>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Europejskie puchary 2017/18

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie wiem czy nie warto iśc na Szeged. Barca wygrywając ma drugie miejsce ale tutaj własnie pytanie bo nie wiem jak jest obecnie. Zagrali by z Montpellier czy Skjern? Jezeli z Francuzami to chyba lepiej było by odpuscic Przegrywajac dzisiaj zostaja na trzecim miejscu i trafiają na Brześc. Wybór wydaje sie byc oczywisty.
Kurcze szkoda, ze kiedys nie popatrzyli na mój post w Barcelonie ???? Ekipy z tej &quot;gorszej&quot; czesci LM powiozły dwie wielkie potęgi szczypiorniaka. Jeszcze Montpellier miało sporeszanse przed dwumeczem ale o Skjern to chyba by najlepszy wróżbita nie powiedział. W Veszpremie żałoba...
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Wielkimi krokami zbliża się walka o Final 4 EHF Champions League. Poniżej zestawienie par ćwierćfinałowych wraz ze średnimi kursami obecnie wystawionymi przez bukmacherów:

Wszyscy zapewne czekają na hit pomiędzy Kieleckim Vive a niezwykle mocnym PSG, jednak poza wspomnianym spotkaniem bardzo ciekawie wygląda para Kiel- Vardar, gdzie w pierwszym meczu w Kiloni Zebry podejmą ubiegłorocznego triumfatora. Na gorąco patrząc bukmacherzy nieco nie doceniają zarówno Montpellier (pogromcy Barcelony) oraz kopciuszka Skjern (który wyeliminował jednego z kandydatów do tytułu, czyli Węgierskie Veszprem), którzy odpowiednio zmierzą się z Flensburgiem i Nantes.
Zachęcam do dyskusji w powyższej kwestii, gorąco liczę ocenę sytuacji przez Maćko i Prezesa ????​
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Już dziś wieczorem w Hali Legionów w Kielcach wielki hit ćwierćfinałowy EHF Champions League. Żółto-biało-niebiescy podejmują paryską plejadę gwiazd. Według bukmacherów faworytem są dzisiejsi goście, zresztą patrząc na skład trudno się z tym nie zgodzić. Ja jednak wierzę w mentalną siłę kieleckiego zespołu, który w kluczowych momentach potrafi zagrać na 120% swoich możliwości. Po stronie Paryżan na pewno są indywidualności i nazwiska, jednak piłka ręczna to sport drużynowy, a nazwiska i pieniądze na parkiecie nie grają.
Oba zespoły miały przyjemność dwukrotnie mierzyć się ze sobą w listopadzie w fazie grupowej. Dwukrotnie lepsi okazali się zawodnicy PSG. W Paryżu wygrali 33-28 a w Kielcach 30-29. Jednak jak widać po wynikach oba zespoły były wyrównane, szczególnie to w Kielcach, gdzie mimo słabszej pierwszej połowy, Vive potrafiło odrobić straty, mimo iż przegrywali 5 bramkami to 10 minut przed końcem na tablicy wyników był remis i do ostatnich sekund ważyły się losy meczu.
W dzisiejszym spotkaniu idę w kierunku Kielczan, który szykował formę na drugą część sezonu i widać to w osiąganych wynikach w 2018 roku. PSG, wiadomo wielki zespół, jednak też są tylko ludźmi o czym przekonaliśmy się w wyjazdowych spotkaniach z Meshkovem czy Flensburgiem.
Dziś kielecka hala bedzie wypełniona po brzegi i publika z pewnością będzie 8 zawodnikiem zespołu Talanta Dujszebajewa.
21.04.2018 g. 18.30 Vive- PSG
Typ: 1⛔
Kurs: 2,39
Bet Olimp
6/10
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Pierwsze mecze ćwierćfinałowe EHF CL za Nami, jak wrażenia kibiców ręczniaka???
Ja ze swojej strony powiem że oglądałem arcyciekawy pojedynek w Kiloni, gdzie Zebry podejmowały Vardar, a także spotkanie Vivie- PSG.
Cóż można powiedzieć o tych spotkaniach, na pewno nie to ze sprawa jest rozstrzygnięta. Vardar wygrał jedną bramką na wyjeździe 28-29, nie od dziś wiadomo że w Macedońskim kotle gra się niezwykle trudno o czym nie raz przekonało się Vive czy Wisła Płock. Jednak takiego zespołu jak THW nigdy skreślać nie można, na pewno są w stanie postawić twardy opór, na ile to wystarczy okaże się już wkrótce.
W Kielcach w pierwszej połowie mogliśmy oglądać pojedynek PSG z Vive, które nie do końca wyszło z szatni. Dawno nie widziałem tak słabej połówki w wykonaniu zespołu z Kielc. Druga połowa to już zupełnie inny poziom ręczniaka naszego zespołu, odrobić stratę z -13 do -6 z takim zespołem jak PSG, spora sztuka i mecz zakończony 28-34.
Pozostałe dwa spotkania zakończyły się następującymi wynikami:
Flensburg- Montpellier 28-28
Nantes- Skjern 33-27
Tutaj też nie można być niczego pewnym, tak jak wspominałem przed pierwszą kolejką ani Montpellier anie Skjern nie można lekceważyć. Szczególnie Francuzi pokazali swój potencjał remisując we Flensburgu, jak widać odprawienie z kwitkiem Barcelony nie było przypadkiem. Skjern niby poległ wysoko, ale należy pamiętać że pokonali u siebie Veszprem 32-25, także Nantes musi mieć się na baczności.
Poniżej wystawione kursy na rewanżowe spotkania:

Moje pierwsze myśli po zobaczeniu kursów są następujące:
- 5,48 a nawet 6,00 w Bwin na Vive to moim zdaniem spore Value, na pewno wyjdą mega zmotywowani by zatrzeć niesmak po 1 połowie meczu w Kielcach. Zagrać taki mecz jak 2 połowa w Kiecach i będzie F4. Dla mniej odważnych polecam poczekać na handicapy i zagrać +2,5/+3,5 na Vive
- podobnie 3,75 na Kiel, mimo że grają w Macedoni, to jeszcze nic nie jest przesądzone i może nie czysta 2 ale delikatny handcap w kierunku gości wskazany, tam walki nie zabraknie
- uważam że kursy na Skjern i Montpellier też są warte gry. Duńczycy u siebie powalczą chociażby o honor, no i Francuzi u siebie powinni dać radę słabemu na wyjazdach Flensburgowi.
To tyle na gorąco, jak bedzie czas to będą analizy przedmeczowe.
Zachęcam do dyskusji szersze grono forumowiczów, ziemniak94 świetna robota przy pierwszym w Kielcach ????????????​
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Witajcie, mecz już za kilkadziesiąt minut , więc na szybko tym bardziej że piszę z telefonu. Vive jedzie bez wątpienia walczyć, jeśli nie uda się awansować to chociaż o zwycięstwo. W pierwszym meczu Vive przespało pierwszą połowę, mimo to rzucili 28 bramek dlatego dzisiaj biorę zakład
Vive over 28,5
Kurs 1,88✅✅✅
Fortuna
8/10

PSG gra szybki hadball, Vive też zbyt długo nie wyprowadza piłki. Uważam że zobaczymy ciekawe overove spotkanie.
Pograłem również handicap vive + 3,5 i delikatnie w singlu zwycięstwo Vive bo kurs moim zdaniem przesądzony.
Fortuna płaci też 2,77 na zakład że Vive wygra połowę lub mecz, co na tym poziomie rozgrywek ma sporą szansę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Montpellier - Flensburg X @ 8,5 Fortuna⛔
Nie mam pomysłu kto to mógłby wygrać więc dlaczego nie spróbować kolejnego remisu? Powinno być wszystko na styk, ekipy o podobnym potencjale i ciężko tutaj wskazać faworyta. Flensburg to ekipa bazująca bardziej na fizyce a Montpellier gra z kolei bardziej kombinacyjną i techniczna piłkę.
Edit: no to mamy chyba ewenement, 3 ekipy z jednego.kraju w final 4, liga francuska przez.kupe.lat była.w.cieniu a teraz takie coś nam się porobiło. Nantes miało drabinkę zesłana z niebios ale Montpellier szacun za wywalenie dwóch potęg szczypiorniaka.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Puchar EHF
Godzina: 14:15
Spotkanie: St. Raphael - Magdeburg
Typ: over 55,5⛔
Kurs: 1.84
Bukmacher: efortuna
Magdeburg we własnej hali podejmuje druzyne St. Raphael. Uwazam, ze bedzie to mecz toczony w szybkim tempie. Obie druzyny z silnym potencjalem w ofensywie. Dlatego wyznaczona linia wydaje sie jak najbardziej do pokrycia. Dodatkowo zagram na gospodarzy po kursie 1,40⛔ ktorzy we wlasnej hali sa niezwykle mocni i potrafia wygrac tu z kazdym.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Goppingen +3,5 @ 1,75 Fortuna✅
Pójdę tutaj w stronę doga gdyż po.pierwsze specjalizują się w tym pucharze(wygrali go już 4 razy od 2011 pokonując często silniejszych rywali), po drugie na ligę juz mają wyj.... Od jakiegoś czasu, po trzecie Fuchse jest po.zacietym meczu we czwartek, po czwarte Berlin nie ma jakiegoś szerokiego składu i wcześniej kolega pisał o.ich problemach kadrowych. Zostały im dwa mecze do końca w lidze i muszą je wygrać żeby zameldować się przed Magdeburgiem. Czy będą tutaj umierać za ten puchar &quot;intertoto&quot;? Wątpię. Goppingen to też nie kołki żeby dać się zlać. Skoro Fuchse rzutem na taśmę pokonało w o wiele ważniejszym meczu u siebie Hannover to jakoś mi się nie wydaje, że tutaj zrobią pogrom.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Vardar @ 1,58 + PSG @ 1,36 Fortuna⛔
Startujemy z final four i ja nie mam złudzeń, że faworyci ogarną sprawę. O PSG pisać nie trzeba. Każdy wie, że dla nich nawet drugie miejsce jest porażka i są żądni rewanżu na Vardarze. Nie oszukujemy się, Nantes miało niebiańska drabinkę. Najpierw Brześć a potem Skjern, które już zdobyło swoje K2 wywalając Veszprem. Są fajne postaci w Nantes ale nie oszukujmy sie. Lazarov to już nie te lata. Oczywiście są Nyokas, Gurbindo, Balaguer itd jednak w zestawieniu z Hansenem, Karabaticiami, Sagosenem i reszta to jednak półka niżej. Nie wiem kogo szejkowie jeszcze mają ściągnąć żeby wygrali te LM. Tam już na prawdę może znalazłaby się tylko max dwie pozycje czyli skrzydlo i środek gdzie można by znaleźć kogoś lepszego do szóstki w polu.
Vardar to też dla mnie raczej pewniak. Ekipa świetnie prowadzona, bardzo dobra taktycznie, równie silna w obronie i w ataku. Oczywiście są mega reguralni i tylko oni w Europie mogą tymi bronmi stanąć w szranki z PSG. Montpellier może być lekko na kacu bo ostatnio przegrali już sobie na 99procent mistrzostwo kraju przegrywając z, Raphael. Ekipa dla mnie może i nawet że.slabszymi nazwiskami niż Nantes ale są w tym finał four. Ograli po drodze Barce oraz Flensburg. Barca jednak poleciała trochę na własne życzenie ale.dodac trzeba, że to niby jest potega jednak rozegranie tam to tylko bomby ale jednak wszystko to jest trochę za duża młodość. Dlatego nie uważam za szczyt Himalajów ogranie Barcy. Później Flensburg i tam to było 50na50 ale zwyciężyła chyba trochę wyższa finezja i technika po stronie Montpellier. Dla mnie jednak Vardar że swoją kompletną ekipa świetnie zdyscyplinowaną taktycznie zje tutaj Francuzów i szedlbym też tutaj w jakiś under bo obrona zaciśnie pasa. W dodatku jak porównać wysiłki w swoich ligach to Vardar może sobie grać na 50procent wygrywając swoje ligi a Montpellier jednak musialo ostro cisnąć.
Edit: takiego finału nie przewidzialby najstarszy indianin nie mówię kiedyś tam ale nawet przed final 4 ????
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 15:15
Spotkanie: Nantes - PSG
Typ: Nantes +4,5 ✅ ( przed polfinalami kursy na zwyciestwo w LM - Nantes 12,50 a Montpellier 7,50 ;) )
Kurs: 1.53
Bukmacher: efortuna
Nawiazujac do powyzszego wpisu kolegi i stawianiu na PSG po kursie 1,36 ja pojde w strone Nantes. Nie kwestionuje tego, ze PSG jest faworytem tego spotkania, jednak nie uwazam ze Nantes zostanie tutaj tak zwyczajnie pokonane przez Paryzan. Nantes jest druzyna budowana bardzo madrze od kilku sezonow. Madrze dobierane transfery czego efektem jest final4. Mysle, ze bedzie to typowy mecz walki, a Nantes potrafi postawic sie Paryzanom i udowodnili to niejednokrotnie we wczesniejszych spotkaniach. Dlatego uwazam, ze sa w stanie pokryc linie +4,5 bramek.
 
gladiator86 2

gladiator86

Użytkownik
Kto wygra finał Nantes czy Montpellier???
Dla mnie mecz 50/50, ale różnie już bywało, choć nie wydaję mi się żeby któraś ze stron rozgromiła swojego przeciwnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom