>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Europejskie ligi w sezonie 2020/2021

Status
Zamknięty.
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
13.03.2021 20:00 CET (Slovakia League)
Prievidza
vs Levice -1.5
Odd: 1.83, stake: 1u
Bookie: Pinnacle

Home team without Robertin and Pasovsky, two important players, Levice must be a favorite.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
13.03.2021 20:00 CET (Slovakia League)
Prievidza
vs Levice -1.5
Odd: 1.83, stake: 1u
Bookie: Pinnacle

Home team without Robertin and Pasovsky, two important players, Levice must be a favorite.
Robertin ma 7.6 ppg 5.6 reb i 0.6 as a Pasovsky to juz w ogóle 2.0ppg 0.8rpg 1.6as wiec nie wiem czy to az takie powazne osłabienia..
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Anadolu Efes - Gaziantep
Over 162.5102:63
2.02
Fortuna


Dzisiaj w polowaniu na over spróbujemy ligę turecką. Dla Gospodarzy to już będzie piąte spotkanie w tym miesiącu,dla gości dopiero drugie. We wtorek Efes ma mecz w Izraelu z Maccabi w ramach rozgrywek Euroligi. W piątek gładko rozjechali Zalgiris. Tydzień temu doznali dopiero pierwszej porażki w lidze 103:85 na wyjeździe z Afyon Belediye co było sporą niespodzianką. Rozmiary porażki były również niespotykane dotąd. Dzisiaj przyjeżdża drużyna w której meczach pada strasznie mało punktów ale w ostatnich meczach które grali padło powyżej 160 punktów kilka razy. Choćby remis z Fenerbahce 86:86. Jak widzicie potrafią postraszyc potentatów Tureckiej koszykówki. Po dogrywce pokonali Fenerbahce 102:87! Efes tydzień temu nie dał zbyt wiele pograć swoim czołowym zawodnikom ale żeby tak wysoko przegrać ze sredniakami ligi? Liczba punktów w meczu w ostatnich pięciu meczach Efesu jako gospodarza w lidze:
186
164
170
149
170

Cztery razy dzisiejsza linia była pokryta na pięć razy. Efes na pewno podrażniony po ostatniej porażce ale i tak nie jestem w stanie powiedzieć ile minut dostaną czołowi zawodnicy.

Efes w tym sezonie w lidze tureckiej ma średnią 87 punktów rzuconych na mecz,goście będą grać na tyle ile gospodarze pozwolą więc mając w nogach Zalgiris i czekając na Maccabi we wtorek dzisiaj może być spora rotacja tymbardziej że w lidze Efes ma bilans 22:1 a drugi Pinar 20:4 więc zwycięstwo dzisiaj nie jest absolutnym priorytetem. Myślę jednak że pozwolą na wiele gościom dzisiaj a że Efes w lidze odstaje większości drużynom to grają szybki basket bez konsekwencji z dużą rotacją w składzie. Wychodzi im to znakomicie bo są liderem ligi z dużą przewagą nad resztą. Linia 162.5 do pokrycia przez obie drużyny wydaje się kusząca i nie mogłem przejść obojętnie obok tego kursu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Witam

Dzisiaj mam dla was typ z ligi Izrael Super League gdzie grają zespoły:

Hapoel Eilat - Galil Gilboa

Uważam że goście przyjadą dzisiaj po wygraną na trudnym terenie ponieważ potencjał mają wyższy niż ich obecna sytuacja w tabeli i napewno bedą do końca walczyć o 2 miejsce w tabeli.

Typ: Galil Gilboa (+5.5) po kursie 1.72 w Totalbet powienien na spokojnie wejść bo przewiduję mocno wyrównane spotkanie z małą przewagą gości ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Kolejnym ciekawym typem wg mnie jest wygrana gości w meczu s.Oliver Würzburg - Medi Bayreuth w niemieckiej BBL.

Gospodarze są najgorzej grającą drużyną na własnym parkiecie w tym sezonie i wygrali tylko 1 spotkanie, goście wygrali 5 meczy na 12 i lepiej radzą sobie w bezpośrednich spotkaniach z drużyną gospodarzy i myślę że typ:

Medi Bayreuth (+2.5) po kursie 1.57 w Totalbet

na spokojnie wejdzie a kto chce może zagrać czystą 2 ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zielona Góra over 91.5
2.07
Fortuna


Średnią punktów zdobytych przez Stelmet w lidze VTB to nieco ponad 88 punktów na mecz. W lidze VTB w ostatnich pięciu meczach zdobywali po koleji 93,93,99,92,117. Muszę też dodać że rywalami polskiej drużyny były CSKA Moskwa które przegrały 93:90 czy Khimki Moskwa które również przegrały 94:99. Co prawda w porównaniu z meczem z CSKA skład się nieco zmienił ale widać że wizja trenera nie. Są nowi zawodnicy a klub wciąż miażdży swoich rywali nieprawdopodobną skutecznością. Więc tak,klub z Zielonej Góry jest trzecią drużyną w lidze jeśli chodzi o przechwyty, ze średnią 7.1 na mecz. 57.5% skuteczności za dwa co jest najlepszym wynikiem w lidze w której grają zespoły z Moskwy z kilkukrotnie większym budżetem. Gospodarze ze średnią 88 punktów na mecz są trzecią najlepiej punktującą drużyną w lidze. Kto zna się choć trochę na polskiej koszykówce wie że Stelmet skupia się głównie na lidze VTB i transfery takich graczy jak Brembly są kosztowne ale po odejściu Ponitki i Lundberga klub załatał te dziurę za pieniądze z transferów obu graczy. Sam fakt transferu Lundberga do wielkiego CSKA świadczy wiele o tym jak polski klub robi świetną robotę pokonując rosyjskie potęgi mając minimalny budżet w porównaniu do rywali w lidze. Estońska drużyna była kiedyś rywalem dla Polaków ale obecnie klub z Zielonej Góry to czołówka ligi VTB i chcąc się pokazać jak najlepiej i wysicnąć jak najwięcej z tych rozgrywek muszą po prostu takie zespoły pokonywać. W weekend rozgromili rosyjski Enisey,drużynę zbliżoną poziomem do Estończykow a wynik to 117:99. Ogólnie to nawet w polskiej lidze rzucają rywalom regularnie 90 punktów więc dzisiaj liczę na pokaz siły gospodarzy i utrzymanie mistrzowskiej formy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
1615904282809.png
Propozycja, wypowie sie ktoś ? Micic ostatnio cos przygasł według mnie aż tak nie punktuje oraz nie zbiera, natomiast Wilbekin odwrotnie :D
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Ravenna - San Severo godz. 20:45
2 / 3.90
Te zespoły spotkały się osiem dni temu w przełożonym spotkaniu, gdzie Ravenna wygrywa 83-81. Wynik spokojnie mógł też pójść w drugą stronę, do tego wątpliwe decyzje sędziowskie, przede wszystkim w końcówce meczu (brak gwizdka przy ewidentnym przewinieniu na Clarke czy niesportowy dla Maganzy), ogólnie dużo takich stykowych sytuacji, gdzie większość szła na korzyść Ravenny.
Sytuacja kadrowa San Severo też już wygląda lepiej, oczywiście to cały czas jedna ze słabszych drużyn tej grupy, ale jednak próbują coś polepszać - w miejsce Jonesa (który odszedł do Bergamo), zakontraktowali Clarke, ławkę wzmocnił doświadczony Maganza, no i jest też jakaś szansa na powrót dzisiaj Ikangi i Di Donato (zapewne decyzja przed meczem). Zmienili też trenera, Lardo zastąpił jego asystent Panizza, który miał tylko tymczasowo objąć zespół, ale po wsparciu zawodników, przejął drużynę na stałe. Te dwa ostatnie spotkania pod jego wodzą, mimo porażek nie wyglądały źle, walczyli w okrojonym składzie i potrafili postawić trudne warunki rywalom. Ravenna po przyjściu Rebeca notuje bardzo dobre wyniki, nie ma się co oszukiwać na pewno kadrowo wyglądają lepiej, ale jak pokazał ten pierwszy mecz, San Severo mogą z nimi powalczyć jak równy z równym. Ravenna wraca na swój parkiet po maratonie wyjazdowym, sześć spotkań z rzędu na obcych parkietach (ostatni mecz w niedziele), San Severo trochę więcej czasu na spokojniejszy trening, pauzowali w weekend.
Może porywam się tutaj trochę z motyką na słońce, bo Ravenna na pewno słusznie uważana za mocniejszego kandydata do zwycięstwa, ale jakoś mam wrażenie, że San Severo po tych ostatnich zmianach kadrowo/szkoleniowych zyskało trochę więcej na jakości i jeszcze może urwać kilka punktów faworytom. (LVBet)
88-70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Svendborg - Amager
1. kwarta handicap Amager +10.5 pkt. @1.77 Fortuna

Ciekawy bet i zaskakująco wysoka linia, jak na pierwszą kwartę. Co prawda Amager to absolutny outsider ligi ze zdecydowanie najgorszym bilansem, jednak nie wydaje mi się, aby już w pierwszej kwarcie Svendborg złapał dwupunktową przewagę, co ogólnie w baskecie nie jest częstą sytuacją i naprawdę drużyny musi dzielić przepaść, aby tak szybko zbudować tyle punktów. Sporadycznie zerkam na ligę duńską i nie będę tu rzucał nazwiskami, bo oczywiście ich nie znam. Ta liga jednak głównie kojarzy mi się z niespodziewanymi scenariuszami, bardzo często można tu złapać overy/undery punktowe, kiedy to w meczach z wystawionymi liniami na poziomie 170-180 pada 140 punktów i na odwrót, ogólnie wiele jest tu niespodzianek, oczywiście nie jest też tak, że każdą jesteśmy w stanie przewidzieć.
Pierwsze kwarty takich meczów są specyficzne, często trudne dla faworyta, który uważa, że mecz wygra się sam. Oczywiście goście nie mają szans na wygraną, ale liczę na lekkie zlekceważenie rywala ze strony Svendborg. Jeśli przyjezdni na początku rzucą kilka punktów to 11 - punktową przewagę będzie bardzo trudno gospodarzom uzyskać. Pokazują to z resztą handicapy meczowe na ten mecz, które oscylują w granicach +/- 32.5 pkt. co jasno pokazuje, że tak wysokie kwarty na ten mecz nie są przewidziane, a jednak linia na tę pierwszą, moim zdaniem najtrudniejszą są zawyżone.
Spróbuję to wykorzystać i liczę na ambitną postawę gości na początku pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga ACB
Godzina: 18:00
Spotkanie: Obradoiro CAB vs Real Madryt
Typ: poniżej 163 punktów
Kurs: 1.91 158 punktów, pomimo szalonej 4. kwarty z 51 punktami i 70% za 3 w Realu
Bukmacher:
etoto

Analiza:

Cześć Wszystkim!

O ile wczoraj byłem bardzo zadowolony z typu i wiedziałem, że mam ogromne szanse, o tyle dzisiaj oferta jest niestety uboga i muszę wejść w inną dyscyplinę, bo trzeba gonić wynik.

Wybieram zatem spotkanie w Lidze ACB, w którym outsider zmierzy się z liderem. Liczę tutaj na spokojne zawody bez wielkich zrywów, dlatego celuję w under punktowy. Przede wszystkim podyktowane jest to napiętym kalendarzem Realu, który w tym tygodniu ma jeszcze przed sobą mecze z Asvel w Eurolidze i Manresą w ACB. Nie sądzę zatem, żeby mieli się forsować w starciu z jedną z najgorszych drużyn ligi. Być może będziemy mieli jakieś rotacje w składzie, ale niestety nie znalazłem potwierdzonego info. W każdym razie Real powinien zagrać zachowawczo, a i gospodarze na siłę nie będą się dzisiaj chcieli zażynać. Mimo, że gra z tak renomowanym przeciwnikiem na pewno dodaje motywacji, to jednak najważniejsze mecze dopiero przede nimi. Walka o utrzymanie wkracza w decydującą fazę, mają 1 mecz rozegrany mniej od wyprzedzanych drużyn, więc w razie porażki z Realem w tabeli będzie status quo, a już niedługo dwa arcyważne mecze z Gipuzkoa i Fuenlabrada. Wygrywając oba mecze z bezpośrednimi rywalami do utrzymania Obradoiro zrobi milowy krok w kierunku pozostania w lidze. Jeżeli zatem szukać punktów to właśnie w tych decydujących dwóch meczach, a pierwszy z nich już w najbliższą sobotę.
Dodatkowo w ostatnich 6 bezpośrednich starciach Obradoiro z Realem tylko raz oglądaliśmy więcej niż 163 punkty, a dokładnie linia została przekroczona o... 1 punkt :) Myślę, że warto dzisiaj pójść w wynik underowy, bo obie drużyny mają inne priorytety niż ten mecz.

Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +488
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eliat
Over 175.5
2.01
Fortuna


Linia jest ustawiona tak wysoko bo obie drużyny rzucają szalone ilości punktów tracąc przy tym niewiele mniej. W ostatnich pięciu meczach drużyny Hapoelu ta linia została pokryta,u gości 3 na 5 ale raz nie pokryli bo było 173 punkty w meczu więc blisko. Cała liga izraelska jest taka overowa,tam w każdym meczu przeważnie zawsze jest 160 punktów stąd taka wysoka linia na ten mecz.
Hapoel Jerusalem średnia punktów na mecz 90
Hapoel Eliat średnia punktów na mecz 89
Mecz drugiej i trzeciej drużyny w lidze,liczę na minimalną grę w obronie i dużo trójek,a że obie są na podobnym poziomie to remis i dogrywka w razie czego też piękna sprawa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Gravelines/Dunkerque - JL Bourg godz. 18:00
2 / 2.00
Ekipa gospodarzy z dużym znakiem zapytania przy występie swojego lidera Briante Webera (16,9pkt/4,4zb/4,9as), kolejny to Boukichou (9,1pkt/3,8zb), ale tutaj pomimo urazu zapewne zagra z mniejszymi minutami, jak w ostatniej grze. Natomiast wracają McCree (po 3 tygodniach pauzy, 8 gier 13pkt/6,9zb/3,3as) i Segev (po 5 miesiącach pauzy - 5 gier 3pkt/3,6zb), dalej na pewno nie zagrają Stojanovski (kontuzja, 12 gier 5,3pkt) i Davis (przedłużył sobie powrót ze Stanów, 9 gier 13,2pkt/3,1as).
W Bourg ostatnio wypadali bardzo istotni zawodnicy, od jednego do kilku gier nie było Peacocka, Andjusica, Wrighta, Omica (zastępował go Buva). Są już wszyscy w kadrze, wcześniej zakontraktowano jeszcze Millera McIntyre, a teraz Fofane (w miejsce kontuzjowanego Davala Braqueta). Ta kadra wcześniej już silna, teraz jeszcze trochę szersza i te asprację do pierwszej czwórki/piątki, jak najbardziej uzasadnione. Ten ostatni słabszy okres w lidze (trzy porażki z rzędu) zaczął się właśnie od meczu z Gravelines, 24 marca przegrana u siebie 67-84. Ekipa gospodarzy wygląda lepiej ostatnio, ale ogromna w tym zasługa Webera, kolekcjonuje ostatnio MVP tygodnia. Odkąd ten rozgrywający dołączył do zespołu, świetnie kreuje gre i bardzo mocno punktuje (z nim w składzie mają bilans 6-3, bez niego było 2-5), w tym wygranym meczu z Bourg zanotował 18pkt/6zb/3as przy 34min na parkiecie.
Pewnie najrozsądniej byłoby poczekać do jutra, na jakieś pewniejsze informację dotyczące możliwych absencji. Z drugiej strony, w jakimkolwiek zestawieniu personalnym przystąpią do tego meczu i tak pewnie grałbym w stronę drużyny JL Bourg. Pomimo ostatnich gier, to w moim odczuciu znacznie mocniejsza drużyna, czy to wystarczy nie wiem, parkiet jutro zweryfikuje. (etoto)
90-98 po dogr.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +283
R 961

rabatko

Użytkownik
Gravelines/Dunkerque - JL Bourg godz. 18:00
2 / 2.00
Ekipa gospodarzy z dużym znakiem zapytania przy występie swojego lidera Briante Webera (16,9pkt/4,4zb/4,9as), kolejny to Boukichou (9,1pkt/3,8zb), ale tutaj pomimo urazu zapewne zagra z mniejszymi minutami, jak w ostatniej grze. Natomiast wracają McCree (po 3 tygodniach pauzy, 8 gier 13pkt/6,9zb/3,3as) i Segev (po 5 miesiącach pauzy - 5 gier 3pkt/3,6zb), dalej na pewno nie zagrają Stojanovski (kontuzja, 12 gier 5,3pkt) i Davis (przedłużył sobie powrót ze Stanów, 9 gier 13,2pkt/3,1as).
W Bourg ostatnio wypadali bardzo istotni zawodnicy, od jednego do kilku gier nie było Peacocka, Andjusica, Wrighta, Omica (zastępował go Buva). Są już wszyscy w kadrze, wcześniej zakontraktowano jeszcze Millera McIntyre, a teraz Fofane (w miejsce kontuzjowanego Davala Braqueta). Ta kadra wcześniej już silna, teraz jeszcze trochę szersza i te asprację do pierwszej czwórki/piątki, jak najbardziej uzasadnione. Ten ostatni słabszy okres w lidze (trzy porażki z rzędu) zaczął się właśnie od meczu z Gravelines, 24 marca przegrana u siebie 67-84. Ekipa gospodarzy wygląda lepiej ostatnio, ale ogromna w tym zasługa Webera, kolekcjonuje ostatnio MVP tygodnia. Odkąd ten rozgrywający dołączył do zespołu, świetnie kreuje gre i bardzo mocno punktuje (z nim w składzie mają bilans 6-3, bez niego było 2-5), w tym wygranym meczu z Bourg zanotował 18pkt/6zb/3as przy 34min na parkiecie.
Pewnie najrozsądniej byłoby poczekać do jutra, na jakieś pewniejsze informację dotyczące możliwych absencji. Z drugiej strony, w jakimkolwiek zestawieniu personalnym przystąpią do tego meczu i tak pewnie grałbym w stronę drużyny JL Bourg. Pomimo ostatnich gier, to w moim odczuciu znacznie mocniejsza drużyna, czy to wystarczy nie wiem, parkiet jutro zweryfikuje. (etoto)
Świetna analiza, emocje w meczu były .Weber nie grał. +++
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
W regulaminowym czasie był remis a chyba tak był typ wystawiony
Mylisz się, chodziło mi o zwycięzce, pewnie Cię nie przekonam, ale nie miałbym najmniejszego problemu rozliczyć na minus, jeżeli faktycznie tak bym wziął. Możesz prześledzić, tak wyrywkowo nawet, moje wpisy w dziale Koszykówka i zobacz, że nie dopisuję "włącznie z dogrywką", jak nie we wszystkich, to pewnie w zdecydowanej większości wpisów - może powinienem, ale tak tutaj piszę zawsze. Jeżeli chodziłoby o regulaminowy czas gry, to dopisuję takowy. Nie było tego wiele, bo raczej to omijam, ale pamiętam, że wybierałem też taką opcję, specjalnie sprawdziłem i znalazłem na szybko takie przykłady:
Inaczej niż tutaj, czasami coś wrzucę w dziale "Typy Dnia", i tam przez regulamin, muszę wpisać pełną nazwę zespołu i dodaję włącznie z dogrywką. Jeżeli to Cie uspokoi to uznajmy, że typ jest nietrafiony, tak jak napisałeś wcześniej, i możesz poprosić moderatora o zmianę mojego rozliczenia.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +259
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom