>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zgadzam się dziś z większością tez posta Prezes96. Może poza overemn w Brześciu, bo tam spodziewam się strasznej walki o awans, kar etc., a przez to może ciut mneijszej ilości goli.
Sam zagrałem 2 picki:

Celje Lasko - Besiktas 2 +9 1.96 3.5/10 p i n n a c l e ⛔
43-29

Zaskakujący dla mnie wzrost kursu na dodatni spread tutaj.
Besiktas tylko w Kiel i PSG przegrał powyżej 8 bramek. Ogólnie ma ATS 7-6, w tym 4-2 wyjazdy.
Spotkanie o nic dla obu ekip. Typowy sparing się szykuje i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić pogrom. Turkom ambicji raczej nie zabraknie.

Veszprem - Wisła Płock 2 +6.5 1.99 2.5/10 1.99 p i n n a c l e ✅
27-25

Tu Veszprem musi wygrać, ale iloma to kwestia drugorzedna.
Wiślacy zapowiadają, że jadą na luzie, zagrać dobry mecz.
I ja w to wierzę, bo dotąd w LM wyjazdy mają kapitalne z ATS 5-1. Jedynie w Zagrzebiu nie obronili hcp.
Veszprem ATS 4-8 (dom 2-3) i mam lekkie przeczucie, że -4.5 lub -5 by tu wystarczyło w zupełności.


Warto dodać, że w tegorocznej męskiej LM stosunek spready dodatnie vs. spready ujemne wynosi 100-64.

Powodzenia
HH
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Już dzisiaj i w niedzielę odbędą się ostatnie decydujące mecze fazy grupowej LM! Oprócz tych decydujących też są niektóre tzw. &quot;pietruszkowe&quot;, czyli o nic.
Ciekawe w sobotę na pewno będzie w Barcelonie, gdzie Duma Katalonii walczyć będzie o zapewnienie 1 miejsca i ćwierćfinału w playoffach z automatu z niemieckimi Lwami. Będzie to ciekawe starcie i moim zdaniem zacięte, gdyż w przypadku porażki Rhein Neckar i wygranej Vardaru (wydaje mi się to pewnikiem) spadną na 4 miejsce na pewno. Także pobierałbym tutaj typ +5,5 RN Loewen @1,52 Bet365
Ciekawie również będzie na Węgrzech, gdzie Veszprem podejmować będzie Wisłę Płock. Buki troszeczkę poszły i widzę podstawowe handi +7,5 na Unibecie po 1,70, które pobieram z zadowoleniem. Veszprem ma oczywiście nadal iluzoryczne szanse na zajęcie pierwszego miejsca, ale muszą oczywiście pokonać Nafciarzy, a także liczyć, że Flensburg wygra z PSG we Francji, co wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne. Statystyka również jest na korzyść Wisły. W LM, kiedy Wisła nie była faworytem przegrywała &quot;tylko&quot; -5 z PSG, -2 z Flensburgiem, -2 z THW Kiel. Przewiduję wygraną Węgrów, ale spokojną bez szaleństw, która pokryje linię +7,5 Wisła @1,70 Unibet
Teraz, co do jednego meczu, o pietruszkę.
Celje podejmuje u siebie Besiktas Stambuł.
Podstawowa linia +7,5. Matko Boska. Na jakiej podstawie buki sądzą, że Celje bez motywacji ogra aż 8 bramkami Turków? Chyba wiedzą to oni sami tylko. Z zadowoleniem w takim razie pobieram Besiktas +7,5 @2.0 Bet365, gdyż nie przewiduję pogromu. Besiktas już pokazał, że mimo braku możliwości awansu nie dał się pobić THW Kiel (-5), ani Veszprem (-4), tym bardziej nie rozumiem, dlaczego Słoweńcy mieli by się ścigać w jakimś szale, aby wysoko rozgromić Turków.
Ostatni już tym z przewidywań na dziś, czyli overove strzelanie na Białorusi, które przewiduję. Over 57.5 @2.0 Bet365. W pierwszym meczu 62 bramki i zdecydowane przekroczenie linii wystawianej przez buki. Skjern jak na drużynę z ligi duńskiej, która jest mocno underowa w LM, bardzo ofensywnie sobie poczynała i linię 57.5 bramki na spokojnie przekraczała, podobnie ma się to w przypadku drużyny Meshkov Brest. Spodziewał się spotkania w stylu tak jak w koszu &quot;run&amp;gun&quot;, który da około 60 bramek. Obydwa zespoły bardziej stawiają na ofensywę niż szczelną defensywę, także wyczuwam dużą ilość rzutów i tym bardziej bramek.

Powodzenia życzy Prezes96! ????
Lowen moze spasc i na 5 msc gdyby Pick wygrał w Kielcach ????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Cholerka, ten Besiktas mnie zadziwił. Szukałem jakichkolwiek informacji, w jakim składzie poleciał Besiktas na mecz ze Słoweńcami i nie pojechali juniorami, także nie rozumiem tej porażki wysokiej. Czyżby buki coś przeczuwały wcześniej?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Vive Kielce - Szeged 2 +3.5 1.95 5/10 ✅Parimatch

Szeged to win @6 2/10 b e t 365 ⛔

27-26, Szeged przegrał wygrany mecz.

Vive sparing. Barca wygrała, więc grają o nic.
Szeged o pojedynek z Zagrzebiem zamiast Kiel. Wybór oczywisty.
Ile znaczy motywacja w piłce ręcznej nie muszę chyba pisać. Szeged wyjdzie w pełni skoncentrowany, Kielce dadzą pograć zmiennikom i Jurkiewiczowi po kontuzji. Zdziwię się jeśli tak nie będzie.
-2 fair czuję w tych okolicznościach, może nawet odpust i dwójka easy. Ciężko rozgryźć
trochę moneyline do końca niby, ale znając Dujszebajewa węgierskie powiązania, nie zdziwi dwójka.

Powodzenia
HH
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
SKA Minsk-Bjerringbro/Silkeborg under 57,5 kurs.1,90 ✅

Spodziewam sie zaciętego meczu pod dyktando gospodarzy stąd typ na under.


Granollers-Magdeburg under 58,5 kurs 1.75 Defensywa ? a co to jest? ⛔

Hiszpanie muszą ta wygrać, inaczej sobie skomplikują sytuacje w grupie.Spodziewam sie raczej ostrożnej gry z underowym wynikiem.

Coś więcej? Jakieś konkretne argumenty? Jedno zdanie to za mało, żeby udowodnić, że dany typ jest warty gry./Macko18
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
VIVE - Pick Szeged 2 +2.5 @1.95 ✅✅✅
Harry dodał juz +3.5 to nie będę mu zabierać, ale uważam, ze każdy dodatni spread w tym meczu na Wegrów to lokata. Będzie to bardzo zacięty pojedynek. Pick walczy o lepsze rozstawienie w play offach, natomiast zespół z Kielc juz zna swojego rywala od wczoraj - mistrza Białorusi. Czym jest motywacja pokazali juz Chorwaci na parkietach ME w Polsce. Także watpię w walkę do samego końca w wykonaniu Iskry. Chociaż z drugiej strony przypomina mi sie analogia zeszłego sezonu, gdzie to Kielczanie grali ostatni mecz na Ukrainie o pietruszkę i wygrali po ciężkiej pogoni jedna bramka, chociaż totalnie nie musieli, bo mieli zapewnione pierwsze miejsce w grupie. Zagrać juz ma dzisiaj Jurkiewicz, Tałant zapowiedział, ze dostanie więcej minut. Z tym typem czystym na Pick bym uważał, ale handi pobieram z zadowoleniem. ????
Proszę dodać buka./Macko18
Edit. Tak jak mówiłem lokata ???? ✅✅✅
Do Maćka: Dzięki za info, raz mi się zdarzyło za pomnieć ???? Buk oczywiście Bet365 ????
Edit. 2 Apropo, to wykrakałem. Przypominałem mecz z Motorem Zaporoże i zwycięską bramkę w ostatnich sekundach po przechwycie Jurkiewicza. Dzisiaj to samo w wykonaniu VIVE, przechwyt, bramka, koniec meczu. Historia lubi się powtarzać ????
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Już jutro pierwsze spotkanie fazy Play-off EHF Champions League, mam kilka przemyśleń odnośnie nadchodzących meczy,mianowicie:

16.03.2016 g.18.30 Wisła Płock- Vardar Skopje
Typ: under 56,5⛔
Kurs: 1,7
BWIN
Stawka 7/10

Alternatywnie:
Vardar wygra ⛔ zabrakło kilku sekund ????
Kurs: 1,84
1xBet
Stawka 5/10


Jak mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, Wisła mimo wygranej z Vive totalnie mnie nie przekonuje. Bardziej to Vive przegrało ten mecz niż Wisła wygrała. Zdecydowanie Kielczanom brakowało rzucających z drugiej linii, Bieleckiego i Bunticia, przez co obrona stała czas ciasno na 6 metrze. W Vardarze jest Gorbok, Karacić czy Dujszebajev. Kielczanom również w meczu z Wisłą zabrakło obrony, zresztą sam fakt że pozwolili sobie rzucić ponad 30 bramek o tym świadczy,a to nie zdarza się często.
Vardar z kolei słynie ze znakomitej gry obronnej i to będzie kluczowe w tym spotkaniu. Jeśli skutecznie wyeliminują Zitnikova oraz Racotea to Wisła nie będzie miała większych argumentów. Macedończycy zapewne odświeżą pamieć i obejrzą jeszcze raz spotkanie z przed roku gdzie dostali tylko - 6 bramek, choć powinni dostać 2 x tyle, ale Wisłą zaprzepaściła masę sytuacji.
Reasumując uważam iż mecz będzie typową walką w obronie, obu zespołów, warto podkreślić iż Vive w fazie grupowej w dwóch meczach rzuciło Vardarowi łącznie tylko 43 bramki.....

20.03.2016 g.18.30 Szeged- Kiel
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bet365
Stawka 8/10


To dla mnie jeden z najpewniejszych betów na tą rundę. Węgierski Szeged podejmuje kilończyków, którzy w obecnym sezonie nie dysponują zbyt mocnym składem, w dodatku męczą ich kontuzje. Szeged na własnym podwórku gra znakimicie, ograli Vive, RNL, napsuli krwi Barcelonie, mecz z Vardarem przegrali w ostatnich 5 minutach na własne zyczenie. Kiel wyjazdy gra bardzo słabo, przegrane z Flensburgiem, PSG nie dziwią, choć ich rozmiar już tak, gdyż w tych dwóch meczach bilasn bramek (-17). Porażka po wyrównanym meczu z Veszprem też raczej nie dziwi ale bęcki od Zagrzebia 29-22, oraz remis z Celje już nie napawają optymizmem.
Uważam iż Bombac i spółka odprawią z kwitkiem niemiecki zespół bez większego problemu.

19.03.2016 g.17.00 Brest- Vive
Typ: 2✅✅✅
Kurs: 1,51
Unibet
Stawka 9,5/10


Cóż, nie widzę szans gospodarzy na pozytywny wynik z mistrzem Polski, Vive po meczu z Wisłą na pewno podrażnione, dziś sromotnie zlali Lubin. Meshkov miał bardzo łatwą grupę, co spowodowało iż zajęli 1 miejsce, jednak mecze z takimi drużynami jak Veszprem czy La Roja pokazały na jakim etapie jest ta drużyna. Zdecydowanie daleko im do poziomu Vive. W meczu na Białorusi kielczanie będą mieli pełny skład do dyspozycji z Bielcekim, Bunticiem czy Jurkiewiczem, który wrócił po kontuzji.​
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Ja bym z tą Wisłą naprawdę uważał. Są na fali. Zagrali super mecz z VIVE, nawet jak oglądałem dotychczasowe spotkania Nafciarzy to pokuszę się o stwierdzenie, że najlepszy. I właśnie na tej fali entuzjazmu mogą się pokusić o dobry wynik z Vardarem. Argumentem za tym jest też to, że Wiśle w tym sezonie gra się najlepiej...gdy nikt na nią nie stawia i nie jest faworytem. A po drugie Twój plan bombardowania z drugiej linii już trochę się zatarł bo dzisiaj Vardarovi wypadli Gorbok i Lazarov. Przewagę Płock ma też taką w postaci mniej eksploatowanych zawodników podczas ostatnich ME w Polsce. Także idę w dzisiejszym meczu w stronę Płocka i mam nadzieję, że powalczą w tym meczu. ????

Tak jak mówiłem, Wisła u siebie mocno, do tego ciśnienie mniejsze było i bach niespodzianka ????
 
C 33

chudzieny

Użytkownik
Ja jak najbardziej się zgadzam z powyższymi typami, myślę że dziś na Płockiej hali poszaleje Dibirov i Dujszebajew. Ja od siebie dorzuce jeszcze mecz sobotni
Montpellier - Flensburg 2 @ 1.65 bet365
Personalnie dużo lepiej wygląda drużyna Flensburga, jeśli chodzi o formę drużyn, wygląda to tak, że 2 ostatnie mecze drużyny z Francji wyglądają znakomicie, są to 2 wygrane w pucharze Francji najpierw z Nantes, a potem ze świetnym PSG. Drużyna Flensburga przegrała ostatnio mecz z PSG na wyjeździe (3 bramkami), wcześniej zremisowali w lidze z całkiem dobrym hannoverem, a jeszcze wcześniej z Vesprem przegrali w LM również na wyjeździe (1 bramką). Ostanie 2-3 mecze wyglądają korzystniej dla Montpellier, lecz chciałbym przypomnieć że przed tymi meczami ta drużyna prezentowała zupełnie inny poziom, grali padake i myśle że te ostatnie mecze to chwilowe przebudzenie. Lecz ta chwila lepszej gry minie gdy przyjedzie do nich mocny Flensburg. Polecam!
Osobiście wchodzę w to 7j
Proszę dopisać buka./Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Montpellier-Flensburg 28-27
Flensburg(-1.5) 1.85 betway⛔
Wszędzie spadki na Wikingów. Czysty win już poniżej 1.60, a handi -1.5 po około 1.60-1.65. Jedynie betway trzyma niezłe 1.85, więc uważam, że trzeba spróbować. Podopieczni Ljubo ładnie pograli w fazie grupowej, do ostatniej kolejki mieli jeszcze szansę na pierwszą lokatę w grupie. Nie udało się, ale w play offach dostali Montpellier, które poza ostatnim finałem Pucharu Francji nie pokazywało się z jakiejś rewelacyjnej strony. Stawiam tutaj na znacznie szerszą i solidniejszą kadrę Flensburga. Ostatnio Lauge w rewelacyjnej formie. Pamiętajmy, że to tylko jedna z wielu bomb u Vranjesa. Równie dobrze może odpalić Glandorf, Jakobsson, czy Mogensen. Do tego bardzo dobra pierwsza linia z pełną gamą zmienników. Do bramki po chorobie wraca Andersson, więc i tam Ljubo ma pełne pole manewru. W Montpellier jest pierwsza siódemka, do tego 2-3 zawodników do rotacji i tyle. Myślę, że w przeciągu całych 60. minut może wyjść ta przewaga niemieckiej ekipy. Mimo iż to dwumecz, to doskonały taktyk Ljubo powinien pomyśleć, że już lepiej w pierwszym meczu wyrobić sobie jakąś zaliczkę, a w domu tylko przypieczętować awans.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Motor - Veszprem✅
Motor + 5,5
kurs 1,8
Bwin


Wiadomo, Veszprem to potęga europejskiej piłki ręcznej, ale na tym poziomie rozgrywek to wydaje mi się, że nie ma już za bardzo tak słabych drużyn, żeby demolować je będąc gościem. Motor to tak właściwie prawie reprezentacja Ukrainy, gra się tam ciężko o czy przekonało się np. Vive wygrywając jedną bramką. Motor w grupie wygrał u siebie wszystkie mecze, co prawda była to grupa śmiechu, ale uważam, że powalczą i Węgrom nie będzie tak lekko jak się wydaje bukom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Witam fanów piłki ręcznej, 2 pytanka z mojej strony.
1. Czy jest gdzieś bet na awans do dalszej fazy rozgrywek LM?
2. Co myślicie o jutrzejszym meczu Kiel z Szeged? Czy Szeged roztrwoni przewagę? Jakie macie przemyślenia odnośnie tego spotkania?
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Co do pierwszego pytania, to nie odpowiem, bo zwyczajnie nie wiem. A, co do drugiego obydwa zespoły rywalizowały ze sobą w zeszłym roku i THW odrobiło stratę z I meczu, ale.... obecnie Kilonia to zupełnie inna drużyna. Z wyciągniętymi przed sezonowo najważniejszymi ogniwami, a węgierska ekipa ma kadrę wyrównaną i przede wszystkim zgraną. Także wydaje mi się, że nie powinni roztrwonić tej przewagi, dlatego mój typ na ten mecz to Pick Szeged +4,5 @1,80 Bet365 ????
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
THW Kiel - Szeged under 57.5 1.95 2.5/10 marathonbet ⛔
36-29

O ile w pierwszym meczu grałem w przerwie overa, tak tu spodziewam się dużo większych szachów. Szeged ma +4 do obronienia i każda minuta potencjalnie będzie go przybliżała do awansu.
Przed rokiem mieliśmy zresztą dość podobną sytuację. Szeged wygrał 1 mecz 31-29 (over 54.5), a w rewanżu Kiel odrobił start wygrywając 31-23 (under 57.0). Niemcy wiedzą, że +4 najłatwiej odrobić mocną defensywą.

Zresztą staty też tu pasują:
Kiel dom 55.0 (u/o 5-2)
Szeged wyjazdy 55.1 (u/o 4-3)

Pierwszy mecz 62 gole, ale na skuteczności 66% (były 94 rzuty). Dziś nawet tempo znów na 94 rzuty, może dać undera, jeśli tylko efektywność nie przekroczy 61%.

Powodzenia
HH

P.S. Linia meczowa wydaje mi się tu idealnie wystawiona.
 
C 6

ckman1973

Użytkownik
To jest mój pierwszy post na tym forum, więc witam wszystkich fanów szczypiorniaka ????
Pierwsze mecze 1/4 LM mężczyzn dopiero za 10 dni, ale kursy na nie zostały już przez bukmacherów podane, a widzę w nich bardzo ciekawą propozycję.
THW Kiel-FC Barcelona 2,25 b365
Moim zdaniem ten kurs to jakaś kompletna paranoja, biorąc pod uwagę kadry obu zespołów i ich formę w tym sezonie. THW dopiero 4 miejsce w grupie, lanie od Flensburga na wyjeździe, dwie porażki z PSG, w dwumeczu z Szeged też nie było łatwo, głównie dzięki niesamowitym Duvnjakowi i Landinowi udało im się przejść. Dodatkowo sporo kontuzji: Wiencek, Weinhold, Toft oraz bardzo dobry w ostatnich tygodniach Dissinger. Ich zmiennicy, Jaanimaa, Anic, Brozovic czy Lackovic absolutnie nie pasują do poziomu, do którego drużyna z Kilonii przyzwyczaiła w ostatnich latach. Sprowadzony w miejsce Jichy Mamelund to chyba jakiś żart, bo ten koleś umie grać tylko w obronie. Canellas w tym sezonie również zdecydowanie nie zachwyca, więc gra z przodu opiera się na świetnym Dule, którego wspomaga dosyć chimeryczny Vujin, który potrafi rzucić w meczu 10 goli, ale też zagrać beznadziejnie. Na skrzydłach młody Dahmke, będący w bardzo dobrej formie i Ekberg, który moim zdaniem już w niczym nie przypomina członka najlepszej siódemki 2012. Na kole wspomniani Anic i Brozovic, którzy w porównaniu z trójką z Barcelony wypadają po prostu blado. W bramce kapitalny Landin i przeciętny Katsigiannis.
Co do drużyny z Katalonii, mimo odejścia Karabaticia do PSG, moim zdaniem jest to dalej główny kandydat do wygranej w LM po wspomnianych paryżanach. Od bramki zaczynając: młody Vargas, który zagrał już kilka dobrych meczów w tym sezonie, w tym kapitalne spotkanie z RNL u siebie oraz stary wyjadacz Saric, który polskim drużynom już kilka razy dał się we znaki. Na skrzydłach świetni Sigurdsson i Tomas, obaj szybcy, ze świetną techniką. Na rozegraniu bogactwo: bombardierzy Jallouz i Lazarov, artysta Entrerrios, warto też wspomnieć o obecności Filipa Jichy, który mimo tego, że mocno obniżył loty, to na pewno będzie umotywowany powrotem do hali, w której spędził swoje najlepsze lata. Zmiennicy też niczego sobie: Sarmiento, Gurbindo, Kopljar w większości europejskich klubów znaleźli by miejsce w pierwszej siódemce. Na kole Xavi Pasqual ma 3 świetnych zawodników o różnej charakterystyce: spryciarz Noddesbo, czołg Sorhaindo i wieża Syprzak. Każdy z nich wnosi ogromną wartość do gry zespołu.
Podsumowując, różnica między tymi drużynami w tym sezonie jest moim zdaniem ogromna i nawet przewaga własnego parkietu moim zdaniem nie pomoże kilończykom. Jedyna rzecz, która może przeszkodzić Barcelonie, to stronnicze sędziowanie, ale takich cyrków ze strony EHF się w tym dwumeczu nie spodziewam, prędzej obawiam się tego w dwumeczu Kielce-Flensburg.
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
23.04.2016 g. 17.30 Flensburg- Vive Kielce
Typ: 2 (+2)✅✅✅
Kurs: 1,96
Marthonbet
Stawka 6j


Przed nami ćwierćfinały EHF Champions League, na pierwszy ogień biorę spotkanie mistrzów Polski z niemieckim Flensburgiem. Zacznę od tego iż miałem przyjemność oglądać wczorajszy mecz Flensburga z Magdeburgiem i szczerze mówiąc nie wiem co ten zespół robi w tej fazie CL. Magdeburg prowadził grę całe spotkanie, prowadził do jakiejś 53 minuty, po czym na 2 minuty przed końcem na dwubramkowe prowadzenie wyszedł Flensburg i w dodatku mieli piłkę i tylko sami wiedzą w jaki sposób zremisowali to spotkanie bo ja nie potrafię tego ogarnąć.
Vive swój ligowy mecz rozegrało w niedzielę czyli mieli cały tydzień na regenerację, co w tej fazie sezonu może mieć spore znaczenie, z kolei Flensburg tylko 2 dni odpoczynku po zaciętym ligowym spotkaniu.

Wracająć do Ligi mistrzów to Flensburg w poprzedniej rundzie odprawił na farcie francuskie Montpelier, które nie oszukujmy się potęgą nie jest, Vive z kolei bez problemów wyeliminowało Brześć. Uważam iż w obecnej chwili Kielczanie dysponują silniejszym składem i lepszą formą. Flensburg ma w swoim składzie kilka gwiazd, ale w moim odczuciu Vive już na parkiecie rywala pokaże swoją siłę i spodziewam się minimalnego zwycięstwa podopiecznych Tałanta.

Typ: X2✅✅✅
Kurs: 2,45
Marathon
Stawka 4 j


Typ: 2⛔
Kurs: 3,35
Marathon
Stawka 2j
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Szok w Kilonii. Gdy wydawalo sie, ze Barca wraca do meczu i bylo juz tylko 20-18 zaczeła sie jakas masakra i porazka -5. Barcelonie odbija sie czkawką żenująco słaba liga gdzie nie maja z kim sie sprawdzić, potem przychodzi do meczu w LM ze silnym rywalem, ktory stawia zupełnie inne warunki gry, do tego gorąca hala i jest szok.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szok w Kilonii. Gdy wydawalo sie, ze Barca wraca do meczu i bylo juz tylko 20-18 zaczeła sie jakas masakra i porazka -5. Barcelonie odbija sie czkawką żenująco słaba liga gdzie nie maja z kim sie sprawdzić, potem przychodzi do meczu w LM ze silnym rywalem, ktory stawia zupełnie inne warunki gry, do tego gorąca hala i jest szok.
http://www.flashscore.pl/mecz/CQtFGsDq/#szczegoly-meczu
Kopia sytuacji sprzed roku z dwumeczu z RNL. Tam Barca miała -7 po pierwszym meczu, ale nabitą masę bramek na wyjeździe, co później zaważyło na awansie. Tutaj &quot;tylko&quot; -5. Kilonia w tym sezonie nie opiera się na wielu ogniwach. Wszystko zależeć będzie tylko praktycznie od formy Duvnjaka i Canellasa, może jeszcze Vujina. Brak Weinholda i DIssignera i ogólnie większej liczby zawodników z absolutnego topu może być widoczny w rewanżu. Nie takie straty Katalończycy odrabiali, więc myślę, że rewanż będzie stał pod znakiem niezwykłej determinacji gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
THW Kiel-Veszprem 25-25
Veszprem 1.80 b365⛔ Minus z korzyścią dla Iskry.
Do Final4 jeszcze sporo czasu, bo turniej finałowy LM zostanie rozegrany w ostatni weekend maja, jednak uważam, że warto wejść w ten bet już teraz. Przed losowaniem najbardziej nie chciałem, żeby Iskra trafiła właśnie na Madziarów, zaś liczyłem na to, że uda się trafić Zebry z Kilonii. Ani nie udało się trafić najłatwiejszej opcji w mojej opinii, ani tej najcięższej. PSG było takie pośrednie, aczkolwiek też są bardzo groźni. Po tej opinii widać już praktycznie jak oceniam hierarchię na tym Final4. Co do drużyn z tego półfinału to Veszprem wydaje się na ten moment drużyną kompletną, budowaną z głową od kilku sezonów właśnie pod Ligę Mistrzów. Ostatnio udało im się wyjść z ćwiartki właśnie do Kolonii, dotarli do finału, ale tytułu jeszcze nie zdobyli. Tym razem mierzą wyżej i nie można się dziwić. Z sezonu na sezon zgranie rośnie, a słabsze ogniwa są wymieniane na te lepsze. Najmniej pewną osobą u Węgrów wydaje mi się trener, bo bardzo dobrego Ortegę, któremu nie poszło na początku sezonu zastąpił jego asystent Javier Sabate, który miał być tylko na chwilę, a piastuje to stanowisko do teraz. Idzie mu nieźle, jednak tego doświadczenia czasami może zabraknąć. Wspiera go jednak m.in. Laszlo Nagy, kapitan zespołu który zasiadał na ławce nawet gdy był kontuzjowany, pełniąc niejako rolę asystenta szkoleniowca. Nie będę się rozwodził nad składem, bo każdy może sobie to dokładnie sprawdzić. Praktycznie pełna kadra na decydujący turniej w sezonie. Nikt nie powinien wylecieć, gdyż Mistrzowie Węgier powinni przygotowywać się z głową. Teraz czas na Kiel. Jak już gdzieś wspominałem, to już nie są ci dominatorzy, co jeszcze niedawno. Kadra znacznie osłabiona, łatana podczas sezonu różnymi graczami. Ostatnio też ich pech nie omija. Wyleciał Dissinger, ostatnio Lacković, nie pamiętam jak sytuacja wygląda z Weinholdem, z nim dojdą dwie opcje w ataku, ale to nadal niedużo. Atak pozycyjny będzie musiał być praktycznie oparty przez cały czas na Canellasie i Duvnjaku, prawa połówka też się pewnie włączy, ale Vujin nie grzeszył ostatnio dobrą formą. Podsumowując, mój typ opieram na tym, jak widzę obie drużyny. Veszprem to monolit, w którym jest pełna kadra z każdą pozycją obsadzoną przynajmniej dwoma klasowymi zawodnikami. THW to trochę coś innego. Koło załatane podczas sezonu, rozegranie niepełne, skrzydła niezłe, ale też po przejściach. Imo to jest przewaga Veszprem, które z takim składem spokojnie może myśleć o pobiciu historycznego wyniku sprzed roku.
E: Lekkie zdziwko, Dissinger wraca już po kontuzji. Miało go nie być do końca sezonu, ale zobaczymy jak będzie z jego formą. Na razie Kiel trochę sensacyjnie poległ z Magdeburgiem i znacznie oddalił się od tytułu w Niemczech.
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
FINAL 4 EHF CHAMPIONS LEAGUE- KOLONIA
28-29.05.2016


Już jutro rozpoczynamy decydującą batalię o miano najlepszego zespołu klubowego w Europie, do walki o to niezwykle prestiżowe trofeum staną:
- Mistrz Polski- VIVE TAURON KIELCE
- Mistrz Węgier- MVM VESZPREM
- Mistrz Francji (Kataru)- PSG Handball
- Najprawdopodobniej brązowy medalista Budnesligi- THW KIEL- gospodarz turnieju

Tak jak wymieniłem uczestników, tak też widzę kolejność na podium.
Liczę że Vive za trzecim podejściem do FF osiągnie więcej niż brąz. Teraz kilka słów o meczach półfinałowych:

28.05.2016 g. 15.15 PSG- VIVE
Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,85
Pinnacle
Stawka 7j


Cóż tu dużo mówić, podobnie jak Vive jest hegemonem na Polskim podwórku, tak PSG we Francji. Vive złapało z końcem sezonu znakomitą formą, w finale odprawili szybkim 3-0 Wisłę, podobnie w finale PP gładko pokonali niebieskich. PSG to jeden wielki gwiazdozbiór, takich nazwisk jak Obeyer, Abalo, Karabatić, Narcisse, Vori, Hansen nikomu kto choć trochę ma pojęcie o ręczniaku przedstawiać nie trzeba. Szejk Nasser Al- Khelaifi zebrał do Paryskich hali najlepszych piłkarzy ręcznych na świecie, jednak jak narazie PSG bez sukcesów w europie, po raz pierwszy zagrają w FF EHF CHL. Vive ma już doświadczenie gdyż w poprzednich trzech latach dwukrotnie zajmowali 3 miejsce.
W tego typu spotkaniach nie ma wyraźnych faworytów, tak samo nie ma już słabych zespołów, została nam się elita europejskiego ręczniaka. Licze tutaj na Kielczan, którzy mają potenacjał i przede wszystkim charakter i wolę walki by walczyć jak równym z PSG, tak jak Polska z Francją na ME. Spodziewam się meczu na styku, zabezpieczam handi (+2), ale wierzę że po meczu w hali w Koloni będzie ŻÓŁTO-BIAŁO-NIEBIESKO!!!

28.05.2016 g. 18.00 Kiel- Veszprem
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,75
Marathon
Stawka 8j

Delikatniej:
Typ: 2 (-2)⛔
Kurs: 2,55
Pinnacle
Stawka 4j


W drugim półfinale w moim odczuciu zdecydowanym faworytem są Węgrzy, którzy są bardziej stabilni w tym sezonie, co jest efektem wieloletniej budowy kompletnego składu, który do przodu ciągnie Laszlo Nagy i Momir Ilić. Zespół Kiel to wieloletni hegemon europejskich parkietów, jednak od 2-3 lat siła tego zespołu w moim odczuciu znacznie się obniża, mimo to notują 5 z kolei FF LM, co jest dużym zaskoczeniem, tym bardziej że w ćwierćfinale odprawili Barcelonę. Myślę jednak że to co obecnie prezentuje niemiecki zespół to za mało na zespół Carlosa Ortegi, który trzeci raz z rzędu jest w FF. W 2014 było 4 miejsce, rok temu 2 i nie sądzę aby w tym roku było gorzej. Jak będzie? Przekonamy się już w najbliższy weekend

Dubel na ryzyku:
VIVE + Veszprem (-1) ⛔
AKO 6,66
Marathon
Stawka 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom