>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2017/2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Fenerbahce + Olympiakos ako 1,82 Unibet✅
Idę dzisiaj w stronę gospodarzy. Stambuł to duża siła i wygrać u nich to nie lada sztuka. To za duże progi na Baskonie. Ekipa Turecka jest świetnie ułożona i gra wyrachowany basket. Baskonie albo ma super dzień albo gra słabo. Taka ekipa rollercoaster. W pierwszym meczu Fener załatwiło sprawę w pierwszej kwarcie a potem już tylko kontrola wyniku.
Olympiakos jak co roku ekipa z aspiracjami na wygranie albo final four. Nie są w tym sezonie jakoś mega mocni bo w porównaniu z poprzednimi raczej się osłabili ale nadal.mozna tam liczyć na dużą dawkę doświadczenia. Już nie raz wchodzili do final 4 będąc uznawanym.za najsłabszych w stawce i włączali potem God mode. Zalgiris poki co najbardziej pozytywne zaskoczenie tego sezonu ale nie wierzę, że Grecy dadzą sobie wyrwać drugi mecz u siebie i pojadą na Litwę już z nożem na gardle nacinajacym skore.
Edit: było troche nerwow bo Oly remis po 3kw ale potem doswiadczenie i goraca hala dały odjazd a Fener rowny mecz jednak odjazd od wyniku 72-75.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Baskonia - Fenerbahce
1 / 1.87 ✅(1xbet)
U gospodarz wraca dzisiaj Jayson Granger, który w dwóch poprzednich grach pauzował, a wcześnie kluczowy gracz rundy zasadniczej (wszystkie mecze rozegrane) - 9,6pkt/5,3as i około 23min na parkiecie. Duże wzmocnienie drużyny, trener Martinez ma teraz większe możliwości, bo Granger może i świetnie rozegrać i mocniej zapunktować, ale przede wszystkim razem z Janningiem czy Huertasem, wymieniać pozycję co zawsze jakieś zaskoczenie dla rywali i te siły rozłożone na więcej graczy. W tych dwóch już rozegranych spotkaniach nie ustępowali mocno faworyzowanym rywalom (73-82 i 89-95), statystyki i przebieg gry bardzo zbliżony, może gdyby nie faulowali tak często (rywale z zdobyli 41pkt z tego elementu gry), te wyniki mogłyby być troszkę lepsze jeszcze. Oczywiście Fener swoim ogromnym doświadczenie potrafili umiejętnie to ugrać, ale Baskonia naprawdę pokazała się z dobrej strony. U siebie są bardzo groźni, wydaje się, że mogą ugrać tutaj co najmniej jedną grę z Fenerbahce, spróbuję, zobaczymy jak to parkiet zweryfikuje.
88-83
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panata +8,5 @1,74 Unibet ✅
Najciekawsza seria jak dla mnie. Pierwszy mecz to.dominacja Greków, drugi wyrównany do połowy jednak Real załatwił sprawę w 3kw. Może i Real lekko góruje jeśli chodzi o talent ale Panata do dla mnie ekipa jednak z trochę większym doświadczeniem oraz twardością w grze. W tej serii doświadczeni gracze przejmują stery. Spodziewam się twardego meczu na styk. Real.wygral.mecz nr.2 trójkami -11/20 w stosunku 7/26 i to.pozwolilo na odjazd. Wiemy, że jest to glowna broń królewskich ale nie spodziewalbym się kolejnego meczu z ponad 50procentowa skutecznością za 3. Wczoraj Pireus dał ciała.i postawił.sie pod.sciana ale dzisiaj myślę, że.Panata nie popełni tego błędu i mecz będzie zacięty. W meczu nr 2 na +8,5 kursy były o wiele niższe więc żal nie spróbować.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Panata +8,5 @1,74 Unibet
Najciekawsza seria jak dla mnie. Pierwszy mecz to.dominacja Greków, drugi wyrównany do połowy jednak Real załatwił sprawę w 3kw. Może i Real lekko góruje jeśli chodzi o talent ale Panata do dla mnie ekipa jednak z trochę większym doświadczeniem oraz twardością w grze. W tej serii doświadczeni gracze przejmują stery. Spodziewam się twardego meczu na styk. Real.wygral.mecz nr.2 trójkami -11/20 w stosunku 7/26 i to.pozwolilo na odjazd. Wiemy, że jest to glowna broń królewskich ale nie spodziewalbym się kolejnego meczu z ponad 50procentowa skutecznością za 3. Wczoraj Pireus dał ciała.i postawił.sie pod.sciana ale dzisiaj myślę, że.Panata nie popełni tego błędu i mecz będzie zacięty. W meczu nr 2 na +8,5 kursy były o wiele niższe więc żal nie spróbować.
Nie wiem, co Panata zrobiła w drugim meczu na deskach, a w zasadzie co zrobił Real. Zbierał co chciał i jak chciał 43 do 24 R, a w samym ataku aż 16 OR. Poza tym Real miał 55% za trzy, podczas kiedy Grecy tylko 3/19. Nie zdziwię się, jak obie drużyny wrócą do Grecji. Na pewno kurs na Greków przesadzony, a raczej mocno zaniżony na Real.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No to jedziemy dalej
Zalgiris win @ 1,55 Unibet✅
Edit: Brawo Zalgiris, pełna dominacja w obu spotkaniach
W tej serii można było zaufać Pireusowi jedynie w meczu nr2. Grałem wtedy na ich doświadczenie oraz goraca hale. Olympiakos gra jednak tragicznie i Zalgiris wygląda o wiele lepiej jako kolektyw w tej serii. Pierwszy mecz wyrównany ale Kowno to.wzielo po OT. W drugim zadecydowała chwila demencji Zalgirisu na początku 4kw gdzie nie zdobyli punktu przez 4minuty. Mecz nr3 to jednak pokaż ich siły. Ta ekipa na prawdę zasługuje na final four. Widzę tam zęba a hala w Kownie to jedna z kilku świątyń europejskiego basketu. Kibice tam dzisiaj zrobią robotę chociaż nie ma tam takiej kultury dopingu jak chociażby w Grecji gdzie się stoi i robi piekło. Tak czy siak będzie goraco i Kowno stoi przed mega szansa. Była by to fajna sprawa i obecność takiej ekipy we final 4 dała by świeży oddech europejskiemu Basketowi. Olympiakos jest słaby w tym sezonie a ich trzecie miejsce było mega oszukane jak dla mnie. Bez jaj ale ile mogą to ciągnąć starcy jak Spanoulis czy Printezis. MacLean z kolei potrzebuje dokarmiania piłka. Zalgiris gra szybciej i ma więcej opcji. Oly gra basket prosty jak budowa cepa. Brakuje tam jakości i oraz błysku na obwodzie. Miałem iść w jakieś hc na Pireus ale widzę, że z Nich nic nie będzie a w final 4 narobili by sobie tylko wstydu. Tak patrząc na grę to w sezonie zasadniczym zasługiwali na pozycję max 6 ale tak się to jakoś ulozylo dziwnie.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Co sadzicie o dzisiejszym meczu CSKA z Realem? Goscie maja szanse na walke o zwyciestwo czy raczej czyste 1?
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Jak dla mnie CSKA powinno to wygrać,zwłaszcza,że gra pełnym składem.Tylko takie mecze są specyficzne,to tylko jeden mecz nie wiem czy po te ok 1,5 warto ładować na Rosjan.Real to nie ogórki i przy dobrych wiatrach mogą zrobić małą niespodziankę.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
straszne dno ten pierwszy mecz. Indolencja rzutowa porażała;) Żalgiris to chyba najsłabsza drużyna w historii finałów.Wiem że wyelminowali Olympiakos , ale mimo wszystko wolałbym zobaczyć jakąś grecką drużynę w finałach , oni w przeciwieństwie do Litwinów potrafią się spiąć na najważniejsze mecze
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Co sadzicie o dzisiejszym meczu CSKA z Realem? Goscie maja szanse na walke o zwyciestwo czy raczej czyste 1?
Ja pogram Real. Ten mecz 50/50. Dlatego kurs na Real to spore value. Mnie Ruscy w CSKA nie przekonują. W Realu Thompkins, Tavares. Wrócił do składu Sergio, to na pewno wzmocnienie ; )
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Real win @ 1,98 Fortuna✅
Ciężki mecz do typowania ale wybiorę krolewskich. Real.pokazuje ostatnio wielką siłę. Przez pierwszą część sezonu mieli duże problemy z kontuzjami zwłaszcza pod koszem ale to już za nimi i od jakiś dwóch miesięcy Real gra super. CSKA tylko do połowy grało równo a potem już, Real miał wszystko pod kontrola. Mają bardzo szeroki skład i mogą rotować do woli. W tym aspekcie są lepsi od Ulkera. Po ich stronie też więcej talentu. Donic to kocur i za jakiś czas będzie sobie ładnie hasać po parkietach NBA. Niesamowita kontrola piłki przy takim wzroście. Fenerbahce to kapitalnie ułożona taktycznie ekipa jednak z mniejszą ilością graczy co mają ten błysk potrzebny w takich momentach. Obie ekipy to kolektywy ale szerszy skład i talent kazuja mi iść w Real. Tam wszystko teraz pięknie chodzi. Z ławki świetnie się odnajdują Rudy czy Reyes, którzy są blancos z krwi i kości i potrafią ładnie uspokajać sytuację i dołożyć swoje trójki lub spryt pod koszem. Ostatnio obie ekipy zagrały ze sobą w marcu i minimalnie wygrało Fener. Nie grali jednak wtedy Sergio czy Thompkins.
W meczu o trzecie miejsce szukalbym jakiegoś overa lub hc w stronę Zalgirisu. Obie ekipy są ofensywne a Zalgiris nie może bardziej ceglic jak z Ulkerem. Żelaznej obrony to w takim meczu raczej nie będzie. Dla.CSKA to mecz pocieszenia a dla Kowna spotkanie o wielki wynik dla nich. CSKA już, któryś sezon z rzędu pokazuje, że nie mają jaj bo co roku dominują do final 4 a dalej się wszystko sypie. Tylko raz się udało przez jakieś 5-6 lat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Fene win @ 1.95⛔⛔⛔⛔
Dla mnie fakt przejscia CSKA przez real nie byl niespodzianka. Bo wiadomo ze w tym finale CSKA grac nie potrafi i w tym sezonie juz nie sa tak mocni. Zreszta o ich przegranej zadecydowała fatalna 3 kwarta. Gdzie zdobyli tylko 10 pkt a 5 w samej koncowce. Fene gra znakomicie w obronie i dzis moim zdaniem to bedzie wlasnie klucz do zatrzymania realu i wygrania
 
M 220

mm25

Użytkownik
Fene win @ 1.95
Dla mnie fakt przejscia CSKA przez real nie byl niespodzianka. Bo wiadomo ze w tym finale CSKA grac nie potrafi i w tym sezonie juz nie sa tak mocni. Zreszta o ich przegranej zadecydowała fatalna 3 kwarta. Gdzie zdobyli tylko 10 pkt a 5 w samej koncowce. Fene gra znakomicie w obronie i dzis moim zdaniem to bedzie wlasnie klucz do zatrzymania realu i wygrania
Jestem za i sam dałem na singla Fenerbahce.. Nie zdziwie się jak -5.5 handi wygrają.. Polecam Sam Fenerbahce!! ????
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
I również uważam, ze dziś obrona Fenerbache wygra. Do tego trener na ławce. Real nie bedzie miał łatwych pozycji do rzutu. Pod koszem szalony Vesely. Real musialby mieć mega dzień. Albo Fenerbache mega dołek. Ja idę w -4,5.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Szkoda mi że nie dałem wina Zalgirisu tylko +5,5 w dublu z Realem. Dla CSKA ten mecz to powinien się nie odbyć .Chyba nawet lepiej im nie stać na końcowym podium niz.podziwiac z bliska najlepszych. Dla tych co zagrali na Kowno to tylko powinszowac.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
I również uważam, ze dziś obrona Fenerbache wygra. Do tego trener na ławce. Real nie bedzie miał łatwych pozycji do rzutu. Pod koszem szalony Vesely. Real musialby mieć mega dzień. Albo Fenerbache mega dołek. Ja idę w
I również uważam, ze dziś obrona Fenerbache wygra. Do tego trener na ławce. Real nie bedzie miał łatwych pozycji do rzutu. Pod koszem szalony Vesely. Real musialby mieć mega dzień. Albo Fenerbache mega dołek. Ja idę w -4,5.
Oj Boże kochany. Przepraszam i znikam.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Vesely miał być kocurem pod koszem a skończył jak mysz.pod.miotla. Bałem się trochę tego difensa oraz twardości Ulkera jednak talent zwyciężył. Za dużo jednak zadaniowcow oraz drwali w Stambule żeby pokonać błysk Realu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom