>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Euroliga 2012/2013

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witam

Asseco ( + 7,5 ) - Siena 1 za 1,53 w Bet 365 ⛔⛔⛔⛔ rzeźnia....

Po dobrym meczu z Albą przyszedł czas na planowaną porażkę w Izraelu i powrót na kluczowy moim zdaniem w walce o awans mecz z Włochami. Siena to niestety już może max 40-50% drużyny z zeszłego sezonu i z żalem się na to patrzy. Jedna z lepiej broniących w zeszłym roku ekip stoczyła się tak nisko, że daje na swoim parkiecie rzucić 90 oczek fracuzikom. Asseco jeżeli chce awansować do Top 16 to dzisiaj musi zagrać na 120% swojej mocy. Obydwie drużyny z bilansem 1-3, ale to Włosi mimo wszystko zostawiali lepsze wrażenie. Ja jednak widzę ciągle możiliwości gdynian i wierzę znów w taki kapitalny mecz J.Blasea jak z niemcami. Druga ścieżka to trójka, która jak będzie siedzieć na poziomie 35-40% to zagwarantuje fajną zdobycz i powinna otworzyć Hrycaniuka. Włosi nie bronią za dobrze , a na obwodzie to już wogóle padlina. No i trzecia sprawa, powstrzymać Browna...., liczę, ze coach Asseco wprowadzi ostrą rotację w obronie na Browna i każdy z Polaków będzie dostawał parę minut by wywierać nacisk i do boksu. Deskę niestety uważam , ze oddamy bo na Sanikidze i Kasuna to argumentów nie ma za wiele ( chyba, że penetracje i faule tych Panów bo te lubią łapać ). Generalnie spodziewam się emocji, nie wiem może się mylę, ale liczę na zamknięty mecz a 7 oczek handicapu mnie przekonuje.
Powodzenia !
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Wracam :cool: wszystko rozeszło się po kościach i najgorsze chyba za mną, choć wiek rodziców już robi swoje i zawsze trzeba być gotowym na wszystko...
a teraz mecze :
Siena -3,5 + Efes -2,5 + Real -3,5 ▶ 3.48 6,5/10 (prawdopodobieństwo)
-----
Siena -3,5 ▶ Najtrudniejszy moim zdaniem bet z tych trzech jednakże zaraz postaram się go odpowiednio przedstawić i podciągnąć wszystko co możliwe pod swoją teorię ????
Wydaje mi się że to będzie szybki mecz i wszystko będzie zależeć od przestojów które przytrafiają się obydwu ekipom.
Zacznijmy od tego że Prokom zaczyna coraz lepiej grać i na co jeszcze liczymy ? na skuteczność ? oczywiście można a co będzie jak jej zabraknie ? czy Richards będzie asem z rękawa Kemzury ? możliwe. Czy Adam i Rasid poradzą sobie z Kasunem i Ressem którzy lubią grać wysoko i są szybsi niż nasi podkoszowi? Wszystko to możliwe, ale fakty są takie że Siena ma tutaj ogromną przewagę którą muszą wykorzystać (ani Alba, ani Unicaja tego nie robiły). Nie możemy zapomnieć o Sanikidze, Kempie i Kangurze którzy będzie walczył o zbiórki. A kto u nas może zdominować tablicę ? na to pytanie nie umiem na ten czas odpowiedzieć.
Obwód hm... i czy aby na pewno jest tutaj przewaga Prokomu ? myślę że jest porównywalnie i każdy z zawodników obydwu stron może odpalić &quot;trójkę&quot;. Dla mnie jest powiedzmy na równi.
Diabeł tkwi w szczegółach a dla mnie tym czymś w tym meczu będzie zbiórka i ponowienia akcji...
Oczywiście nie skreślam Polaków ale jeżeli już to myślę że będą gonić i nawet przy close game to w ostatnich minutach osobiste mogą trzymać wynik na plus dla Sieny.
ah i jeszcze ciekawostka ... skoro Siena słabo broni ale ma mega siłę rażenia a Prokom broni jeszcze gorzej to czy Włosi przekroczą 100 ? A czy jak zbliżą się do tej granicy to wierzymy że Prokom zdobędzie ich jeszcze więcej ? czy mamy tyle dział ?
Efes -2,5 ▶ Wiem wiem... możemy popsioczyć nad grą Turków jak i zachwycać się grą Litwinów, niemniej ja widzę tutaj pierwszy ich lose w rozgrywkach. Już w meczu z Włochami wyszli z niemałych tarapatów a wcale nie grali tego dobrze meczu (choć sam mecz mógł się podobać). Do tego są mikro urazy zawodników i może być różnie. Poza tym nie muszą za ten mecz umierać a dla Efesu to mecz który może mieć spore znaczenia w ogólnym rozliczeniu. A tak na serio to nie wierzę że Zalgiris będzie miał 5-0 :cool:. Rozpisywać się nad zawodnikami nie ma sensu bo nie widzę opcji w pokryciu Farmera.
Real -3,5 ▶ to nie wiem czy jest sens opisywać cokolwiek. Taki mały HC to powinien siąść bez problemów nawet gdy Hiszpanie ich zlekceważą. Nie okłamujmy się ale Union nie ma argumentów aby postraszyć do ostatnich minut królewskich.
----------------
E: od stanu 39-37 dla Efesu ... marko popovic 4x3 pod rząd + 3 Jabbara... załamać się można... bez odpowiedzi i robi się -10...chyba już tego nie odrobią.... toż to niemożliwe aby grać na takiej skuteczności 7/8 za 3pts. Popovica.... FUCK...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgadzam sie z ocena meczu Prokomu ze Siena. Wlosi roznie bronia, sa dobre momenty i wtedy moga slabej druzynie uciec. W Tel Avivie obrona byla bardzo dobra i jakims cudem przegrali ale naprawde Maccabi sobie nie moglo poradzic. Teraz Wlosi maja 1-3 wiec juz nie ma co kombinowac. Zle Siena zaczela sezon, teraz graja lepiej. Nie udalo sie z Maccabi, trzeba wygrac w Gdyni. Nie wiem kto moze zagrozic Sienie. Robinson to przecietny gracz, centrzy na podobnym poziomie chociaz w Sienie zbiera tez Sanikidze, Moss i inni. Blass, Koszar w ataku, Ponitka i niewiele poza tym. Siena ma szerszy i lepszy sklad.

Siena 1.42 7/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Panowie ten kajtek z Sieny co ma 27pkt już to napewno jest Brown?:razz::razz::razz: Kuzwa albo ktoś mu wtrzyknął rozumu do głowy albo to kto inny:razz: Wow Bobby to ty? miałeś być cancerem a tutaj grasz trzeci świetny mecz i prawdopodobnie drugi raz idziesz po MVP:]
incredible.... Siena miażdży Prokom i pokazuje jak on jest do licha słaby.Narazie nie widze warsztatu Kemzury wogóle a Acker jest w cholere wypalony.Co za bagno...
Siena przekracza 100tke i nokautuje Prokom zaś w Turcji genialny Marko Popovic załatwia Żalgirisowi kolejną wygraną.Siedem trójek rzucił Marko...
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Panowie ten kajtek z Sieny co ma 27pkt już to napewno jest Brown?:razz::razz::razz: Kuzwa albo ktoś mu wtrzyknął rozumu do głowy albo to kto inny:razz: Wow Bobby to ty? miałeś być cancerem a tutaj grasz trzeci świetny mecz i prawdopodobnie drugi raz idziesz po MVP:]
incredible.... Siena miażdży Prokom i pokazuje jak on jest do licha słaby.Narazie nie widze warsztatu Kemzury wogóle a Acker jest w cholere wypalony.Co za bagno...
Siena przekracza 100tke i nokautuje Prokom zaś w Turcji genialny Marko Popovic załatwia Żalgirisowi kolejną wygraną.Siedem trójek rzucił Marko...
Przynajmniej na cheerleaders się napatrzyłem ;p

A Bobby&#39;iemu ktoś raczej wstrzyknął więcej kasy niż w Prokomie ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Są już kursy i ja zdecydowalem że poluje na dogi.
Cantu 2.00 Bwin ⛔
Pokazali w meczu z Khimkami i tydzien temu z Ulkerem że mają papiery na top16.To bardzo mocna i doświadcozna drużyna która jest głodna rewanżu za pierwsze przegrane spotkanie.Union wygrała mecz z Cantu i zapadła sie pod ziemie.Zespól jest potwornie słaby i zdecydowanie brakuje im jaj i doświadczenia na tym poziomie.Cantu ma Cusina ktory ostatnio zagrał świetny mecz z Ulkerem i Tyusa,Union ma Baynessa który ma niezbyt dobrze poukładane w baniaku przez co szybko wpada w problem z faulami i popełnia czasami frustrujące dziecinne straty.Cantu to zdecydowanie lepsza drużyna,wyższy poziom i lepszy trener.Union to zbieranina przypadkowych graczy a ich koszykówka psuje oczy.Nie da sie tego oglądać.
Siena 2.07 Bwin ✅
Mimo dobrego spotkania Alby z Maccabi,mimo tego że wkońcu wygrali mecz ligowy ja nadal trzymam sie od nich z daleka.Siena sie rozpędza,pisałem już o tym przy okazji meczu z Prokomem a także dzisiaj w temacie ligi włoskiej.Ważnym czynnikiem w tym meczu będzie to czy kolejny już raz Bobby wezmie ciężar na swoje małe barki.On jest factorem w tym spotkaniu,bez wątpienia.
Olympiakos 2.45 Bwin ✅
Sorry ale kolejny raz nie skusze sie na Caje.Kurs na ich wygraną jest śmieszny i wole zagrać na powracający Olympiakos niż drużyne w której gra jeden zawodnik a reszta patrzy co on robi.Tak to ostatnio wygląda,raz lepiej raz gorzej.Wygrać z Barcelona,przegrać z Cedevitą.Wygrać z Valencią,przegrać z Olympiakosem ;D Olympiakos pierwszy raz w tym sezonie wyglądał naprawde dobrze,wygrali w przekonywującym stylu z Milano a defensywnie wyglądali najlepiej od dłuższego czasu.Pójdą za ciosem,jestem tego pewny.
Z chęcią zagrałbym przeciwko naszej miernocie z Gdyni ale z nimi to już nic nie wiadomo i zawsze jakimś cudem moga wystrzelić.Na dzień dzisiejszy Acker i Kemzura do zaorania.Wypad z klubu.
Besiktas to zdecydowanie lepsza drużyna ale trzymam sie już od dawna zasady że nie gram przeciwko Partizanowi w ich hali.Mogą być niewiadomo jak słabi ale mają tą przewage że w nagorszych momentach fani ich poniosą.
Efes jest beznadziejny,Milano ma beznadziejnego trenera.Efes gra u siebie,Scariolo jest już na wylocie.Jeśli Mialano trafi na swój dzień i rzuci 12 trójek z dziwacznych pozycji i lepiej zacznie bronić to ratują dupe włochowi.Jeśli rzut nie siądzie to bedzie po meczu.
Fener ma kupe zbutwiałego drewna w postaci wysokich a Bo już nie jest tym samym Bo grając ciągle z kontuzja.Przegrana wysoko z Cantu i z Pinarem w lidze.Khimki w świetnym stylu ogrywają Panate a dzisiaj demolują Kazań.Dla mnie faworyt jest jeden - Khimki.✅
Barca jest w fazie &#39;&#39;killem all&#39;&#39; i chyba można grać ich z handi bo Pascual czyni cuda i teraz barca obok realu gra najlepszy basket w europie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Efes jest beznadziejny,Milano ma beznadziejnego trenera.Efes gra u siebie,Scariolo jest już na wylocie.Jeśli Mialano trafi na swój dzień i rzuci 12 trójek z dziwacznych pozycji i lepiej zacznie bronić to ratują dupe hiszpanowi.Jeśli rzut nie siądzie to bedzie po meczu.
Sciariolo to oczywiscie Wloch. Mnie ciekawi ten mecz bo wlasnie mam podobne odczucia, ze obie te druzyny sa dosc slabe ale przeciez to Efes jednak ma lidera, Efes wiecej meczow wygral i grajac u siebie sa zdecydowanymi faworytami. Ogladalam ostatnio dwa mecze Armani: ligowy ze Siena i Euroligowy z Pireusem. Te dwa spotkania potwierdzily to co bylo wczesniej. Milan to chyba jedyna druzyna w Eurolidze bez jakiegos stylu gry. Bo czy mozna konretnie powiedziec jaki oni maja zamysl? Jak buduja akcje? 3/4 druzyn w Elidze da sie tak okreslic. Albo to jest skuteczne albo nie, albo sensowne albo nie ale da sie okreslic co chca osiagnac i jak. W przypadlu AJ ja tego nie potrafie. Poza tymi debilnymi akcjami o ktorych wspominal Wilq czyli rzucamy za 3 bez pozycji a moze wejdzie, no to tam nie ma zadnego zamyslu. Olympiakos robil co chcial a przeciez kolejke temu nic nie gral dostajac potezny lomot od Zalgirisu we wlasnej hali. I teraz tez nic wielkiego nie grali. Trafili 3 wyuszone trojki i odjechali a, ze rywale worki no to grali sobie jak dzieci na podworku. Ligowy mecz ze Siena byl inny bo nie bylo tego odjazdu a Siena zagrala przecietnie. Gentile, Hendrix trafiali a jak przychodza powazne mecze to lipe graja. Dziwne jest jeszcze to, ze oni raz rzucaja 100 a raz 58. Tam jest taki chaos, ze w sumie jest to mozliwe ale mnie to zadziwia. Dostali teraz u siebie z Umana 100-105 majac 12/23 za trzy, dobra skutecznosc za dwa. Maja dobry dzien w ataku i uwalaja to czego im jeszcze trzeba? 5 manekinow na boisku w koszukjach rywali? 5 tyczek przymocowanych do parkietu i rozpiski Sergio jak je ominac? Zabawne bo on bierze czas, siada na krzeselko, gada konczac zdania &quot;OK????&quot; druzyna siedzi i milczy wychodzi na plac i robi swoje czyli gowno.

PS. No tak tylko po co ja to pisze skoro jest 1,35 na Efes... warto oczywiscie live zlapac wyzej jesli np. Milan zacznie kilka pkt na plus lub w trakcie meczu. Podstawa to ogladac i wyciagac wnioski.

Wilq\zgadza sie,włoch ;D
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
ale jest piękna kolejka przed nami.
Zacznę od tego że wtrącę swoje trzy grosze do dyskusji odnośnie Efes i Milanu.
Kurs 1.35 odpycha od jakiekolwiek dyskusji i zgodzę się z Rox że tylko live zostaje. Do tego mecz w piątek więc jeszcze sporo może się wydarzyć. Efes moim zdaniem nie ma odpowiedzi na Bourousis. Ogólnie wydaje mi się że pomalowane jest po stronie Armani tylko że oni tego nie wykorzystują.
Co do budowania akcji to podoba mi się jedna z ich akcji a mianowicie nisko zasłony i uwolnienie się po nich Langforda który wtedy jest z półtora metra od kosza. To im jakoś wychodzi. Fakt faktem że odpalają wiele trójek ale też im sporo siedzi i tego należy się obawiać bo wszyscy wiemy czemu Efes przegrał z Zalgirisem. Zagęszczenie pod wysokich i wtedy oddawali na obwód.
Typu nie neguję ale nauczony tym co wyprawiały te drużyny sezon wcześniej jak i teraz nie odważę się zagrać czegokolwiek przed meczem.
Ps. Oglądałem ostatnio wywiady z Farmerem i myślę że w tym meczu może odpalić bo jakoś wielkiej obrony Włochów nie widzę.
----------
Na pewno nie podejmę żadnej dyskusji na temat Prokomu. NIE MA TEMATU :cool: nie pytać, bo ja nic nie wiem odnośnie ich. Wilq tylko za mocno poszedł że Kemzura out bo uważam że i on z g**** nie ulepi...
Jeżeli zagram coś z dogów to na pewno będzie to Fenerbahce i nawet mimo tego że nie jestem do nich przekonany to 2.60 i dalej rośnie jest nie do przyjęcia. Oni mają taką pakę że mogę w każdym momencie odpalić. Wilq ma rację że Khimiki są faworytem po tym co mogliśmy zobaczyć niemniej nie aż takim jak wskazują kursy. Boję się o te kontuzje ze strony kebabów bo jednak Bo im robi grę ...
NIE WIEM JAK ONI TO PRZEGRALI... Sędziowie dopiero po 2-3min zdecydowali że wpadło...choć do tej pory mam wątpliwości czy on ją wypuścił czy też nie... Anderson bardzo dobry mecz ale w ostatniej sekundzie się nie popisał bo taką piłę trzeba było zbić w mandu !! a nie że Riversowi wpadła w ręce 2m od kosza... Ci co mieli zagrane Khimiki to mogli się napocić przy takim kursie. Szkoda doga ale to był jak to Funt mawia &quot;o piczy włos&quot;....
Olympiakosu też aż taki pewny nie byłbym. Ich obrona jest jak sinusoida... Zalgiris jechał ich bez dwóch zdań. Do tego Caja w końcu zagra już pełnym składem i z tygodnia na tydzień będą coraz lepsi a ten mecz jest najważniejszy dla nich bez dwóch zdań.
Partizan to no bet. Wilq dobrze to scharakteryzował. Do tego Besiktas wygrał z Lietuvos bo w najważniejszych momentach odpalał tróje w ostatnich sekundach akcji a do tego gospodarze grali piach i nie mieli pomysłu na nich żadnego.
Na Maccabi kurs mocno niski i jakoś nie jestem przekonany choć nie powinni nawet się męczyć z Malagą.
----------
CSKA + Barca + Real ▶ wyglądają nader dobrze i chyba na to się zdecyduję na pewno. Rozpisywać się nie ma sensu na ich temat.
--------
Co się tyczy Cantu, Sieny i Cedevity to jeszcze postaram się w nocy coś naskrobać ale już w innym poście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 1

marastb

Użytkownik
Real Madryt w tym momencie miażdży to fakt ale dzisiaj gra z przebudowanym Panathinaikosem, który dzisiaj nie może za bardzo pozwolić sobie na porażkę co znaczy, że Grecy się postawią. Jeśli miałbym grać win Realu po kursie 1,50 to wolę zagrać handi (+11,5) w stronę Greków. Uważam, że jeśli Real wygra to nie przekroczy 9 punktów a jeśli nie wygra to kurs też wygrany. W ostatnim meczu u siebie Grecy roznieśli Ilisakos ponad 50 punktami co jest dobrym prognostykiem aby powalczyć z Madrytem. Drugi mecz, który powinien wejść bezproblemowo to Maccabi u siebie z Unicaja. 99% na ich wygraną... reszty dzisiaj nie tykam...
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
A ja właśnie nie jestem taki pewny Maccabi,właśnie spojrzalem na handicap który już wynosi
9.5pkt.To jest świetna linia,Unicaja z cała pewnością potraktuje ten mecz jako solidny rewanż za otwarcie euroligi i łatwo sie nie dadzą.Tu jest cały czas walka o pierwsze miejsce właśnie między tymi ekipami i jakoś nie wierze w blowout Maccabi.Po cichu spodziewam sie nawet wygranej hiszpanów.Wszyscy sie podniecamy grą Maccabi ale zwróćcie uwage jak słaba jest ta grupa,wygrana z Malagą nastąpiła w momencie kiedy ten zespół sie jeszcze docierał.Teraz to już zupełnie inna ekipa i handik powinien wejść na luzie.
Malaga(+9.5) 1.80 Bwin ✅✅✅ 62:64
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
samin1 524

samin1

Użytkownik
Popieram Malagę z takim Handicapem. :cool:

Real to game of the week wg EL, ja osobiście mam inny typ na Game of the week : Khimiki - Fenerbahce dlatego nie gram gospodarzy po takim kursie. Wolę doga zaatakować. . Tam może się stać wszystko niemniej skład po ich stronie.

(do meczu Realu) - Mentalnie mogą zawieźć ale tego zawsze trzeba się obawiać w wykonaniu Królewskich.

Panata z nożem na gardle będize na pewno bardzo zmotywowana a publiczność ich jeszcze powinna nakręcić.

Pamiętam jak oglądałem ich pierwszy mecz i wiem że Real jeżeli będzie grał szybko to Panata nad nimi nie nadąży. Tylko wielki mecz Sofo (który ma jakiś mikro uraz) i zmienników może ich ratować.

Dobra...bo nie mam jakoś myślenia na temat tych dzisiejszych już meczy a wyżej napisałem chyba wszystko co chciałem ;). Cantu zagrałem bo przekonał mnie do tego Wilq. Siena to loteria. Zalgirisu nie czuję i po takim kursie zostawiam w spokoju.

A oto co zagrałem osobiście jako mega ako ????

1. Lietuvos Rytas - CSKA Moscow ▶ CSKA (-3,5) HT ▶ 1.85 ⛔
2. Brose Baskets - F.C. Barcelona Regal ▶ Barcelona (-8,5) FT ▶ 1.90 ✅
3. Union Olimpija - NGC Cantu ▶ Cantu ML ▶ 1.80 ⛔
4. Maccabi Tel Aviv - Unicaja Malaga ▶ Malaga +8 FT ▶ 1.90 ✅
5. Alba Berlin - Montepaschi Siena ▶ Over 150.5 points ▶ 1.85 ⛔

AKO: 22.84
STAWKA: 0,5j

good luck...

---------

Bo to mózg drużyny ale nie wieszajmy już Fenerbahce.

Kolego MarasTB - argumenty za grekami mógłbyś podać ... bo przeciwstawić się Realowi to nie jest trudne jak olewają dany mecz. Poza tym podoba mi się zwrot &quot;grają dobrze ale nie dziś&quot; ;) myślę że kiedyś go jeszcze użyję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 1

marastb

Użytkownik
Gdyby Real grał z Prokomem, Albą, Chalon, Cedevitą to łomot sprawiony przez Hiszpanów pewny a tutaj mogą wygrać ale Panata się im postawi na bank chociaż ja liczę na wygraną Greków. Co do Maccabi to dla mnie pewny win... Unicaja gra dobrze ale nie dzisiaj, nie z Maccabi... jeśli zmieszczą się z porażką do 9 to ok ale Unicaja polegnie ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Asecco Prokom vs Elan Chalon ✅✅✅ 70-76
Elan Chalon +6,5
1,53
bet365

Generalnie zawsze się trzymam z daleka od grania na wygraną czy też przegraną polskich drużyn.Jednak tym razem skuszę się na podwyższony handicap na gości z Francji. Mecz z gatunku o wszystko. W zasadzie przegrana w tym meczu ogranicza szansę na awans do TOP 16 do minimum.
Obie ekipy radzą sobie fatalnie i z bilansem 1-4 zajmują dwie ostatnie pozycję w tabeli.W pierwszym meczu tych drużyn we Francji gospodarze dosyć pewnie pokonali Asecco zwyciężając 81-74.
Obie ekipy będą na pewno bardzo zmotywowane. Zapowiada się wyrównany mecz z minimalną wygraną jednych lub drugich.
Lepiej w ofensywie wygląda Chalon,którego średnia punktów na mecz wynosi 76 przy 70 Asecco.
Blake Schilb, Shelden Williams czy Brion Rush to może i nie wielkie gwiazdy,ale ich solidność może zdecydować o wygranej gości.
Ważną kwestią jest także gra obronna i walka pod tablicami,(o to właśnie obawia się Kemzura) i tutaj ma rację ponieważ pod tym względem zdecydowanie lepiej wygląda ekipa Elan z Williamsem na czele(śr,9,4 zb na mecz).
Mecz zapowiada się ciekawie,może nie ze względu na kosmiczny poziom,ale na emocję,których nie powinno zabraknąć.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Podziele się swoim krótkim zdaniem o paru meczach bez głębszej argumentacji. znawcy tematu sami znają statystyki, tu tylko pojedyncze nasze argumenty. A więc:
Khimki - Fenerbachce 1 ✅71-70 jak opisał samin, szczęśliwie
- Ostatnie wyniki Khimki progres do przodu, Fener tak na dobre nie ustabilizowało formy, nie pokazałi że już mają wielki zespół a na dodatek dziś bez Bo Mccaleba.
Bamberg - Barca 2 ✅ 66-86
- Barca od pewnego czasu gra dobrą obronę (jeśli chcą). odpaliła w Moskwie i powinni utrzymać ten poziom, nie wiem jak Niemcy mieliby to wygrać tylko jeśli Barca zagra dno ale Katalonczycy ze swojej filozofii nie odpuszczają meczów.
Prokom - Chalon +5.5 typ 2 ✅70-76 nie ma zespołu
Prokom dno od początki sezonu i co kolejka to wielka mobilizacja i wierzymy w nich, ale czy są argumenty poza emocjami? Dla mnie nie ma. Chalon niestety też nie jest dużo lepszy, w pierwszym spotkaniu we Francji mimo że wygrali to lepszy basket pokazał Prokom. Trzeba pamiętać o różnicach punktowych w dwumeczach do klasyfikacji i szans awansu, zatem tu gdyby był mecz na styku liczę na pokrycie takiego hc przez teoretycznie trochę lepszy Chalon. gdyż Prokom przyzwyczaił tyle razy do mocnej defensywy u siebie w Eurolidze mimo takiej formy i rzadko wielkie firmy rzucały tu 80 pkt, wyniki były niskie. Siena to co innego.
Lublana - Cantu 2 ⛔ 81-79 Roxanne opisał
Włosi podobają mi się coraz bardziej, widać postęp i walcżą, stać ich na więcej niż Lublane.
Alba - Siena +4.5 typ 2 ✅ 73-75
Siena zaliczyła pamiętną wtopę z Albą w pierwszej kolejce, później grała przeciętnie przegrywając koncówki. Alba urosła nam w oczach po tym niespodziewanym zwycięstwie ale zeszła na ziemię w kolejnych spotkaniach. Teraz rewanż, wydaje się że Siena odpaliła po meczu z Armani i kolejne dobre mocne wejścia w mecze, teraz gra lepiej i chcą to wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Union Olimpija Ljubljana - Mapooro Cantu
Rozpoczynają się runda rewanżowa w Eurolidze, Union Olimpija Ljubljana zagra z Mapooro Cantu. Gospodarze wygrali tylko jedno spotkanie w Eurolidze właśnie w pierwszej kolejce z Cantu na wyjeździe 84:71, słabiutkie spotkanie Włoskiej drużyny i świetna zwłaszcza czwarta kwarta w wykonaniu Słoweńskiej drużyny. Po tym zwycięstwie Union Olimpija był jeszcze w stanie wygrać z Zadarem w Lidze Adriatyckiej i zaczęło się pasmo siedmiu porażek, z czego aż pięć u siebie, trzy euroligowe i dwa w lidze adriatyckiej z Cedevitą i Skopje, dopiero ostatnio udało im się w drugiej połowie zdominować Szolnoki. Cantu po słabszym początku się rozkręciło i ostatnio notują świetne wyniki, co prawda przede wszystkim u siebie gdzie wygrywają wysoko z takimi ekipami jak Fenerbahce czy Chimki, jednak i na wyjeździe nie wygląda to źle, oczywiście z Realem nie mieli większych szans, ale z Panathinaikosem przegrali ledwie dwoma punktami. Cantu to doświadczony zespół, który zdecydowanie jest w stanie wyjść z grupy, do tego potrzeba jednak wyjazdowego zwycięstwa nad najsłabszym zespołem tej grupy. Skład Cantu wygląda bardzo solidnie, widać że grają coraz lepiej, jest dziś na to ogromna szansa. Atutem gospodarzy będzie na pewno gra u siebie, jednak ich ostatnie wyniki pokazują że dużo słabszym zespołom od Cantu udawało się tu wygrywać, jeśli chcą wyjść z grupy pomimo słabszych występów na wyjazdach dziś muszą odnieść zwycięstwo, są lepszą drużyną i powinni to dziś udowodnić i wziąć rewanż za niespodziewaną porażkę sprzed miesiąca.
2 -&gt; 1.80
AH(7,5:0) 2 -&gt; 3.23
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bwin wystawił kursy:
Kto pierwszy poleci,Kemzura czy Acker?
Kemzura 2.40
Acker 1.48

Pół żartem pół serio ale jest zle,ta druzyna to nieporozumienie.Dobrze zagrał Hrycan ale wystarczyła jedna kwarta gdzie żaby zaczyły dobrze bronić i przeciwstawiając sie nam swoją fizyka poprostu pozamiatali.
Cantu na własne życznie wyjeżdża z porażką,od połowy IIIQ kontrolowali przebieg i jeszcze na początku IV byli na +6 jednak urok sportu wziął góre i Ljubljana zaczeła trafiać niesmowite trójki i było pozamiatane.Barca na luzie,może przebieg samego spotkania był inny ale oni wystarczy że podkręcą tempo,pobronią troche lepiej i jest po meczu.Brawo Malaga
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Cantu jest same sobie winne bo Olimpija nie zagrala dobrego meczu ale trzeba wspomniec o tym, ze sedziowie w koncowce bardzo pomogli Ljubjalnie. Cantu zaczelo dobrze i po prowadzeiu utrzymywali mala przewage. Potem Olimpija doszla ale nie potrafili odjechac gosciom. Nie ma sie co dziwic bo grali kaszane a sporo szans marnowalo Cantu w ataku. Koncowka nerwowa, pechowa i emocjonujaca. Niestety nie obylo sie bez ingerencji panow z gwizdkami. Union gral srednio, starali sie podawac na czyste pozycje wczesniej pracujac na zaslonach. To sie udawalo bo obrona Cantu nie grala na wysokim poziomie. Jednak w najwazniejszej fazie meczu Wlosi wyszli na prowadzenie i wydawalo sie, ze wygraja. Wtedy nastapilo najgorsze. Olimpija nie majac zadnego pomyslu na gre odpalila dwie szalone trojki - byly one celne. Wczensiej bylo 73-72 dla Cantu. Gospodarze 1 z wolnego i 2 x 3 to dalo 79-75. Goscie sie jeszcze podniesli i wyrownali. Wtedy osobowe mial Blazic a nastepnie do konca moglo grac Cantu. Blazic trafil oba a Tabu zdecydowal sie na akcje penetracyjna. Wszedl pod kosz zostal dosc mocno sfualowany co uniemozliwilo normalny rzut. Jednak zaden z panow sedziow nic nie widzial i Union wygral 81-79. Cantu to naprawde frajerzy do potegi. Po pierwsze odebrali sobie wygrana w meczu w ktorym byli lepsi i powinni wygrac. Po drugie moim zdaniem ta wtopa zamyka im szanse na top16 bo Panata po dobrym meczu wygrala i Wlosi zajmuja obecnie ostatnie miejsce a zostaly same trudne mecze. Po trzecie zapisuja sie w historii jako druzyna ktora dwa razy przegrala z frajerami z Ljubjany. Pomimo skandalu sedziowskiego i tak Cantu mialo obowiazek ten mecz wygrac dlatego nie uwazam aby to bylo wydrukowanie, zdecydowalo nieudacznictwo boiskowe Wlochow. Nawet te kilka akcji fatalnie sedziowane na korzysc Unionu mozna bylo odrobic na parkiecie solidna gra ale tego zabraklo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dani222 144

dani222

Użytkownik
Caja Laboral - Olympiakos 1⛔72-89 !...chyba po awansie
- w Grecji osłabiona Caja po dobrym meczu przegrała 85-81, teraz jest to mecz który trzeba wygrać by walczyć o awans. Własna publika, pełny skład w tak trudnym i ważnym meczu nie wydaje mi się by Olympiakos dyktował tu warunki, mimo że są topowym zespołem wyjazdy grają słabiej (zwyciężyć z Armani we Włoszech to nie wytyczna), a w pozostałych meczach Euroligi z : Cedevitą, Efez, Żalgiris nie grali świetnie. Caję umniejszają słabe mecze dlatego przegrane, a zwłaszcza wtopa w Zagrzebiu, to nie jest ich obraz, ten mecz muszą kontrolować i maja ku temu warunki sportowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom