>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroleague 2013/2014

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pireus - Fenerbahce powyżej 152,5 1.74 4/10 bet365✅
Obie drużyny atakujące, Olympiakos potrafi sie dostosować do rywala i tutaj raczej można liczyć na szybki i otwarty mecz. Fenrbahce bardzo silne w ofensywie. Z obroną bywa roznie. Bogdanovic ciagnie zespol w ataku, jest Kleiza, McCalebb, Zoric, Preldzic, Sipahi, Bjelica, Vidmar. W poprzednie mecze pokazuja, ze zawsze sporo traca bo z Nanterre i Partizanem 76 77 a to sa slabe druzyny na tle czolowki Euroligi.
No i Bayern wczoraj zagrany 2,10 3/10✅
Potem jakieś linie podam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Kuban - CSKA --&gt; 2 - 1,50 (z dogrywką) Millenium ✅ 77-84
Tak sobie zerknąłem w H2H no i mamy tam miazgę...:] Od 2011 roku te drużyny spotkały się 21 razy. Kuban wygrał...2 spotkania. Ewidentnie CSKA nie leży tej drużynie. Fakt faktem, że CSKA w tej edycji Euroligi mnie nie przekonuje swoją grą, ale zaczynamy TOP16 więc powinni się spiąć i powinna ta gra wyglądać lepiej. Wiem, że H2H to nie jest jakiś mega ważny argument i sam nie lubię zbytnio podawania tego typu argumentów, ale tu mamy wyraźną dominację. Poza tym po prostu Moskwa ma lepszych koszykarzy. Oglądałem ostatni mecz w Eurolidze z Partizanem i CSKA pozytywnie mnie zaskoczyło. Mecz w sumie o nic, ale walczyli do końca. Wcześniej wygrali z Barceloną, więc myślę, że warto spróbować. Mecz dość wcześnie, bo o 14:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Lokomotiv - CSKA 1.54 3/10 pinnacle ✅

Popieram typ Dawczana, wszystko opisane.

Linie na ten mecz:

Hines powyzej 9 1.85 2/10 betsafe ⛔

Hines skuteczny blisko kosza, mimo że wzrost niski jak na ta pozycje to potrafi sie odnalesc Amerykanin pod koszem. Gra na znakomitej skutecznosci bo ponad 67% za dwa, za trzy nie oddal ani jednego rzutu. Nie ma dziś Sashy Kauna Hines pogra napewno 20 kilka minut. Trzy mecze w rundzie 8,9 i 10 to punkty: 9 (Fener), 8 (Barca), 9 (Partizan), myślę, że dziś ma szanse na wynik dwucyfrowy.

Brown poniżej 13,5 1.83 2/10 bet365 ✅

Dziwna linia na Browna, przeciwko CSKA będzie mu bardzo trudno zdobywać punkty. Nabił sobie średnią trzema meczami gdzie zdobył 20 i więcej punktów. Poza tym tymi występami (z Lietuvosem x2 i Laboral) tylko jeden over 16 pkt z Red Starem. Słabsze drużyny zdecydowanie niż Moskwa. W innych meczach: 7,8,13,5,9. Cztery overy na 10 spotkań z czego dwa słabiutki Lietuvos. Linia pod średnią.

Delaney powyżej 14 1.83 3/10 betsafe zwrot

Z taka obrona Zalgiris raczej nie zatrzyma Delaneya. Szybki, z dobrym rzutem 14,5 spokojnie powinien przekroczyc. Jego srednia to 14,6 niby tylko 4 overy na 9 ale 13 x2 to bardzo blisko natomiast jak nie ma Djedovica to jego atak bedzie wazniejszy, wiecej minut i okazji do rzutow.

Bryant powyzej 9,5 1.83 3/10 bet365⛔ dwa oddane rzuty

Specyficzny gracz. Skuteczny w ataku, slaby w obronie. Ciezki, wolny, spora nadwaga i poruszanie z klopotami jednak pod koszem czuje sie jak ryba w wodzie. Srednia ponad 9, biorac pod uwage slabosc Zalgirisu na Pozycjach wysokich to chyba warto. Chociaz dla Bayernu ma kto rzucac to akurat innych linii nie widze na centrow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
03.01.2014 20-30
Spotkanie: Olympiakos - Fenerbahce
Typ: Olympiakos - 8,5
Kurs: 2,98
buk: bet365
Analiza:
Dzis rozgrywane są spotkania które kończa pierwsza kolejke TOP16 Euroligi. W meczu juz zakonczonym CSKA wygrała na wyjeździe z Kubaniem, o 18-45 Zalgiris Kowno podejmie Bayern, a na zakończenie najciekawsze spotkanie dzisiaj, czyli obrońca tytułu Olympikos podejmie tureckie Fenerbahce. O gospodarzach rozpisywałem się niejednokrotnie i to w samych superlatywach. I nie dziwi to bo to zespół, który w ostatnich dwoch latach wygrywał te najważniejsze europejskie rozgrywki. I kiedy na nich stawiałem, Ci mnie nie zawodzili. Dzis podejmą rewelację tego sezonu w Eurolidze. Turcy bowiem wygrali dość niespodziewanie grupę B z bardzo dobrym bilansem 8-2. A przecież w grupie nie mieli byle kogo, bo wyprzedzili czołowe ekipy na Starym Kontynencie, jakimi sa niewątpliwie zespoły Barcelony i CSKA. Fenerbahce nawet wygrali oba mecze z Rosjanami, a porażki ponieśli w Katalonii i niespodziewanie u siebie z Partizanem. Gorzej koszykarzom Fenerbahce idzie w krajowej lidze. Tam zajmuja dopiero piąte miejsce z bilansem 9-4. Na pewno atutem Fenerbahce jest gra we własnej hali, gdzie maja świetny bilans 5-1 (przegrali tu tylko z Pinarem, ale potrafili rozgromic Efes, ktorzy w całym sezonie przegrali tylko dwa spotkania). Gorzej idzie im na wyjazdach, bo maja bilans 4-3, co na pretendenta do tytułu jest wynikiem bardzo średnim (zaliczyli nawet wpadkę ze słabiutkim Tofas). Jak zaprezentuja sie w Pireusie?? Każdy dobrze wie że dla Olympiakosu własne trybuny to spory atut. Ta hala nie jest zdobyta od czasu finału z zeszłego sezonu w lidze, gdzie wygrał tu Panathinaikos. Od tego czasu gdy Olympiakos był gospodarzem notują serię trzynastu wygranych przed własną publicznościa. Nie musze tez chyba nikomu przypominac o stosunkach jakie panują między grekami a turkami. Kazde spotkanie zespołów z tych krajów to dla ekipy przyjezdnych spore wyzwanie emocjonalne. Tak zapewne bedzie i tym razem gdzie kibice z Pireusu nie pozwolą na chwilę odpręzenia dla koszykarzy gości.Jak wygląda H2H?? Na siedem konfrontacji 5-2 dla Olympiakosu. Moim zdaniem vicemistrz Grecji i zwycięzca Euroligi z zeszłego sezonu dzis potwierdzi po raz kolejny swój ogromny potencjał. Stawiam na gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Milano - Olympiakos 1.55 5/10 bwin⛔
Roznica klasy minimum pomiedzy zespolami, nawet jesli juz Armani w pelnym zestawieniu z Samuelsem i Mossem to i tak nie wyglda dobrze w fazie top16. Brakuje jakosci i Hackett to za male wzmocnienie aby w obecnym sezonie powalczyc o awans. W lidze nie gral Jerrels, Gigli i Samuels, nie znam przyczyny, moze zwykla rotacja chociaz to dziwne bo meczyli sie w siodemke a taki Wallace to wiecej tam przeszkadza niz pomaga. Akurat z Sassiri rzadzil na desce ale ta nie ma zadnego centra. Kangur, Mello, Moss, Wallace, Gentile, Lawal, Landford, Hackett moze 2-3 z nich nadaje sie na walke o awans.
Pireus w fazie zasadniczej bilans 10-0, teraz 1-0. Pewnie cos przegraja ale predzej Fener, Barca, Panata niz kelnerzy z Mediolanu. Sklad:
Spanoulis
Mantzaris/Sloukas
Lojeski/Printezis
Perperoglou/Simmons
Dunston/Begic
W skladzie jeszcze kilku roznych graczy ale albo jakies zamieszanie z nimi albo urazy, jest Collins nowy, Law jakis uraz chyba. No to jest mocniejsza kadra ponadto tacy gracze jak Printezis, Spanoulis, Lojeski, Dunston czy Perperoglou robia roznice. Ten ostatni bardzo niedoceniany a ma w tym sezonjie w Eurolidze 60% skutecznosci za dwa i ponad 5 za trzy punkty. Fajny sklad do rotowania wiekszosc moze grac na roznych pozycjach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fenerbahce - Barcelona over 151,5 1.90 2/10 bet365⛔
To raczej nie bedzie zaskakujacy typ dla osob, ktore sledza moje zmagania z typowaniem kosza. O Turkach sporo juz napisalam. Barcelona to teraz zupelnie inny zespol niz kiedys. Sporo sie zmienilo, doszedl Maciek Lampe, Papanikolau, Nachbar, Dorsey czy Pullen. Momentalnie widac, ze jest kilku dobrych atakujacych a obrona bedzie z takim skladem slabsza.
Nie sadze zeby Hiszpanie narzucili swoj styl gry w Turcji. Fener raczej zafgra swoje czyli szybko w ataku a rywale beda musieli odpowiedziec tym samym. Dzisiejsza Barcelona to nie tylko Navarro w ataku, 15 trojek i reszta broni. Teraz jest mnostwo dobrych strzelcow, co nie zawsze sie przeklada na punkty ale tak to wyglada.
Srednia w Eurolidze 78,6 w ataku, Fenerbahce 84,9. Mobilizacja na top16 euroligi jest ogromna wiec nie sadze aby ktokolwiek odpuszczal nawet kiedy zarysuje sie przewaga rywali. To sa zbyt wazne rozgrywki. Sporo ostatni Barca traci a to istotne 76 z Laboral, 98 z Realem i ponad 70 z Efesem gdzie bylo +20 i spokojna gra. Mysle, ze tu kolo 155-156 punktow bedzie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Richard Hendrix powyzej 9,5 1.83 5/10 bet365✅
Chyba juz wszyscy wiedza o klopotach pod koszem zespolu Maccabi Tel Aviv. Do duza szansa dla Lokomotivu Kuban nawet na wygrana. Kuban przegral pierwszy mecz po dogrywce z CSKA Moskwa i awans sie oddala. Hendrix to wazny gracz w zespole Pashutina. Tym bardziej dzis bedzie zmobilizowany bo gral przeciez w Maccabi. Ostatnio gorsze statystyki, z CSKA gral krotko, w lidze tez nie wiem czemu trener stawia na drewnianego Marica. Hendrix powinien grac dzis dlugo, trzeba wykorzystac luke pod koszem Maccabi. Blu i Tyus to troche malo.


Lokomotiv Kuban 3,12 1/10 pinnek⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Milano - Olympiacos (HC 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,85 Milenium ⛔ 81-51 ???? :|
ed:// Zmieniłem jednak z typu czystego zwycięstwa bez dogrywki na taką linię. A nawet na większą. Normalny HC. Wg mnie warto.
Zgadzam się ze wszystkim co o tym meczu napisała Roxxane. Dodałbym jeszcze tylko takie coś, że Pireus, żeby grać na względnym luzie w następnych meczach ten mecz musi wygrać. Bo przecież przed nimi spotkania m.in. z Barceloną czy Panathinaikosem. Lepiej podchodzić do nich z czystym bilansem niż bezsensowna przegraną z Milano. Mimo, że wyjazd różnica klas jest tak spora, że jeśli tylko Pireus zagra względnie swoją koszykówkę to powinno być zwycięstwo.
Transmisja o 20:45 na kanale FOX.

???? J.C.Navarro (Barcelona) --&gt; over 13,5 pkt - 1,85 Milenium ZWROT

Hmmm. Trochę niska ta linia wg mojej opinii...Szczerze mówiąc nie śledzę jakoś za bardzo linii zawodników w Eurolidze, ale dla Navarro rzucenie powyżej 13 pkt to nie jest jakiś specjalny wyczyn. Tym bardziej, że ten mecz powinien dziś być zacięty co oznacza sporo gry dla Navarro. Nie wierzę, żeby któraś ze stron odjechała na taki poziom, żeby wpuszczać rezerwy. Nie ten etap rozgrywek. W październiku w tym samym zestawieniu w Turcji Navarro rzucił 18 pkt. W Barcelonie 13 pkt. Turcy dziś pewnie dobrą defensywę zagrają, ale lepsze zespoły rzucają im powyżej 90 pkt jak choćby Barcelona czy w poprzedniej kolejce Pireus. 14 pkt Navarro do spróbowania :]
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Brawo dla Olympiacos jak tu typować kosza skoro wszystko przemawiało za grekami a tutaj mamy porażkę w tak ogromnych rozmiarach.30 punktów !
 
riczardpro 20

riczardpro

Użytkownik
Troche mnie dziwi kurs na Żalgiris z CSKA który w ComeOn wynosi 11,5. Co myślicie o zagraniu umiarkowanej sumy na Litwinów? Moim zdaniem takie faworyzowanie Rosjan jest troche przesadzone, to Top 16 gdzie wszystko może się zadarzyć co pokazują ostatnie mecze, przykładem jest powyższy post.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Troche mnie dziwi kurs na Żalgiris z CSKA który w ComeOn wynosi 11,5. Co myślicie o zagraniu umiarkowanej sumy na Litwinów? Moim zdaniem takie faworyzowanie Rosjan jest troche przesadzone, to Top 16 gdzie wszystko może się zadarzyć co pokazują ostatnie mecze, przykładem jest powyższy post.
szkoda kasy , Milano grało na wyjeździe , CSKA gra u siebie a to jest już duża różnica , poza tym Żalgiris jest duuużo słabszą drużyną od Milano . Wg mnie kursy wystawione odpowiednio
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? CSKA Moskwa - Żalgiris (HC 0/+19,5) --&gt; 2 - 1,45 Milenium ✅ 77-62
Próbuję powiększona linię na Żalgiris +19,5 1,45 w Milenium. CSKA zdecydowanym faworytem, ale czy dojdzie do pogromu ? Wg mnie nie, choć po wczorajszej masakrze na Pireusie przez Milano niczego już pewny nie jestem ???? Ale do rzeczy. CSKA nie wygrywa swoich spotkań wyraźnie gromiąc przeciwników. Nawet czasami się męczy z teoretycznie słabszymi drużynami ostatecznie wygrywając, ale bez pogromów. Ostatnie zwycięstwo naprawdę wysokie ponad 20 pkt było w listopadzie u siebie z Partizanem i to tyle, ale to był mecz pokroju tego wczorajszego co jednej drużynie wychodzi wszystko a drugiej nic. Wg mnie taka linia do zagrania. CSKA pewnie to wygra, ale czy wygra więcej niż 20 pkt ? Osobiście wątpię. Patrząc na ich grę to nie ciągną jakoś na maksa swoich wyników tylko osiągną przewagę w granicach 10-15 pkt i spokojnie to kontrolują jak nie nawet zdarza im się tracić te przewagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Krótko i na temat.

Galatasaray dzisiaj z dziurami pod koszem. W tej sytuacji Erceg i Macvan będą grali ekstra minuty. Erceg ostatnie 3 mecze pewnie rzucał powyżej 10 pkt.

Erceg over 8.5 @ 1.80 ✅ by Unibet // Nuda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Czy ktoś coś wie,czemu kurs na Laboral Kutxa idzie w górę?? wczorej było 1,85 dzis juz 2,2 i rosnie??
Czy chodzi tylko o kontuzje Hamiltona?
 
gruby85 183

gruby85

Użytkownik
Krotko i na temat bo zostalo kilka minut do meczu.
Zalgris +16.5 -----&gt;1.83 bet365 ✅✅✅ Na styk:]
Na ostatnie 20 spotkan pomiedzy tymi ekipami tylko 2 razy udalo sie Rosjanom pokryc handi. Litwini to nie jakies ogory z pierwszej lapanki i prawde mowiac mysle, ze 10-14 pkt przewagi to bedzi maks na co stac CSKA. Jeszcze nie tak dawno Litwini wywiezli stad komplet punktow. Jak dla mnie to brac i grac ????
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Olympiakos- Barcelona Typ : 1 (1,62 bet365)

1/10
Starcie na szczycie Europejskiej koszykówki, 2 ekipy ,które od początku sezonu mierzą w jeden cel- mistrzostwo Euroligi. Kadry obydwóch drużyn na najwyższym poziomie. Ze stawką nie szaleje w tym spotkaniu . Przewiduje ,że Grecy po blamażu ( bo inaczej tego nie można nazwać) we Włoszech będą chcieli się mocno zrehabilitować i pokazać ,że tamten mecz to była tylko jednorazowa wpadka , do tego w tak silnej grupie, 2 porażka i perspektywa trudnych pojedynków szczególnie z Panatą, Fenerbahce i Barcą na wyjeździe. Nie jestem wstanie Sobie wyobrazić drugiego spotkania w którym tak słabe zawody jak we Włoszech rozgrywa Spanoulis czy Lojeski. Barca gra dobrze zresztą jak w każdym sezonie, nie było w ostatniej kolejce Navarro, to godnie zastąpił go Huertas zdobywając 26 pkt i 7 as.. Czy jest wstanie powtórzyć takie liczby, ciężko Sobie to wyobrazić bo rzadko zdarza mu się rozegrać takie zawody. Braki w składach : Olympiakos: Acie Law,Patway i Kawadas warto zaznaczyć , że ekipa z Grecji gra bez tych zawodników kilka tygodni i nie są to jakieś większe osłabienia. W Barcie pod znakiem zapytania stoi występ Navarro w lidze w weekend nie grał. To lider drużyny z Hiszpanii i brak jego doświadczenia w tego typu spotkaniach może być widoczny. Liczę dzisiaj na Greków, stąd bet na nich po dość dobrym kursie.,
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Partizan Belgrad - CSKA Moskwa (HC 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,45 Milenium ⛔ 73-72
Bardzo ważny mecz dla CSKA. Terminarz całkiem się dobrze ułożył dla CSKA, bo na początku grają z teoretycznie słabszymi. Wygrali z Żalgirisem i Kubaniem. Dziś mecz z Partizanem i potem zostają już tylko cięższe spotkania m.in. z Maccabi i Realem. Więc, żeby wejść bez spiny na te cięższe mecze dziś CSKA powinna się spiąć i nie kalkulować ani się oszczędzać tylko spokojnie ten mecz wygrać. Przegrana dziś troszkę skomplikuje im sytuację patrząc na to jakie mecze ich czekają. Dla Partizana i tak sukcesem jest już awans do dalszej rundy. Zwycięstw mogą szukać z Żalgirisem i ewentualnie Kubaniem. Całkiem nie dawno - 19.12.13 r. - Partizan nie był pewny awansu a CSKA już było i i tak Moskwa wygrała w Belgardzie w meczu dla nich o nic 72-63. Więc nie widzę powodów, żeby i dziś nie wygrali w ważnym dla nich meczu.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Unicaja - Fenerbahce (-1,5) @ 1.52 Marathonbet ⛔ (89:75) 4q 27:9 ????


Fenerbahce w bardzo trudnej sytuacji jak na razie. Dwie porażki i do Hiszpanii jadą w pełni zmobilizowani. Będzie to dla nich bardzo ważny mecz, w którym liczy się tylko zwycięstwo. Jeśli chodzi o ich możliwości to moim zdaniem jest to jedna z lepszych drużyn w Europie. Pokazywali już niejednokrotnie swoją siłę. W lidze w miarę regularnie wygrywają i są w tej ścisłej czołówce (w Turcji jest przecież kilka drużyn z górnej półki). Jeśli chodzi o Euroligę i ich zmagania w grupie E to nie jest najlepiej. Oba rozegrane mecze przegrane. Najpierw z Olympiakosem gdzie szalał Spanoulis i nie byli go w stanie w jakikolwiek sposób zatrzymać. Grek zagrał na kosmicznym poziomie. Do tego Perperoglou też zaliczył świetne zawody i team z Turcji był w zasadzie bezradny. Drugi mecz z Barceloną był natomiast bardzo wyrównany i porażka Fenerbahce raczej z gatunku tych pechowych. No ale przeszłości się już nie zmieni i dzisiaj trzeba po prostu wygrać.
Ich rywalem będzie Malaga. Drużyna bardzo solidna ale moim zdaniem ten etap Euroligi to jest już szczyt ich możliwości. Całkiem niedawno podadł ich kryzys i przegrywali nawet ze znacznie słabszymi ekipami z ligi hiszpańskiej. 2 stycznia czekał ich już mecz w ramach Euroligi z inną hiszpańską drużyną Laboralem (gdzie byli zresztą stawiani w roli zdecydowanych faworytów) i tym spotkaniu ich problemy zostały świetnie zaprezentowane. Wysoka porażka 79:93 mówi sama za siebie. Dragic robił co mógł ale i tak nic to nie dało. Nie klei im się ta gra. Chociaż w ostatnim czasie można odnosić wrażenie, że wszystko wróciło już do normy bo zaliczyli dwie wysokie wygrane w lidze i co najważniejsze pokonali na wyjeździe Efes. Wygrali ten mecz jednak bardzo szczęśliwie róznicą 2 pkt. Gdyby team z Turcji nie zaprezenotwał takiej katastrofy w 4q to pewnie tej &quot;niespodzianki&quot; by nie było no ale nie ma co gdybać. Efes mają ostatnio cięzki okres. Grają co by tu nie mówić słabo. Drużyna z Malagi w pojedynku z nimi nie zagrała wcale dobrze. Raczej Turcy sami to przegrali.
Dzisiaj Unicaja zmierzy się z drużyną, która potrzebuje tego zwycięstwa i na pewno zagra w pełni skoncentrowana. Hiszpanie tak jak już wspomniałem są solidni ale jak dla mnie to nic więcej. Jeśli Fenerbahce zagra na miarę swoich możliwości to bez problemu to wygra.



Armani Milano - Laboral Kutxa (+7,5) @ 1.54 Marathonbet ✅ (83:76)


Włosi po tym sensacyjnie wysokim zwycięstwie nad Olympiakosem zyskali sporo rozgłosu. Dzisiaj stawiani są w roli zdecydowanych faworytów. Ja jednak po jednym spotkaniu nie jestem w stanie zmienić o nich opinii. To co niedawno pisała o nich Roxanne czy Dawczan jest moim zdniame nadal aktualne. Jeśli ktoś oglądał ten mecz to widział, że Olympiakos był cieniem tego &quot;normalnego&quot; Olympiakosu. Zagrali zdecydowanie najgorszy mecz w tym sezonie. Totalne dno. Nic nie wychodziło. Myślę, że każda drużyna z tej grupy by ich w takim stanie ogarała. No ale trzeba też pochwalić Armani, że potrafili to wykorzystać. Natomiast nie wiem czy Langford jak i całe Milano będą w stanie powtórzyć takie &quot;wyczyny&quot;. Laboral jest bardzo mocny. Pokazywali to niejednokrotnie. Przykładem tego co potrafią były mecze z Malagą czy też Barceloną, które rozegrane zostały całkiem niedawno. Porażka z Panathinaikosem wstydu im nie przynosi. Moim zdaniem nie są wcale gorsi od włoskiego teamu. Dla Armani dużym atutem może być własna hala no ale mimo wszystko mecz powinien być raczej wyrównany i tak &quot;wysokie&quot; handi po takim kursie biorę z pocałkowaniem ręki.

Jeszcze w ramach &quot;ciekawostki&quot; (nie sugerowałem się tym przy stawianiu na Hiszpanów):

 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom