sprzed lat w Montpellier. Do tego to pisanie o informacjach z klubu... Każdy w LM chce wygrać, więc trzeba sobie darować takie tanie stwierdzenia.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Co to za głupie gadanie, że nie grali bo skupiają się na LM? W ostatnich dniach było przecież głośno o wyroku za sprawę sprzed lat w Montpellier. Do tego to pisanie o informacjach z klubu... Każdy w LM chce wygrać, więc trzeba sobie darować takie tanie stwierdzenia.
moze i cos bylo, mimo to dla mnie duże value na taki kurs, powinno być max 1.50
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Dość dawno nie typowałem EHF CL, ale dzisiaj mam jakieś swoje przeczucia i przemyślenia, oto one:
29.11.2017 g. 19.30 Flensburg- THW Kiel✅✅✅
Typ: 2(+4,5)
Kurs: 1,78
Bet 365
Stawka 5/10

Hit w tej kolejce na Niemieckich parkietach, Flensburg podejmuje THW, czyli pojedynek topowych zespołów u naszych zachodnich sąsiadów. To co zwróciło moją uwagę to kursy, gdyby było 1,6 na gospodarzy to bym nie ruszał tego meczu. Jednak 1,26 w meczu gdzie szanse moim zdaniem oscylują w okolicy 50%-50% to nieporozumienie. Flensburg nie gra z Besiktasem tylko z jedną z najlepszych drużyn na starym kontynencie.
THW po fatalnej pierwszej części sezonu gdzie dostawali mocne bęcki ostatnio pokazali już na Węgrzech porażka tylko 2 bramkami z Veszprem, i wygrane na trudnych terenach w Brześciu czy Celje.
Flensburg moim zdaniem zaskakuj in plus do tej pory, mimo straty przed sezonem trenera Vranjesa czy zawodników Eggerta i Jakobsona. Jednak nie sądzę aby był tutaj pogrom, jeżeli Flensburg wygra to będzie to mecz na styku, chociaż nie zdziwi mnie wygrana gości.

Delikatniej:

Wygrana THW @ 6,00 Bet 365 2/10✅✅✅

----------------------------------------------------------------------------------------
29.11.2017 g. 19.00 Zagrzeb- RNL
Typ: under 53,5⛔
Kurs: 1,92
Marathon
Stawka 5/10

Moim zdaniem spotkanie dwóch najbardziej underowych drużyn w LM, zapowiada się masa walki w obronie, wolno przeprowadzane akcje i niski wynik. Już z Vardarem Lwy pokazały swoje defensywne oblicze i wynik 21-21. Dzisiaj w Zagrzebiu też będzie ciekawie, gospodarze jak do tej pory nie zachwycają ale własne ściany pomagają i może być naprawdę dobre, zacięte widowisko.
Uważam że więcej niż 50 bramek tutaj nie zobeczymy.​
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Widzę dziś kilka ciekawych kursów w Lidze Mistrzów, po udanym typowaniu w tygodniu próbujemy sobotnie spotkania:
02.12.2017 g. 18.00 Veszprem- Vive Kielce
Typ: 2 (+3,5)
Kurs: 1,74
Marathonbet
Stawka 6 j

Veszprem leży od kilku sezonów Kielczanom, nie ogarniam kursów w tym spotkaniu, tak naprawdę mecz 50/50 i taka dysproporcja jest dla mnie niezrozumiała. Kielczanie w pierwszym spotkaniu mieli ogromną szansę wygrać i dopiero w końcówce Węgrzy wyrównali. Dzisiaj spodziewam się twardego spotkania w obronie, dlatego undery również do gry. Do bramki Vive wrócił Ivić, także jest godny zmiennik dla Kasy. Veszprem do bardzo solidny zespół, jednak nie można lekceważyć Jureckiego i spółki, którzy w tym sezonie mają ogromny potencjał i moim zdaniem apogeum formy dopiero przed nimi. Dzisiaj ostatni mecz w LM w tym roku i zapewne będą chcieli powiększyć dorobek punktowy.
Alternatywnie:
2 (+2) @ 2,20 Pinnacle 4/10
2 @ 4,40 Marathonbet 3/10
---------------------------------------------------------------------------------------
02.12.2017 g. Meshkov- Celje
Typ: 2 (+3,5)
Kurs: 1,76
Marathon
Stawka 5

Tutaj moim zdaniem przeszacowane kursy na gospodarzy, Meshkov poza wygraną ze słabym w tamtym meczu Vive nie osiągną nic wielkiego, wysokie porażki z Kiel czy Flensburgiem. Celje z kolei powalczyło z Niemcami, udało się nawet wygrać w Kiloni. Nie widzę takiej dysproporcji między zespołami jak bukmacherzy i spodziewam się wyrównanego pojedynku.
---------------------------------------------------------------------------------------
02.12.2017 g. Szeged- Wisła Płock
Typ: 1 (-4)
Kurs: 1,81
Pinnacle
Stawka 5

O Wiśle już nie raz pisałem, niczym nie przekonują w tym sezonie. Szeged potrafiący ograć Barcelonę nie powinien mieć problemu z Nafciarzami. Zresztą historia spotkań pokazuje że Wisła średnio potrafi postawić się temu rywalowi, mimo że dwa spotkania z przed wielu lat:
11.10.17 CL Wisła Płock Szeged 27 : 33
15.11.08 CL Szeged Wisła Płock 26 : 17
05.10.08 CL Wisła Płock Szeged 16 : 26

Szeged pod dwóch słabszych meczach gdzie przegrał w LM i zremisował w lidze powinien odnieść pewne zwycięstwo.​
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Puchar EHF kobiet
Vistal - Byasen
Typ: 2 Kurs: 2.05
Pytanie do fachowców.Nie wydaje się Wam,że mamy tu niezłą promocje ze strony buków?!
Mając na względzie wyniki drużyny Vistalu w rozgrywkach Ligi Mistrzów to dzis raczej powinny przegrać.Swego czasu ekipa Byasen to była jedna z eksportowych drużyn Norwegi(o ile mnie pamięc nie myli) bo teraz juz słabo śledzę tą lige ale wydaje mi się,że można by tą drużyne porównać z ekipą Nyk z którą Vistal poległ sromotnie.
Jeśli ktoś mądrzejszy jest w stanie mnie oświecić czymś o czym nie wiem to czekam.
Mecz o 19 tak więc jeszcze jest czas.
Wynik: 22:24 ✅
e: na farcie,uff
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Byasen był bardzo mocny za czasów, gdy przyjeżdzał na Globus i ustanowiony został rekord frekwencji w naszej hali. Pamiętam jak ludzie siedzieli nawet na schodach. Wtedy w tej ekipie było co najmniej kilka reprezentantek Norwegii, m.in. Grimsbo na bramce. Obecnie już tak mocne nie są, co zresztą widać po wynikach i po tym, że nie ma ich w LM. Vistal to jednak też słaba ekipa. W klubie nie dzieje się dobrze. Gosia Sadowska przedwcześnie zakończyła karierę, Owen też odeszła w trakcie sezonu, a trenerem został charakterystyczny Kamielin. Grałbym tu w stronę Norweżek, ale jako, że nie śledzę ich gry od dawna, to nie odważę się na taki ruch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
?Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19;30
Spotkanie: Kiel vs Veszprem
Typ: 1
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kurs taki na Kiel? Nic tylko pobierać.. jakby był kurs jak na początku ok 1.8 to bym odpuścił ale powyżej dwóch klasa... Wydaje mi sie ze kurs skoczył bo moze nie grać duvnjak nie wiem jak z nim sytuacja wygląda ale swoją analizę będę opierać na tym, że nie gra(jak zagra to jeszcze lepiej).. Bramka THW Kiel? Wolf i Landin.. landin ma swoje lata ale dalej potrafi bronić na świetnym poziomie a Wolf? Jeden z najlepsych na świecie bramkarz.. Kolo Toft Hansen i Wiencek.. znowu żadnego minusu.. Jeden może być zastąpiony przez drugiego i nie będzie widać nawet różnicy.. skrzydła jedynie dla mnie na mały minus a raczej rezerwowi... Ekberg i Damkhe na luzie dadzą radę.. ale rezerwowi jeszcze nie ten poziom..ramhel imponuje najbardziej budową.. Dzik wielki.. czasem coś pogra ale bardziej ufa trener jak i ja pierwszym dwóm.. Osforsa to sie przyznam nie widziałem w akcji to nie ocenie.. jedynie wiem ze jest młody dosyć..Miha Zarabec środek rozegrania klasa.. przedłużył kontrakt, na ME znakomici sobie radził.. Weinhold lewa ręką może niszczyć siatki w bramce.. Dissinger prawa ręką to samo.. a to jest tylko rezerwowy bo 1 jest Lucas Nilson.. na ME lekko mnie rozczarował ale tragedii nie było... Vujin do defesywy KOCUR... a Veszprem ? Przegrana na wyjeździe z Aalborgiem? Mają ekipę ale dla mnie za mało, żeby na wyjeździe pokonać Kiel... Lekai, Marguc, Blagostinek, Ilic, Tonesen, Manaskov.. niby są nazwiska ale moim zdaniem za mało na Kiel.. Jeszcze gospodarze po słabym początku sezonu, teraz są w formie znakomitej.. wiadomo ME przerwa ale teraz wracają i wjeżdzają na pełnej w Veszprem.. Wiadomo, że chcą do następnej rundy awansować z wyższej pozycji, a na plecach im może niedlugo juz siedziec vive i meszkov brest jeśli w koncu wróca do formy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
?Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19;30
Spotkanie: Kiel vs Veszprem
Typ: 1
Kurs: 2.34
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kurs taki na Kiel? Nic tylko pobierać.. jakby był kurs jak na początku ok 1.8 to bym odpuścił ale powyżej dwóch klasa... Wydaje mi sie ze kurs skoczył bo moze nie grać duvnjak nie wiem jak z nim sytuacja wygląda ale swoją analizę będę opierać na tym, że nie gra(jak zagra to jeszcze lepiej).. Bramka THW Kiel? Wolf i Landin.. landin ma swoje lata ale dalej potrafi bronić na świetnym poziomie a Wolf? Jeden z najlepsych na świecie bramkarz.. Kolo Toft Hansen i Wiencek.. znowu żadnego minusu.. Jeden może być zastąpiony przez drugiego i nie będzie widać nawet różnicy.. skrzydła jedynie dla mnie na mały minus a raczej rezerwowi... Ekberg i Damkhe na luzie dadzą radę.. ale rezerwowi jeszcze nie ten poziom..ramhel imponuje najbardziej budową.. Dzik wielki.. czasem coś pogra ale bardziej ufa trener jak i ja pierwszym dwóm.. Osforsa to sie przyznam nie widziałem w akcji to nie ocenie.. jedynie wiem ze jest młody dosyć..Miha Zarabec środek rozegrania klasa.. przedłużył kontrakt, na ME znakomici sobie radził.. Weinhold lewa ręką może niszczyć siatki w bramce.. Dissinger prawa ręką to samo.. a to jest tylko rezerwowy bo 1 jest Lucas Nilson.. na ME lekko mnie rozczarował ale tragedii nie było... Vujin do defesywy KOCUR... a Veszprem ? Przegrana na wyjeździe z Aalborgiem? Mają ekipę ale dla mnie za mało, żeby na wyjeździe pokonać Kiel... Lekai, Marguc, Blagostinek, Ilic, Tonesen, Manaskov.. niby są nazwiska ale moim zdaniem za mało na Kiel.. Jeszcze gospodarze po słabym początku sezonu, teraz są w formie znakomitej.. wiadomo ME przerwa ale teraz wracają i wjeżdzają na pełnej w Veszprem.. Wiadomo, że chcą do następnej rundy awansować z wyższej pozycji, a na plecach im może niedlugo juz siedziec vive i meszkov brest jeśli w koncu wróca do formy..
Nie wiem czy wiesz ale gdzieś wyczytałem, że dziś w Kiel sporo absencji.... D. Duvnjak nie zagra, T. Hansen również nie zagra. Pod znakiem zapytanie stoją występy L. Nilsona, Ch. Dissingera,N. Bliyka...
Więc to rozegranie nie jest takie jak piszesz, że niszczą lewą i prawą ręką siatki.
A do Veszprem przyszedł P. Nenadić więc ofensywe jeszcze polepszyli.
Powodzenia Ci życzę w typie ale ja wchodzę w zwycięstwo gości po kursie 1,85
Kiel - Veszprem
Veszprem 1,85 Fortuna
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19;30
Spotkanie: Kiel vs Veszprem
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: fortuna
Przed nami wielkie widowisko w hali Kiel. Gospodarze z Koloni podejmują naszpikowaną gwiazdami Węgierski Veszprem.
Gospodarze dzisiejszego meczu mają problemy kadrowe.
Przede wszystkim nie zagra dalej kontuzjowany D. Duvnjak do niego dołączył także R.T. Hansen ale to jeszcze nie wszystko bo pod znakiem zapytania stoją występy - Ch. Dissingera, L. Nilsona oraz N. Bilyka więc rozegranie w Kilonii nie jest już takie mocne. W 100% gotowy do gry jest jedyny środkowy rozgrywający Słowenii M. Zarabec.
Ogólnie Kiel w tym sezonie nie zachwyca nas swoją grą czy to w lidze czy to w lidze mistrzów.
W lidze mistrzów zajmują dopiero 4 miejsce ulegając PSG, Flensburg i Veszprem.
Veszprem nie ma takich problemów kadrowych a wręcz przeciwnie, do ich &quot;paczki&quot; dołaczył jeszcze jeden świetny rozgrywający P. Nenadić, jest Tonnesen, Nagy, Lekai, Ilić a to tylko część nazwisko w tej ekipie...
Moim zdaniem Veszprem jest wielkim faworytem do wygrania całej LM zaraz po PSG...
Oczywiście nie będzie to łatwe zwycięstwo gości bo doskonale wiemy jak gra się przy pełnej hali w Niemczech ale wszystko inne jest po stronie Węgierskiej drużyny z Veszprem.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Nie wiem czy wiesz ale gdzieś wyczytałem, że dziś w Kiel sporo absencji.... D. Duvnjak nie zagra, T. Hansen również nie zagra. Pod znakiem zapytanie stoją występy L. Nilsona, Ch. Dissingera,N. Bliyka...
Więc to rozegranie nie jest takie jak piszesz, że niszczą lewą i prawą ręką siatki.
A do Veszprem przyszedł P. Nenadić więc ofensywe jeszcze polepszyli.
Powodzenia Ci życzę w typie ale ja wchodzę w zwycięstwo gości po kursie 1,85
Kiel - Veszprem
Veszprem 1,85 Fortuna
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 19;30
Spotkanie: Kiel vs Veszprem
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: fortuna
Przed nami wielkie widowisko w hali Kiel. Gospodarze z Koloni podejmują naszpikowaną gwiazdami Węgierski Veszprem.
Gospodarze dzisiejszego meczu mają problemy kadrowe.
Przede wszystkim nie zagra dalej kontuzjowany D. Duvnjak do niego dołączył także R.T. Hansen ale to jeszcze nie wszystko bo pod znakiem zapytania stoją występy - Ch. Dissingera, L. Nilsona oraz N. Bilyka więc rozegranie w Kilonii nie jest już takie mocne. W 100% gotowy do gry jest jedyny środkowy rozgrywający Słowenii M. Zarabec.
Ogólnie Kiel w tym sezonie nie zachwyca nas swoją grą czy to w lidze czy to w lidze mistrzów.
W lidze mistrzów zajmują dopiero 4 miejsce ulegając PSG, Flensburg i Veszprem.
Veszprem nie ma takich problemów kadrowych a wręcz przeciwnie, do ich &quot;paczki&quot; dołaczył jeszcze jeden świetny rozgrywający P. Nenadić, jest Tonnesen, Nagy, Lekai, Ilić a to tylko część nazwisko w tej ekipie...
Moim zdaniem Veszprem jest wielkim faworytem do wygrania całej LM zaraz po PSG...
Oczywiście nie będzie to łatwe zwycięstwo gości bo doskonale wiemy jak gra się przy pełnej hali w Niemczech ale wszystko inne jest po stronie Węgierskiej drużyny z Veszprem.
Gdzie wyczytałeś o tych absencjach ? :O no to może być lipa jak Nilson i Dissinger nie zagrają.. hansena zastąpi drugi kołowy.. Kiel na początku seznonu dramat ale ostatnio własnie złapali formę
A co do PSG moim zdanie Ligi Mistrzów nie wygrają.. mają nazwiska ale jeśli chodzi o grę ich to strasznie slabo.. ratują się często rzutami karabitca i hansena.. piłka tam nie chodzi tak jak może.. co do faworyta LM to daleka droga i trudno wybrać w tym sezonie.. jest parę ekip z której kazda moze wygrać.. masz przykład ME Francja Dania i co? Hiszpania wygrała a w grupie dostali od Danii spokojnie a na drugim Szwecja gdzie dostała od Islandii..
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
co to dziś się wydarzyło w meszkov to ja nie wiem... w tamtym sezonie 3-4 remisy mieli i teraz znowu zaczynają? ostatnie 2min dwie drużyny grały tak aby nie trafić, co potwierdziła ostatnia akcja meszkova..mieli dużo czasu a zagrali jakby mieli JESZCZE 10sek... omijam ten zespół już totalnie... rok temu prowadzili bodajże z celje 34:29 na 3-4miny do konca i co?na 5 sek przed koncem przegrywali jedna juz.. i remis... tragedia
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, jutro ostatni mecz gra nasz rodzynek vistal Gdynia, właściwie to mecz o honor o pierwsze zwycięstwo.. Jakieś przemyślenia co do tego meczu ?
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
11.02.2018 g. 19.00 Flensburg- Vive Kielce
Typ: 2 (+3)✅✅✅
Kurs: 1,95
Marathonbet
Stawka 7/10

Spojrzałem na kursy na nadchodzące spotkania EHF CL i nie wierzę w to co widzę, Flensburg podejmuje Kielczan we Flens Arenie i kurs na dumę Świętokrzyskiego wynosi 4,65 na Marathonbecie. Nieporozumienie, co ma takiego zespół Niemiecki czego nie mają Kielczanie??
Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami zakończyło się remisem jednak to Kielczanie byli zdecydowanie lepszym zespołem i tylko 2-3 głupie błędy w końcówce zaważyły o tym że Kielczanie pozwolili sobie wyrwać zwycięstwo.
Moim zdaniem w lepszej sytuacji są Kielczanie, którzy w znacznej większości składu są wypoczęci, gdyż nie uczestniczyli w zakończonych niedawno ME w Chorwacji.
Po tej imprezie Kielczanie rozegrali w lidze dwa mecze rzucając łącznie 86 bramek. Wypoczęci są wszyscy Polacy: Jurecki, Lijewski, Bielecki, Jachlewski, Szmal, Jurkiewicz, nie grali także Słoweńcy: Zorman, Bombac.
Obecnie w kieleckim zespole jest dwóch mistrzów europy: Julen i Alex.
Flensbur co prawda może pochwalić się silnym zespołem, ale moim zdaniem to Kielczanie mają szerszy i bardziej wyrównany skład i na przestrzeni całego spotkania powinno być to widoczne.
W zespole Niemieckim o ile dosyć mocno obsadzona jest pozycja rozgrywających gdzie mają: Glandorfa, Mogensena, Jeppsona, Gotffridsona, Lauge czy Mahe, a także obrotowych gdzie zagrać mogą: Zachariassen, Karlson, czy Toft Hansen. Natomiast nie mają wartościowych zmienników w bramce, gdzie jest tylko Andersson, oraz na skrzydłach: Svan i Wanne.
Kielczanie na każdej pozycji mają 2-3 klasowych zawodników:
Bramka: Szmal, Ivić
Koło: Julen, Mamić jako alterntywa, lub Dzisiuś
Skrzydła: Strlek, Jachlewski, Janc, Djukić
Rozegranie: Karol, Dzidziuś, Zormaj, Bombac, Jurecki, Alex, Lijek, Jurkiewicz
Szczerze mówiąc spodziewałem się kursów na poziomie 1,80 vs 2,30 a tu spore zaskoczenie. Owszem Vive jesienią prezentowało w LM dramat, ale wiosna już po meczach ligowych pozwala myśleć optymistycznie. Uważam że forma była szykowana na drugą fazę sezonu i uważam że w niedzielę się o tym przekonamy.
Alternatywnie zagram:
Vive DNB @3,70 Unibet 5/10
Vive @ 4,65 Marathonbet 3/10⛔
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
No cóż, czas trochę wrócić do forumowych analiz ????
Wisła - RK Zagrzeb
Typ: X2 @2,28 Fortuna
Quo vadis Wisło? Po raz kolejny Wisła gra mecz o życie. Wcześniej dwa z mistrzem Szwecji frajersko zremisowała i przegrała. Światełko w tunelu pokazało się po ograniu będącego pod formą Picku Segedyn, a dzisiaj na przeciwko Wisły staje mistrz Chorwacji. Osłabiony oczywiście brakiem Mandalinica, czy Markovica, ale nadal mistrz Chorwacji, w którym atmosfera po przyjściu trenera Saracevica zdecydowanie odżyła. Wisła nie wiem, czy też to ktoś zauważył ma tendencję do przegrywania meczów w Europie, kiedy jest faworytem. Wisła dodatkowo nigdy w historii nie wygrała z RK Zagrzeb. Niech nikogo nie zmyli ostatnie zwycięstwo wysokie nad Azotami, gdyż to nie Wisła to wygrała tylko bardziej indolencja rzutowa zawodników z Puław. Przewiduję dzisiaj brak zwycięstwa Wisły i wieczorne tytuły w mediach i lament, gdzie stoi nasza piłka ręczna.
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
11.02.2018 g. 19.00 Flensburg- Vive Kielce
Typ: 2 (+3)✅✅✅
Kurs: 1,95
Marathonbet
Stawka 7/10

Spojrzałem na kursy na nadchodzące spotkania EHF CL i nie wierzę w to co widzę, Flensburg podejmuje Kielczan we Flens Arenie i kurs na dumę Świętokrzyskiego wynosi 4,65 na Marathonbecie. Nieporozumienie, co ma takiego zespół Niemiecki czego nie mają Kielczanie??
Pierwsze spotkanie pomiędzy zespołami zakończyło się remisem jednak to Kielczanie byli zdecydowanie lepszym zespołem i tylko 2-3 głupie błędy w końcówce zaważyły o tym że Kielczanie pozwolili sobie wyrwać zwycięstwo.
Moim zdaniem w lepszej sytuacji są Kielczanie, którzy w znacznej większości składu są wypoczęci, gdyż nie uczestniczyli w zakończonych niedawno ME w Chorwacji.
Po tej imprezie Kielczanie rozegrali w lidze dwa mecze rzucając łącznie 86 bramek. Wypoczęci są wszyscy Polacy: Jurecki, Lijewski, Bielecki, Jachlewski, Szmal, Jurkiewicz, nie grali także Słoweńcy: Zorman, Bombac.
Obecnie w kieleckim zespole jest dwóch mistrzów europy: Julen i Alex.
Flensbur co prawda może pochwalić się silnym zespołem, ale moim zdaniem to Kielczanie mają szerszy i bardziej wyrównany skład i na przestrzeni całego spotkania powinno być to widoczne.
W zespole Niemieckim o ile dosyć mocno obsadzona jest pozycja rozgrywających gdzie mają: Glandorfa, Mogensena, Jeppsona, Gotffridsona, Lauge czy Mahe, a także obrotowych gdzie zagrać mogą: Zachariassen, Karlson, czy Toft Hansen. Natomiast nie mają wartościowych zmienników w bramce, gdzie jest tylko Andersson, oraz na skrzydłach: Svan i Wanne.
Kielczanie na każdej pozycji mają 2-3 klasowych zawodników:
Bramka: Szmal, Ivić
Koło: Julen, Mamić jako alterntywa, lub Dzisiuś
Skrzydła: Strlek, Jachlewski, Janc, Djukić
Rozegranie: Karol, Dzidziuś, Zormaj, Bombac, Jurecki, Alex, Lijek, Jurkiewicz
Szczerze mówiąc spodziewałem się kursów na poziomie 1,80 vs 2,30 a tu spore zaskoczenie. Owszem Vive jesienią prezentowało w LM dramat, ale wiosna już po meczach ligowych pozwala myśleć optymistycznie. Uważam że forma była szykowana na drugą fazę sezonu i uważam że w niedzielę się o tym przekonamy.
Alternatywnie zagram:
Vive DNB @3,70 Unibet 5/10
Vive @ 4,65 Marathonbet 3/10⛔
Tak koncertowo niemal przegrać wygrany mecz potrafią tylko Kielczanie, przez 40 minut koncertowa gra, szczególnie w ofensywie, później zmarnowana akcja Djukicia, Niemcy doskakują na 2 bramki i robi się nerwówka. Masa niewykorzystanych setek w końcówce, świetne wejście Mollera do bramki zdecydowanie w tym pomógł. Jednak można było tego uniknąć, po raz kolejny w tej edycji LM stracony punkt, tak było w pierwszym meczu a także z Veszprem. Na własne życzenie...
 
B 21

barman022

Użytkownik
Mecz
Granollers - Pulawy - Mój typ 1 Fortuna 1-1,38
Goście jadą bez 4 zawodników Zespołowi nie pomogą także leczący ciągle swoje kontuzje Krzysztof Łyżwa, Bartosz Kowalczyk i Daniel Dupjachanec. Witalija Titowa. Kurs jest słaby bo tylko to 1,38 ale wart zagrania. Polecam
Mecz w tv TVP SPORT
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Mecz
Granollers - Pulawy - Mój typ 1 Fortuna 1-1,38
Goście jadą bez 4 zawodników Zespołowi nie pomogą także leczący ciągle swoje kontuzje Krzysztof Łyżwa, Bartosz Kowalczyk i Daniel Dupjachanec. Witalija Titowa. Kurs jest słaby bo tylko to 1,38 ale wart zagrania. Polecam
Mecz w tv TVP SPORT
Tylko, że bez pierwszej trójki grają już dłuższy czas. Z ostatnich meczów wyleciał tylko Titow, który skręcił kostkę. Do tego nie odegrał on większej roli w pierwszym meczu z Thunem. Panic znaczy o wiele więcej dla zespołu, więc praktycznie nie podałeś żadnego argumentu za Hiszpanami. Jak wyglądają ich wyniki na tle jakichś znaczących przeciwników i co ważniejsze jak wygląda ich gra? Coś o Azotach? Chociaż tutaj my mamy znacznie większe możliwości do oceny, bo można ich oglądać czy to na żywo, czy też w tv w Superlidze.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Aalborg- Kiel +3,5 @ 1,61 Unibet
Bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Aalborg jest na siódmym miejscu z pięcioma pkt.Tracą 3 pkt do Brzesćia, który jest na ostatniej premiowanej awansem pozycji i ma mecz więcej. Mecz ostatniej szansy bo za tydzien Brześc gra z PSG gdzie strata pkt raczej pewna natomiast Aalborg pojedzie do Celje na wazny bój. Kilonia z kolei ma 13 pkt i 2 pkt mniej od Veszpremu i Flensburga. Tutaj też wazny mecz o zachowanie szans nawet na drugie miejsce. Kilonia zagra bez Rene T. Hansena, Duvnjaka oraz Zeitza. W tygodniu sensacyjnie przegrali z Wetzlar u siebie, przegrywając od piewszej minuty. Chyba pogrzebali tym spotkaniem szanse na walke o najwyzsze cele w bundeslidze. Boje sie tego meczu troche bo Kilonia potrafi wlasnie przegrac sensacyjnie zeby za chwile wygrac pewnie mecz gdzie juz nie są takim wyraznym faworytem ale jednak mają problemy kadrowe i ta gra szczegolnie w ofensywie sie troche nie klei. Są problemy szczegolnie na rozegraniu. Licze dzisiaj na ambitną gre u gospodarzy i w miarę bliski wynik w tak waznym meczu.
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Aalborg- THW Kiel
Typ: 2 drużyna poniżej 28,5
Kurs: 1,78
Efortuna
Stawka 6/10

Podobnie jak kolega powyżej spodziewam się trudnego i zaciętego spotkania. Wiadomo, faworytem są goście z Kiloni, ja jednak nie skreślałbym Aalborga. To Liga Mistrzów, najwyższy poziom ręczniaka, nie ma tu ogórków. Wczoraj też wydawało się że Barcelona miała połknąć Wisłę Płock a wygrała jedną bramką, mimo że przez znaczną cześć meczu przegrywała, nawet 4 bramkami.
Szansę Aalborga upatruję w defensywie, nie mogą oni iść na wymianę ciosów z Niemcami bo mają marne szanse w tym elemencie gry.
Uważam że Duńczycy będą twardo walczyć w defensywie i powoli rozgrywać swoje szanse w ofensywie, co sprawia że nie zobaczymy tam huraganu bramek. Moim zdaniem, będzie to mecz na styku, a linia bramek zakręci się w okolicy 50 trafień, przez co typuję powyższy zakład.
Alternatywnie:
Aalborg (+1,5) HT @ 1,90 Efortuna
Aalborg wygra połowę lub mecz @ 2,59 Efortuna
------------------------------------------------------------------
RNL- Kristianstadt
Typ: 1(-5,5)
Kurs: 1,80
Marathonbet
Stawka 7/10

Drugie spotkanie, które postanowiłem ugryźć to pojedynek RNL ze Szwedami. Lwy bez wygranej w LM od czterech spotkań, przed tygodniem niespodziewana porażka z Szegedynem. Dziś Niemiecki zespół bez większych problemów powinien wrócić na zwycięską ścieżkę i to w okazałym stylu. Lwy to świetny zespół z klasowymi zawodnikami na każdej pozycji:
Apellgren, Palicka- świetni Szwedzcy bramkarze
Na rozegraniu: Schmidt, Peterson czy Larsen
Skrzydła: Tolbring, Sigurdsson, Groetzki
Koło: Pekkeler
Zespół gości, nie zachwyca formą w tym sezonie, w pierwszym spotkaniu z Lwami u siebie dostali lanie 22-35, przed tygodniem przegrali z Nantes we własnej hali. Uważam że jeśli Lwy zagrają na swoim poziomie i zafunkcjonuje bramka, co nie miało miejsca z Szegedynem to zobaczymy pogrom 10-15 bramkami, dlatego handi 5,5 biorę w ciemno.
Alternatywnie:
1 (-7,5) @ 2,43 Unibet 5/10
1 (-9,5) @ 3,45 Fortuna 3/10​
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Cisza w temacie, więc wrzucę dwie propozycje, piszę z telefonu więc sorry za styl :
VARDAR- WISŁA PŁOCK
TYP:2 (+6,5)
1,85 Totolotek
Vardaru nikomu przedstawiac nie trzeba, ubiegłoroczny triumfator ligi mistrzów. Na każdej pozycji 2-3 równorzędnych grajkow. Wisła po kiepskiej jesieni wskoczyła na wyższy poziom w nowym roku. Zwycięstwo z Zagrzebiem, świetny mecz z Barcelona, gdzie powinni wygrać.
Vardar co prawda ma zapewniony awans z 1 miejsca, ale przed własną publicznością meczu nie odpuści. Wiśle o zwycięstwo będzie ciężko ale spodziewałem się twardego spotkania, oba zespoły potrafią świetnie grac w obronie. Do bramki Wisły wraca Wichary.
Dlatego też proponuję handicap w kierunku płocczan.
Druga opcja to pojedynek w Paryżu.
PSG- KIEL
TYP : 1 (-2,5)
1,70 Fortuna
Psg jak chce może zdemolować każdego rywala, kompletny i szeroki skład. Mieszanka doświadczenia i mlodzienczej fantazji.
Maja zapewnione 1 miejsce ale spotkanie z Kiel to mecz o prestiż, przecież zespół z Kiloni to moim zdaniem najlepszy zespół ostatnich 15 lat na świecie. Od 2-3 sezonów nieco spadli w mojej hierarchii, kosztem Psg, Barcelony, Vive czy Vardaru.
Mają w swojej kadrze wielu świetnych zawodników, lecz nie mają tak równej i szerokiej ławki.
Jedyna opcja na brak powodzenia w tym typie to dzien konia Landina czy Wola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom