>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Euroliga 2009/10

Status
Zamknięty.
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP


????:idea:▶ Euroliga 2008/09 na forum bukmacherskim

????:idea:▶ OFICJANLA SRONA EUROLIGI: http://www.euroleague.net/

????:idea:▶ Format rozgrywek: (za wiki)

23 września 2008, podczas posiedzenia w Paryżu, Zgromadzenie Ogólne Unii Europejskich Lig Koszykarskich przedstawiło projekt nowego systemu rozgrywek męskiej Euroligi, który będzie obowiązywać od sezonu 2009/2010. Jego szczegóły zostały omówione - z udziałem przedstawicieli zainteresowanych lig krajowych - w październiku 2008 i spotkały się ze zdecydowanym poparciem większości z nich. Według zaprezentowanej koncepcji, do zmagań, mających stanowić kontynuację poprzedniej Euroligi, przystąpi łącznie 30 zespołów z 25 państw. Fazę zasadniczą nadal stanowić będą 24 kluby, podzielone na sześć czterodrużynowych grup. Nowością są jednak - przeprowadzane po raz pierwszy w historii - dwustopniowe kwalifikacje, do których dopuszczonych zostanie 8 ekip. Dwóch zwycięzców kwalifikcacji dołączy do 22 zespołów mających zagwarantowany udział w fazie grupowej &quot;z urzędu&quot;. Faza grupowa wyłoni 16 ekip, które następnie rywalizować będą systemem pucharowym, aż do Final Four. Polska ma prawo do obsadzenia jednego miejsca w tych rozgrywkach - jest one zarezerwowane dla mistrza kraju, który nie musi startować w kwalifikacjach, bowiem co roku znajduje się w gronie 22 dryżyn mających pewny udział w fazie grupowej.

Od wtorku zaczynają się kwalifikacje do euroligi, w których bierze udział 8 zespołów:



2009-10 Euroleague qualifying

The 2009-10 Euroleague begins with a new, two-stage qualifying round that gives eight teams from six countries the chance to win two open places in the regular season. In the first qualifying round, all eight pair off for two-game series (home and away), the four winners of which advance to play the second qualifying round in new pairs. The winners of the second qualifying round&#39;s home-and-away series reach the 2009-10 Euroleague regular season. The losers of all the two-game series from both qualifying rounds will play in the 2009-10 Eurocup.

to by było na tyle... zapraszam do podawania soczystych typów =)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Benneton 2.00 StanJames 7/10 ⛔

Nie wiem co jest grane ale nie słyszałem by coś złego działo sie w Bennetonie i dlatego moim zdaniem dostajemy na tacy prezent w postaci 2.00 na Treviso.Głebsza analiza nie ma sensu...Benneton jest o kilkanaście pięter wyżej od tego łotewskiego średniaka.Ekipa Vitucciego ma Kusa który świetnie zagrał w Polsce,ma wszechstronnego młodego Cartira.Jest przecież Nicevic i Gary.Głebia składu i doświadczenie to bardzo dużo w porównaniu z Ventspilsem który składa sie głównie z mieszanki graczy łotewskich - marnej mieszanki.Na LBL to wystarczy ale na wyelyminowanie tak klasowej potęgi jak Benneton to za mało

Nie mam pytań????.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Spirou Charleroi - Orleans
29.09.2009 20:15
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj rozpoczynają sie kwalifikacje do tegorocznej Euroligi. O dwa wolne miejsca w koszykarskiej Lidze Mistrzów wlaczy jeszcze osiem zespołów. Trudno jest wytypoanie dwóch zespołów, które miały by awansowac do głównego turnieju, jednak ja stawiam na włoski Benetton Treviso oraz własnie francuski Entente Orleanese. Ich dzisiejszym przeciwnikiem bedzie belgijski zespół Spirou Charleroi, który juz sie pokazywał w pucharach, lecz nie znaczył tam tak wiele. Orleans to solidny francuski zespół, którego zadaniem bardzo możliwym do zrealizowanie jest przejście tych kwalifikacji. Moze byc wiele niespodzianek, poniewaz ligi w tych krajach sie jeszcze nie zaczęły, wiec zespoły nie są jeszcze ograne. Oto skład, jakim dysponuje zespół gospodarzy. Nie ma w nim większych nazwisk, stąd stawiam na gości.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Jestem pod mega wrażeniem po tym jak drużyna Markopoulosa przeszła przez tą pierwszą runde eliminacji.Nikt nie stawiał ich w roli faworyta w starciu z faworyzowanym Arisem a mimo to wykazali sie ogromną wolą walki i determinacją.Już w pierwszym spotkaniu było blisko by wyjechać z przewagą parkietu.Co sie nie udało na terenie Katsikarisa udało sie i to w znakomitym stylu już na własnym parkiecie.Trio Kaimakoglu-Pelekonos-Keys rozmontowali defensywe Arisu.Po odejściu kilku graczy m.in Mavrokefalidisa ten zespół zyskał drugą świezość.Oprócz wymienionej trójki w zespole jest kilka silnie obsadzonych pozycji w postaci Mavroeidisa,wszechstronnego Lucasa,Homana czy doświadczonego Diamantopoulosa.Obserwując ich gre jak i skład całego zespołu wydaje mi sie że ten zespół jest dużo mocniejszy niż w poprzednim sezonie.Teraz
kilka słów na temat Alby.Zespołowa koszykówka połączona z dosyć dobrą obroną.Ulubieniec berlińskiej publiki Jenkins,McElroy,Chubb czy kilku bałkańskich graczy tworzą naprawde dobry zespół.Bardzo dobra gra w pomalowanym + zespołowość Alby to chyba jednak za mało na rozpędzoną i doświadczoną drużyne Markopoulosa.

Marousi Costa Coffee(-6.5) 1.70 5/10 ✅
 
K 9

kamis_145

Użytkownik
Spotkanie: Maccabi Electra(-13.5) - Olimpija Ljubljana Handicap
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkaniu czwartkowym Euroligi stawiam na minimum czternasto punktowe zwycięstwo Maccabi Electra. Myślę, że jest to pewny typ. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.05. Więc problemu z osiągnięciem przewagi czternasto punktowej być nie powinno. Historia spotkań tych dwóch drużyn:

30/11-06 Euroliga, Mężczyźni Grupa B Maccabi Telaviv vs. Ol Ljubljana 110:87
03/02-05 Euroliga, Mężczyźni Grupa B Maccabi Telaviv vs. Ol Ljubljana 95:82

Widzimy tutaj dwa zwycięstwa gospodarzy. Pierwsze spotkanie zakończyło się przewagą 13 punktów a drugie 23. Zaznaczę, że są to eliminacje do Euroligi. A Maccabi Tel Aviv zawsze dochodziło w Eurolidze trochę wyżej niż Olimpija Ljubljana. W pierwszej kolejce Ligi Adriatyckiej niezbyt dobrze wyszła inauguracja dla drużyny Olimpiji. Przegrali z KK Zadar na wyjeździe aż 59-79. Przegrali aż 20 punktami, więc nie sądze aby byli w dobrej formie. Maccabi przy własne publiczności podobnie powinna wygrać z drużyną ze Słowenii.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zgadzam sie w 100% z tym typem.Maccabi dokonało świetnych wzmocnień sprowadzając m.in eidsona z lietuvosu.Klub mierzy w tym roku bardzo wysoko,apetyty na wysokie miejsce w eurolidze sa ogromne.I nie zdziwie sie jak naprawde bedzie to bardzo udany sezon.Olimpija też sie wzmocniła ale spotkanie z zadarem pokazało że ten zespół musi rozegrać jeszcze kilka spotkan by wszystko zaczeło funkcjonować jak należy.Maccabi gra bardzo dobrze u siebie i pierwsze euroligowe zwyciestwo z takim składem to tylko formalność.
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik
Na stronie Euroligi trener Olimpiji przyznaje, że nie są jeszcze gotowi na grę w Eurolidzę w tej fazie sezonu na poziomie który pozwalałby im rywalizować z takim rywalem. W składzie zabraknie konutzjowanego Ilievskiego (w poprzednim sezonie srednio 15.5pkt w meczu) a Becirowic (21min w meczu z Zadarem, 99 przechwytów w historii występów w EL) uskarża się na ból pleców i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Ciekawa statystyka: Olimpija wygrała 5 na 6 pierwszych meczów w Eurolidze : ) Nie będę jednak z kolegami polemizował. Wszystko wskazuje na to że dzisiejszy mecz w Nokia Arena będzie jednostronnym widowiskiem.
 
hasan 0

hasan

Użytkownik
Na stronie Euroligi trener Olimpiji przyznaje, że nie są jeszcze gotowi na grę w Eurolidzę w tej fazie sezonu na poziomie który pozwalałby im rywalizować z takim rywalem. W składzie zabraknie konutzjowanego Ilievskiego (w poprzednim sezonie srednio 15.5pkt w meczu) a Becirowic (21min w meczu z Zadarem, 99 przechwytów w historii występów w EL) uskarża się na ból pleców i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Ciekawa statystyka: Olimpija wygrała 5 na 6 pierwszych meczów w Eurolidze : ) Nie będę jednak z kolegami polemizował. Wszystko wskazuje na to że dzisiejszy mecz w Nokia Arena będzie jednostronnym widowiskiem.
Małe sprostowanie, to nie Olimpija wygrywała 5 z 6 spotkań otwierających sezon euroligowy ale ogólnie goście ;) Wyjątkiem jest TAU Cermica (CAJA LABORAL)

--&gt; &quot; The visiting team has won the Euroleague Opening Game in five of the past six years. The lone exception was last season, when Caja Laboral bested Fenerbahce Ulker 80-70 in Vitoria, Spain. &quot; źródłó: Euroleague.net

Co do samego meczu to ciężko się nie zgodzić z przedmówcami. Nokia Arena zapewne wypełni się po brzegi kibicami co powinno być dodatkową mobilizacją dla &quot;nowego&quot; Maccabi. Cóż wydaje mi się, podobnie jak kolegom że Maccabi zrobi dziś sporą rozpierduchę. Jednak zamiast handi meczowego, polecałbym handicap do przerwy na poziomie ~7-8 pkt. .

Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Maccabi u siebie jest nie do zniszczenia. Po raz ostatni przegrali oni pierwszy mecz u siebie w Eurolidze w 1998 roku, kiedy to grali z Panathinaikosem. Ponadto brak Ilievskiego, oraz bóle Becirovicia, znacząco wpływają na potencjał drużyny. Dlaczego? Obaj są doświadczeni, mają za sobą grę w niezwykle silnych klubach, a co więcej to oni mają być liderami Olimpiji.
Maccabi Tel Awiw - Union Olimpija Lublana godz. 21:00
Typ: Maccabi -13.5, 1.90 4/10 Betsson
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
ja tez dzisiaj grubo ide na maccabi - juz wczoraj na jednym buku obstawilem..a teraz mnie utwierdzacie jeszcze w przekonaniu
Maccabi ostatnie sezony nie wygralo nic - nowa miotla w klubie, nowy sklad, nowy sponsor...kibice zadaja krwi a na hali maccabi zawsze jest fanatyczny doping
jak maccabi odskoczy na poczatku, to fanatyczny doping stlamsi slowencow...
co do wypowiedz trenera gosci - to moze byc lekka zaslona dymna z nieprzygotowaniem do rywalizacji w EL, jednakze brak 2 glownych graczy juz wymownie swiadczy o spadku sily Olimpji
 
daspotta 0

daspotta

Użytkownik
przewiozłem się troche na Fuenlabradzie, bo nie wiadomo dlaczego zagrałem do przerwy handy. na szczęście delikatnie. Parę uwag do meczu Maccabi (85-65): na papierze pewne wysokie zwycięstwo, w istocie Maccabi prowadziło przez całe spotkanie i pewnie kontrolowało jego przebieg, jednak zwycięstwo w wyniku indywidualnych popisów głównie czarnoskórych zawodników, fenomenalny Alan Anderson, kilka tłustych dunków, w tym niespotykany często na europejskich parkietach 360, fajna gra Lampego no i faktycznie przewaga Maccabi we wszystkich elementach. W ich grze jednak brakowało zespolowych, ustawionych akcji, sporo było chaosu. Fajnie funkcjonowały za to kontry. Nie wiem, jak taki system sprawdzi się w konfrontacji z inną uporządkowaną i solidniejszą ekipą. Takie moje przemyślenia.
 
hasan 0

hasan

Użytkownik
Witam,

Moja ocena meczu Maccabi jest taka że czas Maccabi dopiero nadchodzi. W nowej drużynie jest prze-ogromny potencjał który dopiero co się spełni. Potrzeba czasu na zgranie bo jak mówisz, sporo gry indywidualnej (brylował Anderson). Co do samego Lampego to cichy mecz w ofensywie, za to w obronie b. przydatny i efektywny. Cóż dla mnie nowe Maccabi dopiero pokaże pazurki w następnych kolejkach (oby ominęły ten klub kontuzje itp). Calkiem nowa drużyna (z zeszłego sezonu przypominam sobie Fischera - z tych graczy z rotacji) ogromne możliwości - a Olimpija no cóż zagrali ambitnie, dostali trochę w kość pressingiem gospodarzy, jednak uważam że coś z tego może się urodzić. Może nie na Euroligę ale na Adriatycką owszem. Fuenlabrada zagrała koncertową 2 połowę, choć pierwszą potwierdziła że ciągle jest tą ekipą &quot;ze środka tabeli&quot;. Niemniej jednak w typowaniach przeciwko nim należy się liczyć.Ten niesamowity póki co Fitch. Murcia ciężko będzie miała w tym sezonie mimo kilku znanych nazwisk. Bardzo ciężko. Do usłyszenia przy kolejnej okazji

Pozdraiwiam :spokodfhgfh:
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Drużyna EWE Baskets Oldenburg w środowym meczu Euroligi koszykarzy z Asseco Prokomem w Gdyni wystąpi bez Jasona Gardnera. Amerykanina, który został wybrany najlepszym graczem ligi niemieckiej w poprzednim sezonie, wyeliminowała kontuzja pleców.
Gardner nie zagrał także w niedzielnym meczu ligowym mistrza Niemiec z Albą Berlin (67:69).
W środę w Gdyni (początek godz. 19.45) zespół z Oldenburga zadebiutuje w Eurolidze. Do tej pory tylko raz grał w europejskich pucharach - przed rokiem dotarł do ćwierćfinału EuroChallenge.
Trener niemieckiej ekipy Predrag Krunic nie ukrywa napięcia związanego z debiutem w elitarnych rozgrywkach. - Dla nas to wszystko jest nowe. Nawet piłki, które są inne niż w Bundeslidze. Ale zdążyliśmy już nimi potrenować - przyznał Bośniak.
Jak dodał, drużyna szybko zapomniała o ligowej porażce z Albą. - Widać, że cały zespół żyje inauguracją Euroligi i myślami jest już w Polsce. To dla nas wielkie wydarzenie. Zmierzymy się z najlepszymi drużynami na Starym Kontynencie. Panathinaikos Ateny, Real Madryt czy Chimki Moskwa - same nazwy robią wrażenie, a co dopiero nazwiska koszykarzy, którzy grają w tych klubach - podkreślił szkoleniowiec.
W jego opinii, Asseco Prokom Gdynia to przede wszystkim zespół wyrównany. - Wszystkie pozycje mają obsadzone przez dobrych koszykarzy. U siebie będą bardzo groźni. No i mają sporo doświadczeń z Euroligi. Pod tym względem na pewno nie możemy się z nimi równać - dodał Krunic.
Źródło: SportoweFakty
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Co do Oldenburga - absencja Gardnera niewątpliwie zrobi tutaj sporą różnicę, tym bardziej, że Kunić nie ma tak świetnych koszykarzy. Co więcej ofensywa, która opierała się na nim w dużym stopniu, będzie jeszcze gorsza. Ponadto trudno im będzie wyłączyć Woodsa, a to jest ich główny cel. Jedynym atutem gości jest zgranie (wszak tym również dysponuje mistrz Polski). Prokom u siebie zawsze jest groźny, do tego doświadczenie, oraz silniejszy skład skłania ku postawieniu na gdynian z handicapem -7 (1.93 w Pinnacle). ⛔
Widzę również under w spotkaniu Maroussi z CSKA. Maroussi ze sporymi problemami finansowymi, w dodatku bez Zorana Ercega, który dość odważnie powiedział, że nie ma zamiaru grać dla tej drużyny. Jewgienij Paszutin był za czasów Messiny drugim trenerem &quot;Red Army&quot; (do 2008 roku), więc uważam, że pójdzie jego śladami, jego zagrywkami. Tym samym oczekuje od mistrzów Rosji twardej, nieustępliwej gry w obronie (to już jest ich marka, ponadto większość składu pozostała, a to ułatwia taką grę). Maroussi zaskoczyło, ale brak w składzie wielkich gwiazd - Homan (były zawodnik Śląska Wrocław), Kendall, Arigbabu, Keys, Pelekanos - choć przyzwoitych zawodników nie brakuje. Moim zdaniem CSKA postawi na twardą obronę, która jest najłatwiejszym sposobem na odnoszenie wyjazdowego zwycięstwa. Under 145.5 w Expekt wygląda bardzo fajnie. ✅
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Ja dziś odwrotnie jak kolega złapałem na bet-at-homie + 8,5 na Niemców. To fakt że grają bez Gardnera, ale w meczu z Albą Gardner nie rzucił dla EWE ani jednego punktu, doznał kontuzji, a i tak Oldenburg uległ Albie zaledwie dwoma punktami i to na wyjeździe. W Berlinie pierwszoplanową postać zagrał Paulding i myśle że jeśli nie zgubi dziś skuteczności to Oldenburg może liczyć na korzystny rezultat w Polsce. Oczywiście jeden zawodnik nie jest w stanie pzesądzić o losach całego meczu lecz handi + 8.5 to nie mała zaliczka. Z mistrzem Niemiec bez Gardnera przegrali różnicą dwóćh punktów, czy z mistrzem Polski mogą przegrać aż ósemką ? To sie okaże ...
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Alba nie jest taka dobra. Widać to było w eliminacjach do Euroligi, które to przegrała. Ponadto początek sezonu raczej przeciętny w ich wykonaniu.
Mea Culpa - handicap w Pinnacle był -7, -6.5 było w Expekt.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zgadzam sie z typem na Prokom i w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu jestem dużo większym opymistą.Dawno nie mieliśmy tak silnego zespołu w eurolidze.Udało sie zatrzymać świetnego Woodsa oraz innych graczy co sprawia że Prokom dysponuje stabilnym składem co jest bardzo ważne w kontekście zgrania.Straciliśmy Fiipa ale udało sie na jego miejsce ściągnąć utalentowanego Jagle który wciąż sie rozwija.Odszedł też Burke ale na jego miejsce powrócił Sow który nie ustępuje w niczym irlandczykowi.Oldenburg dzisiaj bez Gardnera co może być kluczowe dla całego spotkania.Oldenburg nie posiada żadnego euroligowego doświadczenia,oni dopiero zaczynają.Mimo iż w zespole Krunica jest kilku ciekawych graczy to jednak my posiadamy silniejszy i bardziej doświadczony skład.Gramy u siebie i takie spotkania jak dzisiejsze musimy wygrywać bo jesteśmy w cholernie ciężkiej grupie.
Siena - typ na Siene wydaje sie byś dobrym posunięciem bo w przeciwieństwie do Cibony w ekipie Pianigianiego zmieniono niewiele.W miejsce Kaukenasa i Finleya sprowadzono ogranych i doświadczonych Hawkinsa i Zizisa.Z Cibony odeszli Anderson,Kus,Calloway,Homan i Prkacin.Oni stanowili potężna mieszanke dzięki której Cibona była wyjątkowo trudnym i niewygodnym rywalem dla każdego.Dzisiejsza Cibona m.in z Tomasem w składzie jest w stanie nawiązać walke z Żalgirisem i Lyonem bo na pozostałą trójkę brakuje im poprostu składu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Lietuvos w tamtym sezonie wygrał wszystko.Byli najlepsi w lidze krajowej,bałtyckiej gdzie we wspaniałym stylu pokonali Żalgiris i w pucharze Europy eliminując Khimki.Z tym zespołem co roku powtarza sie ta sama sytuacja,mają świetny skład po czym osiągają sukces i pozbywają sie kluczowych zawodników.Ten rok będzie chyba wyjątkowy bo skład jakim obecnie dysponują jest słaby.Odeszło dwóch super strzelców w osobach Eidsona i Petraviciusa.Oni w głównej mierze przyczynili sie do głównych sukcesów w tamtym sezonie.Nie można też zapomnieć o doświadczonym Lukauskisie który dyrygował całym mechanizmem - on też odszedł.Z tej świetnej ekipy zostali zaledwie Jomantas i Zavackas,oprócz tego pozyskano kilku słabych graczy.Pierwszy raz widze by w tej ekipie zdecydowano sie na ilość a nie na jakość.Na lige bałtycką to wystarczy ale nie na euroliga i grupe w jakiej sie znajdują.Jutro zmierza sie z ekipą Atamana które nie dość że zachowała główny trzon z tamtego sezonu w postaci Shumperta Thorntona czy Smitha to jeszcze dokonała świetnych wzmocnień sprowadzając genialnego Rakocevica czy doświadczonego Nachbara.Głębia składu miażdżaca bo nie można zapomnieć jeszcze o świetnych turkach:Tuncerim czy Arslanie czy ogranym Kasunie.Z takm składem Ataman ma szanse zajść daleko.Nie widze nic co mogło by przemówić za Lietuvosem.To ograna i doświadczona ekipa ale nie oszukujmy sie,to nie jest ta sama ekipa i nie stać ją na walke z tak silnym zespołem jakm teraz jest Efes.Zdecydowanie typ na Efes po ładnym kursie.

Lietuvos Rytas - Efes Pilsen Istanbul 1.55 8/10 Expekt ⛔
Lietuvos Rytas - Efes Pilsen Istanbul(-2.5) 1.70 7/10 Betgun ⛔

:wowsdf:
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Na dziś wg mnie solidnym typem jest Panathinaikos -7.5. Armani to nie są dla nich zbyt wymagający przeciwnicy. Personalnie to wgl różnica poziomów jest mega duża, tu nie ma żadnych wątpliwości. Armani w lidze póki co jedno zwycięstwo i jedna porażka, szału nie ma. Panata jakoś niedawno wygrała i to dość sporo z CSKA, nie pamiętam już ile, a CSKA, nawet bez Smodisa, który jak wiadomo ma parę miechów z głowy z powodu kontuzji, jest lepszym zespołem niż Armani. Generalnie Panathinaikos w tym sezonie będzie znowu mega mocny, to nie ulega żadnej wątpliwości, i myślę, że już dziś zaczną pokaz koszykówki.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Na dziś wg mnie solidnym typem jest Panathinaikos -7.5. Armani to nie są dla nich zbyt wymagający przeciwnicy. Personalnie to wgl różnica poziomów jest mega duża, tu nie ma żadnych wątpliwości. Armani w lidze póki co jedno zwycięstwo i jedna porażka, szału nie ma. Panata jakoś niedawno wygrała i to dość sporo z CSKA, nie pamiętam już ile, a CSKA, nawet bez Smodisa, który jak wiadomo ma parę miechów z głowy z powodu kontuzji, jest lepszym zespołem niż Armani. Generalnie Panathinaikos w tym sezonie będzie znowu mega mocny, to nie ulega żadnej wątpliwości, i myślę, że już dziś zaczną pokaz koszykówki.
W PAO nie zagrają : Batiste, Jasikevicius i Tsartsaris.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom