>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Temat z analizami Europejskie ligi i puchary - Sezon 2022/2023

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Szukam, szukam, i nie mogę znaleźć informacji, że w pierwszym meczu zagra pierwszy skład a w drugim młodzież. Można prosić o źródło? Na oficjalnym FB jest taka wiadomość:

Pokaż załącznik 27692

Jednak brak w niej jakichkolwiek informacji o składach. Patrzę też na tabele lig i wychodzi mi, że pierwszy mecz jest bez stawki i nic nie zmieni w klasyfikacji sezonu zasadniczego. Natomiast w Czechach jeszcze sporo kolejek do końca i można grać o lepsze miejsce..
Pograłem za jakieś grosze w forbecie po 13 i chwilę mieliło i spadło do 11. Nie wiem jak patrzysz, ale w słowackiej nadal mają teoretyczne szanse na zajęcie 1 miejsca po rundzie zasadniczej. Sądzę, że macierzysta liga jest dla nich priorytetem.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Nantes - Aix
Nantes -4.5 1.8 39-28 kolejny bezstresowy +

Podobnie jak z koszem, będzie krótko z braku czasu. Aix ma problemy, odeszlo kilku graczy, zwolnili trenera dla którego ten mecz będzie ostatnim.


Skorzystałeś? Zostaw reputację 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +577
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Pograłem za jakieś grosze w forbecie po 13 i chwilę mieliło i spadło do 11. Nie wiem jak patrzysz, ale w słowackiej nadal mają teoretyczne szanse na zajęcie 1 miejsca po rundzie zasadniczej. Sądzę, że macierzysta liga jest dla nich priorytetem.
W Słowackiej dzisiaj ostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Dla Presova dzisiejszy mecz w tych rozgrywkach jest bez znaczenia. Jeżeli mają gdzieś zagrać rezerwami to właśnie w SK a nie w Czechach..
 
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Puchar Słowenii

Celje - Gorenje
Celje @ 1.50 Fortuna

Może i kurs nie powalający, ale moim zdaniem wart gry. W ćwierćfinale pucharu Słowenii spotykają się ze sobą dwaj najwięksi rywale, czyli Celje i Gorenje, kto choć trochę śledzi piłkę ręczną, Celje powinien kojarzyć z występów w Lidze Mistrzów, Gorenje musi zazwyczaj radzić sobie w mniej prestiżowych rozgrywkach europejskich, mimo to Celje nie są aż takimi dominatorami w lidze, gdzie np w sezonie 20/21 Gorenje przerwało ich serię i wygrali mistrzostwo, czy w pucharze, gdzie dwa poprzednie wygrane w tym turnieju przypadły Gorenje, jednak to i tak Celje ma ich znacząco więcej w swoim dorobku od rywali. Dzisiaj zawodnicy gospodarzy na pewno będą chcieli przerwać serię swoim rywalom, a nie powinno być aż tak trudno, bo Celje od 2014 roku z Gorenje u siebie przegrali tylko raz, nawet nie remisując żadnego meczu po drodze, w tym sezonie też już mają dwa skalpy na swoich przeciwnikach, wygrywając na wyjeździe 28:33 i u siebie 28:22. Jeśli tylko nie zabraknie motywacji, z dzisiejszego spotkania powinni wyjść zwycięsko.
 
Ostatnia edycja:
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Orientuje się ktoś jaktam sytuacja w Aix? St Raphael na papierze raczej nie gorsze a kursy po 3 i więcej lub jakieś hc w ich stronę zachęcające
 
U 31,5K

undertaker87

Użytkownik
Erlangen - Lipsk +0,5 @1,75
X ft @8
X ht@ 8,25 sts

Poszukałem i nic nie dowiedziałem się o ew absencjach a o tym od razu pomyślałem widząc takie kursy. Gospodarze są na 11 miejscu mając 20pkt a goście zajmują siódme miejsce i mają 24 punkty. Lipsk ostatnio w świetnej formie. Ostatnie 3 spotkania i na rozkładzie uwaga - u siebie Rhein Neckar oraz Magdeburg a na wyjeździe Kiel więc 3 z czterech najsilniejszych drużyn bundesligi. Zasadniczo Lipsk nie ma szans na miejsce wyższe niż szóste bo przepaść jest między Flensburgiem a resztą ale to miejsce być może coś da. Na papierze sporo mocniejszy. Świetnie ostatnio prezentują się Wiesmach Larsen czy Kristjansson. Jest tam tez Nasz reprezentant Maciek Gębala. Mam nadzieję, że Lipsk dalej jest on fire. Głównym betem dla mnie jest +0,5 ale można się pobawić również z remisami bo chyba powinien to być zacięty mecz.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 436,7K

Pablito91

Użytkownik
Akurat, że wygrali z tuzami to nie ma nic do rzeczy. Ja ostatnio właśnie tak nacialem się na Burgdorf, też wygrali z Magdeburgiem i robi niezle wyniki i przegrali 5-oma ze słabym Lemgo. Tutaj zobacz chociażby ostatnie ich mecze gdzie Erlangen było gospodarzem. Wynik 8:0 dla gospodarzy...
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
ST.Gallen - Bern
Bern
Kurs: 2.5 tak jak przewidywałem bardzo wyrównany mecz, piękny kursik upolowany

W Szwajcarskiej lidze zostały 2 kolejki do zakończenia sezonu zasadniczego, obie drużyny są pewne udziału w playoffach, z jedną różnicą, gospodarze wiedzą że sezon zasadniczy zakończą na 8 pozycji bez względu na wyniki ostatnich meczów, a Bern mogą jeszcze awansować na 4 pozycję jeśli wygrają oba ostatnie spotkania i dobrze ułożą się inne wyniki, spodziewam się że dziś zrobią wszystko żeby wygrać z drużyną gospodarzy która będzie musiała poradzić sobie bez Dominika Jurilem oraz Ariela Pietrasika. Idę tutaj w zwycięstwo drużyny która bardziej go potrzebuje, są to wyrównane zespoły więc spodziewam się wyrównanego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1385
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
SEHA Liga

Partizan - Presov
Presov @ 4.65
Presov Handi +3.5 bramek @ 1.85
STS

1.30 na wygraną Partizanu? Według mnie lekka przesada, kursy wystawione, jakby Presov nie grał tu już o nic, a wcale tak nie jest, przy niekorzystnym wyniku mogą spaść nawet na 3 miejsce, co da im w konsekwencji grę z Veszprem w ćwierćfinale rozgrywek, czego na pewno woleliby uniknąć. Decydującym w pierwszej kolejności punktem dotyczącym awansu w przypadku równej ilości punktów jest bilans bramkowy, w tej chwili Presov ma go najlepszy +3, zaś Partizan -3, także teoretycznie zespół ze Słowacji mógłby ten mecz przegrać, ale najbezpieczniej różnicą 2 bramek, bo później sprawa się skomplikuje, więc czy na pewno będą ryzykować mając taki mały zapas? Według mnie zagrają tu na całego, a co by nie mówić są drużyną lepszą od swoich rywali, wygrali z nimi w pierwszym meczu 29:25, ale wygrywali we wcześniejszych latach, Presov to ekipa o wiele bardziej obyta na europejskich halach, mimo, że moim zdaniem w tym roku trochę przesadzili występując w 4 rozgrywkach, a doliczając puchar Słowacji to w 5. Partizan w tym sezonie mocny u siebie, we wszystkich rozgrywkach przegrał tylko 1 spotkanie, a potrafił ograć chociażby Vardar, mimo wszystko uważam, że Presov mocno się postawi, mogą trochę żałować pierwszego spotkania, gdzie w końcówce prowadzili różnicą 7 bramek, a dali sobie trafić jeszcze 3 bramki pod rząd sami nie dokładając żadnej, z bilansem bramkowym +6, oraz +7 w h2h grałoby się na pewno o wiele łatwiej i wtedy nie dziwiłby mnie tak niski kurs na Partizan, w tej chwili jednak jest on dla mnie małym nieporozumieniem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1261
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Liga Europejska

Goppingen - Valur
Valur Handicap +4.5 bramki @ 1.95 Superbet
Valur @ 5.00 Fortuna

Przed nami rewanże 1/8 finału Ligi Europejskiej, w większości spotkań znamy już rozstrzygnięcia dwumeczy, bo przewagi osiągnięte przez niektóre drużyny raczej są nie do roztrwonienia. Ja zaproponuje dzisiaj typ w stronę Valur w meczu z Goppingen. W pierwszym spotkaniu drużyna z Niemiec pewnie wygrała na wyjeździe 29:36, 7 bramek zaliczek przed meczem u siebie to dużo, dzisiaj więc może nastąpić rotacja, tym bardziej, że przed Goppingen mecz ligowy z Bergischer, gdzie ich sytuacja w tabeli nie wygląda za dobrze. Valur swoje spotkanie ligowe zagra wcześniej niż swoi dzisiejsi rywale, jednak oni mają pewne pierwsze miejsce w tabeli przed play offami, nawet, gdyby przegrali wszystkie spotkania do końca rozgrywek. Valur w fazie grupowej pokazał się z dobrej strony, jeśli dzisiaj dojdzie do lekkiego rozluźnienia się w ekipie Goppingen, goście mogą wziąć ten mecz.

Flensburg-H. - Benfica
Over 61.5 bramek @ 1.90
Over 64.0 bramek @ 2.55
Lvbet

Początkowo chciałem zagrać coś w stronę Benfici, jednak to będzie spotkanie na luzie, które może pójść w dwie strony, bo nie oszukujmy się, że Benfica nie ma żadnych szans na odrobienie strat z meczu domowego, gdzie przegrali aż 13 bramkami. Spotkanie, które jedna i druga drużyna raczej nie chciałaby grać, ale w końcu trzeba, idę tu w over, bo obie ekipy nie powinny za bardzo cisnąć w obronie, a potencjał w ofensywny również wysoki po obu stronach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +872
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Partizan - Telekom Veszprem
Partizan -3.5 39-24 łatwa kaska
Kurs: 1.7

Veszprem potwierdziło że w obu meczach ćwierćfinałowych zagra zawodnikami U21. Oprócz SEHA Liga i mistrzostwa Serbii Partizan grał także w trzeciej serii pucharów Europy. W Pucharze Europy, w czołowej 64, odnieśli podwójny sukces z H71 z Wysp Owczych, a następnie w czołowej 32, słoweński Gorenje zaliczył swój ostatni przystanek. Po 22 rundach zajmują 4. miejsce na krajowym podwórku. Ostatnio przegrali z prowadzącą Wojwodiną 27:24. W lidze SEHA Serbowie uplasowali się w grupie z Preszowem i Vardarem. Oba mecze wygrali u siebie i oba przegrali na wyjeździe. W grupie był system kołowy, z którego najgorzej wyszedł Partizan, który zajął 3 miejsce, dzięki czemu spotkają się z Veszprem. Partizan jest bardzo mocną ekipą domową, serie 11 kolejnych zwycięstw przerwała Vojvodina która wygrała wynikiem 24-27. Wiadomo że ten puchar nie ma większego znaczenia dla Veszprem, w którym pierwsza drużyna w ćwierćfinale LM zmierzy się z Kielcami. Uważam że Serbowie powinni wykorzystać atut własnego parkietu oraz to, że Veszprem będzie grało drużyną młodzieżową.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +779
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
PPD Zagreb - Nexe
PPD Zagreb -4.5
Kurs 1.8

Nexe z poważnymi problemami kadrowymi, w kadrze znajdzie się dużo młodzieżowców i zawodników drużyny rezerw
 
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Starligue - Francja

Nantes - St. Raphael
Over 62.5 bramek @ 1.80 Superbet 37 bramek do przerwy

Bardzo ciekawie wygląda walka o mistrzostwo we Francji, w tej chwili w tabeli przewodzi Montpellier z 42 pkt, za nimi PSG z taką samą ilością punktów, zaś jeszcze za nimi ze stratą 3 pkt Nantes, które ma jednak jeden mecz rozegrany mniej i w razie dzisiejszej wygranej ich strata będzie wynosić 1 pkt. Więc trzy ekipy są na styk, a Nantes nie ma w tej chwili wcale aż tak złej sytuacji, bo z Montpellier dwa razy wygrali i mają lepszy bilans, z PSG zaś przegrali u siebie 1 bramką, a 2 czerwca zagrają z nimi spotkanie na wyjeździe, które o mistrzostwie może zdecydować. W każdym razie dzisiaj przed Nantes mecz z St. Raphael, którzy w tym sezonie nie radzą sobie zbyt dobrze, tylko 11 pozycja, daleko do strefy spadkowej, ale równie daleko do gry w pucharach, nie zmieniło się w tej drużynie jedynie gra ofensywna, dalej bardzo dużo rzucają bramek i tak samo sporo ich tracą. Moim zdaniem dzisiaj obejrzymy podobne spotkanie, Nantes miało jedną z silniejszych ofensyw w tegorocznej LM, w lidze też nie patyczkują się pod tym względem, a teraz trafia im się fajny przeciwnik do nabijania bramek. W pierwszym spotkaniu padł wynik 35:38 dla Nantes, poprzedni sezon to również 38:32 i 27:36 dla Nantes, więc jak dla mnie dzisiejsza linia aż tak nie wygórowana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - I liga kobiet

Sośnica Gliwice - MKS Kalisz
Sośnica Gliwice over 25.5 bramek @ 2.01 Fortuna

Trwa zacięta walka pomiędzy MKS Kalisz a MTS Żory o zajęcie pierwszego miejsca w tabeli, w tej chwili obie ekipy dzieli punkt różnicy, ale obie zagrają ze sobą jeszcze bezpośrednie spotkanie w ostatniej kolejce. Dzisiaj przed MKS jednak też nie łatwy wyjazd, bo mecz z Sośnicą Gliwice, która jako jedyna ekipa w stawce potrafiła dotrzymywać kroku dwóm wcześniej wymienionym ekipom, chociaż w spotkaniach bezpośrednich szans za dużych nie miały. Teoretycznie dzięki dzisiejszej wygranej mogłyby również włączyć się jeszcze w walkę o pierwsze miejsce, ale jest to dość mało prawdopodobne. Mimo to zaproponuje dzisiaj typ w ich stronę, ale na over 25.5 bramek. Sośnica u siebie bardzo często przekraczała podaną linię, nie udała się jej ta sztuka tylko w dwóch pierwszych meczach domowych przeciwko MTS Żory i Pietrowice Wielkie, gdzie rzucały odpowiednio 23 i 25 bramek, w pozostałych spotkaniach ich średnia zdobywanych bramek domowych wynosiła aż 30.8 bramek. MKS potrafi przycisnąć w obronie, ale też nie można zapominać, że przeważnie grały ze słabszymi rywalkami, a i tak potrafiły przegrać po karnych ze Śląskiem Wrocław czy Victorią Świebodzice tracąc w stych spotkaniach 27 i 28 bramek, a ich ogólny bilans straconych bramek biorąc pod uwagę linię 25.5 wynosi 3/7, niezbyt zachęcająco, ale w końcu grają dzisiaj z trzecią siłą ligi. MKS w meczu domowym nie dał większych szans Sośnicy ogrywając je aż 33:24, tu jestem zdania, że gospodynie sprawią swoim rywalkom większe problemy i zdobędą co najmniej 2 bramki więcej.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Liga Europejska

Nexe - Goppingen
Nexe @ 2.05 Fortuna

Nexe w ostatnim czasie miało trochę problemów kadrowych, ale dzisiaj zagrają w jednym z mocniejszych zestawień, więc tu o skład nie ma co się martwić. Przyjeżdża do nich trudny przeciwnik, choć trudny jeśli chodzi o rozgrywki europejskie w tym sezonie, bo w lidze mocno dołują. W każdym razie to spotkanie ćwierćfinałowe jest rewanżowym meczem, Goppingen przed własną publicznością wygrał 32:23 i ma spokojną 9 bramkową przewagę, którą mogą w mojej opinii, dzisiaj trochę roztrwonić. Niemcy dwa dni po spotkaniu z Nexe zagrają wyjazd w lidze z Hamburgiem, dla nich będzie to ważne spotkanie, bo w tej chwili zajmują odległe 14 miejsce w tabeli, z przewagą raptem 6 punktów nad Minden, które zajmuje pierwszą pozycję spadkową, tyle, że ma 2 rozegrane spotkania mniej. Hamburg będzie trudnym przeciwnikiem, co zresztą pokazuje ich wysoka 7 pozycja w lidze. Goście dzisiaj raczej nie będą bić się o zwycięstwo i Nexe może to wykorzystać, a u siebie są groźni, pokonali już w tym sezonie we własnej hali chociażby Sporting czy Skjern.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Starligue - Francja

Chambery Saovie - Nantes
Under 63.5 bramek @ 1.85 Superbet

Rozumiem wysokie linie w tym spotkaniu, bo obie ekipy usposobione są ofensywnie, jednak gdy grają ze sobą, rzadko pada spora liczba bramek, tak jak chociażby w tym sezonie, kiedy Nantes wygrało u siebie 30:21, a cofając się kilka lat wstecz, nawet do 2018 roku, over 63.5 bramek padł dwa razy, w tym raz w meczu pucharowym. Sytuacja w tabeli też przekonuje mnie do zagrania underu, Nantes wciąż trzyma się czołówki, tracąc tylko 1 punkt do liderującego Montpellier i zajmującego miejsce za nimi PSG, a stawka spotkania staje się jeszcze wyższa, bo w tej kolejce dwie wyżej wymienione drużyny zagrają ze sobą spotkanie bezpośrednie, więc Nantes wygrywając mecz może bardzo dużo zyskać. A i Chambery w tym sezonie zajmuje bardzo wysokie 4 miejsce w lidze, ale już 5 pkt za nimi czai się Nimes oraz z 6 pkt straty Toulouse. Wysoka stawka dla obu drużyn i mimo często kosmicznych wyników w wykonaniu obu drużyn, tu skłaniałbym się bardziej ku grze na under.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Bundesliga - Niemcy

Goppingen - Fuechse Berlin
Fuechse Berlin Handi -2.5 bramek @ 1.75 Superbet

Fuechse Berlin w ostatnim czasie poniosło dwie bardzo bolesne porażki w lidze, ponieważ przegrali swoje wyjazdowe spotkania ze Stuttgartem i Bergischer, a więc drużynami z dolnej części stawki, gdyby nie te wpadki, w tej chwili mieliby na swoim koncie 53 punkty i walczyliby o mistrzostwo, a tak pozostaje raczej już tylko walka o 2 miejsce dające grę w Lidze Mistrzów, ale i tak muszą liczyć na wpadkę Magdeburga, żeby to osiągnąć. Dzisiaj przed nimi spotkanie z Goppingen, z którymi moim zdaniem dzisiaj wygrają i to dość pewnie. Goppingen mocno dołuje w lidze, rzucili siły na Ligę Europejską, czym pogrążyli się w lidze, co prawda w tych europejskich rozgrywkach zajęli wysokie 3 miejsce, ogrywając Montpellier, ale na własnym podwórku ledwo udało im się wywalczyć utrzymanie. Lepsze nastroje z tych samych rozgrywek, czyli Ligi Europejskiej ma Fuechse, którzy zostali ich triumfatorami. Zespół z Berlina poniesiony zwycięstwem, mający szansę na Ligę Europejską, na przeciwko drużyny, która w lidze mocno zawodzi, uważam, że to goście wyjdą dzisiaj z tego meczu zwycięsko.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom