>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroleague 2013/2014

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Aleksander Kaun over 8 pkt @ 1.90 by Marathon

Pod nieobecność Hines&#39;a Szaszka nie powinien mieć problemów z zagraniem ok. 20 minut.
Niby Vujoseviciowi dobrze bronią pod koszem, ale Kaun w tym roku już grał w Belgradzie i zrobił 12 pkt (6 pkt u siebie).

Do zastanowienia jeszcze Huertel over 7.5 @ 1.90 by Marathon

Francuz na dobre wywalił z piątki Hodge&#39;a. Teraz spokojnie łapie 25+ minut na mecz. Minut i rzutów raczej nie zabraknie. Oby dopisała skuteczność. Linia niska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
CSKA - Real 1.80 2/10 ⛔
CSKA w dolku, przecietyn mecz z Lokomotivem, Zaligirs oczywiscie pokonany ale wtopa z Partizanem potwierdza, ze forma graczy z Moskwy jest gorsza. Messina ma mase problemow, a to kogos ciagle nie ma a to brak formy a to konflikty. Wiadomo co sie dzieje z Micovem, slabo graja rowniez Czarni (tylko Weems trzyma poziom). Z Partizanem to byla wielka bezradnosc, odpalali trojke po trojce nie majac zadnego pomyslu na rozegranie ataku. Krstic 27 oczek, tego z Realem nie bedzie a reszta gra marnie. Wiem, ze nie bylo w tym meczu dwoch waznych zawodnikow CSKA ale i tak grala 10 gdzie na lwce byli gracze, ktorzy spokojnie wychodizliby w pierwszych piatkach wielu klubow Euroligi (Pargo, Micov, Jackson, Vorontsevish, Kaun). Real wygral do tej pory wszystkie mecze w Eurolidze, raczej w Moskwie passa sie nie skonczy. Dopiero co Fenerbahce dalo pokaz jak latwo mozna ich rozwalic we wlasnej hali.
Fenerbahce - Panata 1.65 5/10✅
Turcy zbudowali druzyne ktora miala powalczyc o top4 w tym sezonie a teraz maja bilans 0-3 i coraz mniejsze szanse na awans. Wpadka z Malaga moze slono kosztowac bo porazka z Barcelona i Pireusem nie sa zaskoczeniem. Jesli przegraja to juz z 0-4 sie nie podniosa. Panata na wyjazdach nie jest az taka grozna, dobrze bronia ale maja duze braki w ataku, za to ofensywa to spora sila Graczy ze Stambulu Rzuty z dystansu, szybki atak i powinni to wygrac. Bogdanovic, McCalebb, Preldzic, Zoric, Kleiza naprawde ma kto rzucac.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bayern - Galata(+4,5) 1,99 2/10 bet365✅
Mecz z gatunku 55-45 wiec handi w strone gosci warto wziac. Potencjal druzyn zblizony, moze ciut lepiej wygladaja Niemcy i wlasna hala stad te 55. Goscie z nozem na gardle po ostatniej przegranej -1 z Lokomotivem. Ostatnio Turcy w skladzie: Hairston, Arroyo, Erceg, Akyol, Mensah, ławka: Domercant, Macvan, Guler, Aldemir. Nie sa to slabsi gracze niz liderzy Bayernu. Duze znaczenie beda mialy rzuty z dystansu Bayernu bo oni sporo trojek lubia nawrzucac jak nie bedzie tak latwo wpadac jak z Zalgirisem to moga miec klopot. Turcy wola grac z druzynami akimi jak Bayern czyli ze slabsza defensywa, gorzej szlo im wlasnie z Lokomotivem, Siena itd kiedy mecze wygladaly mega underowo. W Monachium mozna zagrac luzniej i postawic na atak.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Maccabi TA – Partizan Typ 2 + 14 pkt (1,66 bet365)⛔⛔⛔
3/10
Maccabi zapewne wygrają bez problemu, są zespołem lepszy grają u Siebie. Czy gładki i łatwo , to się okaże ,bo Serbowie pokazali charakter i walkę do końca w spotkaniu ze znacznie wyżej notowanym CSKA. Handi jest wysokie, a kurs w miarę dobry. Maccabi w wielu swoich spotkaniach, nie wygrywa wielka różnicą pkt, zawsze zwycięstwo jest zapewnione na kilka min przed końcem ,ale nigdy nie forsują tempa by powiększać przewagę. Liczę ,że dzisiaj Partizan nie przegra więcej niż 14 pkt.
Mecz rozstrzygniety ju po połowie. Jak widać ,dla PArtizana tyl gier i podróży to zbyt wiele..
Bayern – Galata Typ: over 152,5 (1,61 bet365)⛔⛔⛔

3/10
Miesiąc temu i 2 miesiące temu ekipy grały w pierwszej fazie Euroligi. W obydwóch spotkaniach suma pkt została pokryta, spotykają się 2 drużyny opierające swoją grę na ofensywie , gorzej z defensywą. Dzisiaj przewiduje podobne zdobycze pkt jak w poprzednich spotkaniach. Dla Galaty to mecz o życie, bo porażka znacznie ogranicza ich szanse,a z drugiej strony Bayern będzie chciał u Siebie zaprezentować się co najmniej tak jak w grudniu.
1 q -48 pkt, a w następnych zdobycie 30 pkt było wielkim wyczynem,dziwne spotkanie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik

Bayern – Galata Typ: over 152,5 (1,61 bet365)

3/10
Miesiąc temu i 2 miesiące temu ekipy grały w pierwszej fazie Euroligi. W obydwóch spotkaniach suma pkt została pokryta, spotykają się 2 drużyny opierające swoją grę na ofensywie , gorzej z defensywą. Dzisiaj przewiduje podobne zdobycze pkt jak w poprzednich spotkaniach. Dla Galaty to mecz o życie, bo porażka znacznie ogranicza ich szanse,a z drugiej strony Bayern będzie chciał u Siebie zaprezentować się co najmniej tak jak w grudniu.


Akurat Galata Atamana, to ekipa, która od kilku sezonów słynie z obrony. W tym roku jest różnie, bo co chwila im ktoś wypada, a głębokie rezerwy tureckie aż tak dobrze jeszcze nie ogarniają.

Sam typ ok. Pesic nie nauczył i pewnie już nie nauczy Niemców obrony, więc będzie dużo biegania i sporo trójek.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
CSKA - Real 1.80 2/10

CSKA w dolku, przecietyn mecz z Lokomotivem, Zaligirs oczywiscie pokonany ale wtopa z Partizanem potwierdza, ze forma graczy z Moskwy jest gorsza. Messina ma mase problemow, a to kogos ciagle nie ma a to brak formy a to konflikty. Wiadomo co sie dzieje z Micovem, slabo graja rowniez Czarni (tylko Weems trzyma poziom). Z Partizanem to byla wielka bezradnosc, odpalali trojke po trojce nie majac zadnego pomyslu na rozegranie ataku. Krstic 27 oczek, tego z Realem nie bedzie a reszta gra marnie. Wiem, ze nie bylo w tym meczu dwoch waznych zawodnikow CSKA ale i tak grala 10 gdzie na lwce byli gracze, ktorzy spokojnie wychodizliby w pierwszych piatkach wielu klubow Euroligi (Pargo, Micov, Jackson, Vorontsevish, Kaun). Real wygral do tej pory wszystkie mecze w Eurolidze, raczej w Moskwie passa sie nie skonczy. Dopiero co Fenerbahce dalo pokaz jak latwo mozna ich rozwalic we wlasnej hali.
Absolutnie się nie zgadzam, Real jak przegra to tylko tutaj w Moskwie.
Mecz z Partizanem kompromitacja, przeciwnik zlekceważony i porażka.
Teraz przyjeżdża wielki Real, nastawienie zupełnie inne. Będzie walka przez
cały mecz i wynik na styku. W tym momencie granie na Real po kursie 1,6
szczerze je odradzam.

CSKA Moskwa - Real Madryt 1 2,37 pinn
CSKA Moskwa +3,5 - Real Madryt 1 1,9 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Real w Europie robi co chce. Jeśli tylko będzie odpowiednia mobilizacja i zagrają na swoim poziomie w sensie, że nie trafi się fatalny dzień ze skuteczności to nie widzę zbytnio CSKA. Nie chodzi mi o pogrom, ale naprawdę ostatnie spotkania CSKA średnio wypadają. Real w Europie rządzi i dzieli. Wiem, że mecz meczowi nie równy ale Real w styczniu wygrał w Belgradzie 16 pkt bez większej spiny. Kursy już rzeczywiście chyba pospadały, ale jeśli gdzieś jest do złapania 1,70 bądź wyżej to uważam, że warto. Pewnie Moskwa się dziś zmobilizuje, ale mimo wszystko. Do tego to CSKA jest dziś pod presją przez przegrany mecz w Belgradzie. real gra w sumie na względnym luzie, więc wg mnie to jednak atut dla Hiszpanów.
Od siebie proponuje jeszcze over punktowy Fernandeza. W Milenium linia 13,5 pkt. 2-3 trójki 2-3 wjazdy pod kosz 2-3 osobiste ???? i over pokryty. A jeśli mecz będzie w miarę zacięty to Fernandez będzie grał sporo, czyli liczę na jakieś 30-35 minut jego gry. 14 pkt w takim czasie gry, w ważnym spotkaniu nie powinno być problemem dla takiego zawodnika.
???? R.Fernandez (Real Madryt) --&gt; over 13,5 pkt - 1,70 Milenium ⛔ 5 pkt 2/13 z gry w tym 0/6 za 3 ???? dramat

I pytanko czy na NC+ na jakimś kanale obejrzymy ten mecz ? Orientuje się ktoś ?
 
P 87

plmati

Użytkownik
Real w Europie robi co chce. Jeśli tylko będzie odpowiednia mobilizacja i zagrają na swoim poziomie w sensie, że nie trafi się fatalny dzień ze skuteczności to nie widzę zbytnio CSKA. Nie chodzi mi o pogrom, ale naprawdę ostatnie spotkania CSKA średnio wypadają. Real w Europie rządzi i dzieli. Wiem, że mecz meczowi nie równy ale Real w styczniu wygrał w Belgradzie 16 pkt bez większej spiny. Kursy już rzeczywiście chyba pospadały, ale jeśli gdzieś jest do złapania 1,70 bądź wyżej to uważam, że warto. Pewnie Moskwa się dziś zmobilizuje, ale mimo wszystko. Do tego to CSKA jest dziś pod presją przez przegrany mecz w Belgradzie. real gra w sumie na względnym luzie, więc wg mnie to jednak atut dla Hiszpanów.
Od siebie proponuje jeszcze over punktowy Fernandeza. W Milenium linia 13,5 pkt. 2-3 trójki 2-3 wjazdy pod kosz 2-3 osobiste ???? i over pokryty. A jeśli mecz będzie w miarę zacięty to Fernandez będzie grał sporo.
???? R.Fernandez (Real Madryt) --&gt; over 13,5 pkt - 1,70 Milenium

I pytanko czy na NC+ na jakimś kanale obejrzymy ten mecz ? Orientuje się ktoś ?
CSKA dzisiaj zagra mocno w obronie i Rudy może nie poszalec. Real uwielbia grac akcje penetracyjne i dlatego twierdze, ze Mirotic bedzie dzisiaj najbardziej kreowanym zawodnikiem. Typ +13 na Mirotica w betssonie za 1,85.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Cóż mogę powiedzieć, PLmati wypatrzył bardzo fajny typ na to spotkanie i szczerze mu za to dziękuję, gdyż nie rozpatrywałem tego spotkania w kontekście gry na overy/undery zawodników. Co prawda nie neguję overu Rudy&#39;ego, gdyż jest to wielki zawodnik jak na standardy europejskie, aczkolwiek jak najbardziej wspieram teorię dotyczącą Nikoli Miroticia.
Nikola Mirotic to dwudziestodwuletni Hiszpan pochodzenia czarnogórskiego. W 2011 roku zdobył nagrodę dla najlepszego młodego zawodnika w Eurolidze, ale pomińmy nagrody i wyróżnienia. Nikola jest kluczowym elementem w układance Pablo Laso, przez ostatnie dwa lata zrobił niesamowity postęp i ciągle ma rezerwy. Myślę, że to jest tylko kwestią czasu, aż zobaczymy go na parkietach NBA, gdyż jest ogromnie perspektywiczny. Co mogę więcej napisać? Silny skrzydłowy z dobrym rzutem za trzy punkty (57,5%) oraz rzadko myli się z linii rzutów wolnych (39/45 - 86,7%). Co ważne - dzisiaj przewiduję close game, także Mirotic powinien dostać swoje 25+ minut. Znamienne jest to, że od dwóch meczów nie przekroczył linii wystawionej na Unibecie, jednakże było to spowodowane tym, iż... zupełnie tego robić nie musiał, gdyż wyręczyli go jego partnerzy. Dla przykładu - w TOP 16 z Galatasaray grał zaledwie 11 minut, ponieważ nie było konieczności aby musiał otrzymać tych minut więcej. Na łączną liczbę 13. meczów w Eurolidze wyrobił linię aż 8. razy. Nie przydarzyło mu się to jedynie z Galatasaray, Strasbourgiem, Armani Milano, Brose Baskets i Partizanem.
Myślę, że dzisiaj jego skuteczność będzie niezmiernie ważna w kontekście walki o punkty - a gdy wchodzi w grę close game - Mirotic zazwyczaj nie zawodzi. Z tego względu polecam:
Nikola Mirotic over 12,5 pkt @ 1,72 (Unibet) 13 pkt ✅
Nie ma co pieprzyć smutów. Na mega farcie, dzięki rzutom wolnym - jeszcze wywalczonym jako 5. faul i bonus... Trochę włosów z głowy sobie powyrywałem, trochę paznokci obgryzłem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Jesli Borusis zagra piach jak ostatnio mu sie przytrafia, to Reyes sam nie wydoli i Real bedzie mioł bide pod koszem wielką. Jesli juz musicie grac over pkt zawodnika to jest to over 8,5 po 1,83 na bet365 na Bryanta z Monachium - ostatni dobra foma, rzuca duzo, pełno dobitek,przytrafiaja sie mu akcje 2plus1,rzuca od razu nie hebluje calej akcji tyłem do kosza, odpala 3, ma ta&quot;miekka kisc&quot;.Bayern mecz u siebie. Powinno wejsc IZZI!! Powodzenia i Laso zlej dupke Messinie:p

⛔⛔⛔.Dałem ciała z typkiem(myslalem ze to zderzenie w ostatnim meczu Euroligi to nic powaznego ???? )????, biegał jak kulawa sarna,miał mało rzutow, był dobrze pokryty przez turasów,grał tylko17min,wszystko mu sprzed nosa zbierali
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
A ja uważam że nadal warto nawet po 1.60 grać Real. Jest w tej chwili zdecydowanie lepszą drużyną od CSKA. W obecnej chwili to już tylko nazwiska a nie zespół. Piszecie że CSKA się spręży bo z Realem gra a Real się nie spręży bo z CSKA gra ? Pojadą z nimi jak chcą. +10 dla Realu na luzie. A jeśli komuś kurs się nie podoba to może grać HT/FT po kurise 2.30
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Efes Stambul - Armani J.Milano over 146,5 1.90 3/10 bet365⛔ leszczeeeee
Armani w takim skaldzie powalczy o sukces w dzisiejszym meczu i nie tylko bo maja szanse na awans mimo trudnej grupy. Przyjscie Hacketta ozywilo AJ. Wiecej luzu ma duet Langford - Jerrells. Forma tych trzech grajkow jest wysoka. Wrocil tez do skladu Samuels i Moss a oprocz nich jest jeszcze Melli, Gentile, Gigli, Kangur, Lawal i Wallace. Przy braku kontuzji i wzocnieniu to wyglada niezle. Ostatnie trzy mecze potwierdzaja wysoka forme ofensywna: 89 pkt z Enelem Brindisi w lidze, 81 z Olympiakosem i 83 z Laboral w Eurolidze. Na wyjezdzie pewnie 80 nie przekrocza ale przy linii 146,5 to nie jest potrzebne. Efes gra w kratke, byc moze nie zagra Hoopson, mimo to ma kto rzucac i kolo 150 punktow powinno byc. Doszedl Bjelica, maja Balbaya, Erdena, Savanovica, Planinica, Gordona i Vasiliadisa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Over to dobry typ tyle że Efes dzisiaj bez Hopsona i Erdena.Pierwszy rzuca dużo, drugi to drewno ale wobec mizernej dyspozycji Savanovica i greka nie wiem kto tam ma rzucać punkty.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Over to dobry typ tyle że Efes dzisiaj bez Hopsona i Erdena.Pierwszy rzuca dużo, drugi to drewno ale wobec mizernej dyspozycji Savanovica i greka nie wiem kto tam ma rzucać punkty.
Savanovic mizernie? Czemu? ostatnie trzy mecze w fazie TOP16 to punktowo 12,11,11 na skutecznosci ponad 52% za dwa i 60% za trzy (tylko 5 rzutow). Pod nieobecnosc Hoopsona to wlasnie duet Dusko - Kostas wezma odpowiedzialnosc za atak. Z Panata Balbay 11, Bjelica 8, Planinic 13 i licze, że ciut lepiej zagra Gordon, ktory mial 3/13 z gry, duza aktywnosc sporo rzutow u siebie powinien zagrac lepiej tym bardziej, ze obrona Grekow sporo lepsza niz AJM. Kostas odpala za duzo dziwnych trojek ale Dusko i Jamon powinni overa zrobic.
Savanovic over 11,5 1.83 1/10 bet365✅
Gordon over 8,5 1.76 1/10 betsafe⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Savanovic mizernie? Czemu? ostatnie trzy mecze w fazie TOP16 to punktowo 12,11,11 na skutecznosci ponad 52% za dwa i 60% za trzy (tylko 5 rzutow). Pod nieobecnosc Hoopsona to wlasnie duet Dusko - Kostas wezma odpowiedzialnosc za atak. Z Panata Balbay 11, Bjelica 8, Planinic 13 i licze, że ciut lepiej zagra Gordon, ktory mial 3/13 z gry, duza aktywnosc sporo rzutow u siebie powinien zagrac lepiej tym bardziej, ze obrona Grekow sporo lepsza niz AJM. Kostas odpala za duzo dziwnych trojek ale Dusko i Jamon powinni overa zrobic.
Savanovic over 11,5 1.83 1/10 bet365
Gordon over 8,5 1.76 1/10 betsafe
Najważniejszym betem, przy braku Hopsona jest Planinic over 8.5 ⛔ @ 1.80 by Unibet (nie szukałem lepszych linii/kursów).
Nie ma zmiennika za bardzo pod nieobecność Scotty&#39;ego. 25+ minut raczej pewne, a w tym czasie trochę rzutów odda.

Do tego zaciekawił mnie over 8.5 @ 1.72 ⛔ Jankunasa.
Ostatnio poszalał i na tym pozytywnym flow może dzisiaj też sobie pociśnie na niskiej linii.

Trochę śmiechowo - obaj 8 pkt ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Armani - Fenerbahce over 150,5 1.70 3/10 bet365✅
Wazny mecz dla obu druzyn, Fenerbahce wychodzi z dolka, za to Armani pechowo przegralo w Stambule po niesamowitym rzucie Zorana Planinica i juz maja bilans 2-2. Obie druzyny ofensywne, sa mecze gdzie to sie nie potwierdza ale duzo zalezy od danego dnia i jak gra rywal. W Stambule bylo bardzo underowo, mysle, ze w meczu Milano - Fener bedzie wymiana ciosow. Tu i tu swietni strzelcy, za to z obrona bywa roznie. Fener mimo swojej mocy czesto traci sporo punktow. Armani gra w kratke, obecny sklad jest silny i szeroki a przyjscie Hacketta dalo wiecej mozliwosci w ataku innym Jerrellsowi i Keithowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bayern +9,5 - CSKA 1.56 4/10 bet365⛔
Swietny mecz CSKA z Realem ale to Hiszpanie zagrali ponizej oczekiwan. Na wyjazdach Moskwa nie gra nadzwyczajnie, slaby mecz z Lkomotivem, tragiczny z Partizanem. Trener Messina nadal nie ma pelnego zestawienia, brakuje waznych zawodnikow Kyle Hines i Sonny Weems. Bez formy jest Micov, w kratke gra Milos Teodosic. Bayern z bilansem 2-2 walczy o awans, za nimi Galata i Lokomotiv, przed Niemcami Maccabi CSKA i Real wiec tylko to czwarte miejsce jest realne. Rosjanie sa do pokonania, wole sie jednak zabezpieczyc sporym handi bo granie czystej jedynki to za duze ryzyko. Jesli Bayern przegra to nie sadze aby wyzej niz 10 oczek. Ostatnio z Galata slabo zagrali w ataku, dzis nie potworza tak zlej dyspozycji strzeleckiej. Szczegolnie z dystansu licze na sporo trojek i raczej CSKA mocno nie odjedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom