>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - Olympiakos Pireus 2 @ 2,00✅ 98:99
Tak jak juz bylo pisane oba zespoly w Eurolidze niepokonane , Maccabi w dobrej formie tak samo jak Olympiakos ktory przegral w lidze tez w bedacym wdobrej formie Panathinikosem. Maccabi rzeczywiscie wygrywa narazie wlidze wszytko i zdziwilbbym sie gdyby tego nierobili. W Eurolidze wygrali tez dwa piewsze spotkania ale uwazam ze dzis poniosa pierwsza porazke. Poniewaz Olypiakos ma lepszy zespol wszczegolnosci amerykaninow Robersta , Thompsona a takze serba Miltinuva oraz rodakow Papapetru, Pritezisa czy Papanikolu ktorzy sa nawprawde wdobrej formie. Natomiast Maccabi ma wprawdzie Cla i Thomasa ale to raczej niepowinno wystarczyc na grekow. Stawiam tez na Olypiakos bo ostanio gra im sie dobrze na hali w Maccabi i licze ze dzis tez wygraja.
 
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka EUROPA: Euroleague
Godzina: 19:00
Spotkanie CSka M.- Panathinaikos
Typ:eek:ver 160,5
Kurs: 1,91
Bukmacher Unibet
Analiza.Kolejny pojedynek w Eurolidze.To spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie ponieważ zagrają zespoły które zaliczają się do faworytów Euroligi.Gospodarze tego pojedynku koszykarze CSKA Moskwa ten sezon rozpoczęli od wygranej na swoim parkiecie z Milano 93-84.Następnie przegrali wysoko prestiżowe wyjazdowe spotkanie z Realem Madryt 82-69.Ich przeciuwnik drużyna Panathinaikos rozpoczęła od wysokiej porażki na wyjeżdzie z Barceloną 98-71.W kolejnym pojedynku przed swoimi kibicami już odnieśli zwycięstwo z Bamberg 93-83.CSKA znane jest z tego że na swoim parkiecie gra widowiskową i ładną koszykówke i w tych spotkaniach pada bardzo dużo punktów.Myśle że Panathinaikos dostosuje się do stylu gospodarzy i padnie bardzo wysoki wynik w tym meczu.
31/03/17 EURO
Panathinaikos - CSKA Moskwa 85:80 (Do)
21/10/16 EURO
CSKA Moskwa - Panathinaikos 81:77
17/09/16 TK
Panathinaikos - CSKA Moskwa 80:73
22/04/15 EP
Panathinaikos - CSKA Moskwa 55:74
20/04/15 EP
Panathinaikos - CSKA Moskwa 86:85
16/04/15 EP
CSKA Moskwa - Panathinaikos 100:80
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
ekspertem nie jestem, ale uwazam ze Valencia wciagnie Baskonie ; )


ted// dlaczego tak uważasz ?
Pomyślałem, ze ktoś może zwrócić uwagę ze bez analizy ; )Baskonia kiepsko zaczęła sezon, wręcz fatalnie. To z czystych statystyk. Valencie oglądałem pare razy i uważam ze forma idzie w górę, i kadrowo wyglądają lepiej. Ten amerykaniec green super zawodnik i jeszcze jeden rzuca trójki jak szalony. Pod koszem również mocni, Real miał problemy. To tak na szybko bo w robocie jestem ; )
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 618,7K
Dyscyplina : Koszykowka Euroliga
Godzina 20:15
Spotkanie : Olympiakos - Khimki Moscow Handicap[ 0-3,5] Lacznie z dogrywką
Typ :1
Kurs : 1,80
Bukmacher : Totolotek
Analiza.W tym pojedynku euroligi spotkaja się zespoły które na początku rozgrywek spisują się bardzo dobrze.Gospodarze zespół Olympiakos w tamtym sezonie przegrał dopiero w finale rozgrywek z Fenerbahce 80-64.Ten sezon rozpoczęli też bardzo dobrze wygrywając 3 pierwsze pojedynki.W ostatniej kolejce pokonali po niezwykle zaciętym pojedynku Maccabi Tel Aviv na wyjeżdzie 69-68.Ich przeciwnik Khimki Moscow które po przerwie w rozgrywkach Euroligi rozpoczęli teraz bardzo dobrze i prowadzą w tabeli z 3 zwycięstwami.Ich bilans koszy wynosi 270:233.W ostatniej kolejce na swoim parkiecie pewnie pokonali Crvena Zvezda 85-78.Grecy na swoim parkiecie przy żywiołowej reagującej publiczności rzadko komu oddają zwycięstwo.Moim zdaniem powinni spokojnie wygrac różnicą kilku punktów ten pojedynek.Słyną oni z bardzo dobrej obrony i to powinno byc decydujące w tym spotkaniu.
31/03/16 EGF BC Chimki Moskwa - Olympiacos Piraeus 98:66
05/02/16 EGF Olympiacos Piraeus - BC Chimki Moskwa 89:77
04/04/13 EGF Olympiacos Piraeus - BC Chimki Moskwa 79:70
15/02/13 EGF BC Chimki Moskwa - Olympiacos Piraeus 82:87
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Crvena Zvezda - Bamberg
Crvena over 82,5pkt
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Przed nami już piąta seria gier w najlepszej koszykarskiej lidze w Europie. Dziś przyglądam się bliżej spotkaniu Crveny Zvezdy z Bambergiem i typuję tu sumę punktów gospodarzy powyżej 82,5. Serbowie są w niesamowitym gazie jeśli chodzi o ofensywę, w ataku nakręcają niesamowite tempo dodatkowo trafiają rzuty na świetnym procencie skuteczności co przynosi takie wyniki jak 112 punktów przeciwko MZT Skopje, 87 przeciko Maccabi czy 90 przeciwko FC Barcelonie. Wszystko to zostały osiągnięte we własnej hali. Średnia punktów zdobytych przez Crvene w ostanich pięciu domowych spotkaniach to 90,8 pkt czyli wyraźnie powyżej dzisiejszej linii. Warto zauważyć że tak duże ilości punktów zdobywane były nie tylko na słabszych rywalach z ligi ABA ale również na Maccabi, Barcelonie czy Buducnosti mającej bilans 3-1 w Eurocupie. Dziś ich rywalem będzie aktualny mistrz Niemiec - Bamberg. Niemcy wygrali dwa poprzednie mecze w Eurolidze czym poprawili swój bilans ale warto zauważyć że mierzyli się z najsłabszymi w lidze Unicają oraz Baskonią. Powyżej 90 punktów byli im wstanie rzucić gracze z Ludwisburga czy też Panathinaikosu. W lidze przegrali z Albą dając sobie rzucić 44 punkty w drugiej połowie. Obrona zespołowa jest słaba, łatwo dają dochodzić rywalom do otwartych pozycji na obwodzie co dziś będzie skrzętnie wykorzystywane. W ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach tracą średnią 79,5pkt a średnia tą zaniżają wygrane z outsiderami ligi Niemieckiej - Tubingem oraz Gotta. Będąca w gazie Crvena, grająca we własnej hali jest w stanie spokojnie pokryć tą linię a tak wysoki kurs wart jest zagrania.
Baskonia - Panathinaikos
Panathinaikos - 3,5pkt
Kurs: 2.21
Bukmacher: Fortuna
Najsłabsza obecnie w Eurolidze ekipa Baskonii podejmuje we własnej hali grecki Panathinaikos legitymujący się bilansem 2-2. Ja stawiam w tym spotkaniu na wygraną gości różnicą co najmniej czterech punktów. Widać wyraźnie, że letnie odejścia z klubu nie wpłynęły dobrze na grę gospodarzy. Utrata trenera, który zbudował zespół pomieszała całkowicie szyki drużynie. Nowy trener nie może wciąż znaleźć odpowiedniej recepty jak powinien wyglądać jego zespół a ciągłe mecze z trudnych rywalami zarówno w ACB jak i Eurolidze nie dając czasu na sprawdzanie wariantów bez straty punktów. Dziś do Kraju Basków ponownie przyjeżdża bardzo trudny rywal - Panathinaikos, który będzie chciał zanotować pierwszą wyjazdową wygraną. Do tej pory przegrał dwa mecze w delegacjach - wysoko zarówno w Barcelonie jak i w Moskwie jednak obie te drużyny to tegoroczny top Euroligi i szczególnie we własnej hali są bardzo groźni. Koniczynki pokazały już w tym sezonie, że potrafią grać na wyjazdach. Wygrały na otwarcie ligi w Pireusie trzema oczkami. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie obrońcę trofeum - Fenerbahce pokazując, że są w dobrej formie. Baskonia ma obecnie serię trzech porażek z rzędu. U siebie przegrali w ostatniej kolejce ze słabą Zaragozą, ich gra się nie klei i dziś w mojej opinii wykorzysta to gość z Grecji.
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga M.
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Chimki M.
Typ: 2(+7.5)
Kurs: 2.17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gospodarze od początku sezonu mają problemy z kontuzjami, ze składu wypadli Kuzmic i Randolph, może narazie tego nie widać w meczach, bo jest jeszcze komu rzucać (Campazzo, Doncic), ale te kontuzje to jest dla nich problem. W dzisiejszym meczu ze składu wypadają dodatkowo Campazzo i świetnie ostatnio się spisujący Doncic, ten pierwszy nie trenował ze względu na problemy ze stopą, a drugi ma grypę. Do treningów z drużyną powraca Randolph, ale raczej na pewno dzisiaj jeszcze nie zagra, więc ze składu wypadło już czterech ważnych zawodników. Oczywiście zostaje im doświadczenie Reyesa i Ayona.
Przy tylu absencjach na pewno będzie im się grało ciężej z fizycznym zespołem z Rosji.
Goście w pełnym składzie, przylatują do Madrytu po porażce z Olympiakosem na wyjeździe (92:75), jak sam trener przyznaje że jego zawodnicy nie wytrzymali ciśnienia jakie panuje w hali w Pireusie i nie dali sobie rady z doświadczonym zespołem gospodarzy. Jest to nowy zespół i niektórzy zawodnicy nie są jeszcze do końca ograni w europejskiej koszykówce, ale jeżeli dobrze przeanalizowali ostatni mecz i wyciągnęli wnioski to dziś nie powinni popełniać tylu błędów. Jeżeli dostosują się do szybkiej gry hiszpańskiej to powinni postawić się osłabionej drużynie z Madrytu, a może nawet sprawić niespodziankę.
Wszystko zweryfikuje boisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marko87 214

marko87

Użytkownik
To info jest potwierdzone? Chodzi mi o Doncicia i Randolpha. O pierwszym słyszałem, że ma grypę, ale czy to go wyklucza na bank? Bo z tego co doczytałem to tylko to, że przed meczem ma odebrać nagrodę dla MVP października. Jeśli nie zagra jeden ani drugi to można próbować nawet czyste Khimki. Pamiętajmy że nie ma też Llulla czy Kuzmicia.
EDIT: Słabe info. Jeden Kuzmić tylko nie gra, ale to było jasne, że to na dłużej. Doncić nawet w s5
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
To info jest potwierdzone? Chodzi mi o Doncicia i Randolpha. O pierwszym słyszałem, że ma grypę, ale czy to go wyklucza na bank? Bo z tego co doczytałem to tylko to, że przed meczem ma odebrać nagrodę dla MVP października. Jeśli nie zagra jeden ani drugi to można próbować nawet czyste Khimki. Pamiętajmy że nie ma też Llulla czy Kuzmicia.
EDIT: Słabe info. Jeden Kuzmić tylko nie gra, ale to było jasne, że to na dłużej. Doncić nawet w s5
No może i słabe, ale kontuzje plus choroba jednego pokazały swoje i widać jaki jest końcowy wynik.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Nie do końca się zgodzę, że to przez choroby czy kontuzje. Doncić zagrał tylko minutę mniej niż jego średnia w Eurolidze. Punktów nie za wiele, ale on na zespoły z Rosji chyba nie za bardzo sobie radzi, bo i CSKA miał tylko 14 pkt (tutaj 12 pkt). Campazzo też zagrał na swoim poziomie, a więc raczej ta kontuzja mu nie doskwierała. Info potwierdziło się co do Randolpha, bo ten rzeczywiście zagrał o wiele poniżej średniej. Kuzmić wiadome było, on chyba ma zerwane (naderwane) ACL lub BCL. Dokładnie nie pamiętam.
Za typ graty. Sam grałem czyste dwa, choć zagrałem wcześniej. Gdybym zobaczył skład przed meczem, pewnie bym nie grał. Inna sprawa, że Khimki mogą wygrać z każdym, a więc value na pewno było. Na przyszłość dawaj linki. Źródło informacji zawsze się przyda ;)
Pozdrawiam
 
hafago 0

hafago

Użytkownik
Chimki to nie wygodna i kapryśna bardzo drużyna. Raz może zagrać mecz w którym kompletnie zdominują rywala, a raz sami grają kiepsko z teoretycznie słabszym zespołem.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie Milano- Zalgiris Kaunas razem z dogrywka
Typ:2
Kurs: 2,85
Bukmacher Totolotek
Analiza.Gospodarze tego spotkania koszykarze Milano w tym sezonie Euroligi spisują się bardzo mprzeciętnie i zajmują 14 miejsce w tabeli z 1 zwycięstwem i 4 porażkami,wtym 1 po dogrywce.W ostatniej kolejce przegrali zdecydowanie na wyjeżdzie 79-68 z Maccabi Tel Aviv.Ich przeciwnik Zalgiris Kaunas to nieobliczalny zespół który może pokonać każdego rywala,ale nieraaz kompletnie zawodzi swoich kibiców.Obecnie zajmuja oni 11 miejsce w tabeli z bilansem 2 zwycięstw i 3 poniesionych porażek.Ich bilans koszy wynosi 393-417.W ostatniej kolejce przegrali po bardzo zaciętym pojedynku na wyjędzie z CSKA Moskwa 94-91.Moim zdaniem są w tym pojedynku w stanie powalczyc o korzystny rezultat.
31/03/17 EURO
Żalgiris Kowno - Ea7-Emporio Armani Mediolan 84:88
29/12/16 EURO
Ea7-Emporio Armani Mediolan - Żalgiris Kowno 70:78
29/11/13 EGB
Żalgiris Kowno - Ea7-Emporio Armani Mediolan 73:71
24/10/13 EGB
Ea7-Emporio Armani Mediolan - Żalgiris Kowno 82:75
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Brose Baskets vs Fenerbahce Ulker
Typ: Powyżej 148,5 pkt z kursem 1,55 w Totolotek

Niemiecka drużyna w większości meczów nastawiona jest na grę ofensywną i bardzo często rzuca około 80 punktów w meczu. Myślę, że dzisiaj w meczu u siebie nie będą grać defensywnie i podejmą walkę z Fenerbahce. Turcy - jak wiadomo - to nie byle jaki zespół i według faworytów uchodzą za faworyta tego starcia. Moim zdaniem żeby wygrać mecz, będą musieli rzucić w granicy właśnie wspomnianych wcześniej 80 punktów na pewno. Ekspertem koszykówki nie jestem, ale myślę, że będzie to dosyć otwarty mecz i całkiem wyrównany. Ostatni pojedynek tych dwóch drużyn w marcu tego roku, zakończył się wynikiem 78:83. Dzisiaj może być podobnie, a linia którą wyznaczył bukmacher, powinna zostać pokryta.

Olympiakos vs Panathinaikos
Typ: Poniżej 150,5 pkt z kursem 1,55 w Totolotku

Dwie greckie drużyny stoczą dziś bratobójczy pojedynek w Eurolidze. Nie spodziewam się zwycięstwa jednej czy drugiej drużyny dużą różnicą punktową, ale wyrównanego meczu opartego przede wszystkim na solidnej defensywie. W 10 tegorocznych meczach pomiędzy tymi drużynami tylko raz został przekroczony próg 150 punktów. Był to mecz rozegrany w hali Panathinaikosu. W Pireusie, kiedy te drużyny spotykały się ze sobą, ostatni raz padł wynik powyżej wyznaczonego 7 meczów temu, kiedy ilość punktów wyniosła 151... Nieco miesiąc temu odbył się mecz ligowy tych drużyn w którym padł wynik 68:71, a więc daje nam to sumę 139 punktów. Dzisiaj myślę, że obie drużyny zakręcą się znów w okolicach 70 punktów, jednak nie zdołają łącznie przekroczyć 150.

AKO po odliczeniu podatku w Totolotku wynosi 2,11.
Powodzenia sobie i pobierającym ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
UNICAJA MALAGA- ŻALGIRiS K.
Typ-2
Kurs-2.10


Analiza będzie bardzo krótka ale mam nadzieje że za to typ będzie trafny.
Zalgiris jest ostatnio w formie, powalczyli z CSKA na wyjezdzie,zlali Milano tez na wyjezdzie, a Malaga gra tak sobie u siebie,wygrana,potem przegrana i tak na przemian.
według mnie dzisiaj dostanie bęcki.typ na czuja i trochę wynikający z formy obu zespołów.
A tak na sucho gram jeszcze na Baskonie z Realem M.
kURS-2.45
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Jakoś ciężko uwierzyć w trzecia porażkę Realu. Ja omijam. Baskonia ewidentnie w lepszej formie, niż na początku sezonu. Real w dołku bez klasowego centra. W oko wpadło Chimki z Pao 2,94 w fortunie, albo spróbować jakiegoś dodatniego handicapu. Co prawda w ostatnich meczach forma Pao w górę. Ale w drużynie Chinki jest potencjał. Shved zaczyna łapać formę z eurobasketu, penetracja jest tylko jeszcze dystans i to będzie ten sam Shved.
A co do Zaligirisu rzeczywiście są szanse i to spore ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom